انتخابات (183)

شروع اجلاس آسه آن در تایلند و بی توجهی به مسلمانان میانمار

اجلاس دو روزه آسه آن با هدف رسیدگی به موضوعاتی مانند دریای چین جنوبی در تایلند برگزار گردید.

2 تیر 1398

انتقال پایتخت اندونزی 30 میلیارد دلار بودجه می خواهد

تهران- خبرنگاران- دولت اندونزی که بتازگی و پیش از اعلام نتایج انتخابات ریاست جمهوری 2019 با لایحه جابه جایی پایتخت این کشور موافقت نموده، اعلام نموده است برای انتقال جاکارتا به مکانی دیگر احتیاج به بودجه ای بین 20 تا 30 میلیارد دلار وجود دارد.

30 خرداد 1398

جوکو ویدودو باز هم رئیس جمهوری اندونزی شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از بی بی سی، نتایج انتخابات ریاست جمهوری اندونزی که ماه پیش برگزار گردید، اوایل صبح امروز سه شنبه به نفع تمدید دوره جوکو ویدودو رئیس جمهوری این کشور اعلام شد.

29 خرداد 1398

ترامپ: حاضرم درمورد رقبایم حتی از روسیه و چین اطلاعات بگیرم

گروه دنیا، دونالد ترامپ، هنوز به طور کامل از شبح پرونده دخالت روسیه در انتخابات 2016 خلاص نشده، با زبان خود، خود را به ورطه اتهامات جدیدی انداخت و گفت، برای انتخابات 2020 حاضر است از هر کشوری ولو روسیه و چین، اطلاعاتی درمورد رقبای خود به دست آورد و آنها را...

29 خرداد 1398

روزهای تلخ ائتلاف بزرگ آلمان بر اساس نتایج جدیدترین نظرسنجی ها

نتایج جدیدترین نظرسنجی نشان می دهد که حال ائتلاف بزرگ آلمان این روزها اصلا خوب نبوده و احزاب آن به سرعت در سراشیبی کاهش محبوبیت قرار دارند و صندلی رجحان را از دست می دهند.

28 خرداد 1398

انتخابات پارلمانی اسپانیا هفته آینده برگزار می گردد

به گزارش خبرنگاران به نقل از اروپا آنلاین، انتخابات پارلمانی اسپانیا قرار است در تاریخ 28 آوریل (8 اردیبهشت) برگزار گردد.

28 خرداد 1398

بدرفتاری پلیس فرانسه با دانش آموزان، چالشی جدید برای مکرون

انتشار ویدئویی از بدرفتاری پلیس فرانسه با چند دانش آموز بازداشت شده، چالشی جدید را برای دولت امانوئل مکرون رقم زده است.

27 خرداد 1398

نخست وزیر اسپانیا: با راست ها ائتلاف نمی کنیم

انتخابات زودهنگام در اسپانیا در حالی برگزار می گردد که بر اساس آمارها چپ گرایان در این انتخابات دست بالا را دارند. نخست وزیر این کشور اعلام نموده که در صورت پیروزی در انتخابات به هیچ وجه با احزاب راست ائتلاف نخواهد کرد.

26 خرداد 1398

سرنوشت انتخابات سراسری اسپانیا در دست رای دهندگان مردد

سرنوشت انتخابات سراسری اسپانیا در دست حدود 37 میلیون واجد شرایطی است که هنوز تصمیم نگرفته اند در انتخابات زودهنگام مجلس سنا به چه حزبی رای خواهند داد.

26 خرداد 1398

انتشار اخبار جعلی در سنگاپور 10 سال حبس دارد

دولت سنگاپور قانونی تصویب نموده که به موجب آن انتشار اخبار جعلی و دستکاری در فضای آنلاین جرم شناخته می گردد. همچنین برای چنین جرمی 10 سال حبس و جریمه های نقدی در نظر گرفته شده است.

25 خرداد 1398

سفر نخست وزیر هند به سریلانکا

نخست وزیر هند امروز برای دیدار با مقامات سریلانکایی به این کشور سفر می نماید.

23 خرداد 1398

انتخابات اسپانیا؛ آیا راست گراها قدرت می گیرند؟

بر پایه نظرسنجی ها احتمال این که پس از انتخابات اسپانیا یکی از احزاب مهم قادر به تشکیل دولت باشد تقریبا منتفی است. با توجه به این وضعیت حدس درباره ائتلاف های ممکن بسیار زیاد و متفاوت است.

23 خرداد 1398

افزایش فشارها بر دولت ائتلافی آلمان برای برگزاری انتخابات مجدد

یک روزنامه آلمانی در گزارشی از افزایش فشارها بر دولت ائتلافی آلمان از طرف احزاب و مقامات مختلف برای برگزاری انتخابات مجدد اطلاع داد.

20 خرداد 1398

رهبر خونتای تایلند دوباره نخست وزیر شد

رئیس خونتای نظامی حاکم بر تایلند بعد از آن که مجلس این کشور او را مجدداً به عنوان نخست وزیر انتخاب کرد خواستار وحدت ملی در این کشور شده و از نمایندگان مجلس به خاظر انتخاب او به عنوان نخست وزیر تشکر کرد.

18 خرداد 1398

مایک پنس: کانادا برای مقابله با نفوذ کوبا در ونزوئلا وارد عمل گردد

معاون رئیس جمهوری آمریکا از کانادا درخواست کرد تا اقدامات بیشتری برای تعامل مستقیم با کوبا بر سر آنچه مایک پنس نفوذ شوم این کشور بر بحران سیاسی ونزوئلا خواند، انجام دهد.

18 خرداد 1398

سرپرست فدراسیون کشتی به سوئیس نخواهد رفت

در شرایطی که گفته می شد سرپرست فدراسیون کشتی برای دیدار با رئیس اتحادیه جهانی اواخر به سوئیس خواهد رفت، این سفر انجام نخواهد شد.

15 خرداد 1398

اعتراضات فرانسه وارد هفته بیست ونهم شد؛ نخستین تظاهرات جلیقه زرد ها پس از برگزاری انتخابات مجلس اروپا

جلیقه زرد های فرانسوی در ادامه اعتراضات به سیاست های مالی دولت این کشور برای بیست و نهمین هفته متوالی به خیابان ها آمدند.

15 خرداد 1398

استعفای رهبر راست میانه فرانسه به دنبال کسب نتایج ضعیف در انتخابات اروپا

رهبر اپوزیسیون راست میانه فرانسه موسوم به حزب جمهوری خواستار پس از کسب نتایج ضعیف در انتخابات مجلس اروپایی از مقام ریاست این حزب استعفا می دهد.

14 خرداد 1398

لغو سفر هایکو ماس به فرانسه به دلیل بحران دولتی در آلمان

وزیر امور خارجه آلمان به دلیل بحران رهبری ایجاد شده در حزبش بعد از کناره گیری رئیس آن سفر امروز خود به فرانسه را لغو کرد.

14 خرداد 1398

دولت ائتلافی آلمان در آستانه فروپاشی

آینده دولت ائتلافی آلمان با کناره گیری رئیس حزب سوسیال دمکرات، شنماینده و نامشخص به نظر می رسد. در حالی که احزاب محافظه کار مسیحی خواستار تداوم دولت ائتلافی هستند، بعضی احزاب اپوزیسیون بر تغییر سریع دولت اصرار می نمایند.

13 خرداد 1398
تعداد: (183)
تلفن: 75284-021