انتخابات (233)

برگزاری انتخابات تایوان زیر ذره بین چین

تایوانی ها امروز (شنبه) برای شرکت در انتخابات ریاست جمهوری و پارلمانی به پای صندوق های رای رفتند و این انتخابات در بحبوحه اعتراضات ضد دولتی در هنگ کنگ از نزدیک از سوی پکن که روی این جزیره دموکراتیک خودگردان ادعا دارد، رصد می گردد.

21 دی 1398

درجه امنیت ایران در سال 2020 برای گردشگران

مخاطرات 4 گانه کشورها برای گردشگران در سال جدید میلادی سنجش شد. نتایج مطالعات یک موسسه بین المللی نشان می دهد درجه امنیت ایران در سال 2020 برای توریست های خارجی، هم تراز کشورهای پرگردشگر همچون فرانسه، چین و آمریکا است و دارای خدمات امنیتی موثر است. امنیت...

12 دی 1398

جامعه حرفه ای فعالان گردشگری سلامت تشکیل شد

جلسه مجمع عمومی مؤسس جامعه حرفه ای فعالان گردشگری سلامت کشور عصر روز چهارشنبه (4 دی 98) در سالن آمفی تئاتر وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با حضور فعالان گردشگری سلامت از سراسر کشور برگزار گردید.

7 دی 1398

روسیه: نگرانی اصلی آمریکا رشد توان مالی و نظامی چین است، آمریکا در امور داخلی اروپا مداخله نکند

سخنگوی وزارت خارجه روسیه با اشاره به اینکه انگیزه واقعی آمریکا از خارج شدن از توافقات مهم بین المللی، کاهش محدودیت های قانونی برای اقدامات این کشور است، تأکید کرد که خط لوله جریان شمالی -2 هیچ ارتباطی به آمریکا ندارد.

7 دی 1398

مجلس کانادا رابطه با چین را زیر ذره بین می برد

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، مجلس کانادا با شروع تحقیق درباره انفعال جاستین ترودو نخست وزیر این کشور در برابر چین، نخستین ناکامی دور جدید زمامداری وی را رقم زد.

20 آذر 1398

رسانه چینی: خروج از افغانستان حاوی پیغام کاهش قدرت آمریکا در دنیا است

احتمال خروج آمریکا از افغانستان به نوشته رسانه چینی راه را برای افزایش نفوذ دولت پکن در منطقه هموار خواهد نمود و حاوی پیغام کاهش قدرت آمریکا در دنیا است.

20 آذر 1398

سنگ اندازی آمریکا جلوی وام دادن به چین

رئیس جمهور آمریکا از مقامات بانک جهانی خواست از تصمیمشان در اعطای وام به چین تجدید نظر نمایند.

17 آذر 1398

خبری از مرحله دوم توافق تجاری چین و آمریکا در آینده نزدیک نیست

انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در نوامبر 2020، مسائل امضای مرحله اول توافق تجاری و بی میلی کاخ سفید به همکاری با کشورها در تحت فشار قرار دادن پکن، امیدها برای مرحله دوم توافق تجاری آمریکا و چین را در آینده نزدیک ناامید می نماید.

4 آذر 1398

اتهام زنی مجدد کانبرا علیه چین، مداخله نهاد اطلاعاتی استرالیا

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، آژانس اطلاعات ملی استرالیا قرار است پیرامون اتهامات مطرح شده علیه چین در یک برنامه تلویزیونی، تحقیق کند.

4 آذر 1398

عدم تعادل بین آلمان و فرانسه اتحادیه اروپا را در معرض خطر قرار می دهد

نخست وزیر سابق ایتالیا روز گذشته تاکید نمود که فرانسه مشکل بزرگی برای اتحادیه اروپا به شمار می رود که قطار روابط پاریس-برلین را به شدت تهدید می نماید.

22 آبان 1398

اسپانیایی ها انتخابات پارلمانی برگزار می نمایند

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، مردم اسپانیا امروز یکشنبه برای چهارمین بار طی 4 سال اخیر پای صندوق های رای می روند تا سرنوشت دولت آینده این کشور را معلوم نمایند.

19 آبان 1398

نظرسنجی های تازه در اسپانیا؛ بن بست سیاسی ادامه خواهد یافت

نتایج سه نظرسنجی حاکی از آن است که در انتخابات هفته آینده پارلمانی اسپانیا هیچ یک از احزاب پیروز به کسب اکثریت کرسی ها نخواهند شد و این کشور در انتظار یک بن بست جدید است.

16 آبان 1398

ناآرامی های شیلی اجلاس تغییرات اقلیمی را به اسپانیا کشاند

پس از بالا دریافت تنش ها در شیلی و انصراف این کشور از میزبانی اجلاس اقلیمی کاپ 25، سازمان ملل اعلام نمود که پایتخت اسپانیا جایگزین سانتیاگو برای میزبانی این اجلاس شد.

11 آبان 1398

درخواست 800 مقام محلی کاتالونیای اسپانیا: ما حق مشخص سرنوشت می خواهیم

نزدیک به یک هزار شهردار و اعضای شوراهای شهر منطقه کاتالونیای اسپانیا با تشکیل گردهمایی بزرگی از مادرید خواستند تا به این منطقه حق مشخص سرنوشت خود را بدهد.

8 آبان 1398

سهام آسیایی افت کرد ، یورو با انتخابات ایتالیا پرنوسان شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، روز دوشنبه با وجود وحشت از جنگ تجاری در دنیا، سهام آسیایی با احتیاط عمل کرد و ارزش ین به عنوان سرمایه امن بالا آمد؛در همین حال، با نگرانی از انتخابات انتخابات ایتالیا، یورو پر نوسان شد.

3 آبان 1398

درهای TPP به روی چین باز است، به بازگشت آمریکا امیدواریم

به گزارش خبرنگاران به نقل از فرانس پرس، استرالیا امروز سه شنبه برای باز کردن درهای پیمان ترانس- پاسیفیک به روی چین، با هدف پی ریزی دوباره چارچوب این پیمان تجاری آن هم بدون حضور آمریکا، اظهار امیدواری کرد.

25 مهر 1398

کناره گیری هانتر بایدن از هیات مدیره شرکت چینی

وکیل پسر جو بایدن، از استعفای او به عنوان عضو هیأت مدیره یک شرکت چینی اطلاع داد.

22 مهر 1398

رئیس جمهور چین درباره حوادث هنگ کنگ: هر کس بخواهد بخشی از چین را جدا کند جسدش تکه تکه و استخوانش پودر خواهد شد

حمایت هر نیروی خارجی در جدایی طلبی چین یک توهم برای مردم این کشور قلمداد می گردد.

22 مهر 1398

کابوس جدایی طلبی در اسپانیا، کاتالونیا آماده مشخص سرنوشت شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از ای بی سی نیوز، تعداد 2700 حوزه اخذ رای ساعاتی پیش درهای خود را به روی مردمی که واجد شرایط شرکت در سرنوشت سازترین انتخابات تاریخ اسپانیا هستند، گشودند.

16 مهر 1398

شکایت نخست وزیر سابق ایتالیا علیه یکی از دستیاران کارزار انتخاباتی ترامپ

نخست وزیر سابق ایتالیا به تازگی از طرح شکایت علیه یکی از دستیاران سابق دونالد ترامپ اطلاع داد؛ این دستیار مدعی آن است که دولت ایتالیا، قصد تضعیف صندلی ترامپ در انتخابات سال 2016 آمریکا را داشته است.

14 مهر 1398
تعداد: (233)
تلفن: 75284-021