تور مالدیو

مالدیو مجموعه‌ای از زیباترین و شگفت‌انگیزترین جزیره‌های روی زمین است. مالدیو  امن و آرام است؛ خبری از دوره‌گردانی که لنگ می‌فروشند و تاکسی‌هایی که شما را به تورهایی به مقصد ناکجاآباد دعوت می‌کنند نیست. در تور مالدیو خبری از شلوغی و هیاهو نیست؛ گاهی شمایید و یک جزیره مالدیو برای خود خودتان. در مالدیو کشاورزی نیست، صنعتی هم نیست، تا جایی که چشم کار می‌کند، تالاب‌های فیروزه‌ای با آبی فوق‌العاده شفاف دیده می‌شود. قسمت عجیب مالدیو  این است که این بهشت زمینی تنها حدود 40 سال است که به مقصدی محبوب برای گردشگران تبدیل شده است. مالدیو از 26 خوست مرجانی (Atoll) تشکیل شده است. در این 26 خوست، حدود 1200 جزیره مالدیو وجود دارد؛ حدود 200 جزیره دارای سکنه هستند و 100 تای آن‌ها به اقامتگاه‌ها و هتل‌های ساحلی تبدیل شده‌اند. با این ویژگی‌ها نیازی به گفتن نمی‌ماند که در تور مالدیو شما به یکی از منحصربه‌فردترین مقصدهای تعطیلات در کل دنیا قدم خواهید گذاشت.

بهترین زمان برای رفتن به تور مالدیو

وقتی صحبت از تور مالدیو می‌شود، چند عامل مهم، جواب سوال بهترین زمان رفتن به مالدیو را مشخص می‌کنند: آفتاب، شلوغی و قیمت. با در نظر گرفتن این عوامل و برای داشتن توازنی بین این سه عامل، جواب‌هایی متفاوتی به دست می‌آید. تنها نکته‌ای که باید در نظر داشته باشید این است که هر زمانی که به مالدیو می‌روید، مقدار زیادی کرم ضد آفتاب همراه داشته باشید و از سفر رویایی‌تان به مالدیو بیشترین لذت را ببرید.

مالدیو نزدیک خط استوا قرار گرفته است. این بهشت گرمسیری، آب و هوایی گرمسیری نیز دارد. گرما، رطوبت و فصل بارندگی مالدیو همراه با آب‌های همیشه گرم در ساحل، ویژگی‌های این مجموعه جزیره‌های مالدیو  هستند. دمای مالدیو  در طول سال نسبتا ثابت و در حدود 29 تا 31 درجه سانتیگراد است. فصل خشک مالدیو ماه‌های دسامبر تا آوریل و فصل بارانی مالدیو از می تا نوامبر است. اختلاف دمای مالدیو  بین این دو دوره بسیار کم است. فصل خشک مالدیو  را با روزهای آفتابی، آسمان صاف، دریای آرام، رطوبت پایین و بارش‌های پراکنده می‌شناسند. قیمت‌ها در این فصل نسبت به موسم بارندگی و فصل کم گردشگر مالدیو بالاتر هستند. در موسم بارندگی مالدیو هوا همچنان گرم است، اما احتمال بارش باران و وقوع توفان مالدیو بیشتر می‌شود. با این حال این دوره مالدیو روزهای آفتابی زیادی نیز دارد، بنابراین بسیاری از توریست‌ها این ماه‌ها را از گزینه‌های سفر به مالدیو  خارج نمی‌کنند. کسانی که می‌خواهند با قیمت‌های مناسب به مالدیو بروند، می‌بایست موسم بارندگی را انتخاب کنند؛ در این زمان اقامتگاه‌ها و هتل‌های مالدیو  تخفیف‌های خوب و مناسبی می‌دهند.

هدف‌های خاص برای سفر مالدیو ، جواب‌های متفاوتی از بهترین زمان برای رفتن به تور مالدیو در اختیار شما قرار می‌دهند. اگر برای ماه عسل به مالدیو سفر می‌کنید، فصل خشک سال (بین ماه نوامبر تا آوریل) را انتخاب کنید. هوای خشک مالدیو و بدون باران به شما اجازه می‌دهد عکس‌هایی عالی از ماه‌عسل‌تان در مالدیو بگیرید. برای لذت بردن از سواحل بی‌نظیر و رویایی مالدیو ، بین ماه‌های نوامبر و آوریل سفر خود به مالدیو را انجام دهید. آفتاب زیاد و کمترین میزان بارش به شما اجازه می‌دهد بیشترین بهره را از شن‌های طلایی ساحل و آب‌های گرم اقیانوس ببرید. مانند غواصی عمیق مالدیو ، مالدیو برای غواصی سطحی نیز در تمام طول سال عالی است، حتی در دوره موسم بارندگی مالدیو . باران‌های سنگین کوتاه مدت، در ادامه آفتاب را با خود می‌آورند. البته برای داشتن بهترین دید مالدیو و تجربه شفاف‌ترین حالت دریا مالدیو ، بین ماه‌های دسامبر تا مارس غواصی کنید. عاشقان موج‌سواری در مالدیو باید در موسم بارندگی به مالدیو بروند. در این زمان باران زیاد و دریا مواج است. مالدیو با یک ویژگی تعریف می‌شود: استراحت و کسب آرامش. بهترین راه برای تجربه این ویژگی‌های منحصر به فرد، اسپاهای مالدیو هستند. تمام سال برای لذت بردن از این اسپاها مالدیو  عالی است، اما توجه کنید که در فصل کم گردشگر مالدیو سال بعضی از آن‌ها ممکن است بسته باشند.

به "تور مالدیو" امتیاز دهید

53 کاربر به "تور مالدیو" امتیاز داده اند | امتیاز: 4.4 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور مالدیو"

1 دیدگاه

بهروز 30 مهر 1398

از ویتنام و فیلیپین جذابتره

پاسخ به بهروز
* سوالتان را از کارشناس ما بپرسید، در صورتی که تمایل دارید با شما تماس گرفته شود، اطلاعات تماس خود را هم در فرم زیر درج نمایید (اطلاعات تماس شما در سایت نمایش داده نخواهد شد)
تلفن: 75284-021