با توجه به ادامه بحران پاندمی ویروس کرونا Covid-19 و عدم امکان سفر توریستی به بیشتر کشورهای دنیا، شرکت خدمات مسافرتی آوای بورالان تا اطلاع ثانوی بصورت دور کاری فعال می‌باشد. درصورت داشتن هر گونه پرسش و یا پیگیری قرارداد خود فقط از طریق ارسال پیغام بصورت دایرکت در اینستاگرام رسمی شرکت booralan@ با ذکر شماره قرارداد و شرح کامل درخواست اقدام و پیگیری بفرمایید، بدیهی است مراجعه حضوری فقط در موارد بسیار ضروری و با هماهنگی از یک هفته قبل از همین طریق امکان پذیر خواهد بود.

تور فرانسه

تجربه سفر با تور فرانسه به معنای تجربه کیفیتی متفاوت از زندگی است. کیفیتی که گاه واژه در وصف آن قاصر خواهد ماند. روز یا شب فرقی نخواهد کرد، هر لحظه از این سفر حسی جاودانه را به همراه خواهد داشت. جهانی بودن تنها صفت کوچکی برای وصف آن چیزی است که در این کشور انتظار گردشگران را می‌کشد. در هر خم شهرهای آن، حسی متفاوت آرمیده است که با اولین نگاه به تصویری فراموش ناشدنی بدل خواهد شد. از سختی و شکوه کلیساها و قلعه‌های تاریخی تا نرمی لحظات آرام و پر احساسی که در پرسه‌های شبانه خواهند گذشت، همه و همه این سرزمین را به عنوان محبوب‌ترین و انکار ناشندنی‌ترین مقصد گردشگری دنیا شاخص نموده‌اند.

تورهای فرانسه

برای مشاهده جزئیات تور های فرانسه روی هر یک کلیک کنید.
تور پاریس، تور فرانسه شناسه تور: 68 تور پاریس، تور فرانسه تور پاریس فرانسه 5 روز شروع قیمت: € 790 + مبلغ ریالی هر هفته (زمستان 1400 و نوروز 1401) MSC Grandiosa Cruise تور کشتی کروز اروپا MSC Grandiosa شناسه تور: 38 تور کشتی کروز اروپا MSC Grandiosa مسیر کشتی:ایتالیا، مالتا، اسپانیا و فرانسه شروع قیمت: € 1,590 + مبلغ ریالی هر هفته (نوروز 1401، بهار و تابستان 1401) تور فرانسه، تور کامل پاریس شناسه تور: 67 تور فرانسه، تور کامل پاریس تور پاریس فرانسه 8روز شروع قیمت: $ 1,290 + مبلغ ریالی هر هفته (زمستان 1400 و نوروز 1401) MSC Seaview Cruise تور کشتی کروز اروپا MSC SeaView شناسه تور: 45 تور کشتی کروز اروپا MSC SeaView تور ایتالیا، اسپانیا و فرانسه 8روز شروع قیمت: € 1,890 + مبلغ ریالی هر هفته (نوروز 1401، بهار و تابستان 1401) تور ترکیبی اروپا، تور ایتالیا فرانسه شناسه تور: 66 تور ترکیبی اروپا، تور ایتالیا فرانسه تور رم 4شب + تور پاریس 3شب شروع قیمت: € 1,690 + مبلغ ریالی هر هفته (زمستان 1400 و نوروز 1401) MSC Divina Cruise تور کشتی کروز اروپا با کشتی MSC Divina شناسه تور: 43 تور کشتی کروز اروپا با کشتی MSC Divina تور ایتالیا، اسپانیا و فرانسه با کشتی کروز شروع قیمت: € 1,590 + مبلغ ریالی هر هفته (نوروز 1401، بهار و تابستان 1401) MSC Fantasia Cruise تور کشتی کروز اروپا MSC Fantasia شناسه تور: 39 تور کشتی کروز اروپا MSC Fantasia تور کشتی کروز ایتالیا، فرانسه، اسپانیا شروع قیمت: € 1,490 + مبلغ ریالی هر هفته (نوروز 1401، بهار و تابستان 1401) MSC Orchestra Cruise تورکشتی کروز جزایر قناری13روز*نوروز97* شناسه تور: 52 تورکشتی کروز جزایر قناری13روز*نوروز97* ایتالیا، فرانسه، اسپانیا، پرتغال و مراکش شروع قیمت: 22,890,000 تومان 6 فروردین (نوروز 1397)

چرا تور فرانسه

فرانسه به عنوان یکی از بزرگترین کشورهای اروپا، در شمال غرب این قاره واقع شده است و با شش کشور آلمان، بلژیک، لوکزامبورگ، سوئیس، ایتالیا و اسپانیا هم مرز است. هیچ فهرست قطعی برای ذکر دلایل پر جاذبه بودن این کشور زیبا وجود ندارد. با این وجود بعد از هر بار سفر به آن، نیرویی جادویی شما را به بازگشت متقاعد خواهد کرد. بسیاری فرانسه را با پاریس، پایتخت پر جاذبه آن می‌شناسند و در برنامه‌ریزی برای سفر، این شهر را مقصد اول و آخر خود قرار می‌دهند. اما در واقعیت این آشکارترین راه برای محروم کردن خود از دیگر زیبایی‌های این سرزمین است. از برج رقصان ایفل (Eiffel Tower، واقع در پاریس) تا بندر آبی مارسی (Vieux Port)، این سرزمین سراسر زیبایی و جاذبه است. در ادامه هفت دلیل منحصربفرد که تور فرانسه را از سایر تورهای اروپا متمایز می‌کند ارائه خواهیم داد.

کلیساهای مسحور کننده فرانسه به قدری با ظرافت و پر جزئیات هستند که گویی هزاران استاد بی وقفه بر بدنه‌شان نقش زده‌اند. شیشه‌های رنگی خیال انگیز، سالن‌های مرمری با شکوه و نگاره‌های عرفانی که گویی با پر فرشتگان نقاشی شده‌اند، بی‌ایمان‌ترین‌ها را خداگونه خواهند کرد. کلیسای جامع نوتردام (Notre Dame de Paris) که تاج مصیبت مسیح (Crown of Thorns) را در دل خود جای داده است، باسیلیکای نوتردام دولاگارد (Basiliuque Notre Dame de la Garde، واقع در مارسی) با طاق‌های مرمرین خود و مجسمه طلایی مریم مقدس که استوار و پاک بر فراز برج ناقوس آن قرار گرفته است و کلیسای جامع استراسبورگ (Strasbaurg Cathedral، واقع در استراسبورگ) که شیشه‌های قرن دوازدهمیش در هنگام تابش آفتاب بهشتی رنگین را پدید می‌آورند تنها گزیده‌ای از تمامی مجموعه سازه‌های مذهبی این کشور هستند.

وقتی صبحت از موزه‌های فرانسه به میان می‌آید، این پاریس است که گوی سبقت را از تمامی شهرها ربوده و زیباترین موزه‌ها را چه به لحاظ معماری و چه به لحاظ آثار هنری در معرض دید گردشگران تور فرانسه قرار می‌دهد. در این میان موزه لوور (Louvre Museum) با قلب شیشه‌ای سر از زمین برآورده‌اش، هزاران اثر هنری شاخص دنیا را در خود جای داده و مونالیزا نیمه خندان همچون نگینی در میانشان خودنمایی می‌کند. موزه اورسی (Musee d'Orsay) نیز که زمانی محل ایستگاه قدیمی پاریس به شمار می‌آمد و پذیرای مسافران بود امروزه به ویترینی شیشه‌ای برای نمایش آثار شاخص امپرسیونیستی تبدیل شده است و پذیرای بازدیدکنندگان هنردوست و روشنفکر است.

پیشینه تاریخی فرانسه به مثابه جریانی در کاخ‌های با شکوه و آذین شده، قلعه‌های تاریخی و دیگر سازه‌های نمادین و شاخص خودنمایی می‌کند. کاخ ورسای (Palace of Versailles، واقع در پاریس) به عنوان بزرگترین قلمرو پادشاهی جهان، با تالار آینه بندی شده‌اش و مجسمه‌های طلایی رنگش یکی از برجسته‌ترین کاخ‌های این کشور به شمار می‌رود. این مجموعه همانند مرواریدی در دل باغات ورسای که هندسه را در عالی‌ترین حد خود به نمایش می‌گذارند قرار گرفته است. کاخ لوکزامبورگ (Luxembourg Palace، واقع در پاریس) نیز که نقش و نگارهای معماری کلاسیک بر پیکرش نقش بسته است در مرکز پاریس و در میان بزرگترین پارک آن (Luxembourg Garden) واقع شده است.

قلعه‌ها و استحکامات نظامی که سالانه هزاران گردشگر تور فرانسه را مجذوب خود می‌سازند از دیگر جاذبه‌های این کشور هستند. در این میان قلعه‌های جنوبی شامل کارکاسون (Cite de Carcassonne) که بیشتر به شهری حفاظت شده شباهت دارد، همچون نگینی در میان دیوارها و برج‌های دیدبانی حفاظت شده است و با آجرها و سفال‌های سرخ رنگش خودنمایی می‌کند و کاخ پاپ (Palais des Popes) به عنوان بزرگترین سازه سبک گوتیک اروپا، میراث جهانی ثبت شده توسط یونسکو و یکی از ده جاذبه برتر فرانسه از شاخص‌ترین‌ها به شمار می‌روند.

از دیگر جاذبه‌های متمایز فرانسه که عمدتاً در پاریس واقع شده‌اند، می‌توان به طاق پیروزی (Arc de Triumph) به عنوان دومین طاق بزرگ پیروزی جهان با مشعل جاودانه‌اش که در کنار آرامگاه سربازی گمنام می‌سوزد و خیابان شانزه لیزه به عنوان یکی از زیباترین و لوکس‌ترین خیابان‌های جهان اشاره کرد.

برجسته‌ترین جاذبه طبیعی این کشور، سن (Sein)، این رود با وقار و دل انگیز است. از محل این رودخانه دسترسی به عمده جاذبه‌های شهر پاریس امکان پذیر است و در این میان برج ایفل از محبوب‌ترین‌ها در میان گردشگران تور فرانسه است. پیاده روی در طول ساحل این رودخانه، عبور از فراز قدیمی‌ترین پل پاریس Pont Neuf و قایق سواری در طول کانال سنت مارتین (Saint Martin Canal)، همه و همه سن را به عنوان تجربه‌ای بی بدیل از سایر جاذبه‌های پاریس متمایز نموده است.

از خوراکی‌های محبوب فرانسوی می‌توان به نان‌ باگت و نان کروسان، پنیرهای لذیذی که از ناحیه‌ای به ناحیه دیگر ترکیبی متفاوت دارند، کرپ که به عنوان وعده‌ای دلپذیر برای صبحانه سرو می‌شود و شیرینی ماکارون که عصرانه‌ای شیرین را رغم خواهد زد اشاره کرد. البته نباید خوراک اردک و استیک با سیب زمینی فرانسوی را از قلم انداخت.

بهترین زمان سفر با تور فرانسه

بهترین زمان سفر با تور فرانسه، فصل بهار از ماه آوریل تا ماه ژوئن و فصل پاییز از ماه سپتامبر تا ماه نوامبر است. هوا در تمام طول سال معتدل است و هتل‌ها در طول فصول کم گردشگر از ماه نوامبر تا ماه فوریه که عمدتاً هوا سرد و بارانی است با تخفیفات ویژه‌ای ارائه خدمات می‌کنند و پروازها نیز در طول این ماه‌ها ارزانترند. اما در طول فصل بهار و پاییز کلیه این هزینه‌ها افزایش می‌یابند و در فصل تابستان به اوج خود می‌رسند.

نکته دیگر تعطیلات رسمی این کشور است. عمده فرانسویان تعطیلاتشان را در کشور خود سپری می‌کنند. در هنگام تعطیلات این کشور که از نیمه ماه ژوئیه شروع می‌شود و تا آخر ماه آگوست ادامه می‌یابد کلیه فعالیت‌ها به حالت تعلیق در می‌آیند مگر آن دسته از فعالیت‌هایی که مرتبط با صنعت گردشگری باشند. در این موقع از سال شهرهایی مانند پاریس آکنده از گردشگران تور فرانسه و بازدیدکنندگان می‌شوند. علاوه بر این هر دو سال یکباردر پاریس یکی از مهمترین نمایشگاه‌های اتومبیل جهان برگزار می‌گردد و خیابان‌های آکنده از خودروهای نمایشی می‌شوند. بنابراین زمان مناسبی برای بازدید از پاریس به شمار نمی‌رود.

گردش در فرانسه

سیستم حمل و نقل عمومی فرانسه از جایگاهی جهانی برخوردار است. در شهرهای بزرگی مانند پاریس، لیون و مارسی، حمل و نقل عمومی بواسطه گستردگی و مقرون به صرفه بودن، بهترین راه جهت تردد و جابه‌جایی در این کشور به شمار می‌رود. از گزینه‌های در دسترس جهت جابه‌جایی در سطح شهرهای فرانسه و مابینشان می‌توان به هواپیما، قطار، اتوبوس و کرایه خودرو اشاره کرد. هزینه هر بلیط اتوبوس، مترو و تراموا 1.80 یورو خواهد بود. با این وجود اگر بلیط‌های خود را به صورت دسته‌های 10تایی از ماشین‌های فروش خریداری نمایید تنها 14.10 یورو هزینه در بر خواهد داشت.

عمده جابه‌جایی‌ها در سفر با تور فرانسه با پروازهای بین شهری صورت می‌پزیرد که بیش از 30 شهر در سراسر این کشور و دیگر نقاط اروپا را تحت پوشش قرار می‌دهد. مدت زمان پرواز از پاریس به مقصد دیگر شهرهای فرانسه چیزی در حدود یک ساعت خواهد بود. از معروف‌ترین هواپیمایی‌ها می‌توان به British Airways و EasyJet که طیف وسیعی از پروازهای بین شهری را شامل می‌شوند اشاره  کرد.

برخی از زیباترین کاخ‌ها و قلعه‌ها با فاصله نسبتاً زیادی از شهرهای اصلی و ایستگاه‌های قطار واقع شده‌اند. بنابراین اجاره ماشین گزینه مناسبی جهت گردش در نواحی حومه‌‌ای به شمار می‌رود. اجاره روزانه ماشین هزنیه زیادی را در بر نخواهد داشت و گردشگران تور فرانسه می‌توانند در حین سفر به یک مقصد مشخص، خودرویی را کرایه کنند. برای دریافت ماشین باید پاسپورت، گواهینامه و کارت اعتباری خود را ارائه دهید. لازم به ذکر است که اگر این گزینه را به عنوان روشی برای جابه‌جایی برگزیدید، خطر تصادف کردن، دزدیده شدن خودرو و هزینه سوخت را نیز در نظر بگیرید.

سریع‌ترین قطار جهان که تحت عنوان قطار سریع‌السیر (Train a Grande Vitesse) یا به اختصار TGVs شناخته می‌شود، 50 شهر فرانسه را به هم متصل کرده و امکان سفر از پاریس به تقریباً هر نقطه دیگری از این کشور را ظرف تنها چند ساعت بدست می‌دهد. راه‌آهن ملی فرانسه (French National Railroads) که به اختصار SNCF خوانده می‌شود و بواسطه نظم در ساعات ورود و خروج و راحت بودن قطارهایش شناس شده است امکان سفر با واگن‌های درجه یک و درجه دو در هنگام روز و واگن‌های تخت دار در هنگام شب را در اختیار مسافران قرار می‌دهد.

کانال‌های آبی امکان سفر با قایق را در بسیاری از نواحی این کشور بدست می‌دهند. این کانال‌ها که زمانی جهت مبادلات تجاری به کار می‌رفته‌اند، امروزه میزبان بسیاری از گردشگران تور فرانسه جهت داشتن دیدی متفاوت به چشم اندازهای مختلف این سرزمینند. اگرچه این روش گزینه موثری جهت جابه‌جایی محسوب نمی‌شود، اما تجربه‌ای کاملاً متفاوت را در سفر به این کشور بدست می‌دهد.

اتوبوس روشی دیگر جهت جابه‌جایی در شهرهای مختلف به شمار می‌رود. اتوبوس، دهکده‌ها و شهرهای کوچک را به شهرهای دارای ایستگاه قطار متصل کرده و به گردشگران تور فرانسه امکان بازدید از نقاط دور دست را بدون آنکه به اجاره ماشین نیاز باشد بدست می‌دهد. با توجه به اینکه فرانسه فاقد شبکه اتوبوسرانی ملی است، امکان جابه‌جایی با این وسیله در میان نواحی مختلف این کشور وجود نخواهد داشت. 

سوغاتی چه بخریم

اگر جاذبه‌های پاریس آنقدر شما را تسخیر نکرده باشد که دوستانتان را فراموش کنید، این شهر بهترین محل برای خرید سوغاتی است. اگرچه این شهر زیبا آکنده از فروشگاه‌هایی است که با کالای‌های لوکس و گرانقیمت خود چشم‌ها را خیره خواهند کرد، خرید هدایای کوچکی مانند آویزهای رنگی برج ایفل، شکلات و کارت پستال از محبوب‌ترین‌ها در میان گردشگران تور فرانسه به شمار می‌روند. در ادامه شرح مختصری از برخی از این خریدهای محبوب آورده شده است.

شکلات یکی از خریدهای خاص در پاریس محسوب می‌شود چرا که طعم واقعی تک تک لحظه‌هایی را به همراه خواهد داشت که در حین سفر با تور فرانسه در آن غرقه بوده‌اید. برای چشیدن طعمی متفاوت و امروزی از این خوراکی بی‌نظیر شکلات‌های Jean Paul Hevin را که از معروفترین شکلات سازی‌های پاریس به شمار می‌رود امتحان کنید و اگر از طرفداران پر و پا قرص طعم کلاسیک این شیرینی هستید A la Mere de la Famille، قدیمی‌ترین شکلات سازی پاریس انتظارتان را می‌کشد.

عاشقان کارت پستال، غرفه‌های حاشیه رود سن را فراموش نکنند. در این محل علاوه بر کارت پستال، انواع پوسترهای زیبا و کتاب‌های قدیمی موجود است.

اگرچه قهوه محبوب‌ترین نوشیدنی در سرتاسر اروپا به شمار می‌رود، چای‌های گیاهی Mariage Freres که در میان بهترین‌ها قرار دارد، وسوسه برانگیز خواهند بود. البته خرید از آن نیز بواسطه سابقه و شهرتش، ارزان نخواهد بود.

رایحه عطرها و شمع‌های کمپانی لوکس Diptyque نیز از دیگر موارد مثال زدنی است. با این وجود خرید از این کمپانی همانند دیگر برندهای مشهور فرانسه ارزان نخواهد بود.

 قیمت تور فرانسه

عمده آژانس‌های گردشگری بسته به نوع پرواز، کیفیت هتل و زمان سفر، تورهای تک فرانسه را با رنج‌های قیمیتی متفاوتی به گردشگران ارائه می‌دهند. عمده پروازها به مقصد فرانسه از طریق هواپیمایی‌های AirFrance و IranAir انجام می‌پذیرد و کیفیت هتل‌ها بین چهار تا پنج ستاره متغیر است. سفر در فصول کم گردشگر که عمدتاً شش ماهه دوم سال را شامل می‌شود به طور تقریبی هفت تا نه میلیون تومان و در شش ماهه اول سال هشت تا یازده میلیون تومان هزینه در برخواهد داشت.

چرا تور فرانسه آوای بورالان؟

عمده‌ترین دلیلی که شرکت خدمات مسافرتی آوای بورالان را در ارائه تورهای فرانسه از دیگر آژانس‌های مسافرتی متمایز می‌کند، پکیج‌های ترکیبی آن است که امکان گردش با لوکس‌ترین کشتی‌های کروز را با مناسب‌ترین قیمت بدست می‌دهند. به عنوان مثال تور هشت روزه ایتالیا + فرانسه که امکان بازدید از شهرهای بسیار زیبای رم و پاریس بدست می‌دهد و تور هشت روزه دور اروپا که بازدید از کشورهای ایتالیا، مالتا و اسپانیا را به همراه کشتی کروز فراهم می‌آورد با قیمتی بسیار مناسب به گردشگران ارائه می‌شوند. علاوه براین عمده هتل‌های مشمول شده در پکیج‌های پیشنهادی در نقاط شمالی رود سن واقع شده‌اند و امکان دسترسی آسان به برترین جاذبه‌های شهر پاریس شامل موزه لوور و خیابان شانزه لیزه را بدست می‌دهند.

به "تور فرانسه" امتیاز دهید

40 کاربر به "تور فرانسه" امتیاز داده اند | امتیاز: 4.5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور فرانسه"

3 دیدگاه

محمد حسین یعقوبی 18 فروردین 1398

با درود فراوان میخواستم بدونم هزینه تور فرانسه واسه یه خانواده سه نفره به صورت دقیق چقدر میشه ممنون

پاسخ به محمد حسین یعقوبی

کارشناس آوای بورالان20 فروردین 1398

سلام به ازای هر نفر 690 یورو مبلغ ارزی هستش به علاوه مبلغ ریالی که مبلغ بلیط شما هست و با توجه به تاریخی که مد نظر شماست تعیین میشه

پاسخ به کارشناس آوای بورالان

مهتاب11 خرداد 1397

سلام.من قصد سفر به پاریسو دارم دوستان کسی نمیدونه قیمت بلیط رفت فقط، چه قیمته؟
تور پاریس برای تابستان96 تو چه رنج قیمته؟

پاسخ به مهتاب
* سوالتان را از کارشناس ما بپرسید، در صورتی که تمایل دارید با شما تماس گرفته شود، اطلاعات تماس خود را هم در فرم زیر درج نمایید (اطلاعات تماس شما در سایت نمایش داده نخواهد شد)
تلفن: 75284-021