تور فرانسه

تجربه سفر با تور فرانسه به معنای تجربه کیفیتی متفاوت از زندگی است. کیفیتی که گاه واژه در وصف آن قاصر خواهد ماند. روز یا شب فرقی نخواهد کرد، هر لحظه از این سفر  فرانسه حسی جاودانه را به همراه خواهد داشت. جهانی بودن تنها صفت کوچکی برای وصف آن چیزی است که در فرانسه  انتظار گردشگران را می‌کشد. در هر خم شهرهای فرانسه ، حسی متفاوت آرمیده است که با اولین نگاه به تصویری فراموش ناشدنی بدل خواهد شد. از سختی و شکوه کلیساها و قلعه‌های تاریخی فرانسه تا نرمی لحظات آرام و پر احساسی که در پرسه‌های شبانه خواهند گذشت، همه و همه فرانسه  را به عنوان محبوب‌ترین و انکار ناشندنی‌ترین مقصد گردشگری دنیا شاخص نموده‌اند.

تورهای فرانسه

برای مشاهده جزئیات تور های فرانسه روی هر یک کلیک کنید.
تور پاریس، تور فرانسه شناسه تور: 68 تور پاریس، تور فرانسه تور پاریس فرانسه 7 روز شروع قیمت: € 1,490 + مبلغ ریالی از 25 مرداد هر هفته (تابستان 1403) MSC World Europa تور کشتی کروز MSC World Europa شناسه تور: 218 تور کشتی کروز MSC World Europa ایتالیا، مالتا، اسپانیا و فرانسه 8روز شروع قیمت: € 2,590 + مبلغ ریالی 22 و 29 تیر، 5 و 12 مرداد و ... (تابستان 1403) تور ایتالیا فرانسه 8 روز شناسه تور: 66 تور ایتالیا فرانسه 8 روز تور رم 4شب + تور پاریس 3شب شروع قیمت: € 1,990 + مبلغ ریالی از 25 مرداد هر هفته (تابستان 1403) MSC Seaside Cruise تور کشتی کروز اروپا MSC Seaside شناسه تور: 46 تور کشتی کروز اروپا MSC Seaside تور اسپانیا، فرانسه و ایتالیا *8 روز* شروع قیمت: € 2,390 + مبلغ ریالی 21 و 28 تیر، 4 و 11 مرداد و...(تابستان 1403) MSC Grandiosa Cruise تور کشتی کروز اروپا MSC Grandiosa شناسه تور: 38 تور کشتی کروز اروپا MSC Grandiosa اسپانیا، تونس، ایتالیا و فرانسه *8 روز* شروع قیمت: € 2,390 + مبلغ ریالی 19 و 26 تیر، 2 و 9 مرداد و ...(تابستان 1403) MSC Seaview Cruise تور کشتی کروز اروپا MSC Seaview شناسه تور: 45 تور کشتی کروز اروپا MSC Seaview تور اسپانیا، فرانسه و ایتالیا 8روز شروع قیمت: € 2,290 + مبلغ ریالی 23 و 30 تیر، 6 و 13 مرداد و ...(تابستان 1403) MSC Fantasia Cruise تور کشتی کروز اروپا MSC Fantasia شناسه تور: 39 تور کشتی کروز اروپا MSC Fantasia تور کشتی کروز ایتالیا، اسپانیا، فرانسه شروع قیمت: € 1,990 + مبلغ ریالی 23 و 30 تیر، 6 و 13 مرداد و...(تابستان 1403) Seine Comtesse Cruise تور کشتی کروز رودخانه ای فرانسه 8روز شناسه تور: 205 تور کشتی کروز رودخانه ای فرانسه 8روز پاریس تا شمال فرانسه (رودخانه سن) شروع قیمت: € 1,990 + مبلغ ریالی 4 ، 11 و 18 فروردین (نوروز ۱۴۰۳)

چرا تور فرانسه

فرانسه به عنوان یکی از بزرگترین کشورهای اروپا، در شمال غرب این قاره واقع شده است و با شش کشور آلمان، بلژیک، لوکزامبورگ، سوئیس، ایتالیا و اسپانیا هم مرز است. هیچ فهرست قطعی برای ذکر دلایل پر جاذبه بودن فرانسه زیبا وجود ندارد. با این وجود بعد از هر بار سفر به فرانسه ، نیرویی جادویی شما را به بازگشت متقاعد خواهد کرد. بسیاری فرانسه را با پاریس فرانسه ، پایتخت پر جاذبه آن می‌شناسند و در برنامه‌ریزی برای سفر فرانسه ، این شهر را مقصد اول و آخر خود در فرانسه قرار می‌دهند. اما در واقعیت این آشکارترین راه برای محروم کردن خود از دیگر زیبایی‌های فرانسه است. از برج رقصان ایفل (Eiffel Tower، واقع در پاریس) تا بندر آبی مارسی فرانسه (Vieux Port)، فرانسه سراسر زیبایی و جاذبه است. در ادامه هفت دلیل منحصربفرد که تور فرانسه را از سایر تورهای اروپا متمایز می‌کند ارائه خواهیم داد.

کلیساهای مسحور کننده فرانسه به قدری با ظرافت و پر جزئیات هستند که گویی هزاران استاد بی وقفه بر بدنه‌شان نقش زده‌اند. شیشه‌های رنگی خیال انگیز فرانسه ، سالن‌های مرمری با شکوه و نگاره‌های عرفانی که گویی با پر فرشتگان نقاشی شده‌اند، بی‌ایمان‌ترین‌ها را خداگونه خواهند کرد. کلیسای جامع نوتردام فرانسه (Notre Dame de Paris) که تاج مصیبت مسیح فرانسه (Crown of Thorns) را در دل خود جای داده است، باسیلیکای نوتردام دولاگارد فرانسه (Basiliuque Notre Dame de la Garde، واقع در مارسی) با طاق‌های مرمرین خود و مجسمه طلایی مریم مقدس فرانسه که استوار و پاک بر فراز برج ناقوس فرانسه  آن قرار گرفته است و کلیسای جامع استراسبورگ فرانسه (Strasbaurg Cathedral، واقع در استراسبورگ) که شیشه‌های قرن دوازدهمیش در هنگام تابش آفتاب بهشتی رنگین را پدید می‌آورند تنها گزیده‌ای از تمامی مجموعه سازه‌های مذهبی فرانسه هستند.

وقتی صبحت از موزه‌های فرانسه به میان می‌آید، این پاریس فرانسه است که گوی سبقت را از تمامی شهرها ربوده و زیباترین موزه‌ها را چه به لحاظ معماری و چه به لحاظ آثار هنری در معرض دید گردشگران تور فرانسه قرار می‌دهد. در این میان موزه لوور فرانسه (Louvre Museum) با قلب شیشه‌ای سر از زمین برآورده‌اش، هزاران اثر هنری شاخص دنیا را در خود جای داده و مونالیزا نیمه خندان همچون نگینی در میانشان خودنمایی می‌کند. موزه اورسی فرانسه (Musee d'Orsay) نیز که زمانی محل ایستگاه قدیمی پاریس به شمار می‌آمد و پذیرای مسافران بود امروزه به ویترینی شیشه‌ای برای نمایش آثار شاخص امپرسیونیستی فرانسه تبدیل شده است و پذیرای بازدیدکنندگان فرانسه هنردوست و روشنفکر است.

پیشینه تاریخی فرانسه به مثابه جریانی در کاخ‌های با شکوه و آذین شده، قلعه‌های تاریخی فرانسه و دیگر سازه‌های نمادین فرانسه  و شاخص خودنمایی می‌کند. کاخ ورسای فرانسه  (Palace of Versailles، واقع در پاریس) به عنوان بزرگترین قلمرو پادشاهی جهان، با تالار آینه بندی شده‌اش و مجسمه‌های طلایی رنگش یکی از برجسته‌ترین کاخ‌های فرانسه به شمار می‌رود. این مجموعه همانند مرواریدی در دل باغات ورسای که هندسه را در عالی‌ترین حد خود به نمایش می‌گذارند قرار گرفته است. کاخ لوکزامبورگ فرانسه (Luxembourg Palace، واقع در پاریس) نیز که نقش و نگارهای معماری کلاسیک بر پیکرش نقش بسته است در مرکز پاریس فرانسه و در میان بزرگترین پارک آن (Luxembourg Garden) واقع شده است.

قلعه‌ها و استحکامات نظامی فرانسه که سالانه هزاران گردشگر تور فرانسه را مجذوب خود می‌سازند از دیگر جاذبه‌های فرانسه هستند. در این میان قلعه‌های جنوبی شامل کارکاسون فرانسه (Cite de Carcassonne) که بیشتر به شهری حفاظت شده شباهت دارد، همچون نگینی در میان دیوارها و برج‌های دیدبانی حفاظت شده است و با آجرها و سفال‌های سرخ رنگش خودنمایی می‌کند و کاخ پاپ فرانسه (Palais des Popes) به عنوان بزرگترین سازه سبک گوتیک اروپا، میراث جهانی ثبت شده توسط یونسکو و یکی از ده جاذبه برتر فرانسه از شاخص‌ترین‌ها به شمار می‌روند.

از دیگر جاذبه‌های متمایز فرانسه که عمدتاً در پاریس واقع شده‌اند، می‌توان به طاق پیروزی فرانسه (Arc de Triumph) به عنوان دومین طاق بزرگ پیروزی جهان با مشعل جاودانه‌اش که در کنار آرامگاه سربازی گمنام می‌سوزد و خیابان شانزه لیزه فرانسه به عنوان یکی از زیباترین و لوکس‌ترین خیابان‌های جهان اشاره کرد.

برجسته‌ترین جاذبه طبیعی فرانسه ، سن (Sein)، این رود با وقار و دل انگیز است. از محل این رودخانه فرانسه دسترسی به عمده جاذبه‌های شهر پاریس امکان پذیر است و در این میان برج ایفل فرانسه از محبوب‌ترین‌ها در میان گردشگران تور فرانسه است. پیاده روی در طول ساحل این رودخانه، عبور از فراز قدیمی‌ترین پل پاریس Pont Neuf و قایق سواری در طول کانال سنت مارتین فرانسه (Saint Martin Canal)، همه و همه سن را به عنوان تجربه‌ای بی بدیل از سایر جاذبه‌های پاریس متمایز نموده است.

از خوراکی‌های محبوب فرانسوی می‌توان به نان‌ باگت و نان کروسان، پنیرهای لذیذی که از ناحیه‌ای به ناحیه دیگر ترکیبی متفاوت دارند، کرپ که به عنوان وعده‌ای دلپذیر برای صبحانه سرو می‌شود و شیرینی ماکارون که عصرانه‌ای شیرین را رغم خواهد زد اشاره کرد. البته نباید خوراک اردک و استیک با سیب زمینی فرانسوی را از قلم انداخت.

چرا تور فرانسه آوای بورالان؟

عمده‌ترین دلیلی که شرکت خدمات مسافرتی آوای بورالان را در ارائه تورهای فرانسه از دیگر آژانس‌های مسافرتی متمایز می‌کند، پکیج‌های ترکیبی فرانسه است که امکان گردش با لوکس‌ترین کشتی‌های کروز را با مناسب‌ترین قیمت بدست می‌دهند. به عنوان مثال تور هشت روزه ایتالیا + فرانسه که امکان بازدید از شهرهای بسیار زیبای رم و پاریس بدست می‌دهد و تور هشت روزه دور اروپا که بازدید از کشورهای فرانسه ایتالیا، مالتا و اسپانیا را به همراه کشتی کروز فراهم می‌آورد با قیمتی بسیار مناسب به گردشگران ارائه می‌شوند. علاوه براین عمده هتل‌های فرانسه مشمول شده در پکیج‌های پیشنهادی در نقاط شمالی رود سن واقع شده‌اند و امکان دسترسی آسان به برترین جاذبه‌های شهر پاریس فرانسه شامل موزه لوور و خیابان شانزه لیزه فرانسه را بدست می‌دهند.

به "تور فرانسه" امتیاز دهید

49 کاربر به "تور فرانسه" امتیاز داده اند | امتیاز: 4.1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور فرانسه"

3 دیدگاه

محمد حسین یعقوبی 18 فروردین 1398

با درود فراوان میخواستم بدونم هزینه تور فرانسه واسه یه خانواده سه نفره به صورت دقیق چقدر میشه ممنون

پاسخ به محمد حسین یعقوبی

کارشناس آوای بورالان20 فروردین 1398

سلام به ازای هر نفر 690 یورو مبلغ ارزی هستش به علاوه مبلغ ریالی که مبلغ بلیط شما هست و با توجه به تاریخی که مد نظر شماست تعیین میشه

پاسخ به کارشناس آوای بورالان

مهتاب11 خرداد 1397

سلام.من قصد سفر به پاریسو دارم دوستان کسی نمیدونه قیمت بلیط رفت فقط، چه قیمته؟
تور پاریس برای تابستان96 تو چه رنج قیمته؟

پاسخ به مهتاب
* سوالتان را از کارشناس ما بپرسید، در صورتی که تمایل دارید با شما تماس گرفته شود، اطلاعات تماس خود را هم در فرم زیر درج نمایید (اطلاعات تماس شما در سایت نمایش داده نخواهد شد)
تلفن: 75284-021