تور اسپانیا

تا به حال در سفر به محلی جدید، خود را بخشی از آن یافته اید؟ حسی که به شما بگوید سال هاست که این مکان را می شناخته اید و از آن جدا نبوده اید؟ اسپانیا همان محل است. سفر با تور اسپانیا تنها سفر به یک کشور نیست، سفر به دنیایی با هزاران دنیای کوچک و بزرگ است. گذشته پر آشوب اسپانیا  به مانند قلمی بر پیکره آن نقش زده و نگین هزار وجه امروزی را پدید آورده است. جشن و موسیقی با اصالت اسپانیا  گره خورده اند. شور زندگی چون جریانی بی نهایت با ضرب پاهای رقصان کولی ها اوج گرفته و در میان سنگ های سرد قلعه های خاموش به مثابه پژواکی ابدی جاری خواهد شد. با سفر به اسپانیا ، بخشی از وجودتان را در آن جای خواهید گذاشت و همین امر جرقه های شوقی مهار ناشدنی برای بازگشت اسپانیا را در دلتان روشن خواهد کرد.

تورهای اسپانیا

برای مشاهده جزئیات تور های اسپانیا روی هر یک کلیک کنید.
اخذ اقامت اسپانیا از طریق تمکن مالی شناسه تور: 209 اخذ اقامت اسپانیا از طریق تمکن مالی درخواست اقامت دائم اسپانیا پس از 5سال شروع قیمت: € 19,000 اخذ اقامت در 6 الی 9 ماه بدون نیاز به زبان تور دور اسپانیا 8 روز شناسه تور: 58 تور دور اسپانیا 8 روز مادرید 2شب+ زاراگوزا 2شب+ بارسلون 3شب شروع قیمت: € 1,590 + مبلغ ریالی از 23 آذر هر هفته (پاییز 1402) تور ایتالیا اسپانیا 8 روز شناسه تور: 65 تور ایتالیا اسپانیا 8 روز تور رم 3شب+ کشتی 1شب+ بارسلون 3شب شروع قیمت: € 1,990 + مبلغ ریالی از 25 آبان هر هفته (پاییز 1402) Vasco Da Gama Cruise تور کشتی کروز اروپا 9 روز *نوروز 1402* شناسه تور: 32 تور کشتی کروز اروپا 9 روز *نوروز 1402* تور کشتی کروز اسپانیا، آفریقا، ایتالیا، مالتا شروع قیمت: € 1,990 + مبلغ ریالی تاریخ پرواز: جمعه 26 اسفند 1401 (نوروز 1402) تور جزایر قناری اسپانیا 10روز شناسه تور: 64 تور جزایر قناری اسپانیا 10روز مادرید 2شب، تنریف 4شب، بارسلون 3شب شروع قیمت: € 1,990 + مبلغ ریالی 25 اسفند و 3 فروردین (نوروز 1402) World Voyager cruise تور کشتی کروز اسپانیا و جزایر قناری 10روز شناسه تور: 19 تور کشتی کروز اسپانیا و جزایر قناری 10روز تور کشتی جزایر قناری + مادرید و بارسلون شروع قیمت: € 2,990 + مبلغ ریالی 6 و 25 آبان 1401 (پاییز 1401) تور مادرید، تور اسپانیا شناسه تور: 57 تور مادرید، تور اسپانیا تور مادرید اسپانیا 5روز شروع قیمت: € 870 + مبلغ ریالی هر هفته (زمستان 1400 و نوروز 1401) تور بارسلون، تور اسپانیا شناسه تور: 143 تور بارسلون، تور اسپانیا تور بارسلون اسپانیا 5روز شروع قیمت: € 890 + مبلغ ریالی هر هفته (زمستان 1400 و نوروز 1401)

چرا تور اسپانیا

ناحیه به ناحیه، شهر به شهر، اسپانیا دنیایی جدید برای کشف شدن دارد. تنوع بخشی جدا ناشدنی از هویت و اصالت اسپانیا هزار رنگ است. به مثابه نت های موسیقی که با هم می آمیزند و هزاران هزار طنین گوش نواز را می آفرینند، جاذبه های اسپانیا زیبا از قلعه ها و کاخ های تاریخی گرفته تا سواحل زیبای آفتابی و وعده هایی لذیذ که طعمی بیادماندنی را سبب خواهند شد، هر ذائقه ای را اشباع کرده و سفری خاطره انگیز را برای گردشگران اسپانیا رقم خواهند زد. در ادامه به معرفی جاذبه های اسپانیا خواهیم پرداخت که به اعتقاد گردشگران تور اسپانیا اصلی ترین دلایل بازگشت به اسپانیا زیبا خواهند بود.

اسپانیا سرزمین موسیقی و جشن هاست. آهنگین بودن در خون این مردم جاری است و حتی زبانشان را نیز شعرگونه ساخته است. محلی را نخواهید یافت که موسیقی در آن نواخته نشود. سکوت و رخوت در فرهنگ مردم اسپانیا بی معناست. هیچ شبی دل گیر و ماتمزده نخواهد بود. هر شب اسپانیا به مانند روزی شروعی برای زندگی تازه است. و در میان تمامی این آواها این صدای گیتار اسپانیا است که با نوای عاشقانه خود به مانند چوب جادویی در دستان استادان می رقصد و می لرزد و ذرات هوا را آکنده از شوری وصف ناشدنی خواهد کرد.

و اما جشن ها! از وقار و شکوه مراسم سمانا سانتا اسپانیا (Semana Santa، بیستم تا بیست وششم مارس در سویل) که مجسمه مادر دردمند مسیح را غرق در نور و جواهر در میان اشباح سفید پوش در معرض دیدگان قرار می دهد تا جنون و هیجان گریختن از گاوهای خشمگین در مشهورترین جشنواره اسپانیا، سن فرمین (Fiesta de San Fermin، ششم تا چهاردهم ژوئیه در پامپلونا)، اسپانیا هر طبع و سلیقه ای را شامل گشته و هیچ یک از گردشگران تور اسپانیا را ناامید و دل زده نخواهد کرد.

شهرهای اسپانیا به مانند نگینی هزار نقش بر تاج شاهی آن واقع شده اند و از هر زاویه جهانی متفاوت را نمایان می سازند. همین امر انتخاب زیباترین و هیجان انگیزترین از میان شهرهای اسپانیا را اقدامی بی ثمر نموده است. در این میان بارسلون با حیات شبانه پر شورش، سواحل آفتابی آرامش بخشش و کازا بالیو اسپانیا (Casa Batllo) که گویی در معماری آن هیچ خط شکسته ای تعریف نشده است، و مادرید اسپانیا به عنوان پایتخت جهانی اسپانیا که غرق در رنگ و شور زندگی است از محبوبترین های اسپانیا  به شمار می روند.

اگر از هیاهوی شهرها خسته شده اید، موسیقی موج ها جایگزینی آرامش بخش خواهد بود و در این میان چه مکانی وسوسه برانگیزتر از جزایر بالئاری اسپانیا (Balearic Islands) و جزایر قناری اسپانیا (Canary Islands) می تواند باشد! آفتاب گرم و آرمیدن بر شن های نرم در حالی که در میان موج های فیروزه ای احاطه شده اید، روح را جلا داده و ذهن را بی دغدغه از تمامی آنچه که بعد از اتمام سفر اسپانیا انتظارتان را خواهد کشید در میان جریان آب های آزاد رها خواهد کرد.

موزه های اسپانیا به مانند تونل زمانی پر پیچ و خم سفر از عصر قرون وسطی تا عصر مدرنیته را در جریانی موزون و هماهنگ در غالب شاهکارهایی که از روح هنرمندان برخواسته است میسر می سازد. در این میان موزه ملی دل پرادو اسپانیا (Museo Nacional Del Prado) به همراه دو موزه رینا سوفیا اسپانیا (Museo Nacional Centro de Arte Reina Sofia) و موزه تایسن بورنمیزا اسپانیا (Thyseen Bornemisza Museum) سه رأس مثلث طلایی هنر اسپانیا را در شهر مادرید شکل داده اند. بسیاری از آثار شاخص هنرمندان نامی جهان در این موزه ها اسپانیا جای خوش کرده اند و سالانه میزبان میلیون ها گردشگر تور اسپانیا از سراسر دنیا هستند؛ فارغ از آنکه شیفته هنر باشند یا از هرگونه ذوق هنری عاری. اما آنچه که علاقه مندان اسپانیا را بی تاب می سازد، شاهکار بی بدیل پیکاسو، نقاشی گرنیکا اسپانیا (Guernica، واقع در موزه رینا سوفیا) است. این نقاشی سبک کوبیسم سراسر درد و رنج است و درک آن تنها برای آنکس میسر است که معنای به زنجیر کشیده شدن آزادی و مصیبت جنگ را با تمام وجود حس کرده باشد.

هیچ کشوری در تعداد قلعه ها با اسپانیا قابل رقابت نیست. این سازه های سرد و خاموش آرام و با وقار، فریادها و آشوب های بسیاری را به چشم دیده اند و اکنون با اندام فرسوده شان معماری باستانی اسپانیا را در عالی ترین حد خود به نمایش می گذارند. برجسته ترین قلعه اسپانیا تاریخی، قلعه آلکازار واقع در شهر باستانی سگوویا اسپانیا (Alcazar of Segovia) است که به مانند کشتی سنگی با شکوه بر فراز تپه ای به گل نشسته است و از جمله میراث جهانی ثبت شده توسط یونسکو در اسپانیا به شمار می رود. شاید اولین نگاه به این بنای با شکوه گردشگران تور اسپانیا را به یاد داستان های جن و پری والت دیزنی بیاندازد. حدستان درست است چرا که این قلعه به عنوان الگویی جهت ساخت قلعه زیبای سیندرلا مورد استفاده قرار گرفته است.

البته سازه های تاریخی اسپانیا در قلعه های آن خلاصه نمی شود. گذشته ناآرام اسپانیا زیباترین و باشکوه ترین یادمان ها و بناهای باستانی را پدید آورده است. کاخ با شکوه الحمرا اسپانیا (Alhambra، واقع در شهر گرانادا) به عنوان شناس ترین سازه تاریخی اسپانیا ، اوج معماری مورها اسپانیا (مسلمانان شمال آفریقا) را در مقابل دیدگان آشکار می سازد و همانند کتابچه ای سنگی تاریخچه اندلس اسپانیا را بازگو می نماید.

در میان کلیساهای اسپانیا، مسجد کوردوبا اسپانیا (Mosque Cordoba، واقع در شهر کوردوبا) از غنی ترین پیشینه برخوردار است و هارمونی کم نظیری از معماری و مذهب را در مقابل دیدگان آشکار می سازد. گاه محرابی برای سرود مسیحیان و گاه فرشی برای نماز مسلمانان، مسجد کلیسا کوردوبا اسپانیا با طاق ها و گنبدهای مرتفعش یکی از عالی ترین نمونه های سبک معماری مورها اسپانیا را شامل شده است. در بارسلون نیز شاهکار گائودی اسپانیا (Antoni Gaudi، معمار مشهور اسپانیایی)، کلیسای ساگرادا فامیلیا اسپانیا (Sagrada Familia، واقع در شهر بارسلونا) در میان مناره هایش که به مثابه پنجه هایی زمینی حریصانه آن را در آغوش کشیده اند واقع شده است. در این میان کلیسای جامع سبک گوتیک سویل اسپانیا (Seville Cathedral، واقع در شهر سویل) که تحت عنوان کلیسای جامع مریم مقدس اسپانیا (Cathedral of Saint Mary) نیز شناخته می شود، به عنوان عظیم ترین کلیسا جامع جهان مطرح است و با تمام جزئیات مسحور کننده اش، آرامگاه شوق مکتشفانه کریستف کلمب شده است.

چرا تور اسپانیا آوای بورالان؟

عمده مزیت تورهای پیشنهادی آوای بورالان ترکیبی بودن آن هاست. تورهایی که امکان بازدید از اسپانیا را بدست می دهند، بازدید از دیگر کشورهای پر جاذبه اروپا را نیز شامل شده اند و همین امر سفر با آن ها را نسبت به تورهای تک مقرون به صرفه تر ساخته است. از پر طرفدارترین این پکیج ها می توان به تور هشت روزه (ایتالیا + اسپانیا) و تور یازده روزه دور اروپا (ایتالیا + اسپانیا + فرانسه) اشاره کرد. در این میان دو پکیج ویژه تورهای ده و هشت روزه اروپا که امکان سفر با کشتی کروز اسپانیا و بازدید از زیباترین بنادر و شهرهای اروپایی مانند بارسلون اسپانیا را بدست می دهند از شاخص ترین ها محسوب می شوند.

به "تور اسپانیا" امتیاز دهید

45 کاربر به "تور اسپانیا" امتیاز داده اند | امتیاز: 4.3 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور اسپانیا"

4 دیدگاه

عارفه برکت 5 شهریور 1398

درود.
هزینه ریالی که در کنار هزینه یورو نوشتین منظور چی هست و چقدره؟

پاسخ به عارفه برکت

رضا باقرزاده12 شهریور 1398

سرکار خانم برکت
با سلام، مبلغ تور جمع این دو مبلغ می‌باشد یعنی بخشی از هزینه های تور بصورت ریالی و بخشی بصورت ارزی خواهد بود.

پاسخ به رضا باقرزاده

على فیض زاده27 آبان 1397

مىخواستم بدانم در تور اسپانیا آیا امکان سفر به چندىن شهرفراھم است به نظر اینجانب طور واقعى به تورى مگویند که شامل شهر خاصى نباشد و متنوع باشد دیگه اینکه اسپانیا در بین کشورهای اروپایی تک است چرا که از تنوع آب وھوایی برخورداراست و گرمتر از دیگر کشورھاى اروپایی است ومناطق دیدنى بسیار دارد به خصوص سواحلش بیشتراست

پاسخ به على فیض زاده

Golfam19 مهر 1397

چه چیزی با خود ببریم که خرج سفرمان دربیایید

پاسخ به Golfam
* سوالتان را از کارشناس ما بپرسید، در صورتی که تمایل دارید با شما تماس گرفته شود، اطلاعات تماس خود را هم در فرم زیر درج نمایید (اطلاعات تماس شما در سایت نمایش داده نخواهد شد)
تلفن: 75284-021