با توجه به ادامه بحران پاندمی ویروس کرونا Covid-19 و عدم امکان سفر توریستی به بیشتر کشورهای دنیا، شرکت خدمات مسافرتی آوای بورالان تا اطلاع ثانوی بصورت دور کاری فعال می‌باشد. درصورت داشتن هر گونه پرسش و یا پیگیری قرارداد خود فقط از طریق ارسال پیغام بصورت دایرکت در اینستاگرام رسمی شرکت booralan@ با ذکر شماره قرارداد و شرح کامل درخواست اقدام و پیگیری بفرمایید، بدیهی است مراجعه حضوری فقط در موارد بسیار ضروری و با هماهنگی از یک هفته قبل از همین طریق امکان پذیر خواهد بود.

تور اسپانیا

تا به حال در سفر به محلی جدید، خود را بخشی از آن یافته اید؟ حسی که به شما بگوید سال هاست که این مکان را می شناخته اید و از آن جدا نبوده اید؟ اسپانیا همان محل است. سفر با تور اسپانیا تنها سفر به یک کشور نیست، سفر به دنیایی با هزاران دنیای کوچک و بزرگ است. گذشته پر آشوب این کشور به مانند قلمی بر پیکره آن نقش زده و نگین هزار وجه امروزی را پدید آورده است. جشن و موسیقی با اصالت این کشور گره خورده اند. شور زندگی چون جریانی بی نهایت با ضرب پاهای رقصان کولی ها اوج گرفته و در میان سنگ های سرد قلعه های خاموش به مثابه پژواکی ابدی جاری خواهد شد. با سفر به این سرزمین، بخشی از وجودتان را در آن جای خواهید گذاشت و همین امر جرقه های شوقی مهار ناشدنی برای بازگشت را در دلتان روشن خواهد کرد.

تورهای اسپانیا

برای مشاهده جزئیات تور های اسپانیا روی هر یک کلیک کنید.
تور بارسلون، تور اسپانیا شناسه تور: 143 تور بارسلون، تور اسپانیا تور بارسلون اسپانیا 5روز شروع قیمت: € 890 + مبلغ ریالی هر هفته (زمستان 1400 و نوروز 1401) MSC Grandiosa Cruise تور کشتی کروز اروپا MSC Grandiosa شناسه تور: 38 تور کشتی کروز اروپا MSC Grandiosa مسیر کشتی:ایتالیا، مالتا، اسپانیا و فرانسه شروع قیمت: € 1,590 + مبلغ ریالی هر هفته (نوروز 1401، بهار و تابستان 1401) MSC Seaview Cruise تور کشتی کروز دور دنیا ایتالیا تا برزیل 18روز شناسه تور: 34 تور کشتی کروز دور دنیا ایتالیا تا برزیل 18روز تور ایتالیا، اسپانیا، جزایر قناری، برزیل شروع قیمت: € 2,700 + مبلغ ریالی پاییز 1401 تور مادرید، تور اسپانیا شناسه تور: 57 تور مادرید، تور اسپانیا تور مادرید اسپانیا 5روز شروع قیمت: € 870 + مبلغ ریالی هر هفته (زمستان 1400 و نوروز 1401) MSC Seaview Cruise تور کشتی کروز اروپا MSC SeaView شناسه تور: 45 تور کشتی کروز اروپا MSC SeaView تور ایتالیا، اسپانیا و فرانسه 8روز شروع قیمت: € 1,890 + مبلغ ریالی هر هفته (نوروز 1401، بهار و تابستان 1401) MSC Divina Cruise تور کشتی کروز اروپا با کشتی MSC Divina شناسه تور: 43 تور کشتی کروز اروپا با کشتی MSC Divina تور ایتالیا، اسپانیا و فرانسه با کشتی کروز شروع قیمت: € 1,590 + مبلغ ریالی هر هفته (نوروز 1401، بهار و تابستان 1401) تور ترکیبی اسپانیا، تور مادرید بارسلون شناسه تور: 58 تور ترکیبی اسپانیا، تور مادرید بارسلون تور مادرید 3شب + تور بارسلون 4شب شروع قیمت: € 1,290 + مبلغ ریالی هر هفته (زمستان 1400 و نوروز 1401) MSC Fantasia Cruise تور کشتی کروز اروپا MSC Fantasia شناسه تور: 39 تور کشتی کروز اروپا MSC Fantasia تور کشتی کروز ایتالیا، فرانسه، اسپانیا شروع قیمت: € 1,490 + مبلغ ریالی هر هفته (نوروز 1401، بهار و تابستان 1401)

چرا تور اسپانیا

ناحیه به ناحیه، شهر به شهر، اسپانیا دنیایی جدید برای کشف شدن دارد. تنوع بخشی جدا ناشدنی از هویت و اصالت این سرزمین هزار رنگ است. به مثابه نت های موسیقی که با هم می آمیزند و هزاران هزار طنین گوش نواز را می آفرینند، جاذبه های این کشور زیبا از قلعه ها و کاخ های تاریخی گرفته تا سواحل زیبای آفتابی و وعده هایی لذیذ که طعمی بیادماندنی را سبب خواهند شد، هر ذائقه ای را اشباع کرده و سفری خاطره انگیز را برای گردشگران رقم خواهند زد. در ادامه به معرفی جاذبه هایی خواهیم پرداخت که به اعتقاد گردشگران تور اسپانیا اصلی ترین دلایل بازگشت به این سرزمین زیبا خواهند بود.

اسپانیا سرزمین موسیقی و جشن هاست. آهنگین بودن در خون این مردم جاری است و حتی زبانشان را نیز شعرگونه ساخته است. محلی را نخواهید یافت که موسیقی در آن نواخته نشود. سکوت و رخوت در فرهنگ این مردم بی معناست. هیچ شبی دل گیر و ماتمزده نخواهد بود. هر شب به مانند روزی شروعی برای زندگی تازه است. و در میان تمامی این آواها این صدای گیتار است که با نوای عاشقانه خود به مانند چوب جادویی در دستان استادان می رقصد و می لرزد و ذرات هوا را آکنده از شوری وصف ناشدنی خواهد کرد.

و اما جشن ها! از وقار و شکوه مراسم سمانا سانتا (Semana Santa، بیستم تا بیست وششم مارس در سویل) که مجسمه مادر دردمند مسیح را غرق در نور و جواهر در میان اشباح سفید پوش در معرض دیدگان قرار می دهد تا جنون و هیجان گریختن از گاوهای خشمگین در مشهورترین جشنواره اسپانیا، سن فرمین (Fiesta de San Fermin، ششم تا چهاردهم ژوئیه در پامپلونا)، این کشور هر طبع و سلیقه ای را شامل گشته و هیچ یک از گردشگران تور اسپانیا را ناامید و دل زده نخواهد کرد.

شهرهای این کشور به مانند نگینی هزار نقش بر تاج شاهی آن واقع شده اند و از هر زاویه جهانی متفاوت را نمایان می سازند. همین امر انتخاب زیباترین و هیجان انگیزترین از میان شهرهای آن را اقدامی بی ثمر نموده است. در این میان بارسلون با حیات شبانه پر شورش، سواحل آفتابی آرامش بخشش و کازا بالیو (Casa Batllo) که گویی در معماری آن هیچ خط شکسته ای تعریف نشده است، و مادرید به عنوان پایتخت جهانی اسپانیا که غرق در رنگ و شور زندگی است از محبوبترین ها به شمار می روند.

اگر از هیاهوی شهرها خسته شده اید، موسیقی موج ها جایگزینی آرامش بخش خواهد بود و در این میان چه مکانی وسوسه برانگیزتر از جزایر بالئاری (Balearic Islands) و جزایر قناری (Canary Islands) می تواند باشد! آفتاب گرم و آرمیدن بر شن های نرم در حالی که در میان موج های فیروزه ای احاطه شده اید، روح را جلا داده و ذهن را بی دغدغه از تمامی آنچه که بعد از اتمام سفر انتظارتان را خواهد کشید در میان جریان آب های آزاد رها خواهد کرد.

موزه های اسپانیا به مانند تونل زمانی پر پیچ و خم سفر از عصر قرون وسطی تا عصر مدرنیته را در جریانی موزون و هماهنگ در غالب شاهکارهایی که از روح هنرمندان برخواسته است میسر می سازد. در این میان موزه ملی دل پرادو (Museo Nacional Del Prado) به همراه دو موزه رینا سوفیا (Museo Nacional Centro de Arte Reina Sofia) و موزه تایسن بورنمیزا (Thyseen Bornemisza Museum) سه رأس مثلث طلایی هنر را در شهر مادرید شکل داده اند. بسیاری از آثار شاخص هنرمندان نامی جهان در این موزه ها جای خوش کرده اند و سالانه میزبان میلیون ها گردشگر تور اسپانیا از سراسر دنیا هستند؛ فارغ از آنکه شیفته هنر باشند یا از هرگونه ذوق هنری عاری. اما آنچه که علاقه مندان را بی تاب می سازد، شاهکار بی بدیل پیکاسو، نقاشی گرنیکا (Guernica، واقع در موزه رینا سوفیا) است. این نقاشی سبک کوبیسم سراسر درد و رنج است و درک آن تنها برای آنکس میسر است که معنای به زنجیر کشیده شدن آزادی و مصیبت جنگ را با تمام وجود حس کرده باشد.

هیچ کشوری در تعداد قلعه ها با اسپانیا قابل رقابت نیست. این سازه های سرد و خاموش آرام و با وقار، فریادها و آشوب های بسیاری را به چشم دیده اند و اکنون با اندام فرسوده شان معماری باستانی این کشور را در عالی ترین حد خود به نمایش می گذارند. برجسته ترین قلعه این سرزمین تاریخی، قلعه آلکازار واقع در شهر باستانی سگوویا (Alcazar of Segovia) است که به مانند کشتی سنگی با شکوه بر فراز تپه ای به گل نشسته است و از جمله میراث جهانی ثبت شده توسط یونسکو به شمار می رود. شاید اولین نگاه به این بنای با شکوه گردشگران تور اسپانیا را به یاد داستان های جن و پری والت دیزنی بیاندازد. حدستان درست است چرا که این قلعه به عنوان الگویی جهت ساخت قلعه زیبای سیندرلا مورد استفاده قرار گرفته است.

البته سازه های تاریخی اسپانیا در قلعه های آن خلاصه نمی شود. گذشته ناآرام این کشور زیباترین و باشکوه ترین یادمان ها و بناهای باستانی را پدید آورده است. کاخ با شکوه الحمرا (Alhambra، واقع در شهر گرانادا) به عنوان شناس ترین سازه تاریخی این کشور، اوج معماری مورها (مسلمانان شمال آفریقا) را در مقابل دیدگان آشکار می سازد و همانند کتابچه ای سنگی تاریخچه اندلس را بازگو می نماید.

در میان کلیساهای اسپانیا، مسجد کوردوبا (Mosque Cordoba، واقع در شهر کوردوبا) از غنی ترین پیشینه برخوردار است و هارمونی کم نظیری از معماری و مذهب را در مقابل دیدگان آشکار می سازد. گاه محرابی برای سرود مسیحیان و گاه فرشی برای نماز مسلمانان، مسجد کلیسا کوردوبا با طاق ها و گنبدهای مرتفعش یکی از عالی ترین نمونه های سبک معماری مورها را شامل شده است. در بارسلون نیز شاهکار گائودی (Antoni Gaudi، معمار مشهور اسپانیایی)، کلیسای ساگرادا فامیلیا (Sagrada Familia، واقع در شهر بارسلونا) در میان مناره هایش که به مثابه پنجه هایی زمینی حریصانه آن را در آغوش کشیده اند واقع شده است. در این میان کلیسای جامع سبک گوتیک سویل (Seville Cathedral، واقع در شهر سویل) که تحت عنوان کلیسای جامع مریم مقدس (Cathedral of Saint Mary) نیز شناخته می شود، به عنوان عظیم ترین کلیسا جامع جهان مطرح است و با تمام جزئیات مسحور کننده اش، آرامگاه شوق مکتشفانه کریستف کلمب شده است.

بهترین زمان سفر با تور اسپانیا

فصل های بهار و پاییز (بویژه ماه های آوریل، مه، ژوئن، سپتامبر و اکتبر) بهترین زمان سفر با تور اسپانیا چه به لحاظ آب و هوایی چه به لحاظ جمعیت کم گردشگران به شمار می روند. البته باید در رابطه با سواحل اقیانوس اطلس که در طول ماه های اکتبر و نوامبر میزان ریزشات جوی در آن ها بالاست استثنا قائل شد.

تابستان های اسپانیا گرم است و در این میان مادرید (Madrid)، سویل (Sovilla) و کوردوبا (Cordoba) از سایر شهرها گرم ترند. خنک ترین بخش های این کشور در طول تابستان در امتداد سواحل اقیانوس اطلس با دمای مطبوع 21 تا 26 درجه سانتیگراد قرار دارند. همین امر تفریحگاه های حاشیه دریای مدیترانه را به یکی از شلوغ ترین نواحی در طول ماه های ژوئیه و اوت تبدیل کرده است. بنابراین رزرو هتل پیش از سفر از اهمیت ویژه ای برخوردار است. علاوه بر این عمده تعطیلات اروپاییان در ماه اوت قرار دارد و همین امر یافتن هتل های ارزان قیمت ساحلی را در این هنگام تقریباً غیر ممکن می سازد. با این وجود اگر قصد بازدید از شهرهای شمالی اسپانیا در حاشیه اقیانوس اطلس را دارید، ماه های ژوئیه و اوت بهترین زمان به شمار می روند.

گردش در اسپانیا

عمده بخش های این کشور تحت پوشش حمل و نقل عمومی قرار دارند. به عنوان مثال شبکه حمل و نقل ریلی این کشور از تمامی شهرهای اصلی عبور کرده و خطوط سریع السیر آن دسترسی از مادرید، پایتخت اسپانیا را به سایر نقاط در کمترین زمان میسر می سازد. اتوبوس نیز وسیله ای در دسترس و مقرون به صرفه تر از قطار محسوب می شود و امکان دسترسی نزدیک تر به مقصد را در مقایسه با آن فراهم می آورد؛ چرا که عمده ایستگاه های قطار با فاصله چندین کیلومتری از شهرهای مقصد واقع شده اند. کرایه ماشین نیز به گردشگران تور اسپانیا امکان بازدید از مناطق خوش منظره این کشور را به دور از دغدغه برخورد با ترافیک سنگین کلان شهرها را بدست می دهد. در ادامه شرح مختصری از هر یک از این طرق سفر در اسپانیا آورده شده است.

شبکه خطوط هوایی داخلی اسپانیا بسیار گسترده است و استفاده از آن در جابه جایی های بین شهری مقرون به صرفه تر از سایر گزینه ها محسوب می شود. این خطوط هوایی تحت کنترل هواپیمایی های این کشور و دیگر هواپیمایی های بین المللی ارزان قیمت قرار دارند و از میان آن ها می توان به Air Europe، Iberia و Ryanair اشاره کرد.

کرایه ماشین انعطااف پذیری بیشتری را در برنامه ریزی برای سفرهای روزانه بدست می دهد. شرکت های اجاره دهنده خودرو در سرتاسر اسپانیا پراکنده شده اند و این امر دسترسی به آن ها را آسان نموده است. داشتن حداقل سن 25 سال و مدارکی چون پاسپورت، گواهینامه معتبر رانندگی و کارت اعتباری جهت کرایه ماشین الزامی است.

اسپانیا تحت پوشش خطوط راه آهن ملی RENFE قرار دارد. در این میان قطارهای سریع السیر AVE، Avant، Alvia و Altaria زمان سفر به شهرهای مادرید، سویل و بارسلون را به حداقل رسانیده اند. پروسه رزرواسیون برای تمامی قطارهای سریع السیر الزامی است و هزینه آن بسته به درجه قطار متغیر. لازم به ذکر است که گردشگران می توانند بلیط های خود را به سهولت از طریق وبسایت RENFE خریداری نمایند.

سفر با اتوبوس در مسافت های کوتاه مقرون به صرفه و آرامش بخش است. همین امر کارایی قطار را در مقایسه با اتوبوس به طرز قابل توجهی کاهش داده است. گردشگران تور اسپانیا می توانند برنامه سفر تمامی اتوبوس های این کشور را در وبسایت Movelia مورد بررسی قرار دهند و بلیط های خود را به صورت آنلاین خریداری نمایند. علاوه بر این عمده شهرهای بزرگ اسپانیا از شبکه مترو برخوردارند و هزینه هر بلیط تک سفره آن با اتوبوس برابری می کند و چیزی در حدود 1.50 یورو خواهد بود. در شهرهایی مانند مادرید و بارسلون خرید دسته های ده تایی بلیط که امکان استفاده از اتوبوس و مترو را به طور همزمان بدست می دهند مقرون به صرفه تر خواهد بود. این بلیط ها را می توانید از ایستگاه های مترو و یا دکه های روزنامه فروشی تهیه نمایید. یک نکته مهم در رابطه با حمل و نقل عمومی، بویژه اتوبوس، نایاب شدن آن ها در طول یکشنبه ها و تعطیلات رسمی است.

دسترسی به تاکسی در مجاورت ایستگاه های قطار و اتوبوس و در شهرهای بزرگ در مجاورت مراکز شهری نیز امکان پذیر است. هزینه سفر با تاکسی به ازای هر کیلومتر چیزی در حدود 2.40 یورو در طول روز و 2.90 یورو در طول شب خواهد بود. بدیهی است که در روزهای تعطیل هزینه ها به مراتب بیشتر خواهند بود.

سوغاتی چه بخریم

خرید در اسپانیا با هدف پیدا کردن اشیایی خاص که یاد سفر به این سرزمین زیبا را در دل زنده نگهدارد کار دشواری نخواهد بود. از میان این اشیاء و خوراکی های دوست داشتنی این کشور که دست هیچ یک از گردشگران تور اسپانیا را در هنگام بازگشت خالی نخواهند گذاشت می توان به قاشقک های چوبی (Castanuelas) که شکلی شبیه به فندق دارند و در هنگام برخورد با هم صدای دوست داشتنی و گرمی را ایجاد می کنند، بادبزن های خوش رنگ و نگاری که در فصل گرما در دست غالب گردشگران به رقص در می آیند، دامن های پرچین و رنگارنگی که تن پوشی اصیل برای دختران قلمداد می شوند، پنیر خوش طعم Idiazabal که ساکتان را آکنده از عطر دلپذیر خود خواهد کرد و روغن زیتون که با طعم لطیفش سالادی دلپذیر را بدست می دهد اشاره کرد.

قیمت تور اسپانیا

عمده تورهای اروپا در شش ماهه اول سال که اصطلاحاً فصل پر گردشگر یا High Season خوانده می شود به طرز قابل توجهی نسبت به تورهای نیمه دوم سال گرانترند. به عنوان مثال هزنیه سفر به اسپانیا در نیمه اول سال بین هشت تا دوازده میلیون و در نیمه دوم سال بین هفت تا ده میلیون تومان متغیر است. با توجه به این موضوع سفر در قالب تورهای ترکیبی مقرون به صرفه تر خواهد بود. بدین معنا که امکان بازدید از چندین جاذبه را با هزینه کمتر بدست می دهد.

چرا تور اسپانیا آوای بورالان؟

عمده مزیت تورهای پیشنهادی آوای بورالان ترکیبی بودن آن هاست. تورهایی که امکان بازدید از اسپانیا را بدست می دهند، بازدید از دیگر کشورهای پر جاذبه اروپا را نیز شامل شده اند و همین امر سفر با آن ها را نسبت به تورهای تک مقرون به صرفه تر ساخته است. از پر طرفدارترین این پکیج ها می توان به تور هشت روزه (ایتالیا + اسپانیا) و تور یازده روزه دور اروپا (ایتالیا + اسپانیا + فرانسه) اشاره کرد. در این میان دو پکیج ویژه تورهای ده و هشت روزه اروپا که امکان سفر با کشتی کروز و بازدید از زیباترین بنادر و شهرهای اروپایی مانند بارسلون را بدست می دهند از شاخص ترین ها محسوب می شوند.

به "تور اسپانیا" امتیاز دهید

40 کاربر به "تور اسپانیا" امتیاز داده اند | امتیاز: 4.7 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور اسپانیا"

4 دیدگاه

عارفه برکت 5 شهریور 1398

درود.
هزینه ریالی که در کنار هزینه یورو نوشتین منظور چی هست و چقدره؟

پاسخ به عارفه برکت

رضا باقرزاده12 شهریور 1398

سرکار خانم برکت
با سلام، مبلغ تور جمع این دو مبلغ می‌باشد یعنی بخشی از هزینه های تور بصورت ریالی و بخشی بصورت ارزی خواهد بود.

پاسخ به رضا باقرزاده

على فیض زاده27 آبان 1397

مىخواستم بدانم در تور اسپانیا آیا امکان سفر به چندىن شهرفراھم است به نظر اینجانب طور واقعى به تورى مگویند که شامل شهر خاصى نباشد و متنوع باشد دیگه اینکه اسپانیا در بین کشورهای اروپایی تک است چرا که از تنوع آب وھوایی برخورداراست و گرمتر از دیگر کشورھاى اروپایی است ومناطق دیدنى بسیار دارد به خصوص سواحلش بیشتراست

پاسخ به على فیض زاده

Golfam19 مهر 1397

چه چیزی با خود ببریم که خرج سفرمان دربیایید

پاسخ به Golfam
* سوالتان را از کارشناس ما بپرسید، در صورتی که تمایل دارید با شما تماس گرفته شود، اطلاعات تماس خود را هم در فرم زیر درج نمایید (اطلاعات تماس شما در سایت نمایش داده نخواهد شد)
تلفن: 75284-021