تور تایلند

اگر یک سفر در دنیا وجود داشته باشد که برای رفتن به آن دلیل یا بهانه آنچنانی نیاز نداشته باشید، آن سفر تور تایلند است. سرزمین لبخندها جایی است که هیچ‌کس را ناامید از سفر به خانه برنمی‌گرداند. با وجود محبوبیت فوق‌العاده زیادش در بین توریست‌ها، تایلند باز هم در همه حال روی خوشامدگو و مهمان‌نوازش را نشان می‌دهد. اگر می‌خواهید به کشوری بروید که در آنجا همزمان فرهنگی باستانی را تجربه کنید و هم یک زندگی شبانه پر هیجان، هم قدم روی شن‌های سفید سواحلی بکر بگذارید، هم غذاهایی لذیذ را نوش جان کنید، جایی بهتر از تور تایلند پیدا نخواهید کرد. هر کشوری به طریقی اعجاب‌انگیز است اما در تایلند همیشه جاذبه‌ای مناسب هر کسی با هر سیلقه‌ای وجود دارد؛ حتی در جزیره‌ای مانند کو فانگان که برای جشن‌های دیوانه‌وارش مشهور است، باز هم شما می‌توانید ساحلی آرام و ساکت به دور از سر و صدا را پیدا کنید. این‌ها توصیف‌هایی مختصر از تایلند رنگارنگ هستند؛ سرزمینی که دنیای جاری در آن شاید با دنیای ما تفاوت داشته باشد اما اگر در زمان سفر به تایلند یک چیز ناخوشایند پیدا کنید، همزمان صدها جاذبه مورد پسندتان را هم می‌یابید. تور تایلند سفری است که در آن تنها یک چیز را با خود به عنوان سوغات بر می‌گردانید: وسوسه سفر دوباره.

تورهای تایلند

برای مشاهده جزئیات تور های تایلند روی هر یک کلیک کنید.
تور پاتایا تایلند (پرواز مستقیم ماهان) شناسه تور: 137 تور پاتایا تایلند (پرواز مستقیم ماهان) تور پاتایا تایلند 8روز پاتایا شروع قیمت: $ 489 + مبلغ ریالی در حال بروز رسانی ... تور پوکت تایلند *پرواز امارات* شناسه تور: 139 تور پوکت تایلند *پرواز امارات* تور پوکت تایلند 8روز شروع قیمت: $ 439 + مبلغ ریالی هر روز (زمستان 1400 و نوروز 1401) تور بانکوک تایلند (پرواز مستقیم ماهان) شناسه تور: 138 تور بانکوک تایلند (پرواز مستقیم ماهان) تور بانکوک 8 روز شروع قیمت: $ 439 + مبلغ ریالی در حال بروز رسانی ... تور بانکوک پاتایا ، تور تایلند شناسه تور: 127 تور بانکوک پاتایا ، تور تایلند تور بانکوک 3شب+ تور پاتایا 4شب شروع قیمت: $ 159 + مبلغ ریالی در حال بروز رسانی ... تور بانکوک پوکت، تور تایلند شناسه تور: 132 تور بانکوک پوکت، تور تایلند تور بانکوک 3شب+ تور پوکت 4شب شروع قیمت: $ 259 + مبلغ ریالی در حال بروز رسانی ... تور سامویی، ساموئی تایلند شناسه تور: 134 تور سامویی، ساموئی تایلند تور ساموئی، سامویی تایلند 8روز شروع قیمت: $ 579 + مبلغ ریالی در حال بروز رسانی ... تور بانکوک سامویی، ساموئی، تور تایلند شناسه تور: 129 تور بانکوک سامویی، ساموئی، تور تایلند تور بانکوک 3شب + تور سامویی 4شب شروع قیمت: $ 769 + مبلغ ریالی در حال بروز رسانی ... تور پوکت + سنگاپور + بالی 15روز شناسه تور: 136 تور پوکت + سنگاپور + بالی 15روز تور پوکت 5شب+ سنگاپور 3شب+بالی 6شب شروع قیمت: $ 980 + مبلغ ریالی در حال بروز رسانی ... (تابستان 1401)

چرا تور تایلند؟

خیلی ساده، قیمت تور تایلند پایین است. این یکی مطمئنا دلیلی عالی برای سفر به تایلند است. غیر از غذا، اقامت و گشت و گذار هم در تایلند ارزان تمام می‌شود. استفاده از اتوبوس‌ها، قطارها و تاکسی‌ها حساب بانکی شما را خالی نمی‌کند. بانکوک تایلند بهشت خریداران است؛ در این شهر شما می‌توانید پوشاک، کیف، کفش، ساعت، لوازم الکترونیکی و بسیاری وسایل دیگر را با قیمت‌های بسیار پایین خریداری کنید. موقعیت خوب جغرافیایی تایلند یکی دیگر از دلایل رفتن به تایلند است. بانکوک یک فرودگاه بسیار بزرگ (فرودگاه بین‌المللی سووارنابومی) دارد و فاصله این شهر از برخی از مشهورترین و محبوب‌ترین مقصدهای توریستی و شهرهای تجاری تایلند مانند کوالالامپور، سنگاپور، گوانگجو، هنگ کنگ و ماکائو تنها چند ساعت است. دلایل دیگری هم وجود دارند؛ دلایلی که تنها در سال گذشته 40 میلیون نفر از سراسر دنیا را به تایلند کشانده‌اند. اگر هنوز برای تایلند دودل هستید، در ادامه می‌توانید دیگر دلایل‌مان را برای پیشنهاد تور تایلند به همه عاشقان سفر و سیاحت بخوانید.

تایلند - عکس اصلی

فستیوال های تایلند

یک راه عالی برای به دست آوردن درکی عمیق از فرهنگ غنی تایلند، رفتن به تایلند در زمان یکی از فستیوال‌های بی‌نظیرش است. فستیوال گل چیانگ مای تایلند در فوریه برگزار می‌شود که نمایشی خارق‌العاده از گل‌های شکوفه‌کرده است. فستیوال گیاه‌خواران تایلند محل رژه کسانی است که نشان می‌دهند می‌توانند بر درد بدنی غلبه کنند. شاید دیدن کسانی که بدن و صورت خود را با انواع نیزه و شمشیر سوراخ کرده‌اند برای همه جذاب نباشد اما این جشنواره تایلند هم تصویری از فرهنگ گوناگون و پیچیده تایلند را نشان می‌دهد.

لوی کراتونگ تایلند یا همان فستیوال فانوس تایلند ، هر نوامبر در چیانگ مای تایلند برگزار می‌شود. در زمان برپایی این فستیوال تایلند منظره‌ای فراموش‌نشدنی در کنار رودخانه پنگ تایلند به وجود می‌آید؛ هزاران نفر از مردم محلی تایلند و گردشگران تایلند ، فانوس‌های خود را به آسمان می‌فرستند، برای سال جدید آرزوهای خوب می‌کنند و منظره‌ای جادویی از هزاران نور سوسوکننده را در آسمان شب پدید می‌آورند. اما جذاب‌ترین فستیوالی که مسافران تور تایلند می‌توانند در آن شرکت کنند، جشنواره آب بازی تایلند یا همان سونگکران تایلند است. در سونگکران تایلند تمام شهرها به صحنه یک جنگ آب‌پاشی همه‌جانبه تبدیل می‌شوند. سونگکران تایلند جشن سال نو است، جشنی که در آن مردم تایلند با ریختن آب روی همدیگر بدی‌های سال قبل را می‌شویند و آرزوی روزهای خوش برای سال نو می‌کنند. ساده به نظر می‌آید اما به هر حال تایلند تایلند است و اگر بحث شادی و جشن باشد، جای کاسه آب با تفنگ آبپاش و سطل آب عوض می‌شود.

فرهنگ مردم تایلند

تایلند را با نام سرزمین لبخندها می‌شناسند و این عنوان بی‌دلیل به دست نیامده است. در تور تایلند زود متوجه خواهید شد که شما هم بیشتر از زمانی که در سرزمین خودتان هستید لبخند می‌زنید. تایلندی‌ها مهربان، دوست‌داشتنی، خوب و آسان‌گیر هستند؛ آنها همیشه آماده‌اند تا به مهمانان خود کمک کنند. البته مانند هر کشوری که توریست‌های بسیاری را به خود جذب می‌کند، در تایلند هم شما باید مراقب کسانی باشید که به دنبال پول‌های شما هستند، اما این مورد در تمام کشورها و نه تنها در مورد تایلند صدق می‌کند. لذت بردن از زندگی و شاد بودن سلوک زندگی در تایلند است، چرا که بیشتر تایلندی‌ها اعتقاد دارند سرنوشتشان از قبل نوشته شده است و می‌گویند چرا باید در موردش به خودشان سخت بگیرند. به یاد داشته باشید که میهن‌پرستی یکی از جنبه‌های مهم فرهنگ مردم تایلند است، تایلندی‌ها کشورشان را واقعا دوست دارند و نمی‌خواهند کسی در مورد آن و به خصوص در مورد پادشاه تایلند  سخن بدی بگوید.

رفتن به تور تایلند همراه با بچه ها

اگر قرار باشد همراه بچه‌ها به تایلند سفر کنید، تور تایلند می‌تواند یکی از بهترین انتخاب‌هایتان باشد. تجربه تایلند هم برای شما و هم برای بچه‌ها عالی خواهد بود. شاید یکی از نگرانی‌های اصلی والدین در سفرها، بیمار شدن بچه‌ها باشد. البته که باید مراقب باشید، اما جای نگرانی وجود ندارد، تنها از آب‌های داخل بطری بنوشید و بدانید که غذاهای دکه‌های خیابانی برخی از بهترین و تازه‌ترین غذاهایی هستند که می‌توانید در تایلند پیدا کنید. داشتن بیمه مسافرتی اما هیچ زمانی ایده بدی نخواهد بود.

غذاهای تایلندی برخی از بهترین غذاهای دنیا هستند. این غذاها سبک، تازه، سلامت، لذیذ و ارزان بوده، برخلاف باور عمومی تمامشان تند و سوزان نیستند و همه جا پیدا می‌شوند. اگر خودتان و بچه‌هایتان آنچنان طرفدار غذاهای آسیایی نیستید، نگران نباشید؛ مکدونالدز، KFC، پیتزافروشی‌ها و انواع و اقسام میوه‌های آبدار تایلند در هر گوشه‌ای در دسترس هستند. حتی سخت‌گیرترین‌ها هم در سفرشان به تایلند گرسنه نمی‌مانند. در مقیاس‌های جهانی، تایلند یکی از ارزان‌ترین کشورهای دنیا برای سفر همراه با خانواده است. هتل‌های سطح بالا تایلند ، مقرون‌به‌صرفه‌اند و امکاناتی عالی دارند. البته در بانکوک تایلند و در شهرهای ساحلی مشهور، مبلغ بیشتری را نسبت به مناطق دور از ساحل و شهرهایی مانند چیانگ مای تایلند باید بپردازید.

تایلند سرزمین فوق‌العاده شگفت‌آوری است، با معبدها تایلند و قصرهایی بسیار زیبا و نفس‌گیر، فرهنگی غنی، سواحلی دوست‌داشتنی و چیزهایی که بچه‌ها عاشق‌شان خواهند شد. درست است که تایلند برای ویژگی‌های ناخوشایندی هم مشهور شده است، اما در شهرهای توریستی تایلند مناطق مناسب بزرگسالان مشخص‌شده هستند. کافی است نزدیک این مناطق نباشید و آن وقت هیچ مشکلی نخواهید داشت. گشت و گذار در تور تایلند هم راحت خواهد بود، لازم نیست همیشه با رانندگان توک توک تایلند چانه بزنید، می‌توانید به راحتی یک تاکسی با تاکسی‌متر بگیرید. اتوبوس‌ها، وانت‌های مسافربری و قایق‌ها تایلند هم در دسترس‌تان خواهند بود. تایلند کشوری پر از جذابیت است و می‌تواند مقصدی به‌یادماندنی برای یک سفر خانوادگی باشد.

به "تور تایلند" امتیاز دهید

42 کاربر به "تور تایلند" امتیاز داده اند | امتیاز: 4.9 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور تایلند"

3 دیدگاه

آرام26 تیر 1397

سلام....من صفحات زیادی رو در مورد سفر به تایلند مطالعه کردم اما واقعا این سایت کاملترین وشفاف ترینشون بود....ممنون
من برای هفته آخر مرداد ماه مرخصی دارم و میخوام به پاتایا برم آیا کسی تجربه ای داره از این تایم سفر؟ همه جا میگن بارندگی هست ممکنه پشیمون بشی اما خودم اینجور فکر نمیکنم و این سایتم خوندم مطمئن تر شدم.....قصد من گشتن و دیدن مناظر طبیعی هست و قصد آفتاب گرفتن ندارم آیا بارندگی مشکلی برای سفر ایجاد میکنه؟لطفا اگه نظری دارید بگید...ممنونم

پاسخ به آرام

ارش20 فروردین 1397

سلام به همه دوستان عزیز و‌گرامی
1-یه مسئله مهم رو یادتون باشه در سفر به تایلند قیمت های که لیدرها روز اول بهتون میدن 100 درصد 500 الی 700 بات بیشتر از اون چیزیه که خود تایلند میتونید تهیه کنید.اینو اول گفتم که بدونید در سفر به تایلند پولتون رو از دست ندید (از هتل یا مراکز خرید معتبر).
2-دلار رو حتما برید بانک چنج کنید 100 درصد بالاتر از همه جامیده.
3-در مورد خرید تورهای شهری حتما دقت کنید که بهترین جا رو انتخاب کنید چون اون روز از دست خواهد رفت
4-قبل گرفتن تاکسی حتما با راننده در مورد نرخ تمام کنید
5-خیابان های معروف بانکوک و پاتایا خیلی خیلی وسوسه کنندس مراقب باشید هر جا پا بزارید هم پول ورودی میگیرن و هم پول آشامیدنیها
درپایان خوش بگذره و سفر تایلند رو اصلا نمیتونین با هیچ سفری مقایسه کنید

پاسخ به ارش

آرام26 تیر 1397

سلام....آیا گرفتن تورها از مراکز تایلندی امنیت داره؟اینکه میگن انگلیسی بلد نیستن مشکل ایجاد نمیکنه؟شاید لیدرهای ایرانی بای همین گرونتر میگیرن.....شما چه تایمی سفر کردین پاتایا؟هوا چطور بود؟

پاسخ به آرام
* سوالتان را از کارشناس ما بپرسید، در صورتی که تمایل دارید با شما تماس گرفته شود، اطلاعات تماس خود را هم در فرم زیر درج نمایید (اطلاعات تماس شما در سایت نمایش داده نخواهد شد)
تلفن: 75284-021