با توجه به ادامه بحران پاندمی ویروس کرونا Covid-19 و عدم امکان سفر توریستی به بیشتر کشورهای دنیا، شرکت خدمات مسافرتی آوای بورالان تا اطلاع ثانوی بصورت دور کاری فعال می‌باشد. درصورت داشتن هر گونه پرسش و یا پیگیری قرارداد خود فقط از طریق ارسال پیغام بصورت دایرکت در اینستاگرام رسمی شرکت booralan@ با ذکر شماره قرارداد و شرح کامل درخواست اقدام و پیگیری بفرمایید، بدیهی است مراجعه حضوری فقط در موارد بسیار ضروری و با هماهنگی از یک هفته قبل از همین طریق امکان پذیر خواهد بود.

تور بالی

قلم را در دست می‌گیرید و عکسی از آن را بر بوم نقاشی می‌گذارید. با خود می‌گویید از آسمان شروع خواهم کرد، اما آبی فیروزه‌ایش در میان رنگ‌ها نیست. شاید بتوان امواجش را به تصویر کشید. اما هیچ ترکیبی سحر امواج نیلگون اقیانوسی را در خود ندارد. جنگل، کوه، خورشید، نه هیچ یک را نمی‌توان یافت. این همان جادوی رنگ‌های بهشتی بالی است. در میان هزاران پهنه سنگی سربرآورده از میان آب، این تک نگین انگشتر اندونزیایی دریچه‌ای به دنیای شگفتی شده است. گاه باید به مانند عارفی فیلسوف مآب و غرق در افکار پیچیده به تحلیل شگفتی‌ سازه‌های سنگیش نشست و گاه باید به مانند کودکی سبک بال خود را در میان انبوه درختانش رها ساخت. در این سرزمین است که آدمی در آغوش سبز مادر طبیعت آرام می‌گیرد و اصل خویش را در معابدی که غرق در سکوت به تماشای رقص امواج نشسته‌اند بازمی‌یابد. سفر با تور بالی سفر به دنیای اضداد است. سخت و نرم، ساکن و سیال در قالبی روحانی و سبز در هم تنیده‌اند و آنچه را که تنها لمسش در رویا میسر است در برابر دیدگان گسترده‌اند.

تورهای بالی

برای مشاهده جزئیات تور های بالی روی هر یک کلیک کنید.
تور بالی ، تور جزیره بالی شناسه تور: 121 تور بالی ، تور جزیره بالی تور بالی 8 روز * پرواز ماهان * شروع قیمت: $ 189 + مبلغ ریالی هر روز (پاییز و زمستان 1400 و نوروز 1401) تور بالی ساحلی + جنگلی ( ابود ) شناسه تور: 109 تور بالی ساحلی + جنگلی ( ابود ) هتل ساحلی 4شب+ هتل جنگلی 3شب شروع قیمت: $ 599 + مبلغ ریالی هر روز (تابستان، پاییز و زمستان 1400) تور ترکیبی بالی سنگاپور 8روز شناسه تور: 112 تور ترکیبی بالی سنگاپور 8روز تور بالی 4شب + تور سنگاپور 3شب شروع قیمت: $ 599 + مبلغ ریالی چهارشنبه هر هفته (پاییز و زمستان 1400) تور پوکت + سنگاپور + بالی 15روز شناسه تور: 136 تور پوکت + سنگاپور + بالی 15روز تور پوکت 5شب+ سنگاپور 3شب+بالی 6شب شروع قیمت: $ 980 + مبلغ ریالی هر چهارشنبه (پاییز و زمستان 1400) تور بالی + کوالالامپور + سنگاپور 14روز شناسه تور: 113 تور بالی + کوالالامپور + سنگاپور 14روز تور بالی 6شب+ کوالا 4شب+ سنگاپور3شب شروع قیمت: $ 780 + مبلغ ریالی هر روز (تابستان، پاییز و زمستان 1400) تور ترکیبی شرق آسیا 15روز شناسه تور: 183 تور ترکیبی شرق آسیا 15روز تایلند، ویتنام، فیلیپین، سنگاپور، مالزی و.... شروع قیمت: $ 990 + مبلغ ریالی هر هفته (پاییز و زمستان 1400) تور ترکیبی شرق آسیا 20روز شناسه تور: 180 تور ترکیبی شرق آسیا 20روز تایلند، ویتنام، فیلیپین، مالزی و.... شروع قیمت: $ 1,490 + مبلغ ریالی هر هفته ( زمستان 1400 و نوروز 1401) تور ترکیبی شرق آسیا * 21 روز * شناسه تور: 131 تور ترکیبی شرق آسیا * 21 روز * تور بانکوک، پوکت، کوالا، سنگاپور، بالی شروع قیمت: $ 1,290 + مبلغ ریالی هر جمعه (زمستان 1400 و نوروز 1401)

چرا تور بالی

بسیار آن را دیده و بسیار از آن شنیده‌اید. شاید آنقدر دور و دست نیافتنی جلوه کرده است که تنها آن را در قالب رویایی شیرین در ذهن می‌پرورانید. اکنون زمان آن رسیده است که دست از رویا پردازی برداشته و برای سفر با تور بالی که لمس وسعت جاذبه‌های این سرزمین سبز را در قالب واقعیتی ناب میسر می‌سازد آماده شوید. بالی، این جزیره‌ اندونزیایی بواسطه زیبایی و طبیعت بی‌مانندش، به عنوان برترین جزیره استوایی جهان شناخته می‌شود. پس بی‌راه نخواهد بود اگر آن را الهه زیبایی خطابش کنیم. بر پهنه سبزش هر کجا که انگشتان طبیعت خالق اثری چشم نواز شده است، معبدی از سنگ به شکرانه داشته‌اش در میان آب، بر لب صخره یا در میان درختان کهنسال بنا نهاده است. از سبزی و لطافت شالیزارهای پلکانی تا سختی و شکوه معابد سنگی، ذره ذره این خاک، تلفیقی موزون از مذهب و طبیعت را در خود جای داده است و به آرامی جسم و روح را با آهنگ خود همگام می‌سازد.

در میان تمامی آنچه که بالی را مسحور کننده ساخته است، این معابد آن هستند که تلفیقی دوگانه از حسی زمینی و آسمانی را در قالب سازه‌هایی سنگی متجلی ساخته‌اند. عشق به آیین هندو به مانند جریانی عرفانی صخره‌ها را صیقل داده و تمامی خلوص و ارادتش را بر سنگ‌های سرد حکاکی نموده است. شاید بتوان معبد تانا لات را (Tanah Lot Temple، واقع در استان تابانان Tabanan) که در میان امواج به ستایش ارواح نگهبان دریا نشسته است و به هنگام غروب روح را تسخیر می‌نماید عاشق‌ترینشان خواند و معبد الواتو (Uluwatu Temple) که قامتش را دستان خدایان بر فراز صخره‌ها استوار نگاه‌داشته‌اند و شامگاه رقص آتش را نظاره‌گر می‌شود پر شورترینشان. با این وجود بی‌شک باشکوه‌ترینشان معبد مادر، بساکیه (Besakih Temple، واقع در شرق بالی) خواهد بود. این بنای روحانی که بر دامنه‌های کوه آگونگ (Mount Agung) سکنی گزیده است، خود در میان بهشتی از شالیزارها، رودها و تپه‌ها قرار دارد و ده‌ها معبد دیگر را شامل شده است و بی‌تردید بازدید از آن در سفر با تور بالی تجربه‌ای انکار ناشدنی خواهد بود.

در سفر با تور بالی با ما همراه شوید تا شاهد آن باشید که طبیعت در این سرزمین عجایب از هیچ تلاشی برای زدودن ملالت از جسم و جانتان دریغ نخواهد کرد. چشمه‌های آب گرم خستگی را از تن به در کرده، سکوت غارها مجالی برای فراغت ذهن از هیاهو و آشفتگی‌های همیشگی بدست خواهد داد و نسیم خنک مزارع پلکانی تگالالانگ (Tegallalang Rice Terraces، منطقه ابود) روح را جلا داده و آنچه را که ذهن از تصورش قاصر است در مقابل دیدگان آشکار می‌سازد. در این میان سواحل سانور (Sanur) و سمینیاک (Seminyak) را نیز فراموش نکنید. آب زلال، آفتاب گرم، مناظر اقیانوسی و امواجی که وسوسه موج سواری را در دل زنده خواهند کرد بالی را به مقصدی رویایی بدل کرده‌اند.

تنوع و گوناگونی بخشی از هویت و اصالت این بهشت سبز است و حتی سخت گیرترین ذائقه‌ها را اغنا خواهد کرد. می‌توان شوق ماجراجویانه را سوار بر فیلی عظیم (Elephant Safari Park، پارک جنگی فیل‌ها) در میان جنگل‌های انبوه آرام نمود و اندوه فراقت از طبیعت را در جنگل میمون مقدس اوبود (Ubud Monkey Forest) التیام بخشید یا خاطر آزرده از تکرار را در پارک آبی و جنگلی بالی (Bali Safari & Marine Park، استان جیانیار Gianyar) به وجد آورد. در آخر نیز اگر همچنان ذائقه سبزتان را اشباع نشده می‌یابید، به پنه ‌لوکان (Penelokan، به معنای توقفگاه زیبا، بخش مرکزی بالی) که حقیقتاً نامش را به درستی برگزیده‌اند بروید و غرق در مناظر دل انگیز دریاچه و کوه آتشفشانی باتور (Lake and Mount Batur) شوید.

جشنواره‌های بالی

آنان که در پی تجربه‌ای اصیل و آکنده از نشانه‌های فرهنگی هستند، جشنواره‌های بالی را فراموش نکنند. جشن‌ها و مراسمات آیینی با زندگی مردم بالی گره خورده‌اند و به عنوان بخشی از جاذبه‌های این جزیره، هنر و فرهنگ غنی آن را به معرض نمایش می‌گذارند. هر ساله در دومین شنبه ماه ژوئن، فستیوال هنری بالی (Bali Arts Festival) میزبان گردشگران خواهد بود. شرکت در این مراسم، فرصت تماشای دستاوردهای هنری این جزیره زیبا را بدست خواهد داد. عمده مراسم در مرکز هنری شهر دنپاسار (Denpasar) متمرکز خواهد بود و غذا، رنگ، رقص و موسیقی جایی برای هیچ گله‌ای از یکنواختی باقی نخواهند گذاشت. جشنواره بادبادک بالی (Bali Kites Festival) هر ساله از ماه ژوئیه تا ماه اوت و گاه در ماه اکتبر نیز برگزار می‌گردد و تاریخ دقیق آن شهر به شهر متغیر است. بخشی اصلی این مراسم در ساحل شرقی پادانگالاک (Padanggalak) برگزار می‌گردد. در این موقع از سال بادبادک‌های زیبا و آذین شده به نقوش و طرح‌های سنتی و مدرن آسمان شهرها را می‌پوشانند. اما مهمترین جشن‌های بالی، گالونگان و کونینگن (Galungan and Kuningan) نام دارند و هر ساله از چهارم تا پانزدهم ماه آوریل برگزار می‌گردند. هدف از گالونگان یادآوری پیروزی حق علیه باطل یا خوبی علیه بدیست. در این هنگام ستون‌های ساخته شده از درختان بامبو و مزین شده به برگ درختان نارگیل در همه جا دیده می‌شوند. پس از اتمام این جشن ده روزه، کونینگن در پانزدهم ماه آوریل پایان گالونگان را اعلام می‌دارد و بومیان با نذری‌ها و کیک‌های برنجی پذیرای گردشگران تور بالی خواهند بود.

غذاهای بالی

از میان تمامی صفات شاید بتوان وسوسه برانگیز و فراموش ناشدنی را برایشان برگزید. غذاهای بالی به مانند هزاران جزیره‌ای که اندونزی را پدید آورده‌‌اند، هزاران طعم را شامل شده‌اند و انتخاب لذیذترین، خوش عطرترین یا رنگین‌ترین از میان وعده‌های پیچیده شده در میان برگ درختان موز یا کباب شده بر چوب بامبو و آغشته به ادویه‌های معطر امری بس دشوار خواهد بود. کباب ساتای لیلیت (Sate Lilit) که از گوشت، شیر نارگیل، سبزیجات و ادویه‌های بسیار معطر تهیه می‌شود یکی از خاص‌ترین غذاهای بالی به شمار می‌رود. این غذا بر دور ساقه نیشکر، بامبو یا ساقه لیمو کباب می‌شود و به همراه سس سرو می‌گردد. اما شناخته شده‌ترین غذای اندونزی ناسی گورنگ (Nasi Goreng) است. برنج سرخ شده، گوشت و سبزیجات تازه، تخم مرغ، میگو، پیاز و ده‌ها ترکیب دیگری که می‌توان این غذا را در قابلشان سرو نمود، ذهن را درگیر بازی با طعم‌ها خواهد ساخت. در این میان غذاهای دریایی خلیج جیمباران (Jimbaran Bay) را نیز فراموش نکنید. آشپزان سواحل این بخش ماهی، میگو، خرچنگ و صدف را با چاشنی و دستورهای پخت جادویی خود به وعده‌ای انکارناشندنی بدل خواهند کرد.

سوغاتی چه بخریم

خرید تجربه‌ای متفاوت در سفر با تور بالی خواهد بود. تماشای بازارچه‌های محلی، صنایع دستی پر نقش و نگار و استادانی که به ظرافت آن‌ها را پدید می‌آورند وجهه‌ای دیگر از جاذبه‌های این پهنه سبز را آشکار می‌سازند. شاید بتوان بهترین محل برای خرید این اقلام زیبا و باارزش را بازارچه هنری اوبود (Pasar Seni Ubud) دانست. این محل شال‌های ابریشمی، لباس‌های حریر، کیف‌های بافتنی، سبد، مجسمه‌های چوبی و صدها شی دیگر را که می‌توان با خریدشان خاطره حضور در این سرزمین را زنده کرد شامل شده است. در ادامه به معرفی برخی از شاخص‌ترین صنایع دستی و آثار هنری این جزیره خواهیم پرداخت که بی‌شک از بهایی بیش از آنچه برایشان می‌پردازید برخوردارند.

دست بند، گردنبند، پابند و حلقه‌های نقره، آذین شده به سنگ‌های قیمتی، به زیبایی بیانگر هنر طراحان این سرزمینند. آنچه که الهام بخش این هنرمندان بوده است، طبیعت و رنگ‌های لایتناهی آن است. جمالا سیلور (Gemala Silver) واقع در مرکز فرهنگی دهکده اوبود (Ubud Village) بهترین محل جهت خرید این آثار به شمار می‌رود.

منبت کاری‌های دهکده ماس (واقع در بخش اوبود Ubud) با مضامینی چون پیوند انسان و طبیعت که به زیر دستان استادانی زبردست جان می‌گیرند بی‌تردید چشم‌ها را خیره خواهند ساخت.

اگر از طرفداران نقوش افسانه‌ای هستید، گارودا (Garuda) را فراموش نکنید. این مجسمه که مردی نیمه انسان و نیمه پرنده را به تصویر کشیده است یکی از نمادهای مهم آیین بودا و هندو به شمار می‌رود. در این میان گاروداهای ساخته شده در پاکودای (Pakudai) از زیبایی و ظرافت بسیار خاصی برخوردارند.

پوشاک پل راپز (Paul Ropp) با طرح‌هایی الهام گرفته از چهار عنصر طبیعت از دیگر گزینه‌هاییست که نمی‌توان به سادگی از کنارشان گذشت و در اوبود و فرودگاه بین‌المللی نوراه رای (Nurah Rai International Airport) قابل خریداریند.

سارونگ، این پارچه‌های زیبا مزین به نقوشی برگرفته از ساحل و دریا یکی از خاص‌ترین سوغاتی‌های بالی محسوب می‌شود. علاوه برآن به جهت آنکه ورود به معابد با پاهای برهنه امکان پذیر نمی‌باشد، می‌توان از آن‌ها به عنوان پوششی در این اماکن مذهبی استفاده نمود. باتیک نیز از دیگر اقلام سنتی و منحصربفرد بالی به شمار می‌رود. بهترین نمونه‌های این پارچه‌های به زیبایی نقاشی شده را می‌توان در پاپیلر (Popiler) واقع در شرق شهر دنپاسار خریداری نمود.

در آخر آنچه را که نمی‌توان از قلم انداخت، بادبادک‌های عظیم و سه بعدی بالی هستند و بهترین محل جهت خریدشان بازارچه‌های ساحلی سانور (Sanur Beach) می‌باشند.

گردش در بالی

پیرامون بالی را سه جاده اصلی به همراه صدها جاده‌ فرعی که دسترسی به نواحی حومه‌ای را امکان پذیر ساخته‌اند تشکیل داده‌است. راه‌های اصلی از کیفیت به نسبت خوبی برخوردارند و تنها مشکلشان سرعت پایین ترافیک عبوری از آن‌هاست. در این میان کیفیت معابر فرعی عموماً تحت تأثیر شرایط آب و هوایی قرار دارد و بارش‌های شدید به همراه ترافیک سنگین، آن‌ها را آکنده از سنگلاخ و چاله‌های آب می‌نماید. لذا در نظرگیری شرایط جوی به هنگام تردد در این معابر از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

اگرچه حمل و نقل عمومی در این جزیره از کیفیت مطلوبی برخوردار است، اما سفر با آن گاه بسیار طولانی است و مقاصد کوچکتر را شامل نمی‌شود. بهترین روش جهت بازدید از بخش‌های مختلف بالی و جاذبه‌های آن کرایه ماشین به همراه یک راننده است. آژانس‌های بسیاری جهت ارائه خدمات مذکور در سراسر بالی پراکنده شده‌اند و این امر دسترسی به آن‌ها را آسان می‌سازد. علاوه بر آن می‌توان چنین تسهیلاتی را در هتل یا محل اقامت گردشگران نیز یافت. به همراه داشتن راننده به گردشگران تور بالی این امکان را می‌دهد که فارغ از دغدغه گم شدن در میان گذرهای فرعی، از نواحی خوش منظره پیرامونی جزیره دیدن نمایند و در صورتی که نیاز به ترجمه یا صحبت با بومیان داشته باشند از راهنمایی وی بهره‌مند گردند. کرایه ماشین به همراه راننده با احتساب هزینه بیمه، سوخت، تسهیلات مورد نیاز راننده که غذا را نیز شامل می‌شود چیزی در حدود 350000 تا 450000 روپیه اندونزی یا 26 تا 34 دلار آمریکا هزینه در بر خواهد داشت. چنانچه تنها قصد کرایه ماشین (بی راننده) را دارید به همراه داشتن گواهینامه بین المللی و یک کپی از پاسپورت الزامی خواهد بود. با توجه به نوع آژانسی که جهت کرایه خودرو به آن مراجعه می‌نمایید هزینه‌ای در حدود 18 تا 45 دلار را در نظر داشته باشید.

یکی از بهترین، ارزان‌ترین و سریع‌ترین گزینه‌ها جهت گشت و گذار در بالی استفاده از موتور سیکلت است. کسانی که گواهینامه رانندگی به همراه داشته باشند به راحتی می‌توانند از شرکت‌های بین جاده‌ای این وسیله را کرایه نمایند. کرایه روزانه موتور چیزی در حدود 50000 روپیه یا 4 دلار هزینه در بر خواهد داشت. دقت داشته باشید که در هنگام تردد در جاده کلیه مدارک شامل بیمه نامه و برگه ثبت نامی را به همراه داشته باشید.

بهتر است جهت بازدید از بخش‌های جنوبی بالی از تاکسی استفاده نمایید. هزینه سفر با این وسیله چیزی درحدود 5000 روپیه (37 سنت) به ازای هر کیلومتر و 20000 روپیه (1.5 دلار) به ازای هر ساعت توقف خواهد بود. در صورتی که قصد بازدید از بخش‌های مختلف این جزیره را در قالب یک تور تفریحی دارید، برخی شرکت‌های تاکسیرانی این امکان را با پرداخت هزینه‌ای در حدود 450000 روپیه (34 دلار) به دست خواهند داد.

بمو (Bemo) یکی دیگر از گزینه‌های تردد در سطح بالی به شمار می‌رود. این ون‌های آبی و قهوه‌ای همان کار اتوبوس‌ها را انجام می‌دهند و جهت انجام سفرهای کوتاه درون شهری گزینه مناسبی به شمار می‌روند. مسیر و توقفگاه‌های این وسایل را می‌توان بر شیشه مقابلشان رویت کرد. هزینه جابه‌جایی با بمو بین 5000 تا 10000 روپیه متغیر خواهد بود.

سفر با اتوبوس‌های تور گردشگری پراما (Perama Tours) گزینه‌ای متفاوت و هیجان انگیز جهت بازدید از شهرها و دهکده‌های خوش منظره بالی به شمار می‌رود و تنها عیبشان سرعت بسیار پایین و عدم توقف در بخش‌های شناخته شده و دهکده‌های کوچک است.

بهترین زمان سفر با تور بالی

اقلیم استوایی بالی دو فصل خشک (ماه آوریل تا ماه سپتامبر) و بارانی (ماه اکتبر تا ماه مارس) را شامل می‌گردد. ماه‌های بارانی این جزیره می‌توانند با بارش‌های شدید و سیل آسا همراه باشند تا به حدی که دید را مختل نمایند. در این موقع از سال بارش‌های روزانه امری طبیعیست و ماه‌های دسامبر و فوریه بیش‌ترین میزان بارش را تجربه می‌کنند و گاه ممکن است بالا آمدن آب رودخانه‌ها سبب ایجاد سیل شود. از ماه ژوئن تا ماه اوت به طور نسبی از میزان گرمی و رطوبت هوا کاسته شده و نسیمی خنک و مطبوع شروع به وزیدن می‌کند.

اگر آب و هوا را به عنوان عاملی مهم در تعیین بهترین زمان سفر با تور بالی در نظر گرفته‌اید، سفر در طول ماه‌های خشک (ماه آوریل تا ماه سپتامبر) می ‌تواند گزینه مناسبی باشد. با این وجود در نظر داشته باشید که بالی در طول ماه‌های ژوئیه و اوت، تعطیلات کریسمس و سال نو آکنده از جمعیت گردشگران می گردد و خدماتی که در سرتاسر جزیره ارائه می‌گردند در سطوح قیمتی بالاتری در دسترس قرار می‌گیرند. از این رو اگر به دنبال تعطیلاتی آرامش بخش و ارزان هستید نیمه دوم سال را جهت سفر برگزینید، چرا که حراج‌های فصلی و هتل‌های ارزان، سفری مقرون به صرفه را رقم خواهند زد.

قیمت تور بالی

زمان سفر، مدت سفر و ترکیب پکیج‌های انتخابی که علاوه بر بالی امکان بازدید از دیگر شهرهای پر گردشگر آسیا را بدست می‌دهند از عوامل تأثیرگذار در تعیین نرخ سفر با تور بالی به شمار می‌روند. با در نظرگیری موارد فوق هزینه تقریبی سفر به این جزیره زیبا در حدود قیمتی 4400000 تا 18000000 تومان قرار می‌گیرد. بدیهی است که سفر در طول ما‌ه‌های پرگردشگر بالی که نیمه اول سال را شامل می‌شوند و انتخاب پکیج‌هایی که امکان بازدید از جاذبه‌های متنوع‌تری را در اختیار گردشگران قرار می‌دهند هزینه بیشتری را به همراه خواهند داشت. از این رو تورهایی که در طول فصل زمستان ارائه می‌گردند می‌توانند گزینه‌هایی مقرون به صرفه‌ به شمار روند چرا که در این موقع از سال هوا بواسطه اقلیم استوایی این جزیره از دمایی مطبوع برخوردار است و هتل‌های آن در سطوح قیمتی معقول‌تری نسبت به سایر فصول ارائه خدمات می‌نمایند. 

چرا تور بالی آوای بورالان؟

آنچه که آژانس مسافرتی آوای بورالان را از سایر دفاتر خدمات مسافرتی متمایز می‌سازد، تنوع و کیفیت است. هتل‌های لوکس پنج ستاره، پروازهای مدرن، ترانسفر فرودگاهی و حضور راهنمای فارسی زبان تنها بخشی از آنچیزی است که این شرکت در ایجاد سفری به یادماندنی برای مسافرانش تدارک دیده است. علاوه بر آن وجود گشت‌های درون شهری امکان بازدید از عمده جاذبه‌های شامل شده در تورهای انتخابی را بدست خواهند داد. در این میان تور پانزده روزه پوکت، سنگاپور، بالی از کامل‌ترین‌ها به شمار می‌رود، چرا که امکان بازدید از سه مقصد بسیار پرگردشگر آسیا را فراهم آورده است. 

به "تور بالی" امتیاز دهید

32 کاربر به "تور بالی" امتیاز داده اند | امتیاز: 4.7 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور بالی"

2 دیدگاه

مهری 14 بهمن 1398

اطلاعات دقیق در خصوص تور بالی در فروردین 99

پاسخ به مهری

فرید 31 شهریور 1398

چرا باید تور بالی بریم؟

پاسخ به فرید
* سوالتان را از کارشناس ما بپرسید، در صورتی که تمایل دارید با شما تماس گرفته شود، اطلاعات تماس خود را هم در فرم زیر درج نمایید (اطلاعات تماس شما در سایت نمایش داده نخواهد شد)
تلفن: 75284-021