تور ژاپن

دلایل بسیاری وجود دارند که می‌توانند به شما انگیزه دهند به تور ژاپن بروید. واقعیت این است که عنوان بهترین دلایل برای انجام سفر ژاپن را می‌توان به راحتی به عناوین دیگری تغییر داد: چیزهایی که دلتان برایشان تنگ خواهد شد وقتی از ژاپن  بر می‌گردید؛ یا، چه ویژگی‌هایی باعث می‌شوند ژاپن شگفت‌انگیزترین و جالب‌توجه‌ترین کشور روی زمین باشد؟ وقتی برای اولین بار به تور ژاپن می‌روید همان دقیقه‌ی اولی که از هواپیما پیاده می‌شوید عاشق ژاپن خواهید شد، این را به شما تضمین می‌دهیم. کمتر جایی در دنیا را پیدا می‌کنید که تمام ویژگی‌های ژاپن را یکجا داشته باشد: مردمانی فوق‌العاده مهربان و متمدن، غذاهایی بسیار لذیذ و مناظری که تا آخر عمرتان شما را مبهوت و مسحور خودشان می‌کنند. ترکیب فرهنگی باستانی ژاپن با طبیعتی بی‌بدیل ژاپن همراه با گستره باورنکردنی از آخرین تکنولوژی‌های روز دنیا، ژاپن آسیایی را به مقصدی بی چون و چرا برای روح‌های جستجوگر و کنجکاو در تمام دنیا تبدیل کرده‌اند. یک چیز را به یقین می‌توانیم به شما بگوییم؛ بعد از سفر ژاپن عنوانی که شما برای مطلب چرا به تور ژاپن برویم انتخاب می‌کنید این خواهد بود: مرا به ژاپن برگردانید؛ پرواز بعدی 3 ساعت دیگر است.

چرا به تور ژاپن برویم؟

اولین دلیل برای این که به تور ژاپن بروید، این است که معابد و زیارتگاه‌های ژاپن فوق‌العاده شگفت‌انگیز و دیدنی هستند. تمام آن معابد بودایی باستانی و فوق‌العاده زیبا و همچنین زیارتگاه‌های شینتو خودشان به تنهایی دلیلی کافی برای انجام سفر ژاپن هستند. یکی از بهترین شهرهای باستانی ژاپن که میراث تاریخیش به خوبی حفظ و نگهداری شده شهر کیوتو ژاپن است. در ژاپن تنها در محدوده منطقه کانسای ژاپن چیزی در حدود 2000 معبد بودایی و زیارتگاه وجود دارد. شهر نارا ژاپن منزلگاه 8 اثر ثبت شده در میراث جهانی یونسکو است و برخی از بهترین معابد ژاپن ، نه تنها در استان نارا ژاپن ، بلکه در کل ژاپن را دارد. مطمئنا عکس‌های این معابد زیبا ژاپن را با آن پس‌زمینه‌های رویایی‌شان دیده‌اید، ولی به راستی باید آنها را از نزدیک ببینید تا متوجه شوید چه قدر باشکوه و خیره‌کننده هستند.

ژاپن

ژاپن فوق‌العاده تمیز است؛ شما هیچ زباله، لیوان یکبار مصرف قهوه یا ته سیگار را در هیچ جایی نمی‌بینید. خیابان‌ها ژاپن بوی مطبوعی دارند و رانندگان اتوبوس دستکش‌های سفید دست می‌کنند، و منظورمان از سفید یعنی سفیدِ سفید، در حد چطور ممکن است این قدر سفید باشند سفید. ژاپن این قدر تمیز است که شما احتمالا می‌توانید تیر چراغ برق را بچشید که احتمالا مزه نوری (Nori) خواهد داد. حتی توکیو ژاپن  تا آن حد تمیز است که در مواردی نو و تازه از جعبه بیرون آمده به نظر می‌آید. تور ژاپن برای شما فرصتی است برای دیدن پنجره‌ای رو به آینده؛ آینده‌ای که در آن مردمان روی زمین به محیط اطرافشان فکر می‌کنند و به آن احترام می‌گذارند.

مناظر طبیعی که در تور ژاپن خواهید دید، برخی از شگفت‌انگیزترین تابلوهای اتاق خاطرات ذهنتان را تشکیل خواهند داد. ژاپن با مناظر طبیعی بی‌عیب و نقص پر شده است؛ در هر گوشه ژاپن مکان‌هایی وجود دارند که با زیبایی‌شان بازدیدکنندگان را مسحور خودشان می‌کنند. بسیاری از مردم ژاپن با شنیدن نام ژاپن سریعا به یاد جنگل آسمانخراش‌ها ژاپن ، چراغ‌های نورانی نئون و تکنولوژی پیشرفته می‌افتند، اما در اینجا خیلی بیشتر از مناظر شهری وجود دارد. منظره نفس‌گیر و باشکوه کوه فوجی ژاپن ، پرتوهای نور ژاپن که از میان جنگل بامبو آراشیاما ژاپن به زمین می‌رسند، معبدهای قرار گرفته در میان جنگل‌های متراکم و باغ‌های زیبا؛ همگی ژاپن را به مقصدی ایده‌ال برای طبیعت‌دوستان در هر فصل از سال تبدیل می‌کنند.

یکی از جذابیت‌ترین ویژگی‌های ژاپن این است که بعضی چیزها در اینجا چه قدر می‌توانند عجیب و غریب به نظر بیایند: ژاپنی‌ها نسخه کارتونی هر چیزی که فکر کنید را درست می‌کنند، آنها غذاهای پلاستیکی می‌سازند که خارق‌العاده به نظر می‌آیند و برخی از عجیب‌ترین مزه‌های غذایی در دنیا را دارند. ژاپنی‌ها محفظه نگهداری موز، هندوانه‌های مربع شکل، گردگیر بچه‌ای و بالشت‌های بغل‌کردنی را اختراع کرده‌اند. همین چیزها هستند که باعث می‌شوند در تور ژاپن شما در هر لحظه از سفرتان شگفت‌زده شوید.

سیستم حمل و نقل عمومی در ژاپن تعریف جدیدی برای کارآمدی ایجاد کرده است. سر وقت بودن قطارهای ژاپن در دنیا زبان‌زد خاص و عام هستند. شما می‌توانید با استفاده از قطارهای محلی کل ژاپن را بگردید، بدون این که با حتی یک دقیقه تاخیر مواجه شوید. بودن در دنیایی را تصور کنید که در آن اگر قطاری قرار است ساعت 8.30 به ایستگاه برسد، در واقع ساعت 8.29 و 40 ثانیه وارد ایستگاه شده و ساعت 8.30 ایستگاه را ترک می‌کند؛ در تور ژاپن شما این دنیا را تجربه می‌کنید.

بهار ژاپن فصل شکوفه‌های گیلاس است؛ در این زمان همه دوست دارند تا دل به طبیعت بزنند تا بتوانند این منظره میلیون دلاری را ببینند. جشن هانامی ژاپن در زیر درختان سفیدپوش ساکورا، فوق‌العاده محبوب است؛ برای یک دوره کوتاه 2 یا 3 هفته‌ای مردم همراه با خانواده‌ها، دوستان و یا همکارانشان به پیک‌نیک ژاپن می‌روند تا از دیدن شکوفه‌های ساکورا ژاپن نهایت لذت را ببرند. شما هم اگر می‌توانید برنامه سفر ژاپن خود را با این ایام همزهان کنید تا در تور ژاپن یکی از خارق‌العاده‌ترین تجربه‌های زندگی‌تان را داشته باشید.

آیا شک داشتید که غذاهای ژاپنی داخل لیست بهترین دلایل برای رفتن به تور ژاپن قرار می‌گیرند یا نه؟ شک نکنید؛ غذاهایی که در سفر ژاپن نوش جان می‌کنید آن قدر زیر زبانتان مزه خواهند کرد که مطمئنا دلتنگشان خواهید شد. در ژاپن در هر غذاخوری کوچک یا بزرگ، در بالای برج یا زیر پل عابر پیاده، در مرکز شهر توکیو ژاپن یا در کوچه‌پس‌کوچه‌های یک روستا، شما می‌توانید بهترین سوشی، ساشیمی، دونبوری، رامن، اودون، سوپ و [هر غذای دیگری که می‌خواهید را در اینجا قرار دهید] که تا به حال وجود داشته را بچشید. حتی سوپرمارکت‌ها کلی غذای با کیفیت و خوشمزه دارند. راستی، آیا می‌دانستید در توکیو ژاپن بیشتر از هر شهر دیگری در دنیا نودل‌فروشی وجود دارد؟ و این که ژاپن  است که بیشترین تعداد رستوران‌های سه ستاره میشلن را در خود جای داده است؟

هر ژاپن ی را مردمانش شکل می‌دهند و در تور ژاپن شما می‌بینید که ژاپنی‌ها مردمان بی‌نظیری هستند. آنها مودب و سخاوتمند هستند و به طریقی نام‌تان را به یاد می‌آورند، حتی اگر یک بار ملاقاتشان کرده باشید. هم‌صحبت شدن با مردم ژاپن همیشه جذاب و مفرح است. شاید کنار آمدن با سد زبانی در بعضی زمان‌ها برایتان مشکل باشد اما مطمئن باشید ژاپنی‌ها هر کاری (که تصور کنید) را انجام می‌دهند تا به شما کمک کنند. در سفر ژاپن با انسان‌های بزرگی برخورد خواهید کرد و ترک کردنشان در این مدت کوتاه بعد از آشنایی، مطمئنا سخت‌ترین بخش برگشت از سفر ژاپن خواهد بود.

راستش را بخواهید چیزهای خارق‌العاده و شگفت‌انگیز بسیاری جا مانده‌اند، از میان چیزهایی که با نرفتن به تور ژاپن، خاطره شیرین و حس بی‌نظیر تجربه کردنشان را در این زندگی از دست خواهید داد؛ 17 اثر ثبت شده یونسکو، نگاه منحصربه‌فرد ژاپنی‌ها به مد و لباس، شب‌های توکیو، کیت‌کت واسابی ژاپن ، درهای خودکار تاکسی‌ها و خیلی چیزهای دیگر. اما صادقانه باید بگوییم، آن چه که بیشتر از همه برایتان تاثیرگذار خواهد بود، تجربه فرهنگی است که کمال را می‌جوید. این آن چیزی است که شما از ژاپن و ژاپنی‌ها خواهید آموخت (و دلتان برایش تنگ خواهد شد): هر آن چه که آنها در زندگی انجام می‌دهند، چه تلاش برای حل یک مسئله جهانی باشد یا درست کردن یک نودل خوشمزه در گوشه خیابان ژاپن ، آنها کارشان را با تعهدی بی‌ریا برای رسیدن به تسلطی همه‌جانبه نسبت به آن کار انجام می‌دهند.

به "تور ژاپن" امتیاز دهید

18 کاربر به "تور ژاپن" امتیاز داده اند | امتیاز: 4.9 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور ژاپن"

7 دیدگاه

سعید 23 خرداد 1399

بنظرتون چرا باید که کل مبلغ را اول کار دریافت کنید ؟

پاسخ به سعید

امیر لله ایان30 شهریور 1399

با سلام
در انتهای بخش "خدمات تور ژاپن، تور توکیو 5 روز ویژه اخذ ویزای کانادا، تابستان و پاییز 98" ، پیش پرداخت (70 درصد کل مبلغ تور در زمان ثبت نام) قید شده و اشاره‌ای به پرداخت کل مبلغ نشده است. پس از صدور ویزا مسافر در زمان تحویل مدارک با آژانس تسویه حساب خواهد نمود

پاسخ به امیر لله ایان

فرشته 4 مهر 1398

با سلام
لطفا هزینه تور را بدون أخذ ویزا بفرمایید چون ما پاسپورت کانادایی داریم و نیازی به أخذ ویزا نیست همچین امکان ثبت نام برای تو. بهاره از الان هیست؟!

پاسخ به فرشته

رضا باقرزاده9 مهر 1398

با سلام
سرکار خانم تاکی
با توجه به شرایط شما امکان انجام و برگزاری تور بصورت اختصاصی وجود دارد، لذا درصورت مدت زمان مورد نظر و تعداد نفرات را اعلام بفرمایید تا هزینه آن خدمت شما اعلام گردد

پاسخ به رضا باقرزاده

Fereshteh 13 مهر 1398

ممنون از جوابتون ما دو نفر هستیم و قصد داریم مدت شش روز در فروردین 99 به ژاپن سفر کنیم

پاسخ به Fereshteh

رضا باقرزاده19 آذر 1398

با سلام
درصورتی که سوابق سفرتون به سایر کشورها از جمله کشورهای شنگن خوب باشه مشکلی نیست.

پاسخ به رضا باقرزاده

لاله 29 شهریور 1398

عجب توریه ها ژاپن ، سامورایی ها

پاسخ به لاله
* سوالتان را از کارشناس ما بپرسید، در صورتی که تمایل دارید با شما تماس گرفته شود، اطلاعات تماس خود را هم در فرم زیر درج نمایید (اطلاعات تماس شما در سایت نمایش داده نخواهد شد)
تلفن: 75284-021