تور نمایشگاه چاینا پلاس

نمایشگاه چایناپلاس 2024 شانگهای چین (اردیبهشت ۱۴۰۳)
مطابق آخرین بروز رسانی ماه نوامبر 2023 ، ویزاهای عادی برای چین بصورت ویزای توریستی گروهی (تایپ L) و ویزای انفرادی تجاری(تایپ M) خواهد بود. مطابق مقررات جدید درخواست تمامی ویزاهای چین ** بجز ویزاهای گروهی **، نیازمند بایومتریک (احراز هویت و انگشت نگاری) می‌باشد. از این پس متقاضیان سفر به چین از جمله نمایشگاه چایناپلاس 2024 شانگهای چین، در بازه سنی 14 تا 70 سال باید در روز و ساعت مشخص برای انجام بایومتریک در محل سفارت چین در شهر تهران حضور یابند، افرادی که انگشت نگاری شده اند برای مدت 5 سال نیاز به انگشت نگاری مجدد ندارند.
بروز رسانی 1 بهمن1402: مسافرینی که از این پس متقاضی سفر با ویزای گروهی چین هستند، نیازی به حضور تمام افراد در سفارت را ندارند و حضور فقط یکی از اعضای هر گروه ویزایی کفایت می کند و آژانس امکان اخذ ویزا بدون حضور سایر مسافرین برای این نوع ویزا را دارد.

اطلاعات کلی در مورد نمایشگاه پلاستیک چین (ChinaPlas)
نمایشگاه چاینا پلاس (Chinaplas) با نام کامل نمایشگاه بین‌المللی صنعت پلاستیک و لاستیک چین، بزرگترین نمایشگاه تجاری این صنعت در آسیا است. این نمایشگاه به شکل گسترده‌ای بین فعالان صنعت پلاستیک و لاستیک شناخته شده و یکی از تاثیرگذارترین نمایشگاه‌های دنیا است. اهمیت نمایشگاه چاینا پلاس (نمایشگاه پلاستیک چین) آن را در کنار مهمترین نمایشگاه تجاری پلاستیک و لاستیک دنیا یعنی نمایشگاه K در آلمان قرار می‌دهد.

توسعه سریع دانش و تکنولوژی، به شکل قابل ملاحظه‌ای کاربردهای لاستیک و پلاستیک را در دنیا افزایش داده است. این تغییرات را می‌توان در بخش‌های مختلف تولید و صنعت شامل صنایع اتومبیل، لوازم الکترونیکی و الکتریکی، تکنولوژی اطلاعات و ارتباطات از راه دور، ساختمان، ساخت و ساز و دیگر حوزه‌ها به خوبی مشاهده کرد. در این دنیای رو به جلو، نمایشگاه چاینا پلاس به سکویی تجاری و مکانی متمایز برای ملاقات فعالان حاضر در این صنعت تبدیل شده است. نمایشگاه چاینا پلاس در سال‌های گذشته موفق شده سهم عظیمی در توسعه کامیابانه و موفقیت‌آمیز صنعت لاستیک و پلاستیک داشته باشد. تامین‌کنندگان بین‌المللی و چینی در نمایشگاه چاینا پلاس، آخرین دستاوردهای خود در زمینه دستگاه‌های پیشرفته تولید و گستره وسیعی از مواد خام و مواد شیمیایی صنعت پلاستیک و لاستیک را به بازدیدکنندگان خود از سراسر جهان نشان می‌دهند.

با فراهم آوردن فرصت‌های تجاری و اقتصادی بی‌نهایت، نمایشگاه چاینا پلاس در هر دوره برگزاری‌اش، در تمامی مقیاس‌ها و حوزه‌ها به دستاوردهای بیشتر و بزرگتری دست پیدا می‌کند؛ تغییراتی که آینده‌ای روشن و پر بار را برای صنعت پلاستیک و لاستیک نشان می‌دهند. نمایشگاه چاینا پلاس موفق شده جایگاه و سکویی مبتنی بر تکنولوژی برای تمامی تاجران، تولیدکنندگان و صنعتگران بسازد. نمایشگاه چاینا پلاس برای آن‌هایی که به دنبال راه‌حل‌هایی برای ارتقا ویژگی‌های محصولاتشان، ساده کردن فرایندهای تولید و عملیات‌های زنجیره‌ای تامین و همچنین بهینه‌سازی بهره‌وری انرژی در کارشان هستند، بهترین‌ها را آماده کرده است.

نمایشگاه چاینا پلاس علاوه بر این که ترکیبی بسیار عالی از نمایش‌دهنده‌ها و تامین‌کنندگان خارجی و چینی فعال در صنعت پلاستیک و لاستیک را در خود جای داده است، در سال‌های اخیر پا به عرصه‌های جدیدی مانند تولید هوشمند، معرفی مواد با تکنولوژی‌های بالا و راه‌حل‌های سبز و طبیعت دوست گذاشته است. کسانی که به دنبال آخرین مواد پلاستیکی و لاستیکی موجود در این صنعت و تکونولوژی‌ها و فرایندهای هوشمند تولید هستند، نباید بازدید از تور نمایشگاه چاینا پلاس را از دست بدهند.

نگاهی مختصر به تاریخ نمایشگاه چاینا پلاس

نمایشگاه چاینا پلاس در طول بیش از 30 سال برگزاری، تغییرات و تحولات فراوانی را به خود دیده است؛ تحولاتی که این نمایشگاه را به بزرگترین نمایشگاه صنعت پلاستیک و لاستیک آسیا تبدیل کرده‌اند. اولین نمایشگاه چاینا پلاس در سال 1983 در پکن برگزار شد. در آن زمان، تمامی واردات ماشین‌آلات صنعتی تحت کنترل شدید دولت چین بود. همین موضوع باعث شده بود پکن بهترین مکان برای برگزاری نمایشگاه چاینا پلاس شود. در اولین دوره برگزاریش، چاینا پلاس در محوطه‌ای حدودا 1000 متر مربعی برپا شد و حدود 100 نمایش‌دهنده خارجی را میزبانی کرد. آن نمایشگاه اساسا مکانی برای تامین ماشین آلات از تولیدکنندگان خارجی بود.

در این زمان اما نمایشگاه چاینا پلاس به نمایشگاهی بین‌المللی و فوق‌العاده مهم تبدیل شده است. نمایشگاه چاینا پلاس هم اکنون در محوطه‌ای با مساحتی بیش از 250 هزار متر مربع برگزار شده و میزبان بیش از 3300 نمایش‌دهنده از حدود 40 کشور و منطقه مختلف در دنیا است. برگزارکنندگان نمایشگاه چاینا پلاس تخمین می‌زنند هر سال بیش از 140 هزار شرکت کننده از 130 کشور دنیا در این رویداد مهم صنعت پلاستیک و لاستیک شرکت کنند.

نمایشگاه چاینا پلاس هم اکنون به سکویی مهم برای واردات و صادرات ماشین‌آلات تولید پلاستیک، تجهیزات جانبی، راه‌حل‌های خودکارسازی (اتوماسیون) و مواد مورد نیاز تبدیل شده است. در طول برگزاری نمایشگاه چاینا پلاس بیش از 50 سمینار تخصصی نیز برگزار می‌شود. ارائه‌دهنده‌ها در این سمینارها آخرین تکنولوژی‌ها و راه‌حل‌های تولید خود را به فعالان صنعت لاستیک و پلاستیک ارائه می‌دهند.

از سال 1987 تاکنون، نمایشگاه چاینا پلاس حمایت پایدار EUROMAP (کمیته اروپایی سازندگان ماشین‌آلات صنعت پلاستیک و لاستیک) را به عنوان اسپانسر نمایشگاه داشته است. سال 2017 بیست و هشتمین دوره‌ای خواهد بود که در آن EUROMAP اسپانسر اختصاصی نمایشگاه چاینا پلاس در چین خواهد بود. نمایشگاه چاینا پلاس در سال‌های اخیر در شهرهای شانگهای و گوانگجو برگزار شده است.

بازدیدکنندگان نمایشگاه چاینا پلاس

بازدیدکنندگان نمایشگاه چاینا پلاس شامل تولیدکنندگان، کارگزاران، توزیع‌کنندگان و سازمان‌های خدمات‌دهنده از صنایع مختلف هستند. بازدید از نمایشگاه چاینا پلاس برای فعالان صنایعی مانند صنعت اتومبیل، ساختمان و زیرساخت‌های شهری، مواد خام و مواد شیمیایی، تکنولوژی اطلاعات و ارتباطات، صنایع بسته‌بندی برای مصرف‌کننده (شامل بسته‌بندی مواد غذایی، نوشیدنی‌ها و کالاها)، محصولات عمومی پلاستیکی، صنعت نورپردازی و LED، تولید ماشین‌آلات، صنعت لوازم پزشکی، قالب‌گیری، بسته‌بندی، مبلمان و لوازم خانگی پلاستیکی، صنعت بازیافت و باز تولید، محصولات لاستیکی، کابل و سیم و صنایع دیگری مانند اسباب‌بازی، لوازم‌التحریر، وسایل ورزشی و ابزارهای دستی تجربه‌ای مفید فایده و بسیار عالی خواهد بود.

نمایشگاه چاینا پلاس 2024

سی و پنجمین دوره برگزاری نمایشگاه بین‌المللی صنعت لاستیک و پلاستیک چین (چاینا پلاس 2024) در شهر شانگهای چین برگزار خواهد شد. این نمایشگاه در تاریخ 23 تا 26 اپریل سال 2024 (مصادف با 3 تا 6 اردیبهشت سال 1403) برگزار خواهد شد. نمایشگاه چاینا پلاس از ساعت 9.30 صبح تا 5 بعد از ظهر به روی بازدیدکنندگان مشتاق باز است. نمایشگاه چاینا پلاس 2024 چین در محل برگزاری نمایشگاه‌های بین المللی شهر شانگهای برقرار خواهد بود.

برگزارکنندگان نمایشگاه چاینا پلاس 2024، شرکت خدمات نمایشگاهی Adsale، شرکت خدمات نمایشگاهی Beijing Yazhan، اتحادیه صنعت تولید پلاستیک چین، اتحادیه صنعت ماشین‌آلات پلاستیک چین، اتحادیه صنعت پلاستیک گوآنگ‌دونگ، شرکت Messe Düsseldorf چین و اتحادیه تجارت پلاستیک شانگهای هستند.

توصیه‌هایی برای مسافران تور نمایشگاه چاینا پلاس

مجتمع نمایشگاهی صادرات و واردات چین (مجتمع نمایشگاه کانتون)شهر گوانگجو یکی از بزرگترین و مدرن‌ترین مراکز نمایشگاهی در آسیا است. این مجتمع در جزیره Pazhou در جنوب شرق گوانگجو قرار گرفته است. در مدت اقامت در گوانگجو می‌توانید به راحتی و با استفاده از تاکسی، اتوبوس، مترو و حتی ماشین کرایه‌ای به این مجتمع دسترسی داشته باشید. در طول برگزاری نمایشگاه چاینا پلاس بسیاری از هتل‌های حامی نمایشگاه، سرویس‌های رایگان رفت و برگشت به نمایشگاه دارند.

مترو گوانگجو انتخاب خوبی برای رسیدن به مجتمع Pazhou است. مترو گوانجو در همه جای شهر در دسترس است و شما را با سرعت و با هزینه‌ای پایین به نمایشگاه چاینا پلاس می‌رساند. شما می‌توانید خط 8 مترو گوانجو را سوار شده و در ایستگاه Xingangdong (خروجی A) و ایستگاه Pazhou (خروجی A) پیاده شوید. از طریق اتوبوس و خطوط 262 و 137 نیز می‌توانید به نمایشگاه برسید. مجتمع Pazhou حدود 30 دقیقه از ایستگاه شرقی گوانگجو، 45 دقیقه از فرودگاه جدید Baiyun گوانگجو و 30 دقیقه از ایستگاه قطار گوانگجو با تاکسی فاصله دارد.

هزینه ورودی نمایشگاه چاینا پلاس برای یک روز 30 یوان و برای 4 روز 50 یوان است. بازدیدکنندگانی که قبل از نمایشگاه به صورت اینترنتی یا از طریق اپلیکیشن نمایشگاه، پیش‌ثبت‌نام انجام داده باشند هزینه‌ای بابت ورودی پرداخت نخواهند کرد. این افراد علاوه بر بلیت رایگان، به پیشخوان‌های اختصاصی ورود به نمایشگاه نیز دسترسی خواهند داشت.

وب سایت (chinaplasonline.com) و همچنین اپلیکیشن نمایشگاه، ابزارهایی عالی برای برنامه‌ریزی قبل از ورود به نمایشگاه چاینا پلاس هستند. شما می‌توانید با توجه به حوزه کاری خود نمایش‌دهنده‌های مورد نظرتان را پیدا کرده، آن‌ها را لیست کرده و سریع‌ترین نحوه دسترسی به آن‌ها را پیدا کنید. تمامی شرکت کنندگان در نمایشگاه چاینا پلاس در دسته‌بندی‌های مختلف و با توجه به کشور مبداشان طبقه‌بندی شده‌اند. این اطلاعات را می‌توانید در بخش 2023 Exhibitor List پیدا کنید. با استفاده از اپلیکیشن نیز می‌توانید مسیر حرکت خود در نمایشگاه چاینا پلاس را تعیین کرده و در سریع‌ترین زمان و در بهینه‌ترین حالت به اهداف مورد نظر خود برسید.

کسانی که پیش‌ثبت‌نام انجام نداده‌اند می‌بایست در هنگام ورود به نمایشگاه چاینا پلاس در پیشخوان فروش بلیت فرم ثبت نام را پر کنند. بعد از آن به سمت پیشخوان ثبت بازدیدکننده رفته و 2 عدد کارت ویزیت همراه با فرم ثبت نام را تحویل داده و برگه ورودی را دریافت خواهند کرد. نمایشگاه چاینا پلاس تنها میزبان بازدیدکنندگان تجاری است. افراد عادی و افراد زیر 18 سال نمی‌توانند در نمایشگاه حضور داشته باشند.

مشخصات نمایشگاه چاینا پلاس

سال تاسیس
1983
وبسایت
chinaplasonline.com
محل برگزاری
مجتمع نمایشگاهی شانگهای (سال 2024) | مرکز نمایشگاهی شنزن(سال 2025)
دوره برگزاری
هر سال (یک سال در شنزن، یک سال در شانگهای)
بازه برگزاری
4 روز
بلیت
50 یوان برای 4 روز (با تور رایگان خواهد بود)
ساعات کاری
9.30 صبح تا 5 بعد از ظهر
تاریخ برگزاری

3 الی 6 اردیبهشت 1403 شانگهای، چین (23 به 26 اپریل 2024)

محصولات و خدمات نمایشگاه چاینا پلاس (Chinaplas)

انواع ماشین‌آلات: تکنولوژی‌های سه بعدی، تجهیزات کمکی، ماشین آلات قالب‌گیری ضربه‌ای، ماشین آلات قالب‌گیری تزریقی، اتوماسیون یکپارچه، ماشین آلات پرداخت نهایی، دکوراسیون، چاپ کردن و علامت گذاری، ماشین آلات ساخت رزین‌های فومی، انفعالی و تقویتی، ماشین آلات و تجهیزات لازم برای پیش پردازش و بازیافت، تجهیزات اندازه‌گیری و تست، قالب گیری، قطعات و اجزا، ماشین‌های پساپردازشی، پرس‌ها، ماشین‌های پردازش و جوش
محصولات شیمیایی: مواد پرینت سه بعدی، مواد افزونی، چسب، بیوپلاستیک، ترکیبات روکشی، فوم‌ها و مواد واسطه‌ای، مواد و فیبرهای تقویتی، لاستیک، ترموپلاستیک

به "نمایشگاه چاینا پلاس" امتیاز دهید

25 کاربر به "نمایشگاه چاینا پلاس" امتیاز داده اند | امتیاز: 4.6 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نمایشگاه چاینا پلاس"

1 دیدگاه

عرفان 6 آبان 1398

کمتر از نمایشگاه گوانجو نیست این، خیلی از شرکتا میان هر سال

پاسخ به عرفان
* نظرتان را در مورد این سفر با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021