تور آلمان

آلمان با نام رسمی جمهوری فدرال آلمان، کشوری از کشورهای قاره اروپا است. پایتخت آلمان برلین است. آلمان یکی از بالاترین سطوح زندگی در جهان را دارد. شاخص توسعه انسانی سازمان ملل متحد، در سال 2014، آلمان را در میان 187 کشور دنیا در جایگاه ششم قرار داد. آلمان در مرکز اروپا قرار دارد و با نه کشور دیگر اروپا دارای مرز مشترک است. آلمان بعد از فرانسه، اسپانیا و سوئد چهارمین کشور بزرگ در اتحادیه ی اروپا است. نزدیک به یک سوم از مساحت آلمان با جنگل پوشیده شده است. دریاچه ها، رودخانه ها و آب راه ها دو درصد مساحت آلمان را تشکیل می دهند. طولانی ترین رودخانه آلمان رودخانه راین است.

تورهای آلمان

برای مشاهده جزئیات تور های آلمان روی هر یک کلیک کنید.
تور آلمان 5 روز شناسه تور: 146 تور آلمان 5 روز تور برلین آلمان شروع قیمت: € 1,590 + مبلغ ریالی از 21 تیر هر هفته (تابستان وپاییز 1403) MSC Poesia Cruise تور کشتی کروز شمال اروپا MSC Poesia شناسه تور: 37 تور کشتی کروز شمال اروپا MSC Poesia تور آلمان، دانمارک، لهستان و سوئد *8روز* شروع قیمت: € 1,890 + مبلغ ریالی 20 خرداد، 3 تیر و ... (بهار و تابستان 1403) MSC Preziosa Cruise تور کشتی کروز شمال اروپا MSC Preziosa شناسه تور: 40 تور کشتی کروز شمال اروپا MSC Preziosa تور کشتی کروز آلمان و نروژ *12 روز* شروع قیمت: € 2,990 + مبلغ ریالی 17 خرداد، 22 تیر، 28 مرداد و... (1403) MSC Poesia Cruise تور کشتی کروز شمال اروپا MSC Poesia شناسه تور: 28 تور کشتی کروز شمال اروپا MSC Poesia تور آلمان، نروژ و دانمارک *8 روز* شروع قیمت: € 1,990 + مبلغ ریالی 13 و 27 خرداد و... (بهار و تابستان1403) MSC EURIBIA تور کشتی کروز شمال اروپا MSC Euribia شناسه تور: 50 تور کشتی کروز شمال اروپا MSC Euribia آلمان، دانمارک و نروژ * 8 روز* شروع قیمت: € 1,990 + مبلغ ریالی 5 ، 12 ، 19 خرداد و...(بهار و تابستان 1403) MSC Preziosa Cruise تور کشتی کروز شمال اروپا MSC Preziosa شناسه تور: 35 تور کشتی کروز شمال اروپا MSC Preziosa تور آلمان، نروژ و قطب شمال * 15 روز* شروع قیمت: € 3,590 + مبلغ ریالی 28 خرداد و 14 مرداد (بهار و تابستان 1403) Nicko Vision تور کروز رودخانه ای اروپا شناسه تور: 211 تور کروز رودخانه ای اروپا آلمان، اتریش، مجارستان و اسلواکی 8روز شروع قیمت: € 1,690 + مبلغ ریالی 28 آذر و 5دی (پاییز و زمستان 1402) Edelweiss Thurgau Cruises تور کشتی کروز اروپا (River Cruises) شناسه تور: 206 تور کشتی کروز اروپا (River Cruises) سوئیس، فرانسه، آلمان و هلند 8روز شروع قیمت: € 1,890 + مبلغ ریالی 29 آذر، 6 دی (1402)

بهترین زمان برای رفتن به تور آلمان

چه زمانی بهترین زمان رفتن به تور آلمان است؟ جواب هر زمانی از سال است. هر فصل آلمان دل فریبی خود را دارد. بنابراین بهترین زمان رفتن به تور آلمان بستگی به سبک سفر کردن شما و فعالیت هایی دارد که می خواهید در زمان تور اروپا انجام دهید. آیا روزهای آفتابی و گرم را دوست دارید و ایستادن در صف های طولانی جاذبه های گردشگری برایتان اهمیتی ندارد؟ یا این که می توانید با هوای سرد کنار بیایید تا از مزیت جمعیت کمتر آلمان و قیمتهای پایینتر پروازها بهره ببرید؟

آلمان با داشتن دهکده های پر گل و ساختمانهایی که آدم را به یاد قصه های پریان می اندازد، مطمئن باشید هر زمانی که به تور آلمان بروید مزیت های ویژه آن فصل را پیدا خواهید کرد. حتی فصلهایی که در دیگر کشورهای اروپا نسبتا آرام هستند، در آلمان می توانند حسابی پر هیجان و جذاب باشند. وقتی نوبت به انتخاب بهترین زمان برای رفتن به تور اروپا و بازدید از آلمان برسد، این نکته ها می مانند که چه مدت می خواهید در آلمان بمانید و با چه تعداد از دیگر گردشگران می خواهید مواجه شوید.

رفتن به تور آلمان در بهار

بهار یکی از بهترین فصل ها برای رفتن به تور آلمان است. بعد از یک زمستان سرد و طولانی آلمان ، کل آلمان آغاز فصل گرم سال را با غذا خوردن در بیرون، شکوفه های گیلاس، جشنهای سنتی عید پاک و فستیوال های بهاره آلمان خوش آمد می گوید. مردم آلمان سر از پا نمی شناسند تا در سریع ترین زمان ممکن به Biergartenها (باغ های نوشیدنی خوری) بروند. اگر آب و هوا اجازه دهد تا می فرا برسد، این باغ ها باز می شوند.

توجه داشته باشید که در بهار همان طور که دما بالا می رود، قیمت پروازها و هتل ها هم افزایش پیدا می کند؛ ولی به هر حال این قیمتها از قیمتهای فصل پرگردشگر آلمان یعنی تابستان به شکل قابل ملاحظه ای کمتر هستند. ماه می معمولا بهترین زمان سال برای رفتن به تور آلمان در نظر گرفته می شود، چرا که در این زمان وضعیت آب و هوا دلپذیر است و تعداد زیادی فستیوال ملی مانند روز می و Karneval der Kulturen در آلمان برگزار می شوند.

رفتن به تور آلمان در تابستان

تابستان فصل پرگردشگر آلمان است. در تابستان در تور اروپا و در آلمان می توانید از هوای گرم و روزهای آفتابی و طولانی لذت ببرید. البته توجه داشته باشید که در این فصل، آلمان حداکثر بارش باران خود را در نیمه های تابستان تجربه می کند. در این فصل می توانید از فستیوال ها، شنا در استخرهای روباز و سواحل آلمان و انواع فعالیتهای محیط های بیرون لذت ببرید. در این فصل مراقب زنبورهای تابستانی آلمان نیز باشید، چون که آن ها نیز تابستان های آلمان را بسیار دوست دارند. همچنین به این نکته توجه کنید که این لذت های تابستانی با بالاترین قیمتهای هتل ها و قیمت پروازها در آلمان به دست می آیند. در این زمان در آلمان صف های جلوی جاذبه های توریستی محبوب آلمان می توانند خیلی طولانی باشند. اگر در تابستان به اروپا و آلمان می روید مطمئن شوید که از قبل رزوهای خود را انجام می دهید.

رفتن به تور آلمان در پاییز

پاییز بهترین زمان برای رفتن به تور آلمان است. گردشگران تابستانی آلمان به خانه هایشان بر می گردند و و تغییر رنگ برگ ها جلوه های طلایی و دوست داشتنی به مناظر طبیعی آلمان می دهد. و همین طور که دما پایین می رود، قیمت پروازها و هتل ها هم دنبال آن را گرفته و کاهش پیدا می کنند.

تنها استثنا در این مدت فستیوال Oktoberfest در مونیخ آلمان است. در این زمان اگر به تور آلمان و مونیخ رفتید خود را برای قیمت های بالای پروازها و اقامتگاه ها آماده کنید. هر سال بیش از 6 میلیون نفر به این فستیوال آلمان آمده و قیمت اقامتگاه ها می تواند دو یا حتی سه برابر شود. بهترین استراتژی این است که مقدمات سفر خود برای شرکت در فستیوال Oktoberfest آلمان را خیلی زودتر انجام دهید.

ژاکت و روسری همراه داشته باشید، چرا که پاییزهای آلمان می تواند حسابی بارانی باشد و با سرماهای ناگهانی همراه شود. سپتامبر و اوایل اکتبر از بهترین زمان های رفتن به تور اروپا و بازدید از آلمان هستند، مخصوصا سال هایی که در آنها گرمای تابستانی به پاییز هم می رسد.

رفتن به تور آلمان در زمستان

در ماه های زمستانی آلمان، می توانید از جمعیت کمتر گردشگرها و قیمتهای پایین بهره ببرید. البته در زمستان آلمان هم استثنا وجود دارد و آن هم زمان کریسمس است، وقتی که فصل تعطیلات در اوج خود قرار دارد. بازارهای کریسمسی آلمان، هزاران بازدیدکننده بین المللی را به خود جذب می کنند. بعضی از بهترین چیزها را می توانید در قدیمی ترین بازارهای Dresden و بازار تاریخی Nuremberg آلمان پیدا کنید.

یک چیز دیگر این که اگر در این زمان به تور آلمان رفتید، لباسهای گرم فراموش نشود. آلمان در زمستان ها سرد و دما معمولا زیر صفر است. خود را به چکمه های ضد آب، کاپشن های زمستانی و شال گردن های گرم مجهز کنید. هوای سرد زمستان های آلمان امکان ورزش های زمستانی را فراهم می کند. فصل اسکی آلمان معمولا دوره بین کریسمس و پایان ماه مارس است.

تجربه بازارهای کریسمس در تور آلمان

دسامبرهای آلمان سرد و تاریک است، ولی برای بسیاری از مردم آلمان، این زمان بهترین زمان سال است. بازار کریسمس شهر نورمبرگ آلمان ، جاذبه ای مشهور در سطح جهانی است. در این بازار می توانید دکه هایی را بیابید که در آن ها اسباب بازی های چوبی دست ساز، فرشته های کریسمس، غذاها و نوشیدنی هایی که آلمان را بین تمام مسافران تور اروپا مشهور کرده اند پیدا می شود. دیگر شهرهای آلمان نیز بازارهای کریسمسی دارند، ولی هیچ کدام از آنها به اندازه بازار نورمبرگ آلمان ، سنتی و زیبا نیستند. اگر به ورزش های زمستانی علاقه دارید، تپه های اطراف ایالت باواریای آلمان کلی فرصت برای اسکی در اختیارتان می گذارد.

شرکت در Oktoberfest در مدت تور آلمان

Oktoberfest می تواند بهترین و بدترین زمان رفتن به تور آلمان باشد، بسته به این که از چه زاویه ای به آن نگاه می کنید. با هجوم میلیون ها توریست تور آلمان اروپا که برای شرکت در یکی از بزرگترین فستیوال های دنیا به آلمان می آیند، مونیخ و مناطق اطرافش از نیمه های سپتامبر تا نیمه های اکتبر جوی پر تب و تاب پیدا می کند. این فستیوال آلمان دو هفته طول می کشد و معمولا از 20 سپتامبر تا 4 اکتبر ادامه دارد. البته می توانید انتظار داشته باشید که حداقل بخشی از گردشگرانی که در این مدت در مونیخ هستند بخواهند در هفته های قبل یا بعد از فستیوال آلمان از دیگر نقاط آلمان نیز دیدن کنند. خلاصه مطلب این است: اقامتگاه های خود را هر چه قدر زودتر که امکان دارد رزرو کنید، اگر قصد دارید در زمان Oktoberfest به آلمان بروید.

به "تور آلمان" امتیاز دهید

155 کاربر به "تور آلمان" امتیاز داده اند | امتیاز: 4.2 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور آلمان"

64 دیدگاه

مهراب 19 شهریور 1399

سلام وقت بخیر جناب من وهمسرم میخواهیم درخواست پناهندگی براالمان راداشته باشیم چه کاربایدانجام بدیم ممنون

پاسخ به مهراب

امیر لله ایان30 شهریور 1399

با سلام
متاسفانه اطلاعاتی در مورد موضع پناهندگی نداریم، درصورت باز شدن مرزها پس از حل بحران ویروس کرونا و از سرگیری سفرهای توریستی و تفریحی امکان سفر شما به آلمان فراهم خواهد شد که پس از آن می‌توانید به موضوع مورد اشاره خود فکر کنید. درحال حاضر فقط و شهروندان و افرادی که اقامت داشته باشند امکان سفر به آلمان و سایر کشورهای اروپایی را دارند. پس تا زمانی که مرزها باز شود و سفرها به حالت عادی برگردد اخبار را از طریق صفحه اینستاگرام شرکت به شناسه آی دی booralan@ دنبال فرمایید

پاسخ به امیر لله ایان

حمیده 17 فروردین 1399

سلام من و همسرم هر دو فرهنگی هستیم
برای دکتر میخایم بریم المان
شرتیط ویزا و پاسپورت چطوریه؟
چطوری میشه ویزا قیمت مناسب گرفت؟

پاسخ به حمیده

امیر لله ایان18 آذر 1399

با سلام
درصورتی که قصد دریافت ویزای دانشجویی رو برای مقطع دکتری دارید ابتدایی‌ترین امر برای استارت کارتون داشتن مدرک زبان هست که با توجه به رشته و دانشگاه مدنظرتون متفاوت می‌تونه باشه که زبان آلمانی نیاز دارن یا زبان انگلیسی، پس بهتره قبل از اقدام برای این موضوع از طریق بخش فرهنگی سفارت آلمان در تهران اقدام به دریافت اطلاعات و سپس مکاتبه با دانشگاه مورد نظرتون بفرمایید

پاسخ به امیر لله ایان

سهیل 6 بهمن 1398

سلام من بهمراه خانم وفرزندم برای چندماه اینده میخواهیم دوهفته المان برویم (برای عروسی دخترخاله خانمم)که پدرش میتواند برای مادعوت نامه معتبر بفرستدسابقه یکبارشینگن2019هم داریم جوازکار سابقه بیمه سند چندتا وسپرده 600میلیونی ریالی و20هزاردلاری وگردش 100میلیونی هم دارم به هیچ عنوان نمیخواهم ریجکتی داشته باشم بهتره توریستی بگیریم؟ وایا سه نفری مشکلی نداریم؟

پاسخ به سهیل

رضا باقرزاده13 بهمن 1398

با سلام
با توجه به مدارکتون مشکلی برای ویزا وجود نخواهد داشت ولی با تمام این اوصاف هیچگاه ویزا برای هیچ فردی با هیچ شرایطی قابلیت 100 در 100 نخواهد داشت و سفارتها با توجه به شرایط روز کشور ما و کشور خودشان، روابط بین المللی و روابط فی ما بین، سیاستهای اتحادیه اروپا و پیمان شنگن و بسیاری از موارد دیگر از جمله نظر شخصی کنسول و یا آفیسر ویزا و ... می‌توانند با در خواست ویزای افراد موافقت کنند و یا درخواست ویزای فرد را رد کنند.

پاسخ به رضا باقرزاده

دلاورى 4 بهمن 1398

با سلام. مدارک و شرایط لازم برای گرفتن ویزای توریستى آلمان
براى من وهمسرم وفرزند 10 ساله ام چیه ،ممنون میشم اگر توضیح کامل بدین ،سپاس فراوان

پاسخ به دلاورى

رضا باقرزاده13 بهمن 1398

با سلام
اگر لطف کنید کلیک کنید روی محصول تور آلمان، زیر جدول قیمت جزیئیات مدارک ذکر شده است

پاسخ به رضا باقرزاده

ماری 30 دی 1398

سلام من میخوام یه سفر چند روزه به یونان برم . ممکنه تمام شرایط رو کامل بگید که کلا چقدر باید داشته باشم؟؟؟حساب بانکی و هرچی که هست و بگید لطفا .

پاسخ به ماری

رضا باقرزاده13 بهمن 1398

با سلام
لطفا به قسمت تور یونان در سایت مراجعه کنید و اطلاعات و مدارک رو که با جزئیات در اونجا درج شده مطالعه بفرمایید

پاسخ به رضا باقرزاده

جعفر 19 دی 1398

سلام خسته نباشید
من مجردم گردش مالیم خوب و مناسبه بالای 100 تومن تو حسابم هست و سند ملک هم دارم ولی چون شغلم آزاده مدرک شغلی ندارم
برای مدرک شغلی باید چکار کنم؟
با سپاس

پاسخ به جعفر

رضا باقرزاده22 دی 1398

با سلام، مبلغ 100 میلیون تومان موجودی حساب بانکی با توجه به نرخ ارز حداقل موجودی حساب می‌باشد. برای اخذ ویزای شنگن از کشور آلمان حتما باید مدارک شغلی مستند داشته باشید، اگر دقیق توضیح دهید که شغل شما چیست می‌توانم مشاوره بهتری به شما بدهم

پاسخ به رضا باقرزاده

علی 1 دی 1398

با سلام
لطفاً بفرمایید برای ویزای کار نیاز هست که من اول با ویزای توریستی به آلمان سفر کنم و بعد دعوتنامه کار از شرکت مورد نظر دریافت و اقدام نمایم یا اینکه ابتدا به ساکن ( بدون ورود قبلی به آلمان ) می توانم از شرکتی در آلمان دعوتنامه کاری دریافت و جهت ویزای کار اقدام نمایم.

پاسخ به علی

رضا باقرزاده4 دی 1398

با سلام
اگر از کشور آلمان و یک کارفرمای خاص Job Offer دارید بهتر است از ایشان راهنمایی بگیرید ولی اگر قصد سفر به آلمان دارید تا با یک کارفرما مصاحبه داشته باشید می‌توانید از طریق اخذ ویزای توریستی توسط شرکت خدمات مسافرتی آوای بورالان یک سفر توریستی به آلمان داشته باشید و در طی مدت اقامت خود نسبت به بررسی موقعیتهای شغلی موجود و احتمالا مصاحبه با کارفرما اقدام کنید و پس از بازگشت به ایران مجددا از طریق ارائه دعوتنامه معتبر از شرکتی که شما را دعوت به کار نموده به همراه سایر مدارک مورد نیاز سفارت نسبت به اخذ ویزای اقامت کاری آلمان اقدام فرمایید

پاسخ به رضا باقرزاده

آرام 21 آذر 1398

با سلام و خسته نباشید .من اگر بخوام با تور تفریحی برم المان میتونم اونجا درخواست پناهندگی بدم یانه؟

پاسخ به آرام

زینب ابراهیمی 17 آذر 1398

سلام من میخواستم یه سفر یه المان داشته باشم واس تفریح میشه بگید چه کارایی باید انجام بدم و شرایط و مدارکشو؟
برا اولین بار میخوام برم و هیچی نمیدونم .
یه توضیح مختصر بدین از کجا شروع کنم و چه مدارکی لازم دارم .ممنون

پاسخ به زینب ابراهیمی

رضا باقرزاده19 آذر 1398

با سلام خانم ابراهیمی
لطفا در همین صفحه بر روی تور آلمان کلیک کنید ودر قسمت مدارک لازم زیر جدول نرخی لیست کامل مدارک مورد نیاز را مشاهده کنید.

پاسخ به رضا باقرزاده

سارامحمودی 15 آذر 1398

من دوستم در دوسلدورف آلمان 10سال هستن میخوام برم سفر تفریحی پیششون شرایط راحت رفتنم رو لطف میکنید راهنمایی کنید
سپاس

پاسخ به سارامحمودی

رضا باقرزاده19 آذر 1398

با سلام
درصورتی که دوست شما از موقعیت خوب اجتماعی، شغلی و درآمدی برخوردار باشد و در منزل خود حداقل برای یک میمهان اتاق داشته باشد می‌تواند با دعوتنامه رسمی خود شانس شما را در اخذ ویزا بالا ببرد. لیست مدارک مورد نیاز هم که درصورت کلیک بر روی تور آلمان در همین صفحه زیر جدول نرخی قابل بررسی می‌باشد. درصورتی که دوست شما شرایط لازم را نداشته باشد ولی شما مدارک کافی داشته باشید می‌توان درخواست ویزای توریستی برای شما داشت.

پاسخ به رضا باقرزاده

عباس حسن زاده 14 آذر 1398

با سلام من 24 سالمه میخوام برم آلمان واونجا اقامت پیدا کنم وهم اونجا هم ازدواج کنم مراحلش چطوری هستش .
با تشکر

پاسخ به عباس حسن زاده

رضا باقرزاده19 آذر 1398

با سلام
اگر در حال حاضر یک شهروندان آلمان برای ازدواج وجود دارد و با شما در حال حاضر در ارتباط است شما می‌توانید از طریق توریستی به آلمان سفر کنید، در مدت اقامت توریستی درآلمان، مراحل قانونی ازدواج خود درکشور آلمان را انجام دهید. با مدارک کامل به ایران بازگردید و از طریق سفارت مجدد برای ویزا اقدام کنید ولی اینبار ویزای اقامت. فقط باید به این موضوع توجه داشته باشید که برای درخواست ویزای اقامت از طریق ازدواج شما باید مدارکی به سفارت ارائه دهید که ارتباط شما با همسرتان را ثابت کند به شکلی سفارت مطمئن شود این ازدواج سوری نبوده است.

پاسخ به رضا باقرزاده

مریم 9 آذر 1398

سلام ویزای توریستی بگیرم چجوری باید اقدام کنم ممنون میشم راهنمایی کنین

پاسخ به مریم

رضا باقرزاده19 آذر 1398

با سلام
درصورتی که مدارک لازم جهت ارائه درخواست ویزای توریستی را داشته باشید مطابق لیست مدارک لازم در زیر جدول نرخی تور (روی تور آلمان کلیک کنید)کافیست با مشاورین گردشگری ما در تماس باشید تا نسبت به عقد قرارداد تور آلمان و اخذ ویزای توریستی آلمان برای شما اقدام گردد.

پاسخ به رضا باقرزاده

زکیه 6 آذر 1398

سلام. برای نمایشگاه هفته سبز برلین که 17 تا 26 ژانویه 2020 هست می خواستم از طریق تورهای شما اقدام کنم. تا چه تاریخی می توانم اقدام کنم؟ آیا برای اخذ ویزای توریستی دیر شده است؟

پاسخ به زکیه

رضا باقرزاده19 آذر 1398

با سلام
درصورتی که مدارک شما آماده باشد با توجه به آماده شدن ویزا حدودا تا دو هفته پس از تاریخ انگشت نگاری، احتمالا تا پایان این هفته اگر نسبت به ثبت نامدر تور آلمان اقدام کنید به این نمایشگاه خواهید رسید.

پاسخ به رضا باقرزاده

ماهور 23 آبان 1398

سلام برای ویزای توریستی آلمان میخواستم اقدام کنم من و همسرم
میشه لطفا راهنمایی بفرمایید

پاسخ به ماهور

رضا باقرزاده25 آبان 1398

با سلام
مشاورین گردشگری ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت

پاسخ به رضا باقرزاده

محسنی 20 آبان 1398

سلام من برای تیر ماه قصد سفر به آلمان دارم.اولا چه زمانی مناسب است که اقدام کنم. ضمنا چون سفر های قبلی در سنوات گذشته داشته ام ( خودم وهمسرم) چه مدت ویزای توریستی بمن و خانواده ام (همسر و 2 فرزندم)میدهند

پاسخ به محسنی

رضا باقرزاده25 آبان 1398

با سلام
طبق قوانین جدید شما از ژانوویه 2020 به بعد می‌توانید درخواست ویزا بدهید. میزان اعتبار ویزای آلمان هم به میزان درخواست ما بستگی دارد. معمولا آلمان بیشتر از میزان اقامت درخواستی مطابق مدارک ویزا نمی‌دهد.

پاسخ به رضا باقرزاده

لیلا نخستین 9 آبان 1398

باسلام ...‌من برای گردش به المان میخام ببینم چه اقدامی باید بکنم؟

پاسخ به لیلا نخستین

رضا باقرزاده25 آبان 1398

با سلام
بهتر است در تور آلمان ما با ما همراه باشید

پاسخ به رضا باقرزاده

نیلفروش 7 آبان 1398

با سلام من برای خودم و همسرم ویزای دو هفته ای شنگن میخوام،برای اولین بار هم هست ،شما اقدام میکنید و هزینه اش به چه صورته؟

پاسخ به نیلفروش

رضا باقرزاده25 آبان 1398

با سلام
بله فقط در قالب تور امکان اخذ ویزا وجود دارد.

پاسخ به رضا باقرزاده

سعید دلدار 1 آبان 1398

سلام من 5 ویزا لیبل دار تو پاس دارم و جمعا 11 کشور رفتم.
1 شنگن دارم میخوام شنگن دوم اقدام کنم‌.
سند ملک به تازگی بنام شده.
تمکن مناسب و گردش خوب دارم
بیمه و سابقه دارم
مدارک شغلی کارمندی دارم
مجرد هستم
ایا المان راحت ویزا میشم ؟
ی سری همکاران میگن ایتالیا خیلی راحت تره

پاسخ به سعید دلدار

رضا باقرزاده25 آبان 1398

با سلام
با توجه به مدارک شما از هر دو سفارت ایتالیا و آلمان امکان اخذ ویزای توریستی برای شما را داریم، شانس برابری هم دارند.

پاسخ به رضا باقرزاده

هاله علیزاده 26 مهر 1398

در اواخر پاییز قصد سفر به هانوفر رو دارم
می خواستم بدونم توری در این تاریخ دارید
و شرایط و قیمت رو بپرسم

پاسخ به هاله علیزاده

رضا باقرزاده29 آبان 1398

با سلام، مشاورین گردشگری ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت

پاسخ به رضا باقرزاده

وحید 10 مهر 1398

من قبلا ویزای سوئیس و مولتی سه‌ماهه فرانسه داشتم امکان گرفتن ویزا مولتی مجدد از الملن رو دارم؟

پاسخ به وحید

رضا باقرزاده19 آذر 1398

با سلام
در ویزاهای توریستی، تعداد دفعات مجاز برای ورود توسط سفارت تعیین می‌گردد و شما بعنوان درخواست کننده صرفا میتوانید در فرم مشخصات و درخواست ویزا مولتی را انتخاب کنید ولی سفارت توجه چندانی به درخواست ما در این قسمت ندارد و ممکن است با آن موافقت کند و مولتی ویزا را صادر کند و یا به تشخیص افسر پرونده یک یا دو بار ورود باشد.

پاسخ به رضا باقرزاده

حبیب 9 مهر 1398

سلام ، سریعترین زمان ممکن واسه اخذ ویزای توریستی 1 هفته ای آلمان چقدر هست؟ شما روال کار را انجام میدهید ؟ مثلا نیمه اول آبان میشه ؟

پاسخ به حبیب

رضا باقرزاده9 مهر 1398

با سلام
جناب آقای حبیب، درصورتی که با درخواست ویزای توریستی شما موافقت شود، در بهترین حالت امکان دارد درصورتی که همین امروز در تور آلمان ثبت نام کنید برای اواسط آبان برنامه ریزی سفر کرد

پاسخ به رضا باقرزاده

احمدزاده 7 مرداد 1398

با سلام. مدارک و شرایط لازم برای گرفتن ویزای توریستی المان چیه؟ ممنون میشم کامل توضیح بدین. و هزینش چقدر هست؟ برای یک یا دوهفته

پاسخ به احمدزاده

کارشناس آوای بورالان8 مرداد 1398

سلام جناب اقای احمدزاده، شما با مراجعه و کلیک بر روی پکیج تورالمان با شناسه تور 146 میتونید از قیمت ها مطلع بشید و در قسمت مدارک مورد نیاز، ما به صورت کامل برای شما مدارک و شرایط مورد نیاز رو قرار دادیم.

پاسخ به کارشناس آوای بورالان

امیر 31 تیر 1398

سلام..میخواستم بدونم هزینه ویزای توریستی 1ماهه آلمان چقدر میشه؟ ممنون میشم

پاسخ به امیر

رضا باقرزاده1 مرداد 1398

با سلام
جناب آقای امیر، ضمن تشکر از حسن انتخابتان، ویزای آلمان به میزان تور خریداری شده می‌باشد یعنی درصورت درخواست تور یک هفته‌ای آلمان ویزای شما 8 روز خواهد بود. مشاورین گردشگری ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت

پاسخ به رضا باقرزاده

Kayvan kearas 28 تیر 1398

سلام من ویزای کاری میخوام بگیرم اطلاعاتم ضعیفه میشه راهنمایی کنیدلطفا
ممنون میشم ازراهنمایی تون

پاسخ به Kayvan kearas

کارشناس آوای بورالان29 تیر 1398

سلام دوست عزیز ما فقط برای ویزای توریستی اقدام میکنیم

پاسخ به کارشناس آوای بورالان

مهدی 23 تیر 1398

سلام وقت بخیر
میخواستم بپرسم آژانس شما هم کارای مربوط به ویزای کاری و اقامت انجام میده؟

پاسخ به مهدی

کارشناس آوای بورالان24 تیر 1398

سلام خیر ما فقط در حوزه توریستی فعالیت میکنیم

پاسخ به کارشناس آوای بورالان

کریمی 22 تیر 1398

سلام همسرم من ویزای کاری گرفته و المان هستش .میخوام ببینم من میتونمویزا سفر بگیرم و اینکه مدت ویزا سفر حداکثر چه مدتی هستش؟

پاسخ به کریمی

کارشناس آوای بورالان23 تیر 1398

سلام جناب کریمی اگر بار اولی هستش که شما قصد اقدام کردن دارید امکان اینکه بیشتر از دو هفته به شما ویزا بدن زیاد نیستش

پاسخ به کارشناس آوای بورالان

محمد 21 تیر 1398

سلام وقت بخیر من واسه عید می‌خوام آلمان برم سوالم اینه اولا کی باید از طریق شما اقدام کنم ، و سوال دومم اینه که با توجه به اینکه از طریق موسسه دارم واسه ویزای کار آلمان اقدام میکنم با هم تداخل نداره و مشکلی واسم پیش نمیاد چون دوبار وقت سفارت میشه ؟

پاسخ به محمد

کارشناس آوای بورالان22 تیر 1398

سلام بهترین موقع برای اقدام کردن شما برج هفت هستش و ترجیحا بهتره منتظر جواب ویزا کار بمونید و بعدش توریستی اقدام کنید. چون اقدام‌کردن همزمان دو ویزا باعث رد شدن جفتش میشه.
با تشکر.

پاسخ به کارشناس آوای بورالان

مهدیپور 15 تیر 1398

سلام خسته نباشید. عذر میخوام سوالی داشتم در مورد تور آلمان خواستم بدونم برای شهریور ماه 98تاریخ تور دارید ،که من ثبت نام کنم در ضمن هزینه هر نفر هم اگه لطف کنید بگید ممنون میشم

پاسخ به مهدیپور

کارشناس آوای بورالان16 تیر 1398

سلام با تشکر از حسن انتخاب شما بله برای شهریور ماه هم تور داریم مبلغ تور 4 روز برلین 590 یورو به علاوه مبلغ ریالی که با توجه به تاریخ مد نظر شما مشخص می شود

پاسخ به کارشناس آوای بورالان

طاهر پورحبیبی 9 تیر 1398

با سلام
نیاز به یک تور یک هفته ای جهت بازدید از شهرهای مونیخ و اشتوتگارد برای یک نفر بزرگسال و یک نفر کودک هشت ساله در دو ماه آینده رو دارم. منتظر بهترین پیشنهاد شما هستم.ممنون

پاسخ به طاهر پورحبیبی

کارشناس آوای بورالان10 تیر 1398

سلام جناب پورحبیبی مشاورین ما با شما تماس میگیرند و مناسبترین پکیج رو برای شما انتخاب میکنند

پاسخ به کارشناس آوای بورالان

سارارنجبر 20 اردیبهشت 1398

سلام. وقت بخیر
ویزای توریستی آلمان یا ایتالیا میخواستم. هر کدام که راحتتر گرفته میشه. لطف کنید بفرمایید چه مدارکی نیاز هست و هزینه تقریبی سفر رو بفرمایید
سپاسگزارم

پاسخ به سارارنجبر

کارشناس آوای بورالان21 اردیبهشت 1398

سلام از ایتالیا اقدام کردن راحت تر هستش مدارک مورد نیاز هم مدارک ملکی /شغلی/مالی هستش که جزعیات بیشتر را در هر تور در قسمت مدارک مور نیاز میتونید پیدا کنید هزینه سفر هم بستگی به پکیج انتخابی شما داره

پاسخ به کارشناس آوای بورالان

Zahra madani 14 اردیبهشت 1398

با توجه به اینکه بنده ویزای المان دارم. میخام از خدمات نور اروپای شما کشوری که با المان تورش ترکیب میشه معرفی بفرمایید.و بهره مند شوم
برای مثال تور برلن خوله ولی مدتش کمه اگه بشه با کشور دیگه ادغام بشه خیلی خویه مثل سویس یا اسپانیا. البته به نسبت میدونم مبلغ تور اضافه میشه. زحمت نباشه برای اعلام بفرمایید
ضمنا تلگرام من همین شمارست اگه اعلام بفرمایید ممنون میشم

پاسخ به Zahra madani

کارشناس آوای بورالان17 اردیبهشت 1398

خانوم مدنی مشاورین ما با شما تماس میگیرند و راهنمایی های لازم را در اختیار شما قرار خواهند گذاشت

پاسخ به کارشناس آوای بورالان

یزدان 15 فروردین 1398

مدارک مورد نیاز برای طور

پاسخ به یزدان

کارشناس آوای بورالان20 فروردین 1398

مدارک مورد نیاز ویزای شنگن هست که شمال مدارک شغلی و سند ملکی و گردش حسابی که با تمکن مالی دوره شما همخوانی داشته باشه و گواهی تمکن مالی با حداقل موجودی 100 میلیون به ازای هر نفر

پاسخ به کارشناس آوای بورالان

زهرادشتی درو23 آبان 1397

سلام وقت بخیر آیا تور برای نمایشگاه هانوفر هم دارید؟ممنون میشم جواب بدید

پاسخ به زهرادشتی درو
* سوالتان را از کارشناس ما بپرسید، در صورتی که تمایل دارید با شما تماس گرفته شود، اطلاعات تماس خود را هم در فرم زیر درج نمایید (اطلاعات تماس شما در سایت نمایش داده نخواهد شد)
تلفن: 75284-021