تور ترکیه

برای بسیاری از مسافران ایرانی، تور ترکیه سفری همیشه در دسترس بوده است؛ شاید همین ساده بودن سفر به ترکیه  باشد که باعث شده برای برخی از ما، جنبه‌هایی خارق‌العاده ترکیه از آن از دیدمان پنهان بماند. پیشنهاد می‌کنیم بعد از شهرهایی مانند استانبول ترکیه و آنتالیا ترکیه  این بار به سراغ دیگر بخش‌های ترکیه جذاب بروید: محوطه‌های باستانی ترکیه را ببینید که تاریخ‌شان به قرن‌ها قبل بر می‌گردد، از طبیعت بی‌نظیر ترکیه لذت ببرید و در شهرهای کوچک و بزرگ سراسر ترکیه جنبه‌های جدیدی از فرهنگ، مهمان‌نوازی، آداب و رسوم و غذاهای ترکیه را تجربه کنید. این بار به تور ترکیه از دیدی همه جانبه نگاه کنیم؛ آب‌های فوق‌العاده شفاف دریاها ترکیه ، کوهستان‌های سر به فلک کشیده ترکیه ، خرابه‌های امپراتوری‌های باستانی ترکیه ، تاریخی غنی و یادگارهای بی‌نظیرش ترکیه ، دهکده‌های آرام و کوچک و شهرهای بین‌المللی بزرگ ترکیه ؛ همه اینها در کنار هم هستند که ترکیه را این چنین منحصربه‌فرد کرده‌اند. اگر چندین بار هم به تور ترکیه رفته باشید، باز هم می‎توانید بهانه‌هایی را برای انجام مجدد سفر ترکیه برای خودتان پیدا کنید. مطمئن باشید راضی بر خواهید گشت.

تورهای ترکیه

برای مشاهده جزئیات تور های ترکیه روی هر یک کلیک کنید.
MSC Divina Cruise تور کشتی کروز اروپا MSC DIVINA شناسه تور: 43 تور کشتی کروز اروپا MSC DIVINA تور یونان، ایتالیا، ترکیه کشتی کروز *8روز* شروع قیمت: € 2,490 + مبلغ ریالی 7 ، 14 ، 21 و 28 خرداد و...(بهار 1403) Celestyal Discovery تور کشتی کروز یونان Celestyal Discovery شناسه تور: 20 تور کشتی کروز یونان Celestyal Discovery آتن، سانتورینی، میکنوس و ... * 4 روز* شروع قیمت: € 1,490 + مبلغ ریالی 12 ، 19 ، 26 خرداد و ... (بهار و تابستان 1403) MSC Splendida Cruise تور کشتی کروز اروپا MSC SPLENDIDA شناسه تور: 49 تور کشتی کروز اروپا MSC SPLENDIDA تور یونان، ایتالیا و ترکیه کشتی کروز *10روز* شروع قیمت: € 2,690 + مبلغ ریالی 15 و 24 خرداد و...(بهار و تابستان 1403) Celestyal Journey تور کشتی کروز یونان Celestyal Journey شناسه تور: 13 تور کشتی کروز یونان Celestyal Journey کرت، سانتورینی، میکنوس، آتن و ... *8 روز* شروع قیمت: € 1,990 + مبلغ ریالی 14 ، 21 ، 28 خرداد و...(بهار و تابستان ۱۴۰۳) Celestyal Discovery تور کشتی کروز یونان Celestyal Discovery شناسه تور: 14 تور کشتی کروز یونان Celestyal Discovery آتن، میکنوس ، سانتورینی و... *5روز* شروع قیمت: € 1,690 + مبلغ ریالی 8 ، 15 ، 22 خرداد و ... (بهار و تابستان 1403) Celestyal Journey تور کشتی کروز یونان 8روز شناسه تور: 210 تور کشتی کروز یونان 8روز آتن، سانتورینی، رودس، ساموس و استانبول شروع قیمت: € 1,990 + مبلغ ریالی پرواز 2 فروردین (نوروز 1403) Astoria Grande تور کشتی کروز بدون ویزا 8 روز شناسه تور: 216 تور کشتی کروز بدون ویزا 8 روز تور کشتی کروز اروپا در دریای سیاه شروع قیمت: € 1,890 + مبلغ ریالی 4 مهر ماه 1402 تور استانبول ، تور ترکیه شناسه تور: 168 تور استانبول ، تور ترکیه تور استانبول ترکیه 4 روز شروع قیمت: 5,290,000 تومان هر روز (تابستان، پاییز و زمستان 1400)

دلایلی برای رفتن به تور ترکیه

هر منطقه در ترکیه فرهنگ آشپزی مخصوص به خودش را دارد؛ با مواد اولیه خاص و منحصربه‌فردی که دستور پخت‌ها و طعم‌های ویژه‌ای را نتیجه می‌دهند. به همین دلیل است که در تور ترکیه شما فرصت دارید خیلی بیشتر از کباب ترکی و باقلوا را امتحان کنید. سفره‌ای رنگارنگ ترکیه از غذاهای دریایی، مزه‌ها، دنیایی از دسرها، گزینه‌های بی‌شمار برای صبحانه، غذاهای کلاسیک مربوط به دوران عثمانی ترکیه ، غذاهای گیاهی ترکیه و خیلی‌های دیگر هر عاشق غذایی را راضی و خوشنود به خانه بر می‌گرداند.

ترکیه

بودروم ترکیه ، آنتالیا ترکیه ، ازمیر ترکیه و فتحیه برخی از زیباترین سواحل ترکیه را در خود جای داده‌اند؛ با گستره رنگارنگی که همه نوع تجربه از خلیج‌های کوچک ترکیه جدا افتاده و آرام تا جشن‌های هیجان‌انگیز ساحلی ترکیه را در بر می‌گیرند. یکی از بهترین راه‌ها برای تجربه سواحل در تور ترکیه و خطوط ساحلی دریای اژه و دریای مدیترانه، شرکت در یکی از تورهای کشتی کروز ترکیه است.

ترکیه که شاهد ظهور و سقوط تمدن‌ها و امپراتوری‌های متعددی بوده حالا در این زمانه میراث‌هایی ارزشمند از تعداد قابل توجهی محوطه‌های باستان‌شناسی را در جای ترکیه میزبانی می‌کند؛ از کاخ‌ها و مسجدهای باشکوه استانبول ترکیه گرفته تا خرابه‌های باستانی افسوس و شهرهای زیرزمینی کاپادوکیه ترکیه. علاقه‌مندان به تاریخ و باستان‌شناسی در تور ترکیه به یکی از بهترین سفرهای زندگی‌شان خواهند رفت.

با وجود این تاریخ غنی ترکیه ، ترکیه تعداد زیادی موزه خارق‌العاده و جذاب هم دارد که به شکلی پویا در تلاش هستند یافته‌های محوطه‌های باستان‌شناسی از سرتاسر ترکیه را حفظ و حراست کنند. از بزرگترین موزه موزائیک ترکیه در دنیا تا موزه کاخ عثمانی در استانبول ترکیه ، مسافران تور ترکیه به تعداد زیادی گزینه‌های جالب‌توجه برای دیدن دسترسی دارند.

با وجود این سبک‌های خارق‌العاده آشپزی ترکیه ، جای تعجب ندارد که ترکیه فرصت‌های بی‌نظیری برای خرید مواد غذایی را در اختیار مسافران تور ترکیه قرار می‌دهد؛ از بازارهای روباز تا بازارهای سنتی و هر آن چه که در این بین وجود دارد. بازارهای محله‌ها در شهرهای مختلف ترکیه مکان‌هایی هستند که در آن مردم محلی ترکیه مواد اولیه مورد نیاز هر روزشان را می‌خرند. بازار بزرگ و بازار ادویه در استانبول ترکیه مکان‌هایی هستند که توریست‌های بسیاری را به خود جلب می‌کنند؛ در این بازارها شما می‌توانید علاوه بر خوراکی‌های خوشمزه، محصولات مختلف دیگری را هم بخرید.

کمی دور از شهرهای بزرگی مانند آنکارا ترکیه ، استانبول و ازمیر ترکیه ، در ترکیه بزرگ شما با طبیعتی بی‌نظیر و متنوع روبه‌رو خواهید بود. طبیعتی که به مسافران تور ترکیه فرصت انجام فعالیت‌های بیرونی و ورزشی گوناگون را می‌دهد، از اسکی در کوهستان‌های اولوداغ ترکیه تا طبیعت‌گردی و کوهنوردی در استان ریزه ترکیه . اگر به طبیعت علاقه دارید تراس‌های تراورتن سفید منطقه معروف پاموک‌کاله ترکیه را فراموش نکنید.

غیر از بناهای تاریخی اصلی ترکیه و خرابه‌های باستانی ترکیه ، در ترکیه تعداد زیادی محوطه‌های باستان‌شناسی مخفی و شهرهای مهم از نظر تاریخی وجود دارند؛ مناطقی که اغلب از دید مسافران تور ترکیه دور می‌مانند. اگر می‌خواهید تجربه‌ای خاص از ترکیه داشته باشید باید به سراغ این‌ها هم بروید. در این جستجوها شما با شگفتی‌های متعددی روبه‌رو خواهید شد. چه شهر مخروبه قرون وسطایی ارمنی آنی ترکیه باشد، چه مقبره یک پادشاه باستانی در قله نرموت ترکیه ، کلی مکان اعجاب‌انگیز برای کشف کردن در اینجا وجود دارند.

سبک‌های معماری در ترکیه فوق‌العاده تاثیرگذار و جذاب هستند و همه چیز را شامل می‌شوند، از کلیساهای تاریخی ترکیه ، عمارت‌های ساخته شده توسط اروپایی‌های مقیم ترکیه ، مسجدها و قصرهای سلطنتی باشکوه و بزرگ تا خانه‌های سنگی که توسط امپراتوری‌های کهن آناتولی ترکیه ساخته شده بودند. از استانبول ترکیه تا ماردین ترکیه و فراتر از آن مسافران تور ترکیه همیشه می‌توانند سازه‌هایی را ببینید که می‌توانند زاویه دید زیباشناسی شما را برای همیشه تغییر دهند.

ترکیه‌ای‌ها را در سراسر جهان به مهمان‌نوازی‌شان می‌شناسند و در تور ترکیه زمانی که شما با آنها سپری می‌کنید می‌تواند درسی واقعا ارزشمند از ارتباطات اصیل انسانی باشد. در سفر ترکیه  به نقاط مختلف همیشه شخصی وجود دارد که شما را برای خوردن یک وعده غذای خوشمزه به خانه‌اش دعوت کند؛ یا حداقل یک استکان چای اصیل ترکی و یک شیرینی لذیذ.

به "تور ترکیه" امتیاز دهید

17 کاربر به "تور ترکیه" امتیاز داده اند | امتیاز: 4.3 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور ترکیه"

1 دیدگاه

عرفان 27 آذر 1398

برای دی ماه میخوام برم، لطفن با من تماس بگیرید

پاسخ به عرفان
* سوالتان را از کارشناس ما بپرسید، در صورتی که تمایل دارید با شما تماس گرفته شود، اطلاعات تماس خود را هم در فرم زیر درج نمایید (اطلاعات تماس شما در سایت نمایش داده نخواهد شد)
تلفن: 75284-021