تور کشتی کروز اروپا 8روز، ایتالیا، فرانسه و اسپانیا با کشتی کروز MSC Fantasia نوروز 1401، بهار و تابستان 1401

تور کشتی کروز اروپا نوروز 1401 و بهار و تابستان 1401، سفر با کشتی کروز یکی از پرطرفدارترین روش‌های سفر برای کسانی است که به دنبال سفری لوکس و هوشمندانه هستند. در سفر با کشتی کروز MSC Fantasia شما فرصت پیدا می‌کنید به راحتی و بدون دغدغه از جابه‌جایی‌های مکرر با هواپیما و یا قطار از چندین شهر و کشور دیدن نمایید. به خاطر خدمات رفاهی کشتی کروز و نحوه سفر کشتی کروز، تور کشتی کروز از تورهای معمولی نیز بسیار مقرون به صرفه‌تر است. در این تور کشتی کروز شما در مدت 8 روز از کشورهای  ایالیا، فرانسه و اسپانیا بازدید خواهید کرد.

 قیمت تور شامل مبلغ ریالی (هزینه بلیط + بیمه مسافرتی) + مبلغ ارزی مطابق جدول زیر می‌باشد

کابین کشتی وعده غذایی DBL Bunk Bed SGL CWB INF
Inside Full-Board 1,490€ 1,470€ 2,590€ 890€ 490€
Ocean View Full-Board 1,690€ 1,650€ 2,990€ 950€ 550€
Balcony Full-Board 1,980€ 1,890€ 3,590€ 990€ 590€
Suite/Balcony Aurea All-inclusive 2,980€ 2,890€ 5,560€ 1,590€ 690€
Yacht Club Deluxe Suite All-inclusive 3,990€ 3,890€ 7,630€ 1,750€ 790€
Yacht Club Royal Suite All-inclusive 4,990€ 4,890€ 9,480€ 1,990€ 890€
 • DBL: هر نفر در کابین دوتخته
 • SGL: کابین یک تخته
 • Bunk Bed: کاناپه تختشو/ تخت تاشو روی دیوار
 • CWB: کودک 2 تا 12 سال با تخت Bunk Bed
 • INF: نوزاد کمتر از دو سال
شناسه پکیج: 39

نکات و دانستنی‌های تور کشتی کروز اروپا 8روز، ایتالیا، فرانسه و اسپانیا با کشتی کروز MSC Fantasia نوروز 1401، بهار و تابستان 1401

 • تاریخ بروز رسانی اردیبهشت 1400
 • جهت اخذ ویزای شنگن برای سفرهای نوروز حداقل 2 الی 3 ماه زمان نیاز است که بعد از گذر این زمان، فقط مسافرینی که خود ویزای شنگن دارند، می‌توانند جهت خرید تور کشتی کروز اقدام نمایند.
 • با توجه به ادامه بحران جهانی پاندمی ویروس کرونا در حال حاضر(بهار، تابستان، پاییز و زمستان 1400 و تا اطلاع ثانوی) فقط مسافرینی که دارای اقامت دائم و یا پاسپورت کشورهای اروپایی می‌باشند، امکان خرید تورهای کشتی کروز  شرکت MSC Cruises ایتالیا را دارند. جهت دریافت قیمت‌های ویژه فقط از طریق ارسال پیغام (Messege) در اینستاگرام رسمی شرکت booralan@ اقدام فرمایید.
 • چنانچه در کابین‌های Full Board درخواست خدمات All-inclusive شود، با پرداخت مبلغ 296 یورو برای هر نفر قابل انجام می‌باشد.

خدمات تور کشتی کروز اروپا 8روز، ایتالیا، فرانسه و اسپانیا با کشتی کروز MSC Fantasia نوروز 1401، بهار و تابستان 1401

تاریخ پرواز
11 مهر 18 مهر 25 مهر
مدت و ترکیب تور
7 شب و 8 روز ناپل لیورنو جنوا مارسی پالما دی مایورکا ایبیزا
کشتی کروز
MSC Fantasia Cruise
خدمات تور
 1. پرواز قطرایر(تهران - دوحه - رم* و بالعکس)
 2. اخذ ویزای شنگن ایتالیا
 3. 7 شب و 8 روز اقامت در یکی از مجلل‌ترین کشتی کروزهای دنیا MSC Fantasia
 4. صرف صبحانه، ناهار و شام و میان وعده به صورت بوفه کامل در رستورانهای لوکس کشتی (در کابینهای آئورا و یات، بصورت All-Inclusive)
 5. بیمه مسافرتی سامان
مدارک مورد نیاز
 • اصل پاسپورت
  • اصل پاسپورت امضا شده با حداقل 7 ماه اعتبار از تاریخ پرواز
  • تمام پاسپورتهای قدیمی که ویزاهای معتبر همچون: کشورهای شنگن، انگلستان، استرالیا، کانادا و امریکا در آن درج شده است
 • عکس (3 قطعه 4.5×3.5 جدید که در سه ماه اخیر گرفته شده است، رنگی، پشت زمینه سفید و تمام رخ)
 • مدارکی که نیاز به ترجمه دارند (با مهر دارالترجمه کافی است)
  • شناسنامه (تمامی صفحات)
  • مدارک شغلی:
   • پزشکان: پروانه مطب، دانش‌نامه و کارت نظام پزشکی
   • وکلا: پروانه وکالت
   • کسبه و بازاریان: جواز یا پروانه کسب
   • سازندگان ساختمان: مدارک مربوط به ساخت و ساز طی 10 سال گذشته، مانند قرادادهای مشارکت و مبایعه نامه ها
   • مشاغل دولتی: حکم استخدامی، گواهی اشتغال به کار از سازمان یا نهاد مربوطه، آخرین فیش حقوقی
   • مشاغل غیر دولتی (صاحبان کسب و کار): روزنامه رسمی آگهی تاسیس، روزنامه رسمی آخرین تغییرات آن شرکت و معرفی نامه رسمی بر روی سربرگ با مهر و امضای مدیرعامل
   • مشاغل غیر دولتی (کارکنان): ارائه گواهی اشتغال به کار از شرکت مربوطه بر روی سربرگ رسمی با مهر و امضای مدیرعامل، با ذکر میزان حقوق
   • دانش آموزان، دانشجویان: نامه اشتغال به تحصیل از مدرسه و یا دانشگاه مربوطه
   • معلمان، اساتید و اعضای هیئت علمی دانشگاه: حکم استخدامی و نامه اشتغال به کار از مدرسه و یا دانشگاه مربوطه
   • نویسندگان: مجوز نشر و چاپ کتابهایی که طی ده سال اخیر به چاپ رسیده‌اند
  • بیمه تامین اجتماعی (برگ سوابق بیمه تامین اجتماعی 6 ماهه آخر که محل بیمه شدن باید مرتبط با مدارک شغلی ارائه شده باشد، بر روی  سربرگ بیمه تامین اجتماعی که توسط شعبه مربوطه به صورت ممهور در بخش سوابق صادر می‌گردد)
  • سند ملکی (تمامی صفحات سند ملکی، زمین، باغ و... که به نام فرد متقاضی یا همسر وی می‌باشد)
  • اجازه خروج (برای فرزندان زیر 18 سال: در صورتی که فرزندان هرکدام به طور جداگانه با پدر یا مادر سفر می‌کنند، اجازه خروج هر یک از طرفین  (ولی غایب)، به صورت محضری، این مدرک نیاز به مهر تایید وزارت امور خارجه دارد)
 • اسناد مالی (با توجه به تاکید سفارت ایتالیا بهتر است گردش حساب و تمکن مالی از یک حساب باشد و در صورتی که از دو حساب جداگانه  میباشد، حسابی که تمکن مالی از آن صادر میگردد به همراه گردش موجودی از زمان افتتاح حساب باشد)
  • گردش حساب (گردش مالی 3 ماه منتهی به تاریخ وقت سفارت *که میانگین موجودی حساب طی دوره با مبلغ گواهی تمکن مالی هم خوانی داشته باشد* به زبان انگلیسی برای  هر نفر و ممهور به مهر بانک)
  • گواهی تمکن مالی (با حداقل 100 میلیون تومان موجودی برای هر نفر و ممهور به مهر بانک، به زبان انگلیسی و نرخ تبدیل یورو)
 • ضمانت نامه بازگشت از سفر 
  • جهت زوجین: 25 میلیون تومان
  • جهت خانواده ها
   • فرزندان بالای 12 سال همچون زوجین
   • فرزندان زیر 12 سال 20 میلیون تومان
  • افراد مجرد یا افراد متاهلی که به تنهایی سفر میکنند: 35 میلیون تومان
 • پیش پرداخت (70 درصد کل مبلغ تور در زمان ثبت نام)

برنامه سفر تور کشتی کروز اروپا 8روز، ایتالیا، فرانسه و اسپانیا با کشتی کروز MSC Fantasia نوروز 1401، بهار و تابستان 1401

روز 1 محل: ✈️ تهران به دوحه

حضور در فرودگاه امام خمینی تهران، ساعت 20:00 (8 شب)، مراجعه به کانتر هواپیمایی قطرایر، تحویل بار و گرفتن دو کارت پرواز (1- تهران - دوحه 2- دوحه- رم)، پرواز به سمت رم ساعت 23:40 شب (طول پرواز 2 ساعت).

لوازم همراه: لباس شنا، عینک آفتابی، کرم ضد آفتاب، لباس مناسب هوای گرم
روز 2 محل: ✈️ دوحه - رم وعده غذایی: Full Board/All-inclusive

ورود به فرودگاه دوحه ساعت 00:15 بامداد، حرکت به سمت گیت پرواز با استفاده از تابلوهای الکترونیکی راهنما در سالن ترانزیت، ساعت 02:00 بامداد پرواز به سمت رم (طول پرواز کمتر از 6 ساعت) ساعت 06:55 صبح به وقت محلی ورود به فرودگاه رم، درج مهر ورود به محدوده شنگن، تحویل بار و حرکت به سمت ایستگاه قطار فرودگاه، سوار قطار به مقصد ایستگاه ترمینی شهر رم می‌شوید (طول مسیر 30 دقیقه) در ایستگاه ترمینی از قطار پیاده شده و با استفاده از تابلوی الکترونیکی راهنمای ایستگاه قطار شماره سکو(Plat Form) مربوط به قطار ناپل را پیدا کرده و سوار قطار می‌شوید، (طول مسیر حدود 1 ساعت) در ایستگاه قطار مرکزی شهر ناپل از قطار پیاده شده و با تاکسی به سمت بندر شهر ناپل حرکت خواهید کرد. مراجعه به کانتر شرکت MCS CRUISE در بندر، انجام تشریفات ورود به کشتی، تحویل کابین‌ها، وقت آزاد جهت گشت‌زنی در کشتی و آشنایی با امکانات تفریحی، رستوران‌ها، بارها، فروشگاه‌ها و سایر جذابیت‌های کشتی کروز. ساعت 16:00 حضور در عرشه کشتی جهت آشنایی با نکات ایمنی طی سفر با کشتی کروز، ساعت 17:00 ترک بندر ناپل و حرکت به سمت شهر ساحلی لیوورنو در در نزدیکی شهر پیزا ایتالیا.

روز 3 محل: لیوورنو ایتالیا وعده غذایی: Full Board/All-inclusiveنوع گشت: تورهای آپشنال که باید شب قبل در کشتی خریداری شود

ساعت 09:00 صبح ورود به بندر لیوورنو ایتالیا، مسافرینی که آپشنال تور خود را شب قبل خریداری کرده‌اند با راهنمای سفر خود همراه خواهند شد، سایر مسافرین که شخصا به بازدید از شهر خواهند رفت می‌توانند از سایتهای گردشگری همچون بندر لیوورنو Port of Livorno ، تراس Terrazza Mascagni با ویوی دریا، زیارتگاه Sanctuary of Montenero ، آکواریوم Livorno Aquarium ، قلعه تاریخی Old Fortress لیوورنو ، مجموعه تاریخی Fortezza Nuova  دیدن کنند، همچنین با توجه به نزدیکی شهرهای فلورانس و پیزا به این بندر می‌توانید با دربست گرفتن یک ماشین برای بازدید از این دو شهر که اصلی‌ترین نمادهای گردشگری کشور ایتالیا را در خود جای داده‌اند اقدام کنید. ساعت 19:30 ترک بندر لیوورنو ایتالیا و حرکت به سمت بندر تاریخی جنوا در شمال غربی ایتالیا.

تورهای آپشنال کشتی کروز در لیوورنو ایتالیا
روز 4 محل: جنوا ایتالیا وعده غذایی: Full Board/All-inclusiveنوع گشت: تورهای آپشنال که باید شب قبل در کشتی خریداری شود

صرف صبحانه در کشتی، ورود به بندر جنوا ایتالیا در ساعت 08:00 صبح، مانند بنادر قبلی خریداران آپشنال تورها با راهنمایان تور خود همراه خواهند بود و مسافرینی که گشت و گذارهای شخصی را انتخاب می‌کنند بدون فوت وقت برای بازدید از جاذبه‌ها و سایتهای گردشگری شهر جنوا اقدام کنند، از جمله سایتهای گردشگری جنوا  می‌توان به آکواریوم Aquarium of Genoa شهر جنوا، خیابان Via Garibaldi در یکی از تاریخی ترین مکانهای شهر جنوا ایتالیا، کلیسای جامع Cattedrale di San Lorenzo ، میدان Piazza De Ferrari ، فانوس دریایی Lighthouse of Genoa و موزه Royal Palace Museum اشاره کرد. ترک بندر جنوا در ساعت 18:00 و حرکت به سمت شهر تاریخی مارسی در جنوب فرانسه.

تورهای آپشنال کشتی کروز در جنوا ایتالیا
روز 5 محل: مارسی فرانسه وعده غذایی: Full Board/All-inclusiveنوع گشت: تورهای آپشنال که باید شب قبل در کشتی خریداری شود

صرف صبحانه در رستورانهای لوکس کشتی، ساعت 08:00 صبح ورود به بندر مارسی در جنوب فرانسه، مسافرینی که تور آپشنال بازدید از شهر تاریخی مارسی را خریداری کردهند با راهنمای تور خود همراه خواهند شد و سایر مسافرینی که علاقه به بازدید شخصی از بندر مارسی را دارند پیشنهاد بازدید از سایتهای گردشگری همچون بندر تاریخی مارسی The Old Port (Vieux Port) of Marseille ، کلیسای Basilique Notre-Dame de la Garde ، موزه تمدن Museum of European and Mediterranean Civilisations ، موزه هنرهای معاصر Palais Longchamp ، کلیسای جامع Cathédrale La Major ، خیابان تاریخی با مراکز خرید زیبا ویژه پیاده روی Canebiere ، می‌باشند را پیشنهاد می‌کنیم. ساعت 17:00 ترک بندر مارسی و حرکت به سمت جزیره افسانه‌ای پالما دی مایروکا اسپانیا .

تورهای آپشنال کشتی کروز در مارسی فرانسه
روز 6 محل: جزیره پالمادی مایورکا اسپانیا وعده غذایی: Full Board/All-inclusiveنوع گشت: تورهای آپشنال که باید شب قبل در کشتی خریداری شود

صرف صبحانه در لوکسترین رستورانهای کشتی، ورود به جزیره پالما دی مایروکا ساعت 10:00 صبح، مسافرینی که شب قبل آپشنال گشت جزیره را خریداری کرده‌اند با راهنمای تور خود همراه خواهند شد، شما در این جزیره امکان بازدید از جاذبه‌های تاریخی و منحصربه‌فرد این شهر مانند کلیسای جامع Santa María de Mallorca ، قلعه Castell de Bellver ، آکواریوم Palma Aquarium و یا تراموا Tren Soller را خواهید داشت. تا ساعت 01:00 بامداد فردا کشتی در ساحل این جزیره خواهد بود.

تورهای آپشنال کشتی کروز در جزیره پالمادی مایورکا اسپانیا
روز 7 محل: جزیره ایبیزا اسپانیا وعده غذایی: Full Board/All-inclusiveنوع گشت: تورهای آپشنال که باید شب قبل در کشتی خریداری شود

ساعت 01:00 بامداد ترک جزیره بی همتای پالمادی مایورکا و حرکت به سمت جزیره همیشه بیدار ایبیزا اسپانیا. صرف صبحانه در کشتی، ساعت 08:00 صبح ورود به جزیره ایبیزا اسپانیا ، مسافرینی که آپشنال تور بازدید از جزیره ایبیزا را خریداری کرده اند با راهنمای تور خود همراه خواهند شد. عاشقان گشت و گذار انفرادی که خود به بازدید از سایتهای گردشگری این جزیره زیبا خواهند رفت می‌توانند به بازدید از ساحل زیبای Platja den Bossa ، ساحل Cala Comte در جنوب غریبی جزیره، ساحل Cala dHort ، ساحل Cala Benirras در شمال ایبیزا، بازارچه Hippy Market Punta Arabi و بندر Ibiza Puerto با کافه بارها، رستورانها و فروشگاههای زیبایش بپردازند. ساعت 19:00 ترک جزیره ایبیزا و حرکت جهت بازگشت به بندر ناپل ایتالیا.

تورهای آپشنال کشتی کروز در جزیره ایبیزا اسپانیا
روز 8 محل: بر روی آب در مسیر شهر ساحلی ناپل ایتالیا وعده غذایی: Full Board/All-inclusive

در این روز کشتی بر روی آب در مسیر بازگشت به بندر ناپل ایتالیا می‌باشد از همین رو فرصتی مناسب برای استفاده از خدمات رفاهی کشتی کروز مدرن  MSC Fantasia برای شما فراهم است. امکاناتی همچون، استدیویی تلویزیونی، مجموعه ورزشی، شبیه ساز مسابقات فرمول 1 با اتومبیل واقعی، سالن بولینگ، کلوب ویژه نوجوانان 12 تا 17 سال، رستورانهای متنوع و بسیاری امکانات منحصر به فرد و لوکس.

 • ساعت 21:00 مراجعه به پذیرش و انجام تسویه حساب با کشتی. ساعت 23:00 قرار دادن چمدان‌ها بیرون کابین جهت انجام مراحل Check Out و خروج از کشتی فردا صبح
روز 9 محل: ✈️ ناپل - استانبول وعده غذایی: صرف صبحانه در کشتینوع گشت: تورهای آپشنال که باید شب قبل در کشتی خریداری شود

صرف صبحانه در کشتی، ساعت 07:00 صبح ورود به بندر ناپل، حرکت به سمت ایستگاه قطار و حرکت با قطار به سمت رم، تعویض قطار در ایستگاه ترمینی و سوار شدن به قطار فرودگاه، ساعت 19:30 (7 و نیم غروب)حضور در فرودگاه و مراجعه به کانتر هواپیمایی قطرایر، تحویل چمدان و دریافت 2 کارت پرواز(1-رم - دوحه 2-دوحه - تهران)، مراجعه به پلیس مهاجرت (Passport Control) و درج مهر خروج از محدوده شنگن، پرواز به سمت دوحه ساعت 23:05 (طول پرواز 5 ساعت) .

تورهای آپشنال کشتی کروز در ✈️ ناپل - استانبول
روز 10 محل: ✈️ دوحه - تهران

ساعت 05:20 بامداد ورود به فرودگاه دوحه، ورود به سالن ترانزیت، با کمک تابلوهای راهنما حرکت به سمت گیت پرواز تهران، ساعت 08:00 صبح پرواز از دوحه به سمت تهران (طول پرواز 2 ساعت)، ورود به فرودگاه بین المللی امام خمینی تهران در ساعت 11:35 قبل از ظهر و پایان سفر.

تورهای مشابه با تور کشتی کروز اروپا 8روز، ایتالیا، فرانسه و اسپانیا با کشتی کروز MSC Fantasia نوروز 1401، بهار و تابستان 1401

به "تور کشتی کروز اروپا 8روز، ایتالیا، فرانسه و اسپانیا با کشتی کروز MSC Fantasia نوروز 1401، بهار و تابستان 1401" امتیاز دهید

22 کاربر به "تور کشتی کروز اروپا 8روز، ایتالیا، فرانسه و اسپانیا با کشتی کروز MSC Fantasia نوروز 1401، بهار و تابستان 1401" امتیاز داده اند | امتیاز: 4.7 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور کشتی کروز اروپا 8روز، ایتالیا، فرانسه و اسپانیا با کشتی کروز MSC Fantasia نوروز 1401، بهار و تابستان 1401"

15 دیدگاه

مازیار فرود 6 آذر 1398

با سلام و احترام
بنده مالک و مدیر تولید یک مجموعه پرورش ماهیان قزل آلا و سالمون میباشم که کلیه مدارک ثبت ، تأسیس و پروانه بهره برداری و سایر مدارک و مجوزهای مربوط به تولید بنام خودم میباشد .
این مجموعه از سال 93 راه اندازی و هم اکنون نیز در حال تولید میباشد .
از آنجاییکه من سابقا نظامی بوده ام و از سیستم منفک شده ام و فیش حقوقی من بنام همسرم صادر میگردد لذا نیازی به بیمه مجدد نداشته و در شغل جدیدم خود را بیمه نکرده ام که سوابق بیمه ای داشته باشم .
لذا برای اخد ویزا الزامی به سوابق بیمه ای من هست یا مدارک ذکر شده بالا بانضمام سایر مدارکی که عنوان نموده اید کفایت میکند ؟
با تشکر

پاسخ به مازیار فرود

رضا باقرزاده19 آذر 1398

با سلام
درصورتی که صاحب کسب و کار باشید نیازی به بیمه تامین اجتماعی ندارید کافیست جواز کسب (پروانه فعالیت)خود را به همراه سایر مدارک به مشاور گردشگری خود در شرکتما ارائه دهید

پاسخ به رضا باقرزاده

اسماعیل شاه نظری 28 تیر 1398

سلام
ارزانترین تور کشتی کروزتان کدام تور هست؟

پاسخ به اسماعیل شاه نظری

کارشناس آوای بورالان29 تیر 1398

سلام جناب شاه نظری تور کشتی کروز اروپا 8 روز با کشتی fantasia میتونه انتخاب مناسبی برای شما باشه اگر لطف کنید و با ما تماس بگیرید مشاورین ما اطلاعات بیشتری رو در اختیار شما قرار میدهند

پاسخ به کارشناس آوای بورالان

لیلا 24 تیر 1398

تمام امکانات کشتی کروز رایگان هست؟و فقط باید هزینه تورهای چند ساعته رو توی شهرهایی که از کشتی پیاده میشیم و باید پرداخت کنیم؟

پاسخ به لیلا

کارشناس آوای بورالان24 تیر 1398

سلام به جز تورهای آپنشال در هر شهر. اگر نوع کابین انتخابی شما full board باشه برای استفاده از نوشیدنی ها در صورت تمایل باید هزینه پرداخت کنید ولی کابین هایی که
all inclusive هستند نوشیدنی ها هم شامل اونها میشه و برای دسترسی به اینترنت هم شما باید هزینه پرداخت کنید (هر 500 مگابایت 65 یورو) و برای استفاده از وسایل درون شهربازی هم باید هزینه پرداخت بشود و به جز رستوران اصلی و بوفه یکسری رستوران ها در کشتی موجود هست که اونها هم باید هزینه پرداخت بشه

پاسخ به کارشناس آوای بورالان

مهرداد 21 تیر 1398

سلام
من سند خونه ندارم ، سند منزل دوست یا فامیل رو میشه استفاده کرد

پاسخ به مهرداد

کارشناس آوای بورالان22 تیر 1398

سلام نه متاسفانه نمیشه اما سند ملکی اجباری نیست بدون سند هم میشه برای شما اقدام کرد

پاسخ به کارشناس آوای بورالان

امیر 10 تیر 1398

سلام بیمه تامین اجتماعی نداشته باشی نمیشه

پاسخ به امیر

کارشناس آوای بورالان11 تیر 1398

سلام امیر جان لطف میکنید بگید کجا شاغل هستید ؟

پاسخ به کارشناس آوای بورالان

هاجر پاشا 18 خرداد 1398

من و همسرم برای اول تا سوم آگوست 2019 در بارسلونا هستیم. برای استفاده از تور کشتی کروز ، مبدا از بارسلونا و مقصد به رم در ماه آگوست چگونه می توان اقدام نمود. لطفا راهنمایی فرمایید. متشکرم

پاسخ به هاجر پاشا

کارشناس آوای بورالان19 خرداد 1398

سلام مشاورین ما با شما تماس میگیرند و راهنمای شما خواهند بود

پاسخ به کارشناس آوای بورالان

جعفر علی بابایی 8 خرداد 1398

سلام چطوری باید اقدام به رزو بلیط کنیم
ممنون

پاسخ به جعفر علی بابایی

کارشناس آوای بورالان9 خرداد 1398

سلام شما میتونید با ما تماس بگیرید و مشاورین شما رو راهنمایی میکنند

پاسخ به کارشناس آوای بورالان

مریم25 اردیبهشت 1397

سلام وقت بخیر
من یه ریجکتی دارم از فرانسه
میخاستم ببینم میتونم واسه اخر شهریور اقدام کنم واینکه اگه ریجکت بشم دوباره هزینه بهم برگردونده میشه کاملا؟؟

پاسخ به مریم
* سوالتان را از کارشناس ما بپرسید، در صورتی که تمایل دارید با شما تماس گرفته شود، اطلاعات تماس خود را هم در فرم زیر درج نمایید (اطلاعات تماس شما در سایت نمایش داده نخواهد شد)
تلفن: 75284-021