تور چین

سفر به کشور چین در تابستان و پاییز ۱۴۰۳
شرکت خدمات مسافرتی آوای بورالان از قدیمی‌ترین تور اپراتورهای چین از سال 1380 تا به امروز در بازار گردشگری خروجی ایران است. ما بلافاصله پس از رفع محدودیت های مربوط به دوره کرونا تورهای بهار، تابستان و پاییز 1402 چین را طراحی و اجرا نمودیم. شایان ذکر است که ما تنها آژانس برگزار کننده تورهای تفریحی و نمایشگاهی چین در ایران برای دوره‌های زمانی یاد شده بوده ایم. مطابق مقررات جدید درخواست ویزاهای انفرادی چین نیازمند بایومتریک (احراز هویت و انگشت نگاری) می‌باشد و افرادی که انگشت نگاری شده اند برای مدت 5 سال نیاز به انگشت نگاری مجدد ندارند.
جهت ویزای تک و تور انفرادی چین برای سفر در تابستان ۱۴۰۳ و بعد از آن، امکان اخذ ویزا و انجام تور وجود دارد.
در حال حاضر امکان اخذ ویزای تجاری M برای متقاضیان سفر و ویزای انفرادی و ویزای گروهی برای مسافرین تورهای چین و یا گروه های حداقل 5 نفره که خدمات هتل+ویزا بخواهند وجود دارد.

تورهای چین

برای مشاهده جزئیات تور های چین روی هر یک کلیک کنید.
تور هنگ کنگ شناسه تور: 75 تور هنگ کنگ تور هنگ کنگ 6 روز شروع قیمت: $ 890 + مبلغ ریالی از 21 تیر هر هفته (تابستان 1403) تور لوکس جنوب چین 8 روز شناسه تور: 100 تور لوکس جنوب چین 8 روز تور گوانجو، گویلین و شنزن *8 روز* شروع قیمت: $ 1,190 + مبلغ ریالی 24 تیر ، 21 مرداد و ... (تابستان1403) تور چین *11 روز* پکن شانگهای هانگژو شناسه تور: 102 تور چین *11 روز* پکن شانگهای هانگژو پکن 4شب+ شانگهای 4شب+ هانگژو 2شب شروع قیمت: $ 1,590 + مبلغ ریالی 24 تیر، 28 مرداد و ... (تابستان 1403) تور چین *9 روز* پکن شانگهای شناسه تور: 98 تور چین *9 روز* پکن شانگهای تور پکن 4شب+ تور شانگهای 4شب شروع قیمت: $ 1,290 + مبلغ ریالی 24 تیر ، 28 مرداد و ... (تابستان 1403) تور شنزن چین 8روز شناسه تور: 162 تور شنزن چین 8روز تور چین 8روز شنزن *هتل 4 ستاره تاپ* شروع قیمت: $ 890 + مبلغ ریالی از 22 تیر هر هفته (تابستان 1403) تور ایوو YIWU چین شناسه تور: 161 تور ایوو YIWU چین تور چین ایوو YIWU مدت 8روز شروع قیمت: $ 990 + مبلغ ریالی از 22 تیر هر هفته (تابستان 1403) تور شانگهای چین 8روز شناسه تور: 103 تور شانگهای چین 8روز تور چین 8روز شانگهای *هتل 5 ستاره* شروع قیمت: $ 890 + مبلغ ریالی از 22 تیر هر هفته (تابستان 1403) تور گوانگژو چین 8روز شناسه تور: 85 تور گوانگژو چین 8روز تور چین 8روز گوانگجو شروع قیمت: $ 490 + مبلغ ریالی هر هفته (غیر از نمایشگاه کانتون فیر) 1403

تورهای چین

هر تمدنی داستانی منحصر به فرد و شنیدنی دارد. در مورد داستان چین، یک چیز حتمی است؛ هر ورق این دفتر را که نگاه کنیم و به هر گوشه که سر بزنیم، تنها یک چیز می‌بینیم: عظمت و بزرگی. چه صحبت از بلندترین دیوار دفاعی دنیا باشد، چه یک ارتش سفالی برای محافظت از پادشاه در دنیای دیگر و چه بزرگترین و عظیم‌ترین کاخ سلطنتی دنیا ذر چین، هر گوشه چین را که بنگرید، نمود این شکوه و عظمت را خواهید دید. در تور چین چه به دنبال دیدن مناظر زیبای طبیعی باشید، چه به دنبال بازدید از جاذبه‌های تاریخی چین و یا دیدن شهرهایی مدرن چین با آسمان‌خراش‌هایی سر به فلک کشیده، سفر چین شما را نه تنها ناامید بلکه غافل‌گیر خواهد کرد.

چرا تور چین؟

شاید بهتر باشد قبل از جواب دادن به این سوال به یک سوال دیگر پاسخ دهیم: تور چین، چرا نه؟ دیوار بزرگ چین از فضا دیده نمی‌شود، برای دیدن آن تنها یک راه وجود دارد، باید به چین سفر کنید؛ هیچکس نمی‌تواند شکوه ارتش سفالی چین را برای شما تعریف کند؛ جزئیات واقعی ساختمان‌های شهر ممنوعه چین را هیچ دوربینی نمی‌تواند به تصویر بکشد؛ با تمام تلاشی که صورت می‌گیرد با این حال آخرین بازمانده‌های پانداها شاید خیلی پیش ما نباشند؛ برای دیدن سرزمین روی ابرها لازم نیست منتظر آواتار جدید جیمز کامرون بمانید، در ژانگجیاجی چین نسخه واقعی‌اش وجود دارد؛ پاریس، وگاس، نیویورک و ونیز، همگی این شهرها نسخه‌ای عالی و دیدنی در چین دارند و منظور نسخه‌ای کپی شده نیست، روح مستقل و فرهنگ منحصر به فرد چین را می‌توانید در تک تک این شهرها حس کنید. تمام این دلایل و بسیاری دیگر همگی به یک نتیجه ختم می‌شوند: دلیلی برای به عقب انداختن سفر به چین وجود ندارد. مطمئن باشید سفری در پیش رو خواهید داشت که برای همیشه در ذهن و جانتان خواهد ماند.

رفتن به هر کشور جدیدی برای همه کمی دلهره‌آور است. فرهنگ، آداب و رسوم، زبان و غذا و به طور کلی دنیایی جدید در انتظار شما است. بسیاری که به تور چین رفته‌اند آن را یکی از بهترین سفرهای زندگیشان می‌دانند. بسیاری از مردم در مورد چین پیش‌فرض‌هایی دارند؛ یکی از آن‌ها در مورد غذا در چین است. به یک نکته توجه کنید: در چین گرسنه نخواهید ماند، این را تضمین می‌کنیم. حتی فراتر از آن، مطمئن هستیم در سفر به چین یکی از خارق‌العاده‌ترین تجربه‌های غذایی را برای قوه چشایی‌تان به ارمغان خواهید آورد.

وقتی صحبت از غذای چین می‌شود بسیاری از خارجیان تنها به یاد انواع حشرات و گوشت‌های نامتعارف می‌افتند. مانند بسیاری از کشورهای آسیای دور این غذاها در چین نیز خورده می‌شوند ولی به اندازه کشورهایی مانند تایلند، کامبوج و ویتنام متداول نیستند. باور کنید یا نه بسیاری از مردم چین حتی در کل زندگی‌شان چنین غذاهایی را نمی‌بینند. بسیاری از این غذاها در مناطق زندگی اقلیت‌های چین متداول‌اند و گاهی وقت‌ها مخاطب اصلی دکه‌های فروش عقرب‌های به سیخ کشیده شده در شهرهای بزرگ چین ، توریست‌هایی هستند که برای تفریح به چین سر می‌زنند.

این پیش‌فرض‌ها را که کنار بگذارید، آن وقت دنیایی لذیذ در چین انتظارتان خواهد بود، غذاهایی که با تازه‌ترین مواد و سالم‌ترین روش‌های پخت و پز آماده می‌شوند. عظمت در این بخش نیز نمود دارد؛ هر استان و شهر چین سبک غذایی مختص به خود را دارد. امتحان ظرف داغ (Hot Pot) استان سیچوان چین ضیافتی فراموش نشدنی برایتان خواهد بود. سر زدن به رستوران‌های چینی را بدون دلهره انجام دهید؛ نام‌ها را بدانید یا از مترجم استفاده کنید و با خیال راحت از غذایی خوشمزه در چین  لذت ببرید، آن هم نه به استناد حرف ما، به خاطر میلیون‌ها انسانی که در خارج از چین، غذاهای چینی جزئی از اولین انتخاب‌هایشان است. اگر هم خواستید این تجربه را کمی به تعویق بیاندازید، بدانید که فست‌فودهای بین‌المللی در شهرهای بزرگ چین فراوانند. رستوران‌های حلال در سراسر چین موجودند. پکن، گوانگجو، شانگهای و دیگر شهرها لیست بلند بالایی از رستوران‌های حلال دارند. کباب‌های گوشت گوسفند، آبگوشت‌های خوشمزه و دسرهای محلی چین آنها را از دست ندهید.

گردش در چین

با گسترش شبکه ریلی قطارهای فشنگی (Bullet) در چین، رفتن از یک شهر به شهر دیگر بیش از پیش راحت شده است. استفاده از این قطارها در جابه‌جایی بین شهرهای چین  مزایای زیادی نسبت به پروازهای داخلی دارد. با احتساب مدت زمان رسیدن به فرودگاه و تشریفات زمان بر سوار شدن به هواپیما و پیاده شدن از آن، مدت زمان سفر با قطارهای فشنگی تقریبا با یک پرواز در چین برابر است. بر خلاف فرودگاه‌ها، ایستگاه‌های قطارهای بین شهری چین یا در داخل شهرها قرار دارند و یا نسبت به فرودگاه‌ها به مرکز شهرها نزدیک‌ترند. برای رسیدن به ایستگاه‌های قطار چین زمان کمتر و متعاقب آن هزینه کمتری پرداخت خواهید نمود. کیفیت قطارهای فشنگی چین فوق‌العاده بالا و راحتی و آسایش در تمام طول سفر چین برایتان تضمین شده است. اما شاید نقطه برجسته این مقایسه با چین ، دیدن دنیای بین شهرهای چین  باشد؛ چیزی که در یک پرواز چین هیچ موقع تجربه نخواهید کرد. دیدن مناظر طبیعی زیبا چین ، مناطق روستایی چین و مزارع پیشرفته‌ی بی‌انتها، تنها گوشه‌ای از این لذت را تشکیل می‌دهند. سفر چین با سرعتی بیش از 250 کیلومتر بر ساعت و طی کردن مسافت شانگهای تا پکن در کمتر از 5 ساعت تجربه‌ای است که نباید در چین از دست دهید.

مترو شهرهای چین گاهی وقت‌ها بهترین گزینه برای جابه‌جایی در شهرهای چین  هستند. مترو شما را از ترافیک روی زمین نجات داده و سفری فوق‌العاده ارزان و سریع برایتان فراهم می‌کند. شبکه گسترده مترو چین در شهرهای چین دستیابی به هر نقطه از شهر چین  را بدون هیچ مشکلی ممکن کرده است. برای مثال مترو شانگهای چین بیش از 360 ایستگاه دارد و 10 خط فعال مترو گوانجو چین در زمان حاضر، قرار است تا چند سال آینده دو برابر شود. اکثر فرودگاه‌های شهرهای بزرگ چین به مترو شهر چین متصل هستند. استفاده از مترو چین در مدت تور چین انعطاف‌پذیری زیادی به شما خواهد داد. برای مثال شما می‌توانید در کمتر از یک ساعت از فرودگاه گوانجو چین به مرکز شهر برسید. شانگهای چین ، طبق معمول همیشه پا را از این فراتر گذاشته است؛ مسیر فرودگاه تا مرکز شهر چین را می‌توانید با سریع‌ترین قطار شهری روی زمین چین بپیمایید. ایستگاه‌های مترو چین در نزدیکی جاذبه‌های گردشگری شهرهای چین  و مراکز خرید چین قرار دارند. بسیاری از ایستگاه‌ها با نام این جاذبه‌های چین  نامگذاری شده‌اند و دسترسی به آن‌ها فوق‌العاده راحت است. با دانلود اپلیکیشن‌های نقشه مترو و یا تهیه نقشه‌های چاپی و کمی حس ماجراجویی، تجربه‌ای عالی و یک صرفه‌جویی مناسب در زمان و هزینه‌هایتان خواهید داشت. تنها لازم است در مورد هر شهر چین  ساعات شلوغی مترو را بدانید.

چرا تور چین آوای بورالان؟

شرکت خدمات مسافرتی آوای بورالان با بیش از دو دهه تجربه اجرای موفق تورهای چین و تجربه ترکیب‌های گوناگون تورها، بهترین پیشنهاد برای سفر به چین را در ترکیب تورهای 8 و 9 روزه پکن و شانگهای و همچنین تورهای 10 و 11 روزه پکن ، شانگهای و هانگژو یافته است. از آنجایی که مدت زمان پرواز تا چین نزدیک به 8 ساعت می‌باشد و حدود 4 ساعت اختلاف ساعتی ایران و چین می‌باشد، پیشنهاد می‌گردد چنانکه برای اولین بار به چین سفر می کنید در قالب یکی از این دو پیشنهاد شهرهای پکن، شانگهای و هانگژو چین را بازدید فرمایید. شهر پکن چین به عنوان مظهر چین کهن باستان با نمادهای متعدد فرهنگی و تاریخی، شانگهای چین به عنوان مظهر چین مدرن و ثروتمند با نمادهای تجمل، زندگی مدرن و گرایشات زندگی غربی و شهر تاریخی و زیبای هانگژو چین به عنوان نماد طبیعت و زیبایی‌های طبیعی کشور چین شناخته می‌شوند.
چنانچه در سفرهای قبلی خود به چین این شهرها را دیده اید می‌توانید بارها به چین سفر کرده و هر بار به شهرهای جدیدی بروید. شهرهایی مانند شیان با ارتش سفالی معروفش، گویلین و طبیعت بی مانندش، پارک ملی ژانگ جیاجی چین و مناظر شگفت انگیز آن که در لوکیشن های فیلم آواتار از آن بهره گرفته شد، شهر چنگ دو و بزرگترین مرکز نگهداری و حفاظت از خرس‌های پاندا و بسیاری از شهرهای دیگر کشور پهناور چین که قابلی انجام نور بصورت انفرادی و اختصاصی برای آن ها در آژانس مسافرتی آوای بورالان فراهم است.

شرکت خدمات مسافرتی آوای بورالان در طراحی تورهای خود همواره با انتخاب بهترین هتل‌های 4 و 5 ستاره لوکس در شهرهای پکن، شانگهای، هانگژو، گوانگژو و سایر شهرهای چین و ارائه بهترین و کاملترین برنامه‌های سفر، موفق به کسب رضایت مسافرین چین خود چه از لحاظ قیمت تورها و خدمات و چه از لحاظ ارائه بالاترین سطح کیفیت شده است.

به "تور چین" امتیاز دهید

143 کاربر به "تور چین" امتیاز داده اند | امتیاز: 4.8 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور چین"

15 دیدگاه

Minoo 12 تیر 1398

با عرض سلام من ترکیه زندگی میکنم ، برای سفر به چین با یکی از دوستان برای شهریور ماه هماهنگ هستیم. لطفا به من بگید شرایط تور و زمان و قیمت چقدر هست، مت ترجیح میدیم، پکن و شانگهای رو ببینیم و حداقل زمان سفر، 10 روز باشه

پاسخ به Minoo

کارشناس آوای بورالان12 تیر 1398

سلام مشاورین ما با شما تماس میگیرند

پاسخ به کارشناس آوای بورالان

زرگر9 تیر 1397

با سلام. اطلاعاتی برای سفر به اورومچی میخواستم. اولا زمان مناسب و اینکه بفرمایید که قطار از شیان را پیشنهاد میکنید یا پرواز مستقیم. و اینکه اگر از طریق قطار از شهر شیان مد نظرتون هست که برای ما هم جذابیت داره، تور یا ساپورت با بلیط و رزرو هتل و اصولا کلیت مسافرت به چین و این نقاط
چگونه خواهد بود؟

پاسخ به زرگر

پروین12 بهمن 1396

با سلام
آیا توری با اقامت در شهر ساحلی و همچنین از دیزنی لند دارید. ممنون

پاسخ به پروین

کارشناس فروش آوای بورالان13 بهمن 1396

سرکار خانم پروین
با سلام
با تشکر از حسن انتخابتان، شهر ساحلی در نزدیکی هانگزو میباشد که بصورت آپشنال تور در تورهای چین ما ارائه میشود، دیزنی لند شانگهای هم بصورت آپشنال تور در شهر شانگهای به شما ارائه میشود.

پاسخ به کارشناس فروش آوای بورالان

نازی11 دی 1396

با سلام : باتوجه به اینکه در هیچکدام از تورها شهر شیان یا گویلین نیست برای بازدید از شهر سربازهای سفالین و پارک ملی ژانگ جیاجی چکار باید انجام بدیم آیا از پکن میشه با تور لیدرها به این امکان رفت
با تشکر

پاسخ به نازی

کارشناس فروش آوای بورالان11 دی 1396

نازی عزیز
سلام
با تشکر از حسن انتخابتان، شهرهای شیان، گویلین و ژانگ جیا جیه با فاصله پروازی زیادی نسبت به پکن و شانگهای قرار دارند و با توجه به عدم شناخت بازار ایران نسبت به این شهرها کمتر در تورها مورد توجه قرار گرفته اند. به شما پیشنهاد مینماییم که درصورت علاقمندی به بازدید از این شهرها با یکی از تورهای 10 یا 11 روزه چین ما همراه باشید و در انتهای تور از گروه جدا شده و برای بازدید از این شهرها که قبلا کارشناسان ما هتل و پرواز را برایتان هماهنگ کرده اند اقدام به بازدید فرمایید. اقامت پیشنهادی برای هر شهر 2 شب میباشد.

پاسخ به کارشناس فروش آوای بورالان

فواد7 دی 1396

سلام اگر زحمتی نیست مراکز خرید عمده و تعدادی شرکت بازرگانی را در صورت امکان معرفی کنید باتشکر

پاسخ به فواد

کارشناس فروش آوای بورالان8 دی 1396

فواد عزیز
با سلام
با توجه به گسترگی تجارت در چین به شما پیشنهاد مینماییم که برای آشنایی بیشتر با تجار و تولید کنندگان چین در صنایع مختلف به بازدید از نمایشگاه کانتون فیر در شهر گوانجو که سالانه دو بار در بهار و پاییز برگزار میشود بروید.جهت کسب اطلاعات در این مورد به صفحه تور نمایشگاه گوانجو در وب سایت ما مراجعه فرمایید.

پاسخ به کارشناس فروش آوای بورالان

رضا عرفان29 آذر 1396

از بس چین بزرگه، باید گروهی بری که حداقل یه کاربلد همراهت باشه، از لیدر خوبتون تشکر کنید، مسلط هستن

پاسخ به رضا عرفان

کارشناس فروش آوای بورالان2 دی 1396

خواهش می کنم جناب آقای عرفان
امیدوارم در سفرهای بعدی هم همراهیتون کنیم

پاسخ به کارشناس فروش آوای بورالان

nazanin14 آذر 1396

بی زحمت مراکز خرید پکن، شانگهای و هانگزو رو هم معرفی کنید، آب هوای این سه شهر رو هم اطلاعاتش رو بدید. برای نوروز هوا چطوره؟

پاسخ به nazanin

کارشناس فروش آوای بورالان14 آذر 1396

با تشکر از حسن نظر و پرسش شما خانم نازنین
خواهشمند است جهت کسب اطلاعات در این مورد و سایر موارد به بخش مجله گردشگری وب سایت ما مراجعه فرمایید

پاسخ به کارشناس فروش آوای بورالان

گرشیوز همایی10 آذر 1396

تور چینتون خیلی خوب بود! مرسی از این همه هماهنگی، محبت، اخلاق راهنمای تور و ...
یه عالمه تشکر

پاسخ به گرشیوز همایی

کارشناس فروش آوای بورالان11 آذر 1396

با تشکر از جناب همایی عزیز
خیلی خوشحال هستیم که موفق به کسب رضایت شما در سفرتون به چین شدیم
امیدوارم در سفرهای بعدی هم در کنار شما باشیم

پاسخ به کارشناس فروش آوای بورالان
* سوالتان را از کارشناس ما بپرسید، در صورتی که تمایل دارید با شما تماس گرفته شود، اطلاعات تماس خود را هم در فرم زیر درج نمایید (اطلاعات تماس شما در سایت نمایش داده نخواهد شد)
تلفن: 75284-021