تور نمایشگاه گوانجو 2024

نمایشگاه گوانجو / گوانگجو چین CantonFair در پاییز 1403
شرکت خدمات مسافرتی آوای بورالان قدیمی‌ترین مجری تخصصی تورهای تجاری، نمایشگاهی و تفریحی چین از سال 1380 تا به امروز، بلافاصله پس از باز شدن مرزها در بهار 1402 اقدام به طراحی پکیجهای ویژه بازدید از نمایشگاه گوانجو چین در سه فاز نمود. ما تنها آژانس ایرانی برگزار کننده تور گروهی چین جهت نمایشگاه چایناپلاس 2023 در شهر شنزن بهار 1402 بودیم. مطابق مقررات جدید درخواست تمامی ویزاهای انفرادی چین نیازمند بایومتریک (احراز هویت و انگشت نگاری) می‌باشد. افرادی که انگشت نگاری شده اند برای مدت 5 سال نیاز به انگشت نگاری مجدد ندارند.

جهت ویزای تک چین و تور انفرادی چین برای سفر در بهار ۱۴۰۳ و بعد از آن، امکان اخذ ویزا و انجام تور وجود دارد.
در حال حاضر امکان اخذ ویزای تجاری M برای متقاضیان سفر و ویزای انفرادی و ویزای گروهی برای مسافرین تورهای چین و یا گروه های حداقل 5 نفره که خدمات هتل+ویزا بخواهند وجود دارد.

تور نمایشگاه گوانجو 2024

تور گوانگژو چین 8روز مشاهده شناسه تور: 85 تور گوانگژو چین 8روز تور چین 8روز گوانگجو شروع قیمت: $ 590 + مبلغ ریالی هر هفته (غیر از نمایشگاه کانتون فیر) 1403 تور گوانجو فاز 1 نمایشگاه *پرواز ماهان* مشاهده شناسه تور: 79 تور گوانجو فاز 1 نمایشگاه *پرواز ماهان* تور نمایشگاه گوانجو 8 روز *هتل 5* شروع قیمت: $ 890 + مبلغ ریالی 19 ، 15 و 24 مهر ماه (پاییز 1403) تور گوانگجو فاز 3 نمایشگاه *ماهان* مشاهده شناسه تور: 81 تور گوانگجو فاز 3 نمایشگاه *ماهان* تور نمایشگاه گوانگجو 6 و 8 روز شروع قیمت: $ 790 + مبلغ ریالی 11 اردیبهشت (بهار 1403) تور گوانجو فاز 2 نمایشگاه *ماهان* مشاهده شناسه تور: 87 تور گوانجو فاز 2 نمایشگاه *ماهان* تور نمایشگاه گوانگجو 8 روز *هتل 5* شروع قیمت: $ 990 + مبلغ ریالی 4 اردیبهشت (بهار1403) تور ارزان گوانجو (نمایشگاه Canton Fair) آفر، تخفیف ویژهمشاهده شناسه تور: 82 تور ارزان گوانجو (نمایشگاه Canton Fair) تور گوانگجو 8 تا 22 روز * هتل 4* شروع قیمت: $ 890 + مبلغ ریالی 26 فروردین، 2 و 9 اردیبهشت (بهار 1403) تور گوانجو فاز 2+1 نمایشگاه *ماهان* مشاهده شناسه تور: 94 تور گوانجو فاز 2+1 نمایشگاه *ماهان* تور نمایشگاه گوانگجو 16روز Canton Fair شروع قیمت: $ 2,490 + مبلغ ریالی تاریخ پرواز 20 مهر ( پاییز 1402) تور گوانجو فاز 3+2+1 نمایشگاه *ماهان* مشاهده شناسه تور: 95 تور گوانجو فاز 3+2+1 نمایشگاه *ماهان* تور نمایشگاه گوانگجو 20روز Canton Fair شروع قیمت: $ 2,990 + مبلغ ریالی تاریخ پرواز 23 مهر ( پاییز 1402) تور گوانگجو فاز 3+2 نمایشگاه *ماهان* مشاهده شناسه تور: 80 تور گوانگجو فاز 3+2 نمایشگاه *ماهان* تور نمایشگاه گوانگجو 15روز Canton Fair شروع قیمت: $ 2,590 + مبلغ ریالی تاریخ پرواز 28 مهر (پاییز 1402)

نمایشگاه کانتون فیر در شهر گوانجو / گوانگجو Guangzhou چین
شهر گوانگجو (Guangzhou)، مرکز استان گوانگ دونگ (Guangdong)، در جنوب کشور چین قرار گرفته است. شهرهای شنزن (Shenzhen)، فوشان (Foshan)، مناطق خود مختار ماکائو (Macau) و هنگ کنگ (Hong Kong) از مناطق و شهرهای شناخته شده چین هستند که همگی در جنوب شهر گوانگجو قرار گرفته‌اند. این شهر شناخته شده چین، در ایران با نام‌های مختلفی خوانده می‌شود: گوانگجو، گوانجو، گوانژو و گوانگژو. گوانجو و گوانگجو مصطلح‌ترین این نام‌ها هستند. برای ما ایرانی‌ها نام شهر گوانگجو چین یادآور نام نمایشگاه Canton Fair (نمایشگاه گوانجو) یا نمایشگاه صادرات و واردات چین (China Import and Export Fair) است.

نمایشگاه واردات و صادرات چین (نمایشگاه گوانگجو/گوانجو) تا پیش از این با نام نمایشگاه کالاهای صادراتی چین شناخته می‌شد. این رویداد تجاری بین‌المللی و همه جانبه، تاریخی طولانی داشته و بزرگترین نمایشگاه تجاری چین از لحاظ گستردگی عرصه‌ی نمایشگاه، تعداد شرکت‌کننده و حجم معاملات تجاری است. نمایشگاه گوانگجو که عنوان بهترین و اولین نمایشگاه چین را با خود یدک می‌کشد، هر سال دو بار در فصل‌های بهار و پاییز در مرکز بین‌المللی گردهمایی و نمایشگاهی گوانگجو (مجموعه Pazhou) برگزار می‌شود. این نمایشگاه در هر یک از دوره‌هایش در 3 فاز و هر فاز به مدت 5 روز برگزار می‌شود. توسعه نمایشگاه گوانگجو در این سال‌ها نشان می‌دهد که چگونه چین در مسیر باز کردن درهای تجارتش به روی دنیا، دستاوردهای بیشتر و بیشتری کسب کرده است. نمایشگاه گوانجو بهترین سکو برای شرکت‌های چینی برای اتصال به بازارهای بین‌المللی و جایگاهی عالی برای اجرا شدن سیاست‌های چین در مورد رشد تجارت خارجی است. نمایشگاه گوانجو، پنجره، سمبل و تجسم حضور چین در جامعه جهانی است.

مبالغه نیست اگر بگوییم 50 سال توسعه تجارت خارجی چین، بر روی معاملاتی که در نمایشگاه کانتون انجام شده صورت گرفته است. در طول برگزاری این نمایشگاه در این سال‌ها حدود 30 مقام ارشد در سطح رئیس جمهوری و 84 مقام در سطح معاون نخست وزیر از 78 کشور دنیا از نمایشگاه گوانجو دیدن کردند. نمایشگاه کانتون تاثیر فراوانی بر تجارت خارجی چین از شش دهه پیش، از زمانی که شروع به کار کرده داشته است. این نمایشگاه اتصال چین و دنیای بیرون را بهبود بخشید و نمایشگر تصویر کنونی چین و موفقیت‌های توسعه‌ای این کشور است. خریداران از سراسر جهان به نمایشگاه گوانجو می‌آیند تا تامین‌کننده‌ها را پیدا کرده و با آخرین محصولاتی که در چین ساخته شده‌اند آشنا شوند. این نمایشگاه میزبان کمپانی‌های تجاری، کارخانه‌ها، بنگاه‌های علمی تحقیقاتی، شرکت‌های سرمایه‌گذاری و شرکت‌های خصوصی است. این شرکت‌های پیشرو در چین از این نمایشگاه به عنوان سکویی برای گسترش تجارت خود در سطح بین‌المللی و به نمایش گذاشتن جدیدترین پیشرفت‌ها در صنعت کاریشان استفاده می‌کنند. در سال‌های گذشته این نمایشگاه همچنین محلی بوده برای شرکت‌های خارجی تا محصولات و خدمات خود را به بازار در حال گسترش چین معرفی کنند.

نگاهی کوتاه به تاریخ نمایشگاه گوانجو

نمایشگاه گوانجو کار خود را در سال 1957 در شهر گوانگجو (با نام سابق کانتون) در مرکز استان گوآنگ‌دونگ آغاز کرد. نمایشگاه گوانگجو در آن زمان تنها مکانی بود که خریداران خارجی می‌توانستند به فروشندگان چینی دسترسی پیدا کنند. این نمایشگاه به صورت مشترک توسط وزارت تجارت و فرمانداری استانی گوآنگ‌دونگ ایجاد شد. مدیریت و سازماندهی این نمایشگاه توسط مرکز تجارت خارجی چین انجام می‌شود. نمایشگاه گوانگجو با هدف شکستن ممنوعیت‌ها و تحریم‌های دولت‌های کاپیتالیستی و پیدا کردن منابع جدید برای گسترش تجارت خارجی در دهه 1950 راه‌اندازی شد؛ دهه‌ای که در آن دولت چین تنها با 20 کشور روابط معمولی دیپلماتیک داشت و 80 درصد تجارت خارجی چین با کشورهای سابقا سوسیالیستی انجام می‌شد. چین در آن زمان به گام برداشتن در جاده‌ای به سمت تجارت جهانی نیاز داشت. گوانجو برای موقعیت جغرافیایی ایده‌آلش در نزدیکی به ماکائو و هنگ کنگ و رابطه تاریخی و فرهنگی خوبش با کشورهای دیگر برای به راه‌اندازی این نمایشگاه انتخاب شد. گوانگجو محلی است که صنایع تولیدی چین در این بخش از کشور متمرکز شده‌اند؛ همین موضوع تاثیر به سزایی در جذابیت این رویداد تجاری داشته است.

از زمان گشایش تاکنون، نمایشگاه به صورت مداوم دو بار در سال برگزار شده است. نمایشگاه گوانجو حتی در اوایل دهه 1960 در سال‌های تحول اجتماعی سیاست یک گام بزرگ به جلو (Great Leap Forward)، انقلاب فرهنگی در اواخر دهه 1960 و اوایل دهه 1970 و حتی شیوع سارس در 2003 بدون توقف برگزار شد. اولین دوره نمایشگاه تنها میزبان 1223 خریدار بین‌المللی از 19 کشور و منطقه دیگر دنیا بود. 98 درصد آن‌ها از هنگ کنگ بودند. تخمین زده می‌شود تا دوره 119ام، کل حجم صادرات این نمایشگاه به عدد 1.2 تریلیون دلار و تعداد شرکت‌کنندگان خارجی به 7.64 میلیون نفر رسیده است. محوطه نمایشگاه در مجموع 1.18 میلیون متر مربع مساحت داشته و تعداد غرفه‌داران داخلی و خارجی نمایشگاه از عدد 24 هزار گذشته است. با داشتن 356 هزار متر مربع فضای سربسته نمایشگاهی، این نمایشگاه هم اکنون در مقام سوم جهان قرار دارد. در هر دوره از نمایشگاه گوانجو حدود 200 هزار خریدار از 210 کشور از سرتاسر دنیا خود را به این رویداد تجاری مهم می‌رسانند.

تحولات ساختاری در نمایشگاه گوانجو

مدیریت و ساختار نمایشگاه گوانجو در طول سال‌ها تکامل یافته تا بازتاب‌دهنده محبوبیت روز افزونش و نقشش در تجارت چین باشد. اولین نمایشگاه گوانجو در سالن نمایشگاهی اجناس صادراتی چین برگزار شد. در طول سال‌ها نام نمایشگاه و محل برگزاریش تغییرات زیادی کردند. در سال 2008 نمایشگاه گوانجو دستخوش تغییرات قابل توجهی شد. این اصلاحات شامل تغییر به سه فاز در هر برگزاری بود؛ فازهایی که هر کدام 5 روز به طول می‌انجامند. پیش از این نمایشگاه در دو فاز و در دوره‌های 6 روزه برای هر فاز برگزار می‌شد. فازهای نمایشگاه در زمان حاضر با فرجه‌های 3 روزه نسبت به هم برگزار می‌شوند. تغییرات زیادی نیز در دسته‌بندی محصولات (36 به 50 دسته‌بندی) و بخش‌های نمایشگاهی صورت گرفت. همراه با این تغییرات، مجتمع جدید نمایشگاه گوانگجو در سال 2008 افتتاح شد و با اسم مرکز بین‌المللی نمایشگاهی و کنفرانسی گوانگجو نامگذاری شد. بزرگترین مرکز نمایشگاهی آسیا در جزیره Pazhou در شهر Guangzhou قرار گرفته است. زیرساخت‌های جدید اجازه به روز رسانی‌های قابل توجه در اندازه و مدت زمان برگزاری نمایشگاه را داد و کمک کرد موقعیت نمایشگاه به عنوان بزرگترین نمایشگاه تجاری چین و یکی از بزرگترین نمایشگاه‌های دنیا تثبیت شود.

در اوایل کارش، این نمایشگاه بیشتر نشان‌دهنده ارتباط قوی بین چین و شوروی سابق بود؛ ولی به گونه‌ای فزاینده، مناطق و کشورهای دیگر در نمایشگاه شرکت کردند. اوایل بیشتر از آسیا بودند و بعدها و نه خیلی دیرتر از باقی جهان در این نمایشگاه شرکت کردند. آماری که نمایشگاه در سال 2012 منتشر کرد نشان می‌دهد که حدود 54 درصد بازدیدکنندگان از آسیا، 21 درصد از اروپا، 15 درصد از آمریکا، 7 درصد از آفریقا و 3 درصد از اقیانوسیه هستند.

بازدیدکنندگان نمایشگاه گوانگجو 2024

متخصصان از سراسر جهان و از تجارت‌ها و صنایع مختلف در نمایشگاه گوانجو شرکت می‌کنند. این بازدیدکنندگان، عمده‌فروشان، تولیدکنندگان و تاجرانی هستند که از گوشه و کنار جهان آمده‌اند تا گستره بزرگی از محصولاتی که در داخل سرزمین چین ساخته می‌شوند را ببینند. بسیاری از کمپانی‌های دارای غرفه در نمایشگاه، بنگاه‌های صرفا تجاری هستند که مالک هیچ بنگاه یا کارخانه تولیدی نمی‌باشند. این اتفاق بعضی مواقع به این دلیل ساده می‌افتد که تمام تولیدکنندگان نمی‌توانند از پس هزینه‌های اجاره غرفه‌ها بر آیند و در نتیجه ترجیح می‌دهند ارائه و نمایش محصولات خودشان را به بنگاه‌های تجاری بسپارند.

امروزه شرکت در نمایشگاه گوانجو فرصتی فوق‌العاده گران‌بها در اختیار تجار قرار می‌دهد تا متوجه شوند که محصولات تولید شده در چین می‌توانند از لحاظ استاندارد و کیفیت به اندازه اجناس دیگر نقاط دنیا  قابل اعتماد باشند. شرکت‌کنندگان می‌توانند با آخرین طراحی‌ها و محصولات صنعت خودشان آشنا شده و حتی فرصت این را دارند که طراحی‌های خودشان را برای ساخت نمونه اولیه به تولیدکنندگان بدهند. شرکت‌کنندگان در نمایشگاه باید در نظر داشته باشند که به خاطر محبوبیت بالای نمایشگاه گوانجو در سرتاسر جهان، بسیاری از رقیبان مستقیم و غیر مستقیمشان همین حالا هم منابع خود را از نمایشگاه تامین کرده و شبکه تامین‌کنندگی توسعه یافته خود را ساخته‌اند.

بسیاری از نمایشگاه‌های تجاری شامل نمایشگاه‌های هنگ کنگ، شنزن و فوشان، کم و بیش همزمان با برگزاری نمایشگاه گوانجو برگزار می‌شوند. این اتفاق به شما امکان این را می‌دهد در یک سفر به چین تعداد زیادی شریک تجاری احتمالی پیدا کنید. این واقعیت که تعداد زیادی محصول در حوزه کاری شما در این نمایشگاه در یک زمان و در یک مکان جغرافیایی ارائه می‌شوند، شما را در موقعیت خوبی برای چانه‌زنی برای پیدا کردن بهترین قیمت‌ها قرار می‌دهد. این موقعیت منحصر به فرد شانسی عالی در اختیارتان قرار می‌دهد که در زمان تور نمایشگاه گوانجو بتوانید موفقیتی عالی در زمینه کارتان داشته و تاثیری مثبت بر عملکرد مالی تجارتتان بگذارید. در ساده‌ترین حالت خریداران و شرکت‌کنندگان این فرصت را دارند تا نمونه‌های محصولات را از نزدیک دیده، با نماینده‌ی کمپانی‌ها به انگلیسی صحبت کرده و در همان لحظه جواب برای سوال‌های خود پیدا کنند.

غرفه‌داران نمایشگاه گوانگجو 2024

کمپانی‌های چینی دلایل زیادی برای نمایش محصولاتشان در نمایشگاه گوانجو 204 دارند. نمایشگاه گوانجو یکی از موثرترین کانال‌هایی است که تولیدکنندگان می‌توانند محصولات خود را معرفی کنند. این حضور نیازمند برنامه‌ریزی‌های همه جانبه با اهداف بازاریابی مشخص و دقیق، تحت یک چارچوب کلی استراتژی‌های تجاری است. وقتی که این کارها درست و مطلوب انجام شود کمپانی می‌تواند نتیجه سرمایه‌گذاری خود را ببیند. نمایشگاه گوانجو فرصتی عالی برای تولیدکنندگان و بنگاه‌های تجاری ایجاد می‌کند تا تجارت خود را توسعه دهند و ابزاری کارآمد برای بازاریابی و شبکه‌سازی با تعداد زیادی خریدار بالقوه در اختیار آن‌ها قرار می‌دهد. از نقطه نظر شرکت‌ها و کارخانه‌ها، نمایشگاه گوانجو فرصتی عالی برای تثبیت موقعیت برندشان است. حضور در نمایشگاه می‌تواند آگاهی نسبت به یک برند را افزایش داده و تصویر و تجارت یک شرکت را بهبود دهد.

توصیه‌هایی برای مسافران تور نمایشگاه گوانجو 2024

نمایشگاه گوانجو فوق‌العاده بزرگ است و برای این که تضمین شود شما از تمام مزایای بالقوه سفرتان بهره خواهید برد، نیاز دارید برنامه‌ریزی‌های لازم را برای بازدید از نمایشگاه انجام دهید. اول از همه در زمان بازدید از نمایشگاه نیاز است که خود را برای مواجهه با فرهنگ جدید آماده کنید، مخصوصا اگر اولین بار است که به چین می‌روید. برای تسهیل در ارتباط با شرکت‌های چینی بسیاری از بازدیدکنندگان خارجی از خدمات ترجمه‌ای استفاده می‌کنند. این کار در بیشتر مواقع حیاتی است، نه تنها برای زبان بلکه برای اطمینان حاصل کردن از این که تفاوت‌های فرهنگی موجبات سوءتفاهم‌های احتمالی را پدید نیاورند. البته برای کسانی که انگلیسی را به خوبی صحبت می‌کنند بازدید از نمایشگاه آنچنان سخت نخواهد بود، چرا که بیشتر نماینده‌های شرکت‌های حاضر در نمایشگاه می‌توانند انگلیسی صحبت کنند یا کسانی را استخدام کرده‌اند که آن‌ها را در برقراری ارتباطات کمک کنند. همچنین شرکت‌کنندگان می‌توانند بیرون از نمایشگاه دانشجویانی را به عنوان مترجم با روزی 150 یوان استخدام کنند.

در نمایشگاه تعداد زیادی گزینه دارید. عملکرد شما در نمایشگاه تاثیری فوق‌العاده بر موفقیتتان دارد. در نتیجه داشتن آمادگی خوب قبل از شرکت در نمایشگاه فوق‌العاده ضروری است. پیدا کردن تامین‌کننده‌ای که می‌خواهد صادرات انجام دهد آسان است، ولی پیدا کردن شرکتی که بتواند نیازهای شما را برآورده کند چالش‌برانگیز خواهد بود. غیر از وب‌سایت رسمی نمایشگاه گوانجو، فهرست‌های آنلاین زیادی وجود دارند که شما را کمک می‌کنند تا تحقیقات خود را از قبل انجام دهید تا بتوانید تامین‌کنندگان احتمالی خود را بشناسید. از آنجا که تامین‌کننده‌های بالقوه زیادی وجود دارند خوب است که شما بدانید کجا می‌روید و هیچ فرصتی را از دست ندهید. دسته‌بندی‌های مختلف محصولات به وضوح از هم جدا شدند و هر کدام در سالن‌ها و بخش‌های جداگانه چیده شده‌اند. بعد از یافتن آن‌ها قدم بعدی سر زدن به آن‌ها و دیدن محصولاتشان و بحث در مورد تجارت با آن‌ها است. در پنج روز هر فاز شما باید طوری برنامه‌ریزی کنید تا جای ممکن از نمایشگاه بهره ببرید. بهترین راه این است که از قبل بدانید باید به سراغ چه کسانی بروید. بسیاری شماره غرفه‌های مورد نظر خود را دانسته و بازدید از باقی غرفه‌ها را بعد از بازدیدهای اصلی خود قرار می‌دهند. استفاده دقیق از نقشه نمایشگاه می‌تواند شما را خیلی کمک کند. در انتهای هر روز احتمال این وجود دارد که دستانتان پر شده باشد از کاتالوگ‌ها و مدارکی که در طول روز جمع کرده‌اید. همراه بردن یک ساک چرخ‌دار کوچک، فوق‌العاده توصیه می‌شود. علامت زدن نکات مهم در همان لحظه شما را در مرور بعدی کاتالوگ‌ها بسیار کمک خواهد کرد.

دانستن تمام جنبه‌های محصولتان و جزئیات تولیدش بسیار حیاتی است. شما باید سوالات مهم بپرسید و در مورد جزئیات فوق‌العاده واضح باشید. وقتی شما طوری صحبت کنید که مشخص کند در مورد محصول اطلاعات دارید، تامین‌کننده شریک تجاری جدی‌تری را مقابل خود می‌بیند. دانستن قیمت‌ها قبل از حضور در نمایشگاه ایده بسیار خوبی است. گاهی بازدید از کارخانه‌ها بعد از نمایشگاه به اندازه تمام بحث‌های داخل نمایشگاه مهم است. چنین درخواستی غیر معمول نیست و بار دیگر نشان می‌دهد شما در تجارت خود با آن شرکت جدی هستید. و در آخر این نکته را فراموش نکنید که تجارت در نمایشگاه گوانگجو نه با دلار و نه با یوان بلکه با کارت ویزیت انجام می‌شود. همراه داشتن کارت ویزیت فراموش نشود.

بازدید از شهر گوانگجو در تور گوانجو 2024

گوانجو که سابقا با نام کانتون شناخته می‌شد، سومین شهر بزرگ چین بوده و به خاطر موقعیت خاصش نسبت به رودخانه مروارید (Pearl River) سال‌ها است که یکی از مراکز اصلی تجارت و بازرگانی چین به شمار می‌رود. دسترس‌پذیری آسان به هنگ کنگ و ماکائو این شهر را به مرکز فرهنگی، تحصیلی، علمی، اقتصادی و سیاسی استان گوآنگ‌دونگ تبدیل کرده است. با اعمال سیاست درهای باز در سال 1978 گوانجو به عنوان شهر پیشگام در توسعه اقتصادی چین شناخته شد. کلان شهر گوانگجو امروزه شهری مشهور از نظر فرهنگی با تاریخی 2000 ساله است. با داشتن یکی از سریع‌ترین رشدها در میان شهرهای آسیا، گوانجو در زمینه توریسم نیز رشد پر سرعتی داشته است. این شهر با جو بین‌المللیش، غذاهای لذیذ کانتونیش و زندگی شبانه پر جنب و جوشش گردشگران تور گوانجو 2024 را از سرتاسر جهان به خود جذب می‌کند. گزینه‌های به نظر بی پایان خرید و نزدیکی به دیگر شهرهای مهم آسیا دیگر دلایلی هستند که مردم را از سراسر جهان به این نقطه از چین می‌کشند.

گوانجو شهری مشهور است و کلی جاذبه گردشگری برای گشتن و دیدن دارد. غیر از تعداد زیادی معبد، موزه، باغ و ساختمان‌های تاریخی می‌توانید از جاذبه‌های مدرن شهر نیز لذت ببرید.

در بالای برج کانتون (Canton Tower) می‌توانید نمایی سراسری و فوق‌العاده زیبا را از شهر ببینید. برج 455 متری کانتون نه تنها سکوی تماشای منظره، بلکه یک چرخ و فلک افقی (Bubble Tram) خارق‌العاده دارد که در حلقه‌ای دور تا دور آخرین طبقه برج می‌چرخد. این چرخ و فلک مرتفع‌ترین در نوع خودش در جهان بوده و دیدن منظره‌های به یاد ماندنی از شهر را برای عاشقان هیجان به ارمغان می‌آورد.

اگر در تور گوانگجو از تکاپو و شلوغی مرکز شهر خسته شدید می‌توانید سری به کوهستان Baiyun بزنید. این منطقه تفریحی به خاطر سرسبزی فوق‌العاده‌اش به شُش شهر مشهور شده است. جاذبه‌های خوش‌منظره این منطقه آن را در لیست واجب‌های سفرتان به گوانجو قرار می‌دهد. یک تله کابین در دامنه کوه شما را به بالای پارک می‌رساند.

پارک تفریحی Chimelong Paradise کار خود را در سال 2006 آغاز کرد و اگر به دنبال سواری‌های هیجان‌انگیز و رعب‌آور هستید نباید رفتن به این پارک را در مدت تور گوانجو به هیچ عنوان از دست دهید. 70 سواری مختلف شامل یک ترن هوایی 10 حلقه‌ای، سریع‌ترین ترن هوایی موتور سیکلتی و اولین ترن هوایی اسکیتی آسیا در این پارک وجود دارند. تفریحات این پارک تضمین می‌کنند که یک روز عالی همراه با خانواده‌تان خواهید داشت.

جزیره شامیان (Shamian) در شش کیلومتری غرب منطقه محبوب Tianhe قرار گرفته است. در این جزیره می‌توانید از قدم زدن در فضایی ساکت و آرامش‌بخش، در میان ساختمان‌های قدیمی به سبک اروپایی لذت ببرید. عبور و مرور وسایل نقیله موتوری در خیابان‌های جزیره محدود شده و بیشتر خیابان‌های شهر به پیاده‌راه تبدیل شده‌اند.

با یک سواری دو ساعته با اتوبوس از گوانجو می‌توانید به تپه نیلوفر آبی (Lotus Hill) برسید. مناظر زیبای این منطقه اتمسفری افسانه‌ای خلق کرده‌اند. صخره‌های ماسه سنگی سرخ و درختان سرسبز و مهار نشده، همراه با غارهای خوش‌منظره، این منطقه را به مقصدی عالی برای لذت بردن از طبیعت زیبای چین در مدت تور گوانجو تبدیل کرده‌اند.

جای تعجب ندارد که گوانجو در میان 10 منطقه محبوب توریستی چین قرار دارد. در واقع گوانجو آن قدر دیدنی دارد که نمی‌توانید همگی آنها را در یک تور گوانگجو ببینید؛ مخصوصا اگر برای شرکت در نمایشگاه گوانجو به این سفر رفته باشید. نمایشگاه گوانجو در بهترین فصول سال برگزار می‌شود. بنابراین حتما برنامه‌ریزی کنید که برترین جاذبه‌های شهر را در سفرتان ببینید.

گوانجو در بین مردمش با نام شهر گل‌ها شناخته می‌شود. وجود درختان همیشه سبز و گل‌های شکوفه کرده در تمام سال باعث شده گوشه گوشه شهر پر از باغ‌های زیبا شود و همه جا سبزی را ببینید. مردم گوانجو به معنای واقعی عاشق گل‌هایشان هستند. در زمان فستیوال‌ها تمام پارک‌های شهر نمایشگاه‌های گل و گیاه برگزار می‌کنند و خیابان‌های شهر به شکلی باشکوه با گل‌های تازه تزئین می‌شوند.

آشپزی کانتونی در تمام جهان مشهور است. چیزی که از این نوع آشپزی در دنیای غرب شناخته می‌شود حتی گوشه‌ای از لذیذی و طراوت نسخه واقعیش را ندارد. به خاطر موقعیت خوش اقبالانه گوانجو در دلتای رودخانه مروارید، تنوع سفره اهالی این شهر فوق‌العاده گسترده است. یک شوخی در چین وجود دارد که می‌گوید کانتونی‌ها هر چیزی که پرواز کند را می‌خورند غیر از هواپیما و هر چیزی که پا داشته باشد غیر از مبلمان. البته که چنین چیزی یک مبالغه محض است؛ کافی است یک بار یک dim sum لذیذ میل کنید تا برای همیشه عاشق این آشپزی شوید. تازگی و خوش طبعی غذاهای گوانجو آن را بی‌رقیب می‌کند. گوانجو به معنای واقعی بهشت عاشقان خوراکی است. امتحان کردن این غذاها مطمئنا شما را از محدوده راحتی‌تان خارج می‌کند ولی اگر جرات این کار را به خرج دهید پا به قلمرویی فرای تصورتان خواهید گذاشت. رستوران‌های گوانجو آماده‌اند تا ذائقه شما را غافلگیر کنند. در تور گوانجو سر زدن به آن‌ها را به هیچ عنوان از دست ندهید.

از مجتمع‌های تجاری شیک و زیبا که با ارائه گستره متنوعی از لباس‌های با برندهای داخلی و بین‌المللی هر مد دوستی را ذوق‌زده می‌کنند تا بازارهای دلربایی که در آن‌ها تقریبا هر چیزی را که از ذهنتان بگذرد را می‌توانید پیدا کنید، همه نوع فرصت خرید در گوانجو وجود دارد. گوانجو به معنای واقعی کلمه، بهشت خرید است. در این شهر می‌توانید انواع و اقسام لباس، محصولات الکترونیکی، کفش، کیف دستی، لوازم جانبی و دیگر محصولات را با قیمت‌های فوق‌العاده پایین بخرید. در این شهر همچنین می‌توانید لباس‌های طراحان معروف را نیز البته با قیمت‌های بالاتر پیدا کنید. در تور گوانجو فرصت‌های خرید زیادی دارید؛ از خیابان‌هایی که در آنها مغازه بعد از مغازه به خط شده‌اند تا مجتمع‌های بزرگی که در طبقات مختلف آنها فروشگاه‌ها پخش شده‌اند و تقریبا همه چیز می‌فروشند. مراکز خرید عمده در گوانجو را فراموش نکنید. در این عمده‌فروشی‌ها می‌توانید با قیمت‌های خیلی پایین انواع اجناس مانند چای، سوغاتی، صنایع دستی و لباس را پیدا کنید. گوانجو بزرگترین و پر رونق‌ترین مرکز تجاری در جنوب چین است، بنابراین جای تعجب ندارد که این مقدار فرصت برای خرید در اختیار گردشگران قرار دارد. یک چیز را مطمئن باشید دست خالی از تور گوانجو بر نمی‌گردید.

چرا تور نمایشگاه گوانجو آوای بورالان؟

شرکت خدمات مسافرتی آوای بورالان به عنوان قدیمی‌ترین مجری تور نمایشگاه گوانگجو چین از دوره نود و ششم برگزاری آن در سال 1383 تا امروز. آوای بورالان طی این سالها از مسیرهای گوناگونی مسافرین را برای بازدید از این نمایشگاه اعزام کرده است. شرکت خدمات  آوای بورالان یکی از شرکتهای اصلی چارتر کننده پرواز مستقیم هواپیمایی ماهان با ایرباس‌های مدرن A340 به مقصد گوانگجو بوده و از زمان شروع پروازهای هواپیمایی ماهان در خرداد ماه سال 1392 اقدام به چارتر این پرواز نموده است. در ضمن این شرکت اولین برگزار کننده تورهای ترکیبی بازدید از نمایشگاه گوانگجو چین به همراه بازدید از نمایشگاه HKTDC هنگ کنگ با پرواز هواپیمایی امارات و همچنین تورهای ترکیبی گوانگژو با تایلند و مالزی می‌باشد.

مشخصات نمایشگاه گوانجو 2024

سال تاسیس
تاسیس 1957
وبسایت
www.cantonfair.org.cn
محل برگزاری
مجتمع نمایشگاهی صادرات و واردات چین (China Import and Export Fair Pazhou Complex)
دوره برگزاری
بهار و پاییز هر سال در سه فاز
بازه برگزاری
هر فاز 5 روز
بلیت
100 یوان
ساعات کاری
از ساعت 9:30 صبح الی 18:00
تاریخ برگزاری

دوره 135 ام ، فروردین و اردیبهشت 1403 (Apr & May 2024)

  1. فاز 1 : 15 به 19 اپریل(27 به 31 فروردین)
  2. فاز 2 : 23 به 27 اپریل(4 به 8 اردیبهشت)
  3. فاز 3 : 1 به 5 می(12 به 16 اردیبهشت)

محصولات و خدمات نمایشگاه گوانجو 2024 (Canton Fair Guangzhou)

فاز 1
الکترونیک: لوازم برقی خانگی، محصولات الکترونیکی و اطلاعات محور
تجهیزات نورپردازی و روشنایی: محصولات الکترونیکی و الکتریکی، تجهیزات نورپردازی، منابع انرژی نو
وسایل نقلیه و قطعات یدکی: قطعات یدکی خودرو، موتورسیکلت ها، دوچرخه ها، خودروها، خودروهای الکتریکی و تحرک و جابجایی هوشمند
انواع ماشین‌آلات: قطعات اولیه ماشین آلات عمومی و مکانیکی، تجهیزات ماشین آلات پردازشی، مواد جدید و محصولات شیمیایی، ماشین آلات مکانیکی و توان الکتریکی
سخت‌افزار: ابزار آلات، سخت افزار
فاز 2
ساختمان: مواد و مصالح دکور سازی و ساختمان سازی، مبلمان، تجهیزات بهداشتی و حمام، دکوراسیون سنگی/آهنی و تجهیزات اسپای خارج از خانه
محصولات تبلیغاتی و هدایا: هدایا و جوایز، دکوراسیون های خانگی، وسایل هنری شیشه ای، محصولات باغبانی، محصولات جشنواره، محصولات بافندگی، چوب دوستی و آهنی، سرامیک های هنری، ساعت های دیواری و مچی و ابزارها و تجهیزات نوری
دکوراسیون خانگی: سرامیک های هنری، صنایع دستی شیشه ای، محصولات بافندگی و محصولات دستی آهنی، دکوراسیون خانه، محصولات باغبانی، دکوراسیون سنگی و آهنی و تجهیزات آبگرم در فضای باز، مبلمان.
فاز 3
پوشاک و منسوجات و کفش: کفش ها، پوشاک مردانه و زنانه، چمدان ها و کیف ها، لوازم فشن، مواد وخام پارچه ها، پوشاک ورزشی و راحتی، لباس های زیر، محصولات خز، چرم و سایر محصولات مربوطه
محصولات اداری، کیف، تفریح و سرگرمی: تجهیزات اداری
دارو، تجهیزات پزشکی و محصولات بهداشتی: محصولات ورزشی، مسافرتی و تفریحی، غذا، داروها، محصولات سلامت و دستگاه های پزشکی، محصولات مراقبت شخصی، محصولات حیوانات خانگی، لوازم آرایشی و بهداشتی
دکوراسیون خانگی: پارچه های خانگی، فرش ها و پرده های نگارین
کالاهای مصرفی: اسباب بازی ها، پوشاک کودکان، محصولات کودکان، بچه ها و زنان باردار
جهت مشاهده جزئیات کامل‌تر محصولات نمایشگاه گوانجو 2024 کلیک کنید

به "نمایشگاه گوانجو 2024" امتیاز دهید

86 کاربر به "نمایشگاه گوانجو 2024" امتیاز داده اند | امتیاز: 4.6 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نمایشگاه گوانجو 2024"

50 دیدگاه

رضا داودی 8 اردیبهشت 1399

سلام خسته نباشید
آیا امسال نمایشگاه قطعات الکترونیکی باند و بلندگو اسپیکر و برد های الکترونیکی در چین برگزار خواهد شد ؟ ، و اینکه در صورت برگزاری زمان آن چه تاریخی هست ممنون میم راهنمایی بفرمایید
سپاس

پاسخ به رضا داودی

امیر لله ایان30 شهریور 1399

با سلام
با توجه به بحران ویروس کرونا که منشا آن هم کشور چین می‌باشد، عادی شدن شرایط و امکان سفر به چین حداقل تا پایان سال میلادی 2020 بعید به‌نظر می‌رسد. جهت اطلاع از آخرین وضعیت باز و بسته بودن مرزها (جهت سفر توریستی) همچنین سایر موضوعات و اخبار مرتبط با صنعت گردشگری به جمع دنبال‌کننده‌های ما در شبکه اجتماعی اینستاگرام با شناسه آی دی booralan@ بپیوندید و چنانچه سوالی داشتید بصورت دایرکت یا کامنت بپرسید تا در اسرع وقت از پاسخ مشاورین ما بهره‌مند گردید.

پاسخ به امیر لله ایان

محمد 15 اسفند 1398

با سلام ‌عرض ادب
نمایشگاه خشکبار کی برگزار می‌شود ؟

پاسخ به محمد

کامران 6 بهمن 1398

با سلام
ممنون از پاسخهای سریع و جامع تون .
خواستم بپرسم نمایشگاه تاسیسات و HVAC کی برگزار میشه ، میخوام از فاز موبایل و تجهیزات جانبی و تاسیسات و HVAC بازید داشته باشم ممنون میشم راهنماییم کنید .
ممنون میشم هزینه ها برای دو هفته با اسکان و بلیط بفرمایید چقد برام در میاد.
سپاس

پاسخ به کامران

رضا باقرزاده6 بهمن 1398

با سلام
بزرگترین نمایشگاه چین در این موضوع The China Refrigeration در شهر Wuhan چین است. تاریخ برگزاری نمایشگاه امسال 8 الی 10 اپریل (20 الی 22 فروردین 1399 ) می‌باشد.

پاسخ به رضا باقرزاده

امیر حسین 15 آبان 1398

سلام،نمایشگاه تجهیزات پزشکی در چه تاریخی انجام میشه و اینکه هزینه سفر برای فاز 3 چقدر هست؟
تاریخ ذکر شده 9تا 13 ابان نوشته شده اما 29 اکتوبر میشه8 آذر میشه
میخواستم‌راهنماییم‌کنید با کجا باید تماس بگیرم و مطمئن بشم

پاسخ به امیر حسین

رضا باقرزاده25 آبان 1398

سلام
آقای نجف دوست عزیز 29 اکتبر مصادف با 7 آبان است . فکر کنم یک بار دیگر باید تقویم را نگاه کنید.

پاسخ به رضا باقرزاده

شهاب کفاشی 25 مهر 1398

سلام نمایشگاه اکواریوم فاز 2 و اینکه هرسال تو گوانجو این تاریخ نمایشگاه هست اخه شنیدم یک سال پکن یه سال گوانجو ممنون راهنمایی کنید

پاسخ به شهاب کفاشی

رضا باقرزاده30 آبان 1398

با سلام
به محض برقراری مجدد اینترنت پاسخ شما ارسال خواهد شد

پاسخ به رضا باقرزاده

Mohammad 16 مهر 1398

سلام ببخشید تجهیزات صنعت فولاد خصوصا نورد در گدوم فاز قرار می گیره ؟

پاسخ به Mohammad

رضا باقرزاده19 آذر 1398

با سلام
شما می‌توانید بجای نمایشگاه کانتون فیر که یک نمایشگاه عام در تمامی صنایع می‌باشد به بازدید از نمایشگاه تخصصی مورد نظر خود در شهر شانگهای بروید. اواخر اردیبهشت ماه 1399 بزرگترین نمایشگاه صنایع فلزی چین در شانگهای برگزار می‌شود.
Metal + Metallurgy China Shanghai, 13. - 16. May 2020 | Exhibition of the metal and metallurgical industry

پاسخ به رضا باقرزاده

علی 15 مهر 1398

سلام جناب من بخوام مترجم بگیرم باید چکار کنم

پاسخ به علی

رضا باقرزاده19 آذر 1398

با سلام
درصورتی که با تورهای ما همراه باشید راهنمای فارسی زبان مستقر در گوانجو به شما راهنمایی‌های لازم را خواهد داد.

پاسخ به رضا باقرزاده

پریسا 11 مهر 1398

ببخشید نمایشگاه مربوط به کشاورزی و کود و ... شامل چه فازی میشود؟

پاسخ به پریسا

رضا باقرزاده19 آذر 1398

با سلام
فاز یک نمایشگاه کانتون فیر

پاسخ به رضا باقرزاده

حمیدرضا فضل الهی 11 مهر 1398

با سلام ماشین آلات نساجی در کدام فاز بر گزار میشه ممنون اگه راهنمایی کنید

پاسخ به حمیدرضا فضل الهی

رضا باقرزاده19 آذر 1398

با سلام
ماشین آلات نساجی در فاز 1 و محصولات نساجی در فاز 3 قرار دارند

پاسخ به رضا باقرزاده

ناصری 6 مهر 1398

با سلام
اگر تنها بمدت 2 شب بخواهیم فاز 1 و روزهای آخر فاز یک باشیم و فقط ویزا ، ترانسفر فرودگاهی در گوانگژو نیاز و اطاق یک تخته مد نظر باشد
من در گوانگژو برنامه بازدید از یک کارخانه را دارم و خودشان مرا مبه کارخانه میبرند می آورند و اذا میخواهم از طریق آژانس ترانسفر فرودگاهی به/ از هتل و اخذ ویزا و اقامت هتل انجام شود .برای این مورد هزینه چقدر میشود؟؟؟؟؟

پاسخ به ناصری

رضا باقرزاده9 مهر 1398

با سلام
با توجه به اینکه درخواست مشخصی دارید مشاورین گردشگری ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت

پاسخ به رضا باقرزاده

ارش نیکوکار 3 مهر 1398

با سلام. سموم دفع آفات نباتی و کودهای شیمیایی بذر و ادوات کشاورزی و نهاده های کشاورزی در کدوم فاز نمایشگاه برگزار میگردد.

پاسخ به ارش نیکوکار

رضا باقرزاده9 مهر 1398

سلام
فاز اول

پاسخ به رضا باقرزاده

رضا 28 شهریور 1398

با سلام
لطفا بفرمایید دستگاهای تولید مواد غذایی سرد شامل سالاد الویه و ساندویچ سرد در کدام فاز نمایشگاه قرار دارد؟

پاسخ به رضا

رضا باقرزاده31 شهریور 1398

با سلام
جناب آقای عشقان ملک، تمامی ماشین آلات در فازسوم نمایشگاه کانتون فیر گوانجو چین حضور دارندجزئیات را در همین صفحه میتوانید مطالعه فرمایید

پاسخ به رضا باقرزاده

حسین شیرازی منفرد 24 شهریور 1398

من برای بار اول میخوام شرکت کنم نگرانم که نتونم اونجا به راحتی ارتباط بر قرار کنم یا اینکه اصلا اونجا نتونم خریدی داشته باشم جون زبان اونا رو نمیتونم صحبت کنم

پاسخ به حسین شیرازی منفرد

رضا باقرزاده1 مهر 1398

با سلام، جناب شیرازی نگران نباشید، اونجا افرادی که کمکتون کنند کم نیستند، شما ابتدا تمامنمایشگاه رو ببینید، بعد روی چند تا از اونها فوکوس کنید، بعد تو کارتهاشون آدرس ایمیل هست میتونید باهاشون ارتباط بگیرید، شرکتهایی هم هستند تو گوانجو که درصورت خریداری تور از شرکت ما به شما معرفی خواهند شد که برای موضوعات تجاری به شما کمک خواهند کرد

پاسخ به رضا باقرزاده

علی اکبر توکلی 22 شهریور 1398

با سلام
کار من فروش قطعات صنعتیه
لطفاً بفرمایین برای فاز یک مهر ماه 98تا کی فرصت ارسال پاسپورت و مدارک هست و هزینه ی حدودیش چقد میشه؟

پاسخ به علی اکبر توکلی

رضا باقرزاده1 مهر 1398

با سلام، جناب توکلی، با توجه به اینکه از تاریخ 1 الی 7 اکتبر (9 الی 15 مهر) سفارت چین تعطیل می‌باشد، امروز آخرین فرصت درخواست ویزا بصورت عادی می‌باشد

پاسخ به رضا باقرزاده

جلیل علیزاده 10 شهریور 1398

باسلام نحوه ثبت نام تاریخ حرکت ومبلغ شرکت درنمایشگاه فاز یک رالطفا راهنمایی فرماعید

پاسخ به جلیل علیزاده

رضا باقرزاده11 شهریور 1398

جنبا آقای علی زاده، با سلام، با توجه به تنوع تاریخهای پرواز وشرکتهای هواپیمای قیمت‌های متفاوتی برای بازدید از فاز یک نمایشگاه وجود دارد، خواهشمند است بر رویمحصول کلیک کنید و قیمتهای متفاوت جهت تاریخهای مختلف را مشاهده فرمایید

پاسخ به رضا باقرزاده

بهروز پروین جدا 8 شهریور 1398

بین فاز یک و دو تعطیلی داره و اگه داره چند روزه؟

پاسخ به بهروز پروین جدا

رضا باقرزاده11 شهریور 1398

با سلام، جنابآقای پروین، فازهای نمایشگاه گوانجو چین هر فاز 5 روز می‌باشد و بین هر فاز 3 روز تعطیل است.

پاسخ به رضا باقرزاده

علی 21 مرداد 1398

سلام.موبایل و لوازم جانبی مرتبط با ان در فاز چند نمایشگاه است.ممنون از راهنماییتان

پاسخ به علی

کارشناس آوای بورالان26 مرداد 1398

سلام در فاز یک، شما میتونید موبایل و لوازم جانبی ان را مشاهده کنید.

پاسخ به کارشناس آوای بورالان

سامان 13 مرداد 1398

سلام،لطفا چگونگی ثبت نام و تاریخ نمایشگاه جدید رو اطلاع بدین

پاسخ به سامان

کارشناس آوای بورالان14 مرداد 1398

سلام جناب اقای سامان، نمایشگاه گوانجو (نمایشگاه canton) در سه فاز برگزار می شود که در هر فاز محصولات و زمینه های متفاوتی وجود دارند و شما در انتهای همین صفحه میتونید کلیات این سه فاز را مطالعه کنید و برای جزعیات بیشتر بر روی لینک قرمز رنگی که در انتها وجود دارد کلیک کنید.

پاسخ به کارشناس آوای بورالان

رضا 7 مرداد 1398

سلام بدلیجات فاز 2میشه؟

پاسخ به رضا

کارشناس آوای بورالان8 مرداد 1398

با سلام، بدلیجات در فاز سوم نمایشگاه بر قرار هست.

پاسخ به کارشناس آوای بورالان

sorayya1991 1 مرداد 1398

سلام. هزینه تور 15 روزه نمایشگاه Canton Fair چین چقدر است؟

پاسخ به sorayya1991

رضا باقرزاده1 مرداد 1398

با سلام و تشکر از حسن انتابتان
سرکار خانم عمویی، مشاورین گردشگری ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت

پاسخ به رضا باقرزاده

ابراهیم 23 تیر 1398

سلام کاغذدیواری برای کدوم فازهستش؟

پاسخ به ابراهیم

کارشناس آوای بورالان24 تیر 1398

سلام کاغذ دیواری در فاز یک هستش

پاسخ به کارشناس آوای بورالان

حمید 24 اردیبهشت 1398

حوزه الکترونیک در نمایشگاه پاییزه هم وجود دارد تاریخ آن کی هست کی اقدام کنیم

پاسخ به حمید

کارشناس آوای بورالان28 اردیبهشت 1398

حمید جان مشاورین ما با شما تماس میگیرند و اطلاعات رو کامل در اختیار شما می گذارند

پاسخ به کارشناس آوای بورالان

Saleh bahremand 23 فروردین 1398

آیا ترکیب فاز یک ثابت است؟یا محتوی فازها در سال 2019-1398تغییر میکند؟
زمان دقیق فاز یک به تاریخ شمسی؟
و برای خرید تور از باید اقدام کرد؟

پاسخ به Saleh bahremand

کارشناس آوای بورالان24 فروردین 1398

سلام بله ثابت هست و از 26 فروردین تا 30 فروردین ادامه داره . و برای خرید تور ما میتونیم براتون اقدام کنیم اما شما متاسفانه به فاز یک نمایشگاه نمیرسید ولی فاز 2 و3 رو میشه براتون اقدام کرد

پاسخ به کارشناس آوای بورالان

محمد 21 فروردین 1398

نمایشگاه تخصصی لوازم جانبی موبایل در این 3 فاز وجود دارد یا خود نمایشگاه مجزا دارد؟

پاسخ به محمد

کارشناس آوای بورالان22 فروردین 1398

سلام بله در این سه فاز قرار داره

پاسخ به کارشناس آوای بورالان

Siavash mosleh26 مرداد 1397

سلام میخواستم ببینم صنایع چوب و ماشین آلات ساخت صنایع چوبی و مواد شیمیایی مربوط به صنایع چوب کدوم فاز هست و تور این فاز چند روزه و قیمتش چقدره؟ ممنون

پاسخ به Siavash mosleh

احمدرضا8 خرداد 1397

سلامً کدوم فاز مربوط به تجهیزات شهر بازی هستش ؟

پاسخ به احمدرضا

نادر شجاع دل17 بهمن 1397

نمایشگاه شهر بازی خودش یه نمایشگاه مستقلی است که 9 الی 11 مه 2019 در شهر گوانگجو برگزار میشه البته داخل فاز سه کانتون فیر هم یه بخش مربوط به تجهیزات ورزشی و سرگرمی وجود داره.

شجاع دل

پاسخ به نادر شجاع دل
* نظرتان را در مورد این سفر با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021