تور آفریقای جنوبی

در چه سفری در دنیا غیر از تور آفریقای جنوبی می‌توانید نهنگ‌ها را نه از داخل کشتی و در داخل آب، بلکه از کنار ساحل، از رستوران یا کافه‌ای که در آن غذا می‌خورید یا حتی از پنجره هتل‌تان ببینید؟ اگر به این سوال جواب دهید می‌بینید پاسخ‌هایتان آن چنان زیاد نخواهند بود. حالا فرصت دیدن تعدادی زیادی از گونه‌های مختلف حیوانات مانند شیر، بوفالو، پلنگ، کرگدن، اسب آبی، زرافه، گورخر، شترمرغ و حتی پنگوئن را هم اضافه کنید و آن وقت می‌بینید گزینه‌هایتان همین طور کمتر و کمتر می‌شوند. در تور آفریقای جنوبی شما گریزی از نزدیکی به طبیعت ندارید، حتی در شهر بزرگی مانند کیپ تاون آفریقای جنوبی . شما در آفریقای جنوبی می‌توانید برخی از زیباترین مناطق طبیعی در دنیا را دیده، به گشت‌های سافاری بروید و ماجراجویی‌هایی را داشته باشید که کمتر گردشگری در زندگیش انجام داده است. جاذبه‌های منحصربه‌فرد آفریقای جنوبی ، مختص طبیعت آفریقای جنوبی نیستند؛ برای اقامت و هتل‌تان هم انتخاب‌هایی خاص در پیش رو دارید. می‌توانید در خانه سابق نلسون ماندلا بمانید که چند وقت پیش به عنوان یک هتل لوکس آفریقای جنوبی به روی عموم مردم باز شد. این هتل آفریقای جنوبی در 200 کیلومتری شمال ژوهانسبورگ آفریقای جنوبی قرار گرفته است. یا شاید هم دوست داشته باشید در یکی از باحال‌ترین خانه‌های درختی تمام دنیا چند شب را سپری کنید. مهمانان این هتل آفریقای جنوبی در پارک ملی کروگر به بالای این کلبه درختی رفته و شب را در محیط طبیعی و در زیر نور ستاره‌ها سپری می‌کنند. تاریخ غنی، غذاهای خوشمزه و گزینه‌های بی‌شمار خرید را در کنار این همه جذابیت‌های منحصربه‌فرد قرار دهید و آن وقت می‌بینید که باید مدت‌ها قبل‌تر از این به تور آفریقای جنوبی می‌رفتید.

دلایلی برای رفتن به تور آفریقای جنوبی

آیا فردی ماجراجو هستید؟ یا دوست دارید کمی از پیله زندگی روزمره بیرون آمده و هیجان را تجربه کنید؟ خب اگر جوابتان مثبت است، تور آفریقای جنوبی برای خود خود شما آماده شده است. در آفریقای جنوبی پر از هیجان و فعالیت‌های تفریحی و سرگرم‌کننده، می‌توانید در غار کوسه‌ها غواصی کنید، از بالای کوه با پاراگلایدر بر فراز پایتخت آفریقای جنوبی پرواز کنید یا در ساحل، بلوکارت آفریقای جنوبی سوار شوید. اگر هم وقتی شد که کمی به آرامش و سکون نیاز داشتید می‌توانید در همان سواحل آفریقای جنوبی با شن‌های طلایی و آب‌های گرمشان استراحت کرده و از آفتاب لذت ببرید.

آفریقای جنوبی

کشورهای زیادی وجود دارند که در آنها شما می‌توانید به یک گشت سافاری بروید. برخی از کشورها مانند سنگاپور محیط‌های طبیعی را شبیه‌سازی می‌کنند تا بتوانند این فرصت بی‌نظیر را به گردشگران ارائه دهند. اما اگر کل دنیا را بگردید جایی مانند پارک ملی کروگر آفریقای جنوبی را پیدا نمی‌کنید. این پارک یکی از بزرگترین حفاظتگاه‌های حیوانات در دنیا است، آن قدر بزرگ که علاوه بر آفریقای جنوبی ، بخش‌هایی از زیمباوه و موازمبیک را هم پوشش می‌دهد. در تور آفریقای جنوبی شما می‌توانید خودتان با اتومبیل از میان پارک عبور کنید یا در تورهای خصوصی شرکت کنید. تعداد زیادی اقامتگاه هم وجود دارند که شما می‌توانید شب را در آنها بمانید و این فرصت را داشته باشید که به بخش‌های مختلف رفته و جانداران گوناگون و جالب توجهی را ببینید.

خیلی واضح است که در هر کشوری در دنیا شما نمی‌توانید به ساحل بروید و انتظار دیدن پنگوئن‌ها را داشته باشید؛ خبر خوب این که در تور آفریقای جنوبی می‌توانید. اجتماع‌های متشکل از حدود 3000 پنگوئن در سواحل صخره‌ای کیپ تاون آفریقای جنوبی زندگی می‌کنند. در ضمن اگر این موجودات بانمک را خیلی دوست دارید می‌توانید به SANCCOB بروید؛ یک مرکز توانبخشی پرندگان دریایی که اکثریت ساکنانش را پنگوئن‌ها تشکیل داده‌اند. شما می‌توانید یک گشت بازدید از پشت صحنه این مجموعه را هم برای خودتان ترتیب دهید. همچنین ممکن است این شانس را پیدا کنید که یک پنگوئن را نوازش کرده و حتی می‌توانید یکی را به فرزندخواندگی قبول کنید. البته هزینه‌هایش به عهده شما خواهد بود و اجازه ندارید آن را همراه خودتان به خانه ببرید.

قطار آبی یکی از لوکس‌ترین قطارها در جهان است. سوار بر این قطار شما می‌توانید مسیر 27 ساعته از پرتوریا آفریقای جنوبی تا کیپ تاون آفریقای جنوبی یا برعکس را طی کنید و یکی از خاص‌ترین و به‌یادماندنی‌ترین خاطرات تور آفریقای جنوبی را برای خودتان رقم بزنید. کابین‌های این قطار آفریقای جنوبی انواع مختلفی دارند و در داخلشان دو تخت یک نفره یا یک تخت بزرگ دو نفره قرار داده شده است. برخی از آنها سرویس حمام بزرگ با وان و بقیه دوش‌های معمولی دارند. هر بخش قطار پیشخدمت خودش را دارد. در فروشگاه هدیه قطار که برای رفتن به آن باید از قبل هماهنگی‌های لازم را انجام دهید، تنها الماس فروخته می‌شود.

اگر به زبان انگلیسی آشنایی دارید در تور آفریقای جنوبی مشکل خاصی نخواهید داشت، چرا که تقریبا همه انگلیسی صحبت می‌کنند، آن هم در کشوری که به طور رسمی 11 زبان مختلف دارد. شما احتمالا متعجب خواهید شد وقتی بدانید مردم آفریقای جنوبی نه تنها به انگلیسی صحبت می‌کنند بلکه بسیاری مردم آفریقای جنوبی می‌توانند به دو یا سه زبان و یا حتی بیشتر صحبت کنند. این چند زبانی احتمالا ریشه در تاریخ پر فراز و نشیب آفریقای جنوبی دارد. اگر شما هم به تاریخ علاقه دارید آفریقای جنوبی داستان‌هایی را برای شما دارد که شگفت‌زده‌تان خواهند کرد. تاریخ آفریقای جنوبی پر آشوب و در بخش‌هایی مصیبت‌بار بوده است، چیزی که هر کسی که به آفریقای جنوبی سفر می‌کند باید در موردش بداند. در ژوهانسبورگ آفریقای جنوبی شما می‌توانید از موزه آپارتاید آفریقای جنوبی ، موزه مزرعه گل نیلوفر و و دادگاه قانون اساسی دیدن کنید.

ژوهانسبورگ آفریقای جنوبی بزرگترین شهر در آفریقای جنوبی است و بزرگترین شهر در دنیا که در کنار یک رودخانه، اقیانوس یا دریاچه قرار نگرفته است. یک واقعیت جالب در مورد ژوهانسبورگ آفریقای جنوبی این است که این شهر 10 میلیون درخت دارد (بیشتر از ساکنینش) و منزلگاه بزرگترین جنگل مصنوعی در کل کره خاکی است. در میان مسافران تور آفریقای جنوبی این شهر برای غذاها و فرصت‌های عالی خریدش شناخته می‌شود. بزرگترین فرودگاه قاره آفریقا هم در این شهر قرار گرفته و بسیاری از گردشگران سفر خود در آفریقای جنوبی را از این شهر شروع می‌کنند.

غذاهای آفریقای جنوبی از مکان‌های مختلفی مانند اروپا و آسیا و از زمان‌های استعمار تاثیرات فراوانی گرفته‌اند. برخی از خوشمزه‌ترین گوشت‌های دنیا را می‌توانید در تور آفریقای جنوبی مزه کرده و برای مدتی فراتر از گوشت گاو و گوسفند تجربه‌هایی جدید داشته باشید. گوشت شترمرغ و غزال آفریقایی در منوی بسیاری از رستوران‌ها به چشم می‌خورند؛ اگر خوش‌شانس باشید می‌توانید گوشت بز کوهی کودو را هم مزه کنید.

در میان بزرگترین شهرهای آفریقای جنوبی، کیپ تاون آفریقای جنوبی یکی از زیباترین و خوش‌منظره‌ترین آنها است، شهری در کنار دریا با منظره پارک ملی کوهستان تیبل آفریقای جنوبی در پس‌زمینه. برترین مقصد گردشگری آفریقای جنوبی در میان مسافران تور آفریقای جنوبی، خطوط ساحلی فوق‌العاده زیبا در اطرافش دارد، اما جاذبه‌های کیپ تاون آفریقای جنوبی محدود به ساحل‌ها نیستند؛ در آفریقای جنوبی شما می‌توانید به گشت‌های تماشای نهنگ‌ها بروید، از دیدن مناظر طبیعی زیبا لذت ببرید و در منطقه کنار ساحل پیاده‌روی کرده و از ده‌ها گزینه از رستوران‌های عالی و فروشگاه‌ها بهره ببرید.

به "تور آفریقای جنوبی" امتیاز دهید

26 کاربر به "تور آفریقای جنوبی" امتیاز داده اند | امتیاز: 4.8 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور آفریقای جنوبی"

3 دیدگاه

علیرضا شیرین زاده 3 اسفند 1398

سلام و عرض ادب
ممنون از مجموعه آوای بورالان بابت اطلاعات مفید که در اختیار ما قرار میده
فقط یک سوال تور هم برای آفریقا برگزار میکنید؟

پاسخ به علیرضا شیرین زاده

رضا باقرزاده6 اسفند 1398

با سلام
بله تور آفریقا جنوبی هم اجرا می‌شود، می‌توانید با مشاورین گردشگری ما جهت دریافت قیمتها و ترکیب تور در تماس باشید.

پاسخ به رضا باقرزاده

سارا 14 مهر 1398

خیلی دلم میخواد برم

پاسخ به سارا
* سوالتان را از کارشناس ما بپرسید، در صورتی که تمایل دارید با شما تماس گرفته شود، اطلاعات تماس خود را هم در فرم زیر درج نمایید (اطلاعات تماس شما در سایت نمایش داده نخواهد شد)
تلفن: 75284-021