تور عمان

شاید بتوان عمان را نگین خاورمیانه خواند و سفر به آن همراه با تور عمان را سفر به سرزمین عجایب پنداشت. در عمان است که دیگر شن، صحرا، خشکی و صخره به آن معنای سوزان همیشگی نخواهند بود و باران به عنوان مائده‌ای آسمانی بیش از پیش جلوه خواهد کرد، چرا که هر کجا ی عمان اثر از خود برجای گذاشته خالق بهشتی زمینی شده است. در عمان  به دنبال هیاهوی همیشگی کلانشهرها نباشید، زیرا که سکوت بخشی از اصالت عمان است. گاه رویای خیس صحراهای رقصان عمان که هیچ خط شکسته‌ای را بر اندام طلاییشان برنتابیده‌اند در میان آبی آرام دریاچه‌های فصلی که به مانند یاقوتی کبود در میان صخره‌ها ی عمان می‌درخشند چون واقعیتی شیرین تجلی می‌یابد و گاه خواب آرامشان با انگشتان باد عمان آشفته می‌گردد. هیچ آشفتگی و ملالتی در عمان  ابدی نیست. لحظه‌ای بارانی سیل آسا چهره آفتاب را مکدر می‌سازد و ثانیه‌ای دگر گویی سال‌هاست که آسمان ابری بر خود ندیده است. لحظه‌ای طوفانی عظیم انبوهی از شن عمان را به صورت خشک مسافران می‌ساید و لحظه‌ای دگر غرق در شکوه و وقار بر زیر آفتاب آرام می‌گیرد. گویی تمام عناصر طبیعت دست در دست یکدیگر داده‌اند تا اثباتگر سخن آن مرد پاک طینت باشند "در پس هر سختی بی شک آسانی است."

تورهای عمان

برای مشاهده جزئیات تور های عمان روی هر یک کلیک کنید.
MSC Opera Cruise تور کشتی کروز خلیج فارس MSC Opera شناسه تور: 54 تور کشتی کروز خلیج فارس MSC Opera دبی، خصب، مسقط، ابوظبی، صیر بنی یاس شروع قیمت: € 1,290 + مبلغ ریالی 27 اسفند، 5 و 12 فروردین و... (نوروز 1403) تور عمان (تور مسقط 3 ، 4 ، 5 و 7 شب) شناسه تور: 77 تور عمان (تور مسقط 3 ، 4 ، 5 و 7 شب) تور مسقط (تور عمان) شروع قیمت: 7,790,000 تومان هر هفته (پاییز و زمستان 1401) تور عمان + امارات 7روز شناسه تور: 122 تور عمان + امارات 7روز تور مسقط 3شب+ تور دبی 3شب شروع قیمت: 24,950,000 تومان از 18 فروردین هر روز (بهار و تابستان 1401) تور عمان (تور مسقط صلاله 8روز) شناسه تور: 148 تور عمان (تور مسقط صلاله 8روز) تور صلاله 3شب+ تور مسقط 4شب شروع قیمت: 17,990,000 تومان جمعه و دوشنبه ها (بهار و تابستان 1401) تور عمان 7 شب تور مسقط شناسه تور: 174 تور عمان 7 شب تور مسقط تور مسقط عمان 8 روز شروع قیمت: 10,870,000 تومان جمعه و دوشنبه ها (تابستان و پاییز 1401) تور عمان (تور مسقط 4شب ) شناسه تور: 185 تور عمان (تور مسقط 4شب ) تور مسقط عمان (5روز) شروع قیمت: 8,620,000 تومان دوشنبه ها (تابستان و پاییز 1401) MSC Lirica Cruise تور امارات + عمان با کشتی کروز Lirica شناسه تور: 55 تور امارات + عمان با کشتی کروز Lirica دبی ،ابوظبی ،سیربنی یاس،مسقط ،خصب شروع قیمت: € 890 + مبلغ ریالی 9 و 23 فروردین (نوروز 99)

چرا تور عمان

آنان که بسیار سفر کرده باشند، سفر با تور عمان را تجربه‌ای به تمام معنا متفاوت خواهند یافت. عمان کوچک که بر شبه جزیره عربستان واقع گردیده، از غرب به امارات متحده عربی و عربستان سعودی، از جنوب به یمن و از شمال به دریای عمان محدود شده است و سادگی و سخاوت را در عرضه آنچه که سحرانگیز و باشکوه خوانده می‌شود پیشه کرده است. هیچگاه نمی‌توان از ظاهر عمان به حقیقت وجودیش پی‌برد. در برابر سازه‌ای مرمرین عمان می‌ایستید و در همان حال که به شکوه و وقار بامعنایش در عین سادگی می‌اندیشید به ناگاه قدم در جهانی هزار نقش عمان خواهید گذاشت؛ جایی که نور، سفال، فرش و چوب در قالبی عرفانی آمیخته‌اند و آرامشی جاودانه را به روح القا خواهند نمود. این همان مسلک اسلام‌گونه‌ایست که چون جریانی لطیف بر پیکر آن نقش زده و باطن را بر ظاهر ارجحیت نهاده است.

در هر خم شهرهای عمان مسجدی زیبا در سکوت نظاره‌تان می‌کند. در عمان این آسمان‌خراش‌ها نیستند که خط آسمان شهرها را مشوش می‌سازند، بلکه منار‌ه‌های زیبا و فروتن مساجد عمان هستند که در پس زمینه‌های کوهستانی می‌درخشند و به مانند ستونی مرمرین آسمان و زمین را به یکدیگر پیوند داده‌اند. در میان تمامی آنچه که در عمان عرفانی خوانده می‌شود، این مسجد جامع سلطان قابوس است که چون نگینی بر انگشتر شهر مسقط (پایتخت عمان) می‌درخشد و تنها عبادتگاهیست که با سخاوت مسلمان و غیر مسلمان را پذیراست. آنان که مذهب را تنها در سادگی و بی‌آلایشی تفسیر می‌کنند، سلطان قابوس را غیر زمینی خواهند یافت. زیبایی آمیخته با مذهب، نقوش آذین شده به نام‌های خداوندی، سطوح مرمرین، فرش‌ها و چلچراغ‌ طلایی آن سکوتی پر معنا را بر روحتان غالب خواهند نمود. اگر تا پیش از این شکوه و جلال را تنها در کاخ‌ها می‌پنداشته‌اید، تعریف خود را از زیبایی دگرگون خواهید کرد و شاید ناخواسته دعایی برای عافیت آنکه فرصت بازدید از این زیبایی را در اختیارتان نهاد زمزمه نمایید.

اگرچه تفاوتی بارز در ظاهر عمان  مشهود نیست، اما آنچه که متمایزشان می‌سازد تاریخچه پر فراز و نشیب عمان  است. قلعه‌های عمان به مانند تکه‌ سنگ‌هایی عظیم، جدا شده از دل صخره‌های سختند. برج و باروهایشان یادآور قدرت‌هاییست که هیچگاه ترس از زوال امانشان نداد. برون و درونشان ساده و بی‌آلایش است. گاه بر فراز تپه‌ای بلند قدم علم کرده‌اند و فارغ از عظمت عمان  متواضعانه سایش شن‌ها بر اندامشان را تاب می‌آورند و گاه بی‌هیچ دغدغه‌ای در میان نخلستان‌ها آرام گرفته‌اند. در این میان قلعه نزوی (واقع در شهر نزوی) با برج دوار عمان مرتفعش از شناخته شده‌ترین‌های تور عمان به شمار می‌رود. نقوش برجسته‌ دیواری، دالان‌های مخفی، برج و باروهای آجرین هر یک به عنوان نمادی از اقتدار خدشه ناپذیر عمان  خودنمایی می‌کنند و راوی داستان روزهای تلخ و شیرین عمان شده‌اند. قلعه بهلا (واقع در واحه بهلا) با آجرهای خام و صیقلی‌اش به عنوان عظیم‌ترین قلعه عمان شناخته می‌شود و نام خود را به عنوان میراث جهانی به ثبت رسانیده است. قلعه نخل عمان نیز (واقع در منطقه باطنه) با شکوه بر فراز کوه‌های حجر سکنی گزیده است و خسته از تمامی آشوب‌ها، خود را در میان صخره‌ها استتار نموده است.

اگرچه مزاج اصالت عمان  با مدرنیته و تجددگرایی چندان سازگار نیست، با این وجود با تمام بازدارندگی‌اش هرز چندگاهی به عمان تن در داده است و در این میان تالار سلطنتی اپرا مسقط عمان مثالی تمام عیار از این سرسپردگی به شمار می‌رود. ترکیب سحر انگیز چوب و مرمر آن را به شاهکاری تحسین برانگیز بدل نموده است و بار دگر این رنگ‌های سرخ و طلایی هستند که زیبایی و عظمت را در قالبی زمینی اما به تمام معنا با شکوه در مقابل دیدگان عمان  آشکار می‌سازند. معمار آن همان شاعر سلطان قابوس روحانیست و این بار غزلی عاشقانه سروده است. این تالار زیبا میزبان بسیاری از مراسمات و جشن‌های عمان است و محلی است که ارکستر سلطنتی عمان و دیگر هنرمندان بین‌المللی عمان اجراهای خود را بر روی صحنه می‌برند.

نمی‌توان از فرهنگ و تاریخ عمان سخن گفت اما نام موزه‌های آن را به میان نیاورد. شاید بتوان کامل‌ترین و پر مضمون‌ترینشان را در سفر با تور عمان موزه خانه زبیر (بیت الزبیر) دانست. این مجموعه زیبا آنچه را که اصالت این پهنه بر آن نقش بسته است درون خود جای داده. از بیت الباغ عمان که زمانی محل سکونت خانواده زبیر بوده است و امروزه به محلی برای نمایش خنجرها، اسلحه‌های گرم، سرمه‌دان‌ها، جواهرات و البسه سنتی مردان و زنان عمان بدل شده است تا حس غریبی که در بیت العود عمان و بیت الدلالیل عمان جاری است، هر یک انتظار شیفته‌ای را می‌کشند تا تاریخ را در قالبی متفاوت و دلچسب در اختیارش نهند. ظروف سفالین عمان ، پنجره‌هایی که به شیشه‌هایی رنگین آذین شده‌اند، سکه‌ها و کتاب‌ها تجربه‌ای لطیف، به رنگ و بوی عمانی را برایتان به ارمغان خواهند آورد و این بار اگر به داخل شهر عمان بازگردید درکی عمیق‌تر از کم و کیف آنچه در عمان باستانی و اصیل خوانده می‌شود پیدا خواهید کرد.

در سفر با تور عمان مجالی برای رهایی از همهمه همیشگی شهرها خواهید یافت. می‌توان در آب گرم دریاچه‌ای عمان خستگی را از تن به در آورد یا شب هنگام در چادری صحرایی به تماشای شاه‌چراغ‌های آسمان عمان نشست و غرق در سکوت عمیق شن‌های عمان آسوده از آفتاب شد. گردشگرانی که عمان را تنها با شن‌های داغ و آفتاب سوزان آن می‌شناسند، بی‌شک در خصب (مرکز استان مسندم) شگفت زده خواهند شد. آب زلال عمان ، دلفین‌ها، صخره‌های پر شیب و مناظر کوهستانی سبب شده است که آن را نروژ عربستان بخوانند. مسافرانی که تابستان را برای سفر عمان برمی‌گزینند، صلاله (واقع در استان ظفار) را مقصد خود قرار دهند. عمان  موسمی با آب و هوای فرح بخشش روحتان را جلا خواهد داد. اگر از عاشقان طبیعت هستید به دهکده رأس الحد عمان بروید و به تماشای لاک پشت‌ها و نخستین آفتاب شبه جزیره عربستان در عمان بنشینید و اگر پایتان تاب مسیر ناهموار را دارد به جبل الشمس عمان بروید و یکی از بزرگترین دره‌های جهان را در عمان نظاره کنید.

قیمت تور عمان

با توجه به آنکه عمده جاذبه‌های عمان در سه شهر مسقط ، صلاله و خصب عمان متمرکز شده‌اند، گردشگران می‌توانند در قالب تورهای ترکیبی عمان  یا تورهای تک عمان از این مقاصد گردشگری در سواحل خلیج فارس بازدید به عمل آورند. بسته به نوع پکیج‌های انتخابی اینکه با پرواز به مسقط بروید و یا با کشتی‌های تفریحی به عمان سفر کنید و همینطور کیفیت و درجه هتل و تعداد شب اقامت‌تان، هزینه‌ تقریبی سفر به عمان چیزی در حدود ۷ تا ۵۰ میلیون تومان به ازای هر نفر خواهد بود (البته این قیمت با احتساب نرخ تقریبی ریال عمان ۸۰،۰۰۰ تومان در آذر ماه ۱۴۰۰ می‌باشد)

چرا تور عمان آوای بورالان؟

با توجه به شرایط اقتصادی موجود، شاید قیمت اولین فاکتور انتخاب یک شرکت، جهت دریافت خدمات از آن باشد. در همین راستا خرید هتل، پرواز، تور و سایر خدمات گردشگری کشور عمان از شرکت خدمات مسافرتی آوای بورالان با نازل‌ترین قیمت نسبت به سایر رقبا شما را از گشت زنی در بین آژانسهای مسافرتی برای همیشه بی نیاز می‌کند. آوای بورالان یکی از قدیمی‌ترین مجریان تخصصی تورهای عمان می‌باشد که طی یک دهه اخیر با همکاری با بزرگترین شرکای تجاری خود در کشور عمان باعث کاهش هزینه‌های اقامت، گشت، ترانسفرهای فرودگاهی و بین شهری برای مسافرین عزیز گردیده است. فاکتور مهم‌تر از قیمت، بی‌شک کیفیت خدمات دریافتی است، که با توجه به سطح دانش و تجربه بالای مشاورین و کارشناسان گردشگری شرکت خدمات مسافرتی آوای بورالان، این امر به راحتی در دسترس شماست.
شما هر زمان که بخواهید یک مقصد گرم سیری و ساحلی را برای سفر خود انتخاب کنید، تور عمان می‌تواند یکی از گزینه های شما باشد، با این وجود بهترین زمان برای سفر به عمان شش ماهه دوم سال بویژه ماه‌‌های آذر، دی و بهمن هستند. اقلیم گرم عمان در طول ماه‌های مذکور تعدیل شده و از خنکای بسیار مطبوعی برخوردار می‌گردد. از این رو در فصول پاییز و زمستان پکیج‌ها پیشنهادی شرکت خدمات مسافرتی آوای بورالان به مقصد عمان متنوع‌تر می‌باشند و بازدید از جاذبه‌های آن را در قالب سفری خاطره‌انگیز به عمان  میسر می‌سازند. در این میان تور هشت روزه کشتی کروز MSC کروز عمان سفری لوکس و به یادماندنی را برای گردشگران رقم خواهد زد. در این سفر می‌توانید علاه بر مسقط عمان  و خصب عمان  از دیگر شهرهایی چون ابوظبی و جزیره صیر بنی یاس در شیخ نشین امارات دیدن نمایید. گشت‌های آپشنال کشتی عمان نیز امکان بازدید از جاذبه‌های بیشتری را فراهم خواهد آورد. از دیگر پکیج‌های پیشنهادی این شرکت می‌توان به تور چهار روزه مسقط عمان و تور هشت روزه مسقط صلاله عمان اشاره کرد. تور عمان بهار ۱۴۰۲، تور عمان تابستان ۱۴۰۲، تور عمان پاییز ۱۴۰۲، تور عمان زمستان ۱۴۰۱ و تور عمان نوروز ۱۴۰۲ از تهران و شیراز با پروازهای مستقیم به مسقط توسط شرکت های هواپیمایی قشم‌ایر، سلام ایر، تابان‌ایر و عمان‌ایر انجام می‌پذیرد و در ادامه مسیر هم جهت تورهای ترکیبی مسقط صلاله با پرواز سلام ایر به مقصد صلاله در حال انجام است.

تور عمان در دوران کرونا

جهت سفر به کشور عمان مطابق آخرین بروز رسانی های آذر ماه ۱۴۰۱ فقط مسافرینی اجازه سفر به کشور عمان را دارند که بصورت کامل با واکسنهای مورد تایید WHO در برابر ویروس کرونا واکسینه شده باشد امکان سفر به عمان را دارند. در حال حاضر کشور عمان علاوه بر واکسنهای مورد تایید سازمان بهداشت جهانی، واکسن روسی اسپوتنیک V را نیز می‌پذیرد.

به "تور عمان" امتیاز دهید

116 کاربر به "تور عمان" امتیاز داده اند | امتیاز: 4.1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور عمان"

78 دیدگاه

حامد 7 اسفند 1398

با سلام
من کارم آشپزی هست و می خوام برم عمان برای کار آشپزی می تونید راهنماییم کنید که بتونم با ارزانترین قیمت برم و برا خودم کار داخل رستوران پیدا کنم

پاسخ به حامد

سمیه حبیبی 24 بهمن 1398

سلام از تاریخ8 یا 9 اسفند تا 17 اسفند آیا تور برای مسقط عمان دارید قیمت و مکان مناسب دو نفر بزرگسال و یه دختر 7 ساله ویزا در فرودگاه هست زمان میبره یا نه لطفا راهنمایی کنید برای ورکشاپ قصد سفر داریم

پاسخ به سمیه حبیبی

رضا باقرزاده27 بهمن 1398

با سلام
مشاورین گردشگری ما در اسرع وقت با شما در تماس خواهند بود

پاسخ به رضا باقرزاده

میثم تراشی 24 بهمن 1398

سلام
برای ویزای کاری در ارتباط با ماساژ من و همسرم ماسور هستیم و چند سبک کار میکنیم و سابقه چند سال فعایت و دارای مدرک معتبر فنی حرفه ای چطور میتونم ویزای کاری عمان را بگیرم و هزینه صفر تا صدش چقدر میشه ممنون

پاسخ به میثم تراشی

رضا باقرزاده30 بهمن 1398

با سلام
چنانچه امکان کار در یک کشور خارجی را دارید و به ملزومات آن همچون آشنایی با زبان انگلیسی و یا زبان آن کشور و همچنین مدارک و تجربیات لازم مجهز هستید می‌توانید ابتدا برای یافتن کارفرما در کشور عمان می‌توانید در اینترنت این واژه ها را کپی کنید اnaukrigulf.com/massage-therapy-jobs-in-oman و یا jobs.laimoon.com/oman/massage,therapist و برای کارفرمایانی که درخواست نیروی کار در زمینه ماساژور کرده اند رزومه خود را بفرستید، چنانچه موفق به اخذ وقت مصاحبه از آنها شدید می‌توانید با تور عمان به آنجا بروید و درصورت توافق و عقد قرارداد همکاری کارفرما برای شما درخواست ویزای اقامت کاری خواهد زد

پاسخ به رضا باقرزاده

فاطمه 20 بهمن 1398

سلام خسته نباشید
من برای 16 مارچ میخوام همایش تو عمان باشم، بخوام با تورهای شما برم به مدت سه روز هزینه آن چقدر میشه؟ و اینکه آیا باید بیمه کنم خودمو؟ مسئول همایش از من خواسته کپی بیمه نامه رو براش بفرستم؟چه نوع بیمه ای و با چه مبلغی لازمه؟ ممنون از راهنماییتون

پاسخ به فاطمه

رضا باقرزاده30 بهمن 1398

با سلام
مشاورین گردشگری ما در اسرع وقت با شما در تماس خواهند بود

پاسخ به رضا باقرزاده

مهدیه 20 بهمن 1398

سلام و خسته نباشید همسر من فوق لیسانس عمران گرایش خاک و پی هست الان هم رئیس گروه نظارت کل کشور در یک اداره دولتی تهران سمت داره و سابقه کار هم 10سال دارن و غیر دولتی 4 سال - سن 34 سال
و خودم دیپلم فنی و حرفه ای کامپیوتر دارم و در اداره دولتی تهران مشغول به کار هستم 14 سال سابقه کار دارم
می خواستم ببینم برای مهاجرت به کشور عمان باید چه کاری انجام دهیم .
لطفا برام ایمیل کنید

پاسخ به مهدیه

رضا باقرزاده30 بهمن 1398

با سلام
شما ابتدا باید در زمینه کاری خودتون یک کارفرما در عمان پیدا کنید که به تخصص شما نیاز داشته باشه و با شما یک قرارداد کار امضا کنه و به واسطه اون برای شما ویزای کار درخواست کنه که با اون ویزا شما اجازه کار و زندگی در عمان رو خواهید داشت

پاسخ به رضا باقرزاده

حسین 11 بهمن 1398

اگر راهنمایی و یا عنایتی بفرمائید من هم متقابلا جبران میکنم

پاسخ به حسین

رضا باقرزاده13 بهمن 1398

با سلام
نفرمودید چجور راهنمایی نیاز دارید ؟

پاسخ به رضا باقرزاده

عباس محمدی نیا 1 بهمن 1398

سلام من قصد دارم برا کار یه سفر به عمان برم کارمن تعمیرات شیرالات صنعتی تو پتروشیمی با 20 سال سابقه کار والان هم بازنشسته هستم میشه من را راهنمایی کنید

پاسخ به عباس محمدی نیا

عباس محمدی نیا 9 بهمن 1398

سلام من قصددارم به عمان سفر کنم چطوری میتونم یه کار فرما توشرکتهای نفت پیدا کنم کارمن استاد کار شیرالات صنعتی (ولوشاپ) با 20 سال سابقه کار ودرحال حاضر بازنشسته هستم و39سال سن دارم چطوری می تونم شماره تلفن پیدا کنم وبا کارفرما تماس برقرار کنم

پاسخ به عباس محمدی نیا

رضا باقرزاده13 بهمن 1398

با سلام
شما برای شروع باید یک کارفرمای عمانی برای تخصص‌تان بیابید. برای یافتن کارفرما در حوزه نفت، گاز و پتروشیمی کشور عمان می‌توانید این آدرس اینترنی naukrigulf.com/oil-and-gas-jobs-in-oman را کپی و در قسمت وب آدرس بروز خود پیست نمایید و کلید اینتر را بزنید، لیست مشاغل مورد نیاز در حوزه نفت و گاز و پتروشیمی در عملن برای شما نمایش داده خواهد شد که پس از پیدا کردن شغل مورد نظرتان می‌توانید رزومه خود را برای کمپانی درخواست کننده اپلای نمایید. پس از توافق و عقد قرارداد کار، کارفرما برای شما درخواست ویزای اقامت کار خواهد زد که معمولا ظرف یک هفته ویزای یک ساله برای شما صادر و قابل تمدید خواهد بود.

پاسخ به رضا باقرزاده

رضا باقرزاده3 بهمن 1398

با سلام
جناب آقای محمدی نیا، شما ابتدا باید یک کارفرما در عمان داشته باشید که درصورت توافق برای همکاری و عقد قرارداد کار برای شما درخواست ویزای اقامت کاری (employment visa) بنماید که به واسطه آن برای شما ویزای اقامت و کارت اقامت دریافت نماید. این ویزا فقط برای افراد 21 الی 60 سال قابل درخواست می‌باشد. شایان ذکر است، حداقل حقوق در عمان 55.000 دلار سالانه می‌باشد. پس شما ابتدا باید یک کارفرما بیابید که به شما احتیاج داشته باشد بعد برای بقیه موضوعات با او وارد مذاکره شوید و درصورت توافق پس از عقد قرارداد موفق به اخذ ویزای اقامت عمان برای کار خواهید شد.

پاسخ به رضا باقرزاده

عباس محمدی نیا 3 بهمن 1398

سلام جناب آقای باقرزاده، من چطوری میتونم یک کار فرما پیدا کنم و ازچه طریقی متونم با شرکتها تماس بگیرم در ضمن من سنم 39 سال دارم
با تشکر فراوان

پاسخ به عباس محمدی نیا

رضا باقرزاده13 بهمن 1398

با سلام
چنانچه شرایط کار در خارج از ایران رو دارید، مثل آشنایی با زبان انگلیسی و زبان آن کشور، مدارک تحصیلی، وابق شغلی مستدل و ... می‌توانید از طریق شرکتهای کاریابی در عمان اقدام به اپلای کردن رزومه خود نمایید

پاسخ به رضا باقرزاده

سپهر 24 دی 1398

با عرض سلام وخسته نباشید .من و همسرم مدرک آرایشگری بین المللی داریم .خواستم بدونم برای دو روز تحقیق در مسقط با کشتی و کمترین هزینه چکار کنم ؟ هزینش چقدره ؟ البته پسرخاله من چابهاره و میتونم ازونجام اقدام کنم فقط اینکه از چابهار تا مسقط با کشتی حداقل نفری چقد هزینشه ؟

پاسخ به سپهر

رضا باقرزاده28 دی 1398

با سلام
از بنادر ایران به سمت بنادر عمان در حال حاضر هیچ کشتی مسافر بری فعال نمی‌باشد به همین علت تنها راه رسیدن شما به عمان پرواز می‌باشد. که قیمت آن در تور عمان لحاظ شده است

پاسخ به رضا باقرزاده

جمال 22 دی 1398

سلام ببخشید چطوری میشه یه کاره کابینت سازی mdf راه اندازی کنیم ممکنه کمک کنیت

پاسخ به جمال

رضا باقرزاده22 دی 1398

با سلام
در مورد راه اندازی کسب و کار در عمان باید باطلاع شما برسانم که نیاز به سرمایه زیادی می‌باشد. ابتدا باید در شراکت با یک شهروند کشور عمان شرکتی را با سرمایه حداقل 150.000 ریال عمان (معادل 390.000 دلار امریکا) ثبت کنید که طبق قوانین کشور عمان شما حداکثر می‌توانید 49 درصد از سهام آن در مالکیت خود داشته باشید، پس از مراحل انجام سرمایه گذاری شما امکان اخذ ویزای اقامت از طریق سرمایه گذاری را خواهید یافت که به واسطه آن اجازه کار و فعالیت اقتصادی در عمان به شما داده خواهد شد.

پاسخ به رضا باقرزاده

محمد 14 دی 1398

سلام.من ی دوست تو عمان دارم که قراره میزبانیه ما رو تو عمان برای 4روز قبول کنه.اگه من فقط بلیط رفتو برگشت و ویزا بخوام برای دو نفر برای تاریخ 20دی ماه چقد میشه؟

پاسخ به محمد

رضا باقرزاده15 دی 1398

با سلام
مشاورین گردشگری ما با شما تماس خواهند گرفت

پاسخ به رضا باقرزاده

صدف 7 دی 1398

سلام. ایا اینکه میگفتن با قایق یا ماشین شخصی بدون ویزا میشه به خصب عمان رفت درسته؟
ممنون میشم راهنماییم کنین

پاسخ به صدف

رضا باقرزاده10 دی 1398

با سلام
با توجه به فاصله قاعدتا امکان تردد با قایق وجود نخواهد داشت، در حال حاضر هم کشتی بین بنادر ایران و عمان وجود ندارد، مرز زمینی هم وجود ندارد. ویزا در بدو ورود با ارائه مدارک لازم با پرداخت مبلغ 6 ریال عمان صادر می‌گردد

پاسخ به رضا باقرزاده

موسوی 6 دی 1398

سلام
من مهندس برق هستم با تسلط به زبان انگلیسی در حال حاظر نظارت الکتریکال بیمارستان در حال ساخت در تهران بر عهده دارم به نظر شما سفر توریستی به عمان می تونه کمک کن بنده اونجا کار پیدا کنم

پاسخ به موسوی

رضا باقرزاده10 دی 1398

آقای موسوی، سلام، شما برای کار در یک کشور نیاز به اخذ ویزای اقامت دارید که برای آن باید یک کارفرمای محلی بپذیرد که بعنوان کفیل شما درخواست کننده ویزای اقمت برای شما باشد. سفر توریستی فرصت مناسبی است برای بررسی محیط و فرهنگ آن کشور و شهر بعنوان یک توریست. بررسی سبک زندگی و مسائل مربوط به یافتن کار به زمان بیشتری از یک سفر توریستی 3 یا 4 روزه نیاز دارد و بهتر است فاز مطالعاتی و یافتن کارفرما از قبل از سفر باید انجام شود تا درصورت نیاز بخش مصاحبه کاری در سفر انجام پذیرد.

پاسخ به رضا باقرزاده

سعید 6 دی 1398

سلام. من تا حالا خارج کشور نرفتم. خانواده من 4 نفر بزرگ و یه بچه 2/5 ساله است. برای اولین و شاید آخرین مسافرت خارج کشور کجا رو پیشنهاد میکنین؟
هزینه اش چقدر میشه؟
درضمن آب و هواش سرد نباشه چون خانمم حساسیت داره
ممنون

پاسخ به سعید

رضا باقرزاده10 دی 1398

با سلام
در اسرع وقت بابت دریافت اطلاعات مورد نیاز جهت ارائه مشاوره سفر با شما در تماس خواهیم بود

پاسخ به رضا باقرزاده

هاله 5 دی 1398

من یک پزشک‌متخصص بیماری های عفونی 51ساله هستم، و می خواستم بدانم آیا میتوانم به همراه همسرم برای کار به عمان مهاجرت کنم یانه.

پاسخ به هاله

رضا باقرزاده10 دی 1398

سلام
خانم دکتر ایوبیان، پاسخ شما با آقای موسوی مشابه هست که در مورد کار در عمان سئوال کرده بودند
به چند پرسش و پاسخ پایین تر مراجعه بفرمایید

پاسخ به رضا باقرزاده

مهران شجاعی 3 دی 1398

دروود من سازنده مبل و صندلی هستم کارگاه تولید مبل دارم دوستی هم دارم که در مسقط فروشگاه مبلمان و تخت خواب احداث کرده و خانواده خودش هم اونجا ساکن هستن و خیلی تعریف میکنه از کسب و کار و درامد اونجا و میگه تولید و ساخت مبل اونجا باارزش و سوداوره میخواستم راهنمایی بفرمایید بنده رو در این مورد و یک تور با قیمت مناسب برای عید 99 هماهنگ کنید یک سفر برم و یه بازدید از اونجا و شرایط کار داشته باشم

پاسخ به مهران شجاعی

رضا باقرزاده4 دی 1398

با سلام
مشاورین گردشگری ما در اسرع وقت جهت ارائه اطلاعات مورد نیاز با شما در تماس خواهند بود

پاسخ به رضا باقرزاده

محمدعلی صالحی 15 آذر 1398

سلام پکیچ تورر دریایی عمان در نوروز موجود است

پاسخ به محمدعلی صالحی

رضا باقرزاده19 آذر 1398

با سلام
با توجه به فاصله زیاد عمان با بنادر ایران مانند بندرعباس یا چابهار تا این لحظه کشتی مسافری بین بنادر ایران و عمان وجود نداشته است و بعید به نظر می‌رسد به این زودی هم برقرار شود.

پاسخ به رضا باقرزاده

شهاب 15 آذر 1398

سلام من پرستارم باسابقه 8سال کارمیخوام اگه شرایطش جوربشه برم عمان واسه کاروزندگی دغدغه کاررادارم لطفا راهنمایی کنید

پاسخ به شهاب

رضا باقرزاده19 آذر 1398

با سلام
در مورد ویزای کار باید باطلاع شما برسانم که باید برای موضوع شغلتان یک کارفرما وجود داشته باشد که شما را برای کار بخواهد و با توجه به اینکه شما اقامت عمان را ندارید باید شغل شما شغل کمیابی باشد و یا در مناطقی باشد که نیروی کار با تخصص شما وجود نداشته باشد و یا بسیار کم باشد. موضوع آشنایی با زبان محلی و انگلیسی برای مشاغلی مثل پرستاری هم که جای خود دارد. با همه این اوصاف اگر فکر می‌کنید می‌توانید یک کارفرما بیابید درصوتی که از طریق شرکت ما یک سفر به عمان داشته باشید، مشاورین شرکت ما در عمان به شما حداکثر راهنمایی را خواهند کرد. فقط به این موضوع دقت داشته باشید که شرایط توضیح داده شده را حتما در نظر داشته باشید.

پاسخ به رضا باقرزاده

عالیه مقتدری 14 آذر 1398

سلام من و دوستم دراسفند ماه میخوایم بریم مسقط یه تور ارزان قیمت میخوایم،ترجیحا منزل مبله ارزان قیمت و اقامت برا دوهفته تا یک ماه.بیشتر برای تحقیق و کار کردن در سالن زیبایی هست ممنون میشم راهنمایی کنید.

پاسخ به عالیه مقتدری

رضا باقرزاده19 آذر 1398

با سلام
در اسرع وقت مشاورین گردشگری ما با شما تماس خواهند گرفت

پاسخ به رضا باقرزاده

محمد 13 آذر 1398

سلام خسته نباشین . من ی ماه دیگه خدمت سربازیم داره تموم میشه و میخوام بعد از این ی سفر برم ک روحیه ام عوض بشه و از طرفی کارشناس عمرانم هستم و به بحث معماری هم علاقه مندم میخواستم نظر شما رو در باره عمان بپرسم و اینکه اگه ی تور ترکیبی با کشتی رو انتخاب کنم هزینه من برا این سفر تا چ حدی میشه ممنون میشم اگه راهنماییم کنین .

پاسخ به محمد

رضا باقرزاده19 آذر 1398

با سلام
خیلی خوشحال هستم و امیدوارم یک ماه باقیمانده از خدمت سربازی با تمام سختی‌ها و مشقات بهت خوش بگذره، مدت زمان لازم برای اخذ ویزا درصورتی که با کشتی کروز قصد سفر داشته باشی یک ماه هست برای همین اگر پاسپورت دارید همین الان باید برای ویزاتون اقدام بشه ولی اگر قبل از خدمت سربازی پاسپورت نداشتید قاعدتا باید تا پایان خدمتتون صبر کنید چون برای صدور پاسپورت کارت رو لازم دارید . فقط درصورت علاقمندی به آثار معماری کشور امارات دارای آثار مدرن زیادی هست هم در دبی و هم در ابوظبی ولی عمان بافتی تاریخی و سنتی داره. درهرصورت با توجه به قیمت و کیفیت این نوع سفر حتما پیشنهاد میشه با کشتی کروز به این سفر برید چون به ندرت یک کشتی کروز در این سطح به سواحل خلیج فارس میاد. کشتی بلیسیما که زمستان امسال به این مسیر اومده یکی از بزرگترین، لوکسترین و جدیدترین کشتی کروزهای جهان به شمار میره. شما علاوه بر استفاده از خدمات نامحدود کشتی شهرهای زیادی از این دو کشور رو می‌تونید در یک تور و یک سفر ببینید

پاسخ به رضا باقرزاده

نفیسه 16 آبان 1398

سلام خسته نباشین.من برای یه امتحان باید اخر آذر ماه به مسقط برم ممنون میشم راهنمایی کنین در مورد اینکه با تور برم راحت ترم یا نه

پاسخ به نفیسه

رضا باقرزاده25 آبان 1398

با سلام
مشاورین گردشگری ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

پاسخ به رضا باقرزاده

سپنتا 16 آبان 1398

سلام. اب و هوا مسقط در نوروز به چه شکله؟و این که ایا تور عمان در نوروز دارید؟

پاسخ به سپنتا

رضا باقرزاده25 آبان 1398

با سلام
سواحل جنوبی خلیج فارس در فصل نوروز یکی از بهترین آب و هواها طی سال را دارند و برای نوروز تور مسقط وجود دارد.

پاسخ به رضا باقرزاده

احمد 3 آبان 1398

یه تور مناسب با خانواده سه نفر... با رویکرد گردشگری و شناسایی فرصت سرمایه گذاری ممنون میشوم راهنمایی کوید

پاسخ به احمد

رضا باقرزاده25 آبان 1398

با سلام و تشکر از حسن انتخابتان، برای تور عمان همکاران و مشاورین گردشگری ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت

پاسخ به رضا باقرزاده

mostafa 29 مهر 1398

درود
کشتی به مسقط از کدوم شهر برقرار هست الان که میشه رفت؟تماس کرفتم خیلی پشت خط موندم کسی پاسخگو نبود منتظر جواب شما هستم
سپاس

پاسخ به mostafa

رضا باقرزاده25 آبان 1398

با سلام
از شهرهای جنوبی ایران با توجه به فاصله زیاد کشتی به مقصد مسقط وجود ندارد. اما اگر میخواهید یک سفر لوکس به مسقط داشته باشید می‌توانید با لوکس‌ترین و جدیدترین کشتی کروز جها MSC Bellissima که پاییز و زمستان 1398 را در سواحل خلیج فارس می‌باشد از بندر دبی سوار شوید و 7 شب و 8 روز را در خلیج فارس بین کشور عمان و امارات در سفر باشید. قیمت و اطلاعات این تور در صفحه تورهای کشتی کروز آوای بورالان.

پاسخ به رضا باقرزاده

علی 29 مهر 1398

سلام و خسته نباشید بنده میخواستم برای تاسیس یک شرکت تولیدی در کشور عمان سرمایه گذاری نمایم لطفا راهنمایی بفرمائید .

پاسخ به علی

رضا باقرزاده25 آبان 1398

با سلام
مشاورین گردشگری ما در اسرع وقت با شما در تماس خواهند بود

پاسخ به رضا باقرزاده

Farideh Jafari 19 مهر 1398

سلام من و دوستم در ابان ماه میخوایم بریم مسقط یه تور ارزان قیمت میخوایم،بیشتر برای تحقیق و کار کردن در سالن زیبایی هست ممنون میشم راهنمایی کنید.

پاسخ به Farideh Jafari

رضا باقرزاده4 آذر 1398

با سلامف مشاورین گردشگری ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

پاسخ به رضا باقرزاده

هانیه 5 مهر 1398

سلام من کارشناسی ارشد معماری هستم و میخواستم بابت کار در عمان یک بررسی داشته باشم و مهاجرت کنم.میشه راهنمایی کنید. متشکرم.یک سفر برم ببینم شرایط کاری به چه صورته و در صورت رضایت کارهام را انجام بدم.

پاسخ به هانیه

رضا باقرزاده9 مهر 1398

با سلام
سرکار خانم هانیه، پیشنهاد میشود درصورتی که سوابق کاری مرتبط با رشته تحصیلی خود دارید و همچنین با زبان انگلیسی به میزان لازم آشنایی دارید قبل از سفر با شرکتهایی که در مورد کاریابی در مسقط و سایر شهرها فعال هستند مکاتبه نمایید و با برنامه ریزی به آنجا سفر کنید. درصورتی که خدمات تور عمان را از ما خریداری کنید دفتر کارگزاری ما در عمان در این مورد به شما کمک لازم را خواهد نمود

پاسخ به رضا باقرزاده

زهرا 19 مرداد 1398

سلام ببخشید برای شهریور تور دارید نرخ بلیط و هزینه و مدت سفر با تشکر

پاسخ به زهرا

رضا باقرزاده20 مرداد 1398

سلام
سرکار خانم زهرا
تور عمان در تابستان 98 با ترکیبهای گوناگون در دسترس می‌باشد. مشاورین گردشگری ما جهت ارائه اطلاعات قیمتی با شما تماس خواهند گرفت. همچنین میتوانید قیمتهای دقیق ترکیب مورد نظرتان را در جداول نرخی بالا مشاهده فرمایید، کافیست روی محصول موردنظر کلیک نمایید.

پاسخ به رضا باقرزاده

مرضیه 4 مرداد 1398

تور مسقط اخر شهریور مرسی

پاسخ به مرضیه

masoud 17 تیر 1398

سلام,من میخوام واسه کار به عمان یه سفر داشته باشم تا بیشتر با اونجا وشرایط کار آشنا بشم,ممنون میشم اگه بتونید راهنماییم کنید و یه تور مناسب قیمت پیشنهاد بدید,تشکر

پاسخ به masoud

کارشناس آوای بورالان18 تیر 1398

سلام جناب جعفری با تشکر از حسن انتخاب شما. مشاورین ما با شما تماس میگیرند و راهنمای شما خواهند بود

پاسخ به کارشناس آوای بورالان

mostafa 9 تیر 1398

سلام,من میخوام واسه کار به عمان یه سفر داشته باشم تا بیشتر با اونجا وشرایط کار آشنا بشم,ممنون میشم اگه بتونید راهنماییم کنید و یه تور مناسب قیمت پیشنهاد بدید,

پاسخ به mostafa

کارشناس آوای بورالان10 تیر 1398

سلام مصطفی جان مشاورین ما با شما تماس میگیرند و راهنمای شما خواهند بود

پاسخ به کارشناس آوای بورالان

اشکان 25 خرداد 1398

تور عمان در حال چقدر هزینه اش میشه و چند روز

پاسخ به اشکان

کارشناس آوای بورالان1 تیر 1398

سلام تور عمان پکیج های متنوعی داره و از 4 شب شروع میشه و هر تعداد شبی که مد نظر شما باشه میشه به این پکیج ها اضافه کرد و اگر شما بر روی پکیج مدنظرتون کلیک کنید قیمت و تمامی جزعیات رو میتونید مشاهده کنید

پاسخ به کارشناس آوای بورالان

اسماعیلی 24 خرداد 1398

سلام من تیر ماه میخوام 5روز مسقط باشم 4نفر هستیم تور ارزون میخواستم

پاسخ به اسماعیلی

کارشناس آوای بورالان1 تیر 1398

سلام جناب اسماعیلی مشاورین ما با شما تماس میگیرند

پاسخ به کارشناس آوای بورالان

حمید معنوی 19 خرداد 1398

من میخوام برای کار برم السیب عمان قبلش میخوام با تور چهار روزه برم و کارمو اونجا قطعی کنم بعد اقامتم رو اوکی کنم شدنیه؟

پاسخ به حمید معنوی

کارشناس آوای بورالان1 تیر 1398

سلام جناب معنوی مشاورین ما با شما تماس میگیرند

پاسخ به کارشناس آوای بورالان

نرگس 26 اردیبهشت 1398

با سلام
من برای کنگره در مهرماه میخوام به مسقط برم.
آیا با تور برم ارزانتر میشه یا خودم ویزا و هتل بگیرم؟
البته مشکلی برای ویزا و هتل نیست. چون از طریق کنگره میتونم بگیرم.

پاسخ به نرگس

کارشناس آوای بورالان28 اردیبهشت 1398

سلام ما برای شما قیمت رو حساب میکنیم شما خودتون مقایسه کنید و بهترین انتخاب رو انجام بدین چون با توجه به هتل و تاریخ مد نظر شما قیمت متفاوت هستش

پاسخ به کارشناس آوای بورالان

نرگس 8 خرداد 1398

با سلام
ببخشید، 6 تا 9 نوامبر باید مسقط باشم.
تورهای شما چند روزه هست؟ و چه قیمتی درمیاد با کمترین هزینه ؟

پاسخ به نرگس

کارشناس آوای بورالان9 خرداد 1398

سلام من شماره شما رو در اختیار کانتر عمان قرار میدم و با شما تماس میگیرند

پاسخ به کارشناس آوای بورالان

علی 24 فروردین 1398

سلام بنده تولیدکننده هستم تو داخل کشور برا بازاریابی محصولم میخوام عمان برم با تور برم کمکی بابت اشنایی به بازار اونجا بهم میتونین بدین یانه؟

پاسخ به علی

کارشناس آوای بورالان25 فروردین 1398

سلام ما در زمینه های توریستی میتونیم در خدمت شما باشیم ولی شما بیشتر در زمینه تجاری اونجا فعالیت دارید متاسفانه در اون زمینه خدماتی نمیتونیم به شما ارائه بدیم

پاسخ به کارشناس آوای بورالان

محمد 20 فروردین 1398

سلام ،من قصد دارم برای موارد کاری به عمان سفر کنم و جنبه توریستی اصلا مد نظر نیست، به چه شکلى میشه با کمترین هزینه به عمان رفت؟! آیا رزرو هتل حتما الزامیه؟

پاسخ به محمد

کارشناس آوای بورالان22 فروردین 1398

سلام اگر شما هتل رزرو نکنید به شما ویزا نمیدن چون به عنوان توریست دارید وارد عمان میشید و مشاورین ما با شما تماس میگیرند و در این زمینه راهنمایی های لازم خدمت شما عرض میکنند

پاسخ به کارشناس آوای بورالان

Amir15 بهمن 1397

سفر به عمان رو در عید نوروز پیشنهاد میکنم.
بسیار دلچسب خواهد بود

پاسخ به Amir

mohammad29 خرداد 1397

ارزانترین سفر حوزه خلیج فارس کدام کشور هست؟

پاسخ به mohammad
* سوالتان را از کارشناس ما بپرسید، در صورتی که تمایل دارید با شما تماس گرفته شود، اطلاعات تماس خود را هم در فرم زیر درج نمایید (اطلاعات تماس شما در سایت نمایش داده نخواهد شد)
تلفن: 75284-021