تور سنگاپور

شاید اولین چیزی که در مواجهه با سنگاپور به چشم بیاید، تضادهای واضح و دائمی آن است: معبدهای دود گرفته سنگاپور در سایه آسمان‌خراش‌ها سنگاپور ، اقامتگاه‌های فوق‌العاده لوکس سنگاپور پشت به پشت جنگل‌ها سنگاپور ، بازارهای دست‌دوم فروشی سنگاپور در کنار مال‌های چند طبقه‌ی شیک و مجلل و یک روز جشن کریسمس در سنگاپور و روز دیگر رژه هندوها در سنگاپور و جشن سال نوی چینی سنگاپور . در هیچ جایی روی زمین نمی‌توانید ببینید مردم، آن گونه که در سنگاپور شاهدش خواهید بود، با یکدیگر تعامل کنند. از گردشگران و مسافران فصلی سنگاپور گرفته تا شهروندان، تک تک افرادی که روی سنگاپور راه می‌روند و نفس می‌کشند، معجونی پویا و دنیایی رویایی از فرهنگ‌ها، آرا و پیشینه‌هایی ساخته‌اند که نه نژادمحور است نه بیگانه و عجیب و غریب. دنیای آن‌ها آسیای مدرن و شاید هم دنیای آینده را در کنار یادگارهای گذشته نشان می‌دهد. دنیای آن‌ها جوانی است که موسیقی الکترونیک گوش می‌دهد و تلفن هوشمند به دست دارد و همزمان پیرمردی است که بلد است داستان‌های افسون‌کننده برای بچه‌ها تعریف کند. می‌توانید دنیا را بگردید بدون این که سنگاپور را ترک کنید: یک لحظه در بازار روز و مال‌های محله چینی‌ها سنگاپور خود را در هنگ کنگ می‌بینید و لحظه‌ای دیگر در محله‌ی هند کوچک سنگاپور به خیابان‌های بمبئی می‌روید. در تور سنگاپور کلیشه‌های معمول سفرهایتان را لحظه‌ای کنار بگذارید و آن وقت پیش رویتان مقصدی پیچیده‌تر، غافل‌گیرکننده‌تر و وابسته‌کننده‌تر از هر آن چیزی که تصورش را می‌کنید نمایان می‌شود. اگر می‌خواهید برای اولین بار به سنگاپور بروید خود را آماده کنید تا متحیر، هیجان‌زده و البته شیفته و عاشق سنگاپور شوید.

تورهای سنگاپور

برای مشاهده جزئیات تور های سنگاپور روی هر یک کلیک کنید.
Genting Dream Cruise تور کشتی کروز سنگاپور مالزی شناسه تور: 219 تور کشتی کروز سنگاپور مالزی تور کشتی کروز سنگاپور و مالزی 4روز شروع قیمت: € 990 + مبلغ ریالی از 12 تیر ماه هر هفته (تابستان 1403) تور پوکت + سنگاپور + بالی 15روز شناسه تور: 136 تور پوکت + سنگاپور + بالی 15روز تور پوکت 5شب+ سنگاپور 3شب+بالی 6شب شروع قیمت: $ 1,190 + مبلغ ریالی از 21 تیر هر هفته (تابستان 1403) تور بالی + کوالالامپور + سنگاپور 14 روز شناسه تور: 113 تور بالی + کوالالامپور + سنگاپور 14 روز تور کوالا 4شب+ سنگاپور 3شب+ بالی 6شب شروع قیمت: $ 990 + مبلغ ریالی از 21 تیر هر هفته (تابستان 1403) تور ترکیبی بالی سنگاپور 10روز شناسه تور: 112 تور ترکیبی بالی سنگاپور 10روز تور بالی 6شب + تور سنگاپور 3شب شروع قیمت: $ 890 + مبلغ ریالی از 21 تیر هر هفته (تابستان 1403) تور ترکیبی شرق آسیا * 17 روز * شناسه تور: 131 تور ترکیبی شرق آسیا * 17 روز * تور پوکت، کوالا، سنگاپور، بالی شروع قیمت: $ 1,290 + مبلغ ریالی از تیر ماه هر هفته (تابستان 1403) تور مالزی + سنگاپور شناسه تور: 118 تور مالزی + سنگاپور تور کوالا 4شب + تور سنگاپور 3شب شروع قیمت: $ 495 + مبلغ ریالی از 23 آذر هر هفته (پاییز 1402) تور سنگاپور شناسه تور: 141 تور سنگاپور تور سنگاپور 4 روز شروع قیمت: $ 445 + مبلغ ریالی هر روز (تابستان 1402) تور ترکیبی شرق آسیا 20 روز شناسه تور: 180 تور ترکیبی شرق آسیا 20 روز تایلند، ویتنام، فیلیپین، مالزی و.... شروع قیمت: $ 1,490 + مبلغ ریالی از 10 فروردین هر روز (نوروز 1402)

جشن ها، فستیوال ها و تعطیلات سنگاپور

خیلی اوقات و برای بسیاری از افراد، بهترین زمان برای رفتن به تور سنگاپور با همزمانی با جشن‌ها و مراسم‌های این کشور مشخص می‌شود. این که بخواهید از شلوغی این فستیوال‌های بزرگ سنگاپور و پرهیجان دوری کنید یا این که به جمعیت سنگاپور ملحق شوید و در شادی و تفریح آن‌ها شریک شوید، جواب سوال بهترین زمان را برایتان مشخص می‌کند. سنگاپور معجونی شگفت‌انگیز از گروه‌های مختلف قومی و مذهبی (مسلمانان، بودایی‌ها، هندوها و مسیحی‌ها) است و کارگران خارجی بسیاری را در خود جای داده است، در نتیجه فستیوال‌ها سنگاپور و رویدادهای متنوع و رنگارنگی را به خود می‌بیند.

روز سال جدید سنگاپور ، جشن ملی در سنگاپور است. این روز سنگاپور ، روز تعطیلی برای دانش‌آموزان و بسیاری از افراد شاغل است. بسیاری از مردم، این روز را همراه با خانواده جشن می‌گیرند و از غذاهای خوشمزه و چای بعدازظهری لذت می‌برند. با این که بسیاری از مغازه‌ها و رستوران‌ها مانند معمول باز هستند و پر شده‌اند از گردشگران تور سنگاپور که تعطیلات خود را سپری می‌کنند، اما بعضی از مکان‌ها ممکن است بسته بوده یا ساعت کاری خود را محدود کرده باشند.

روز ملی سنگاپور، هر سال در نهم آگوست جشن گرفته می‌شود. جشن این روز سنگاپور به مناسبت سالروز استقلال سنگاپور از مالزی در سال 1965 برگزار می‌شود. آتش‌بازی و نمایش‌های رقص‌های سنتی سنگاپور ، تنها گوشه‌ای از شادی‌ها و جذابیت‌های این روز در سنگاپور هستند. رژه روز ملی سنگاپور معمولا در مرکز شهر و در Padang سنگاپور یا استادیوم ملی سنگاپور  برگزار می‌شود.

سال نوی چینی بر اساس تقویم قمری مشخص می‌شود و در نتیجه تاریخ برگزاریش هر سال با سال قبل کمی تفاوت دارد. این فستیوال 15 روزه سنگاپور ، یک از محبوب‌ترین جشن‌ها در تمام دنیا است. مراسم‌ها، نمایش‌ها و رژه‌های مختلفی در شهر سنگاپور برگزار می‌شود و محله چینی‌های سنگاپور با فانوس‌ها و چراغ‌های رنگارنگ تزئین می‌شود. بازارها جنب و جوش خاصی پیدا می‌کنند و هر گوشه‌ای می‌توان رقص شیر را دید.

در زمان فستیوال فانوس سنگاپور که آن را با نام فستیوال نیمه پاییز سنگاپور هم می‌شناسند، کسانی که به محله‌ی چینی‌ها می‌روند می‌توانند با دیدن نمایش‌های مهیج رقص شیر و خوردن خوراکی خوشمزه‌ی این جشن سنگاپور مانند کیک ماه لحظاتی به یاد ماندنی را در تور سنگاپور داشته باشند. پاگودا و پل‌های باغ چینی Jurong سنگاپور ، با وسایل تزئینی و فانوس‌هایی به شکل حیوانات آذین می‌شوند. برجسته‌ترین قسمت این جشن، رژه فانوس بچه‌ها سنگاپور است؛ در این رژه صدها کودک با فانوس‌های رنگارنگشان در خیابان‌های محله چینی‌ها حرکت می‌کنند. فستیوال نیمه‌ی پاییز در روز پانزدهم ماه هشتم تقویم قمری جشن گرفته می‌شود، زمانی که ماه کامل است.

روز کریسمس سنگاپور تعطیلی عمومی در سنگاپور است و یک رژه عید در جاده Orchard برگزار می‌شود. در زمان کریسمس کل شهر تعطیل نمی‌شود، چرا که بسیاری از سنگاپوری‌ها کریسمس را جشن نمی‌گیرند. شب سال نو در سنگاپور، باشکوه و با عظمت جشن گرفته می‌شود. برنامه مخصوص شمارش معکوس با اجراهای افراد مشهور محلی در تلویزیون پخش می‌شود و چندین جشن بزرگ عمومی در مکان‌های مختلفی در سطح شهر برگزار می‌شوند. یک آتش‌بازی بزرگ در Marina Bay و در مقابل افق شهر، آسمان را روشن می‌کند. کافه‌ها و رستوران‌ها در سرتاسر شهر جشن‌های خود را برگزار می‌کنند و بسیاری از مسافران تور سنگاپور را در این شادی جمعی به سمت خود می‌کشانند. خیابان خرید Orchard، در دسامبر و برای پیشواز کریسمس، به یک سرزمین عجایب گرمسیری تبدیل می‌شود؛ کل خیابان با درخت‌ها، عصاهای آبنباتی، اسباب‌بازی‌ها و چراغ‌های زیبا تزئین می‌شود.

سنگاپور در شمال خط استوا قرار دارد. کشوری ثروتمند و مدرن است. سنگاپور از شمال با مالزی و از جنوب با اندونزی مرز آبی دارد. پیش از حضور کشورهای اروپایی در منطقه، منطقه‌ای که امروزه به عنوان سنگاپور شناخته می‌شود فقط منطقه ماهیگیری مالایی در ریزشگاه رودخانه سنگاپور بود. سنگاپور از سال ۱۸۲۴ تا ۱۹۶۳ میلادی، به غیر از سه سال در زمان جنگ جهانی دوم یکی از مستعمرات بریتانیا بود. در سال ۱۹۴۲ سنگاپور که هنوز مستعمره بریتانیا بود، توسط ژاپن اشغال شد و نیروهای بریتانیایی مجبور به ترک آن شدند. وینستون چرچیل این رخداد را «بدترین فاجعه و بزرگترین تسلیم در تاریخ بریتانیا» نامید. سنگاپور پس از پایان جنگ در سال ۱۹۴۵ میلادی دوباره توسط نیروهای بریتانیایی اشغال شد. هجده سال بعد در سال ۱۹۶۳ سنگاپور به عنوان عضوی از فدراسیون مالزی استقلال خود را از بریتانیا به دست آورد. این کشور در نهایت دو سال بعد در سال ۱۹۶۵ از مالزی جدا شد و به این ترتیب جمهوری سنگاپور شکل گرفت.

سنگاپور با مساحت ۷۲۲ کیلومتر مربع کمی کوچکتر از شهر تهران و کشور بحرین است. این کشور که از تعدادی جزیره تشکیل شده، یکی از مراکز بزرگ داد و ستد کالا در جهان است. سنگاپور یکی از ۳ کشور-شهر مستقل کنونی در جهان است و از زمان استقلال در سال ۱۹۶۵، به یکی از پررونق‌ترین کشورهای جهان تبدیل شده و امروزه یکی از پرترددترین بندرهای دنیاست. سنگاپور از لحاظ ذخایر معدنی کشور فقیری است اما اقتصاد آن که متکی بر بخش خدمات و صنعت است، رشد و شکوفایی فراوانی داشته و این کشور را به یکی از ثروتمندترین مناطق دنیا تبدیل کرده‌است. به نحوی که هم‌اکنون چهارمین مرکز اقتصادی بزرگ دنیا و سومین مرکز بزرگ پالایش نفت در دنیا به‌شمار می‌آید.

سنگاپور یکی از موفق‌ترین اقتصادهای بازار را دارد. اقتصاد این کشور در اصل بر پایه بازرگانی دریایی شکل گرفته‌است. سنگاپور در کنار کره جنوبی، هنگ کنگ و تایوان یکی از چهار ببر آسیا به‌شمار می‌رود اما این کشور توانست سه رقیب خود را از لحاظ درآمد سرانه پشت سر بگذارد. رشد اقتصادی سنگاپور از سال ۱۹۶۵ تا ۱۹۹۵ به‌طور میانگین سالانه ۶ درصد بود و باعث شد تا شیوه زندگی سنگاپوری‌ها به شدت بهبود یابد.

به "تور سنگاپور" امتیاز دهید

67 کاربر به "تور سنگاپور" امتیاز داده اند | امتیاز: 4.9 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور سنگاپور"

7 دیدگاه

یاشیل شمس 18 آذر 1398

سلام و وقت بخیر، ممنون از سایت بسیار خوبتون، لطف می کنید اگه چند مرکز خرید رو برای فروش عمده ی سازهای موسیقی بهم معرفی کنید، که از نظر قیمت مناسب باشد

پاسخ به یاشیل شمس

محسن 26 شهریور 1398

سلام
من 26 اکتبر در یک کنگره در سنگاپور سخنرانی دارم لطف راهنمایی بفرمایید چه تاریخی را برای تور انتخاب کنم بهتر است تا در آن تاریخ در انجا باشم.

پاسخ به محسن

رضا باقرزاده31 شهریور 1398

سلام
مشاورین گردشگری ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت

پاسخ به رضا باقرزاده

کامرانی 30 مرداد 1398

با سلام. هزینه ی تور سنگاپور برای 3 نفر بزرگسال + 1 بچه ی هشت ماهه برای 10 سپتامبر تا 17 سپتامبر چقدر میشه؟ متشکرم

پاسخ به کامرانی

رضا باقرزاده30 مرداد 1398

با سلام، جناب کامرانی شما در قسمت تورهای سنگاپور (بالای همین صفحه) تورهای متنوع سنگاپور از جمله تور سنگاپور تک و تورهای ترکیبی سنگاپور را می‌توانید مشاهده بفرمایید، کافیست بر روی محصول موردنظر کلیک کنید تا جدول نرخی هتلهای مختلف را مشاهده فرمایید، قیمت تور شامل مبلغ ریالی + مبلغ ارزی می‌باشد که مبلغ ریالی شامل پرواز، بیمه و ... و نرخ ارزی شامل هزینه هتل، ویزا و سایر خدمات در مقصد می‌باشد که شما میتوانید تمام مبلغ را بر مبنای نرخ حواله روز بصورت ریالی پرداخت کنید.

پاسخ به رضا باقرزاده

منیژه کامران 21 اردیبهشت 1398

با سلام
برای اواخر مرداد و یا اوایل شهریور شرایط تور را لطفا بفرمایید
متشکرم

پاسخ به منیژه کامران

کارشناس آوای بورالان24 اردیبهشت 1398

سلام خانم کامران مشاورین ما با شما تماس میگیرند

پاسخ به کارشناس آوای بورالان
* سوالتان را از کارشناس ما بپرسید، در صورتی که تمایل دارید با شما تماس گرفته شود، اطلاعات تماس خود را هم در فرم زیر درج نمایید (اطلاعات تماس شما در سایت نمایش داده نخواهد شد)
تلفن: 75284-021