تور ویتنام

از عاشقان غذا و ساحل‌روها تا علاقه‌مندان به هنر و فرهنگ و جویندگان هیجان و تفریح، تور ویتنام برای هر کسی چیزی برای ارائه دارد. با داشتن 3000 کیلومتر خط ساحلی گرمسیری، غذاهای خوشمزه و فرهنگ جالب توجه و خاص، ویتنام شگفت‌انگیز چشم‌انتظار کشف شدن توسط توریست‌های مشتاق از سراسر جهان است. مردمان ویتنام یکی از قدیمی‌ترین فرهنگ‌های جنوب شرق آسیا را دارند که تاریخ ویتنام  به 2000 سال قبل از میلاد بر می‌گردد. ویتنام با فرهنگ‌های چینی، خِمِری، هندی و همچنین استعمارگران فرانسوی تحت تاثیر قرار گرفته است. رفتار دوستانه را می‌توانید در تمامی لحظه‌های تور ویتنام خود حس کنید، چه در شهرهای بزرگ باشید چه در مناطق روستایی. غذاهای خیابانی به نشان ویژه ویتنام تبدیل شده‌اند؛ در یکی از دکه‌های خیابانی ویتنام توقف کرده، بر روی یک چهارپایه پلاستیکی نشسته و برخی از خوشمزه‌ترین غذاهای عمرتان را در ویتنام نوش جان کنید، غذاهایی که تازه و سالم هستند. سواحل تایلند و فیلیپین شهرتی جهانی یافته‌اند، اما در ویتنام سواحلی به همان زیبایی وجود دارند که همچنان بکر و دست‌نخورده باقی مانده‌اند. ساپا در شمال ویتنام نه تنها مسافران تفریحی بلکه بسیاری از کوهنوردان آماتور و حرفه‌ای ویتنام را هم به خود جلب می‌کند. همین حالا قبل از این که ویتنام دوست‌داشتنی بیشتر از این شهره و محبوب شود، به تور ویتنام بروید و خاطره‌هایی به‌یادماندنی برای خودتان به یادگار بگذارید.

تورهای ویتنام

برای مشاهده جزئیات تور های ویتنام روی هر یک کلیک کنید.
تور ویتنام 8 روز *کلاسیک* شناسه تور: 107 تور ویتنام 8 روز *کلاسیک* تور هانوی+ هالونگ بی+ سایگون شروع قیمت: $ 1,190 + مبلغ ریالی از 13 اردیبهشت هر هفته (بهار 1403) تور ویتنام 8 روز شناسه تور: 151 تور ویتنام 8 روز تور هانوی + تور نین بین + تور هالونگ شروع قیمت: $ 1,090 + مبلغ ریالی از 25 اسفند هر روز (نوروز 1403) تور ویتنام 9 روز شناسه تور: 152 تور ویتنام 9 روز تور سایگون + ناترنگ + هانوی + هالونگ شروع قیمت: $ 1,790 + مبلغ ریالی از 25 اسفند هر روز (نوروز 1403) تور ویتنام و کامبوج 13روز شناسه تور: 165 تور ویتنام و کامبوج 13روز تور ھانوی+ھالونگ+دانانگ-سایگون+کامبوج شروع قیمت: $ 2,490 + مبلغ ریالی از 25 اسفند هر روز (نوروز 1403) تور دور ویتنام 10 روز شناسه تور: 176 تور دور ویتنام 10 روز ھانوی+ ھالونگ+ دانانگ+ سایگون شروع قیمت: $ 1,590 + مبلغ ریالی از 18 بهمن هر هفته (زمستان 1402) تور ھانوی ھالونگ دانانگ 8روز شناسه تور: 177 تور ھانوی ھالونگ دانانگ 8روز تور ویتنام: ھانوی+ھالونگ+دانانگ شروع قیمت: $ 1,090 + مبلغ ریالی از 20 بهمن هر هفته (زمستان 1402) تور ویتنام 8 روز شناسه تور: 188 تور ویتنام 8 روز تور سایگون(هوشی مین)+ ناترنگ (ناترانگ) شروع قیمت: $ 1,190 + مبلغ ریالی از 23 آذر هر هفته (پاییز 1402) تور هوشی مین + موئینه 8 روز شناسه تور: 189 تور هوشی مین + موئینه 8 روز تور سایگون(هوشی مین) + فانتیت(مویینه) شروع قیمت: $ 990 + مبلغ ریالی از 25 اسفند هر روز (نوروز 1403)

چرا تور ویتنام؟

ویتنام یک جواهر کشف نشده واقعی است و تنها آنهایی که به تور ویتنام بروند می‌توانند آن را کشف کنند. ویتنام از نظر تعداد مکان‌های ثبت شده در میراث جهانی یونسکو چیزی کم و کسر ندارد: غارهای فونگ نا که بان، خلیج هالونگ، خیابان باستانی هوی آن و جزیره‌های چام تنها نمونه‌هایی از این لیست بلند بالا هستند که برای زیبایی فوق‌العاده‌شان در جهان شهره شده‌اند. حتی جاذبه‌هایی که در لیست میراث جهانی قرار ندارند، شما را شگفت‌زده خواهند کرد. برای مثال شهر دالات ویتنام از آن دست مکان‌هایی است که دیدنش را به هیچ عنوان نباید در تور ویتنام از دست بدهید. ساختمان‌های سبک فرانسوی شهر ویتنام ، در کنار یک جنگل کاج ویتنام که با باغ‌های توت‌فرنگی ویتنام  احاطه شده، حس بودن در اروپا را می‌دهند اما بازار پر جنب و جوش و جذاب شهر ویتنام ، ویتنامی بودن آن را لو می‌دهد. چه یک جاذبه مشهور و محبوب باشد، چه مکانی خاص و جذاب که آن را دور از مکان‌های توریستی پیدا کنید، مطمئن باشید ناامید نخواهید شد.

مانند بسیاری از ویتنام های همسایه‌اش در جنوب شرق آسیا، ویتنام یک گنجینه ارزشمند دارد: مردمش. در تور ویتنام هر کجا که بروید با لبخند و مهربانی محلی‌ها روبه‌رو خواهید شد، کسانی که در همه حال به همه کمک می‌کنند. برای مثال مردم هو ویتنام در تمام ویتنام برای رفتار سلطنتی خود مشهور هستند: برازنده و مهربانانه. در سوی دیگر مردم هوی آن ویتنام ، برای راستی و صداقتشان معروف هستند. اگر در سفرتان به دلتای مونگ ویتنام هم بروید، در آنجا از پذیرایی کشاورزان محلی ویتنام غافلگیر و شگفت‌زده خواهید شد.

قیمت تور ویتنام است که باعث شده ویتنام در بین مسافران با بودجه‌های محدود از سراسر جهان محبوبیت زیادی پیدا کند. با این که قیمت‌ها نسبت به چند سال پیش بالاتر رفته اما ویتنام خیلی ارزان‌تر از سفر به قاره‌های دیگر و یا حتی برخی از ویتنام های آسیایی خواهد بود. در ویتنام برای هر کسی با هر بودجه‌ای گزینه‌های مناسب وجود دارد. اقامت در یک هتل 5 ستاره در دا نانگ ویتنام به اندازه یک هتل 3 ستاره در یک شهر اروپایی خرج خواهد داشت. در سطح گزینه‌های مقرون‌به‌صرفه هم تعداد زیادی خوابگاه و مهماخانه در بیشتر شهرها وجود دارند که باعث می‌شوند فرصت داشتن یک تور ارزان ویتنام از هیچ کسی دریغ نشود. قیمت غذا نیز پایین است و غذاهای خیابانی ویتنام در میان بهترین‌های دنیا قرار دارند. حتی در شهرهای بین‌المللی و بزرگی مانند هانوی ویتنام و هوشی مین سیتی ویتنام هم شما می‌توانید با روزی 15 دلار سفرتان را انجام دهید.

تور ویتنام تمامی آن تجربه‌های خاص و جذاب که شما به دنبالش هستید را در اختیارتان قرار می‌دهد، تجربه‌هایی که در مسیرها و مکان‌های مشهور توریستی قرار ندارند و می‌توانند برای شما خاطره‌هایی منحصربه‌فرد به یادگار بگذارند. از اقامت در کنار یک خانواده از قوم‌های اقلیت در مناطق کوهستانی شمالی در ساپا تا عکس گرفتن از طلوع آفتاب در هوی آن و تخته‌سواری روی شن همراه با بچه‌ها در موی نه، آن قدر جاذبه خاص در ویتنام وجود دارد که اگر چند بار هم به ویتنام سفر کنید هر بار تجربه‌هایی متفاوت خواهید داشت.

شاید در سفرهایتان به ویتنام های دیگر غذاهای ویتنامی را امتحان کرده باشید، اما توجه داشته باشید آنها هیچ وقت به اندازه غذاهایی که در تور ویتنام نوش جان می‌کنید اصیل نیستند، حتی اگر به بهترین شکل تهیه شده باشند. آن حس و حال خاص بودن در کنار مردم ویتنام است که این ویژگی را به این غذاهای خوشمزه اضافه می‌کند. غذاهای ویتنامی فراتر از فو و ساندویچ‌های بهاری هستند؛ هر منطقه ویتنام غذاهای خاص خودش را دارد. سبزیجات تازه اصلی‌ترین غذاهای روی میزها ویتنام هستند اما محبوبیت گوشت و مرغ نیز در حال افزایش است. نزدیک مناطق ساحلی مانند نا ترانگ و دا نانگ شما می‌توانید انواع و اقسام غذاهای تازه ویتنام و لذیذ دریایی را پیدا کنید. ماهی‌ها و دیگر خوراکی‌های دریایی صبح‌ها صید می‌شوند و برای ناهار و شام در ویتنام با قیمت‌های ارزان به مردم ویتنام عرضه می‌شوند. یک خرچنگ پادشاه بزرگ تنها 8 دلار قیمت دارد و آن قدر زیاد است که می‌تواند بین 2 نفر تقسیم شود.

برای رفتن به ویتنام نیاز به ویزا دارید. برای گرفتن ویزای ویتنام علاوه بر مدارک معمول، شما به گواهی تمکن مالی یا گواهی اشتغال و مدارک سفر از جمله بلیت رفت و برگشت، وچر هتل‌های رزرو شده و بیمه سفر نیاز دارید. نیاز است که مدارک‌تان ترجمه شود اما به تایید وزارت دادگستری نیازی نیست. مراحل انجام صدور ویزای ویتنام را آژانس هواپیمایی انجام داده و نیازی به حضور شخصی در سفارت نیست. ویزای توریستی ویتنام بر اساس مدت سفرتان و حداکثر یک ماهه صادر می‌شود. اگر پاسپورت ویتنام های اروپایی و یا آمریکایی را دارید می‌توانید از طریق وبسایت سفارت ویتنام برای گرفتن ویزا اقدام کنید. ویزا برای شما ایمیل شده و در بدو ورود به ویتنام صادر می‌شود.

وقتی نام ویتنام شنیده می‌شود بسیاری آن را به شکل یک ویتنام ویران شده از جنگ تصور می‌کنند. ویتنام خیلی بیشتر از یک خاطره جنگی است: طبیعت زیبا و خارق‌العاده آن مطمئنا شما را در تور ویتنام حیرت‌زده خواهد کرد. پارک‌های ملی زیاد هستند و شما می‌توانید از انواع فعالیت‌های تفریحی متنوع مانند چادر زدن در طبیعت ویتنام ، تماشای پرندگان در جنگل‌های گرمسیری کوک فونگ یا کات با ویتنام ، اجاره یک جیپ و گشت و گذار در پارک ملی کات تین ویتنام و بسیاری دیگر لذت ببرید. خبر بد این است که توریسم، فعالیت‌های تجاری بسیاری را به طبیعت راه داده است؛ خبر خوب این است که همچنان مکان‌هایی بکر و دست‌نخورده برای دیدن وجود دارند.

به لطف تاریخ طولان ویتنام ، سنت‌های غنی و تاثیرات فرهنگ بودایی ویتنام ، تمامی ویتنام در تمام طول سال محل برپایی فستیوال‌های رنگارنگ و مختلف است. بسیاری از آنها را مسافران تور ویتنام نمی‌شناسند و در نتیجه اطلاعات کسب کردن در موردشان بسیار مفرح و جذاب است. در تعطیلات تت ویتنام  برای مثال شما این فرصت بی‌نظیر را خواهید داشت که ببینید خانواده‌ها چگونه عشق خود را به اجداد و همدیگر نشان می‌دهند. جشن تت را نباید با جشن سال نوی چینی اشتباه گرفت؛ تت در سال جدید قمری ویتنام جشن گرفته می‌شود اما حس و حال کاملا ویتنامی دارد؛ برای مثال در مناطق روستایی ویتنام مردم شب را بیدار می‌مانند و بر روی آتش کیک چانگ ویتنام درست می‌کنند. حتی شرکت در مراسم تعطیلات عمومی ویتنام هم جذاب است؛ اگر سفرتان با دوم سپتامبر همزمان شود، می‌توانید یک رژه سراسری ملی ویتنام را ببینید. تمام خیابان‌ها با پرچم‌های قرمز رنگ شده و آتش‌بازی‌های خیره‌کننده آسمان شب‌ها ویتنام را روشن می‌کنند.

چه چیزی می‌تواند آرامش‌دهنده‌تر از وقت گذراندن در آب‌های آبی دریا و زیر نور آفتاب باشد؟ اجازه دهید در تور ویتنام موج‌های سواحل بی‌نظیر ویتنام مانند دا نانگ ویتنام ، نا ترانگ ویتنام و موی نه ویتنام تمام استرس‌های زندگی امروزی را از شما دور کنند. ویتنام برخی از بهترین و برترین سواحل دنیا را دارد. بیشترشان برای شنا امن بوده و فرصت‌هایی عالی برای ورزش‌های آبی مفرح به مسافران ویتنام  ارائه می‌دهند. در نا ترانگ ویتنام برای مثال شما می‌توانید بادبادک‌بازی و چترسواری روی آب انجام دهید. در دا نانگ ویتنام شما می‌توانید از اقامتگاه‌ها و مناطق ساحلی ویتنام  در سطح جهانی لذت برده و یک سفر رمانتیک عالی یا سفری مفرح همراه با خانواده داشته باشید. برای کسانی که سواحل را دوست دارند، سفر به ویتنام زیبا باید در اولویت‌هایشان باشد.

به "تور ویتنام" امتیاز دهید

76 کاربر به "تور ویتنام" امتیاز داده اند | امتیاز: 4.7 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور ویتنام"

3 دیدگاه

هادی کاویان فر 5 خرداد 1399

با سلام
من با خانمی در شهر دالات اشنا شدم که مشتاق هستن برای دیدن او بروم، منتها از نظر مالی خیلی در سطح بالایی نیستم
لطفا راهنمایی کنین به چه شکل با قیمت ارزان میتوانم به ویتنام بروم، ممنون میشم

پاسخ به هادی کاویان فر

امیر لله ایان30 شهریور 1399

با سلام
با توجه به اینکه در حال حاضر امکان سفر توریستی به ویتنام و اکثریت کشورهای دنیا وجود ندارد باید مدتی را صبر بفرمایید تا پس از فائق آمدن به بحران جهانی کرونا و بازگشت به روزهای شکوفایی صنعت گردشگری دنیا مجددا سفرها راه‌اندازی بشوند تا بتوان راهی ارزان برای سفر شما یافت. تا آن زمان برای اطلاع از آخرین وضعیت مرزها و امکان سفر و همچنین دریافت اطلاعات مفید با موضوعات صنعت گردشگری به جمع دنبال کننده‌های ما در صفحه اینستاگرام شرکت با شناسه آی دی booralan@ بپیوندید.

پاسخ به امیر لله ایان

فرامرزی 29 شهریور 1398

اینقدر اسم اینجا مارو یاد جنگ ویتنام میندازه چیز دیگه ای نمیدونیم ازش، بیشتر بگید از ویتنام

پاسخ به فرامرزی
* سوالتان را از کارشناس ما بپرسید، در صورتی که تمایل دارید با شما تماس گرفته شود، اطلاعات تماس خود را هم در فرم زیر درج نمایید (اطلاعات تماس شما در سایت نمایش داده نخواهد شد)
تلفن: 75284-021