تور اروپا

به لطف قرن‌ها تاریخ، ادبیات افسانه‌ای اروپا ، فیلم‌های فوق‌العاده محبوب اروپا و البته برق نگاه مسافران در زمان تعریف خاطراتشان از  سفر اروپا فراموش‌نشدنی، تور اروپا سال‌ها است که عاشقان سیاحت و ماجراجویی و دوستداران تاریخ اروپا ، فرهنگ و طبیعت را اسیر و پابند دلبری پایان‌ناپذیرش کرده است. اروپا کوچکترین عضو هفت قاره است و سیستم حمل و نقل عمومی دسترس‌پذیرش، در قدم به قدم این جغرافیای کوچک اروپا پخش شده است. شبکه ریلی اروپا از شهرهای بزرگ و شلوغ تا روستاهای آرام گسترده شده و مسافران کنجکاو و جستجوگر را به پاسخ‌های غافل‌گیرکننده در هر لحظه‌ای از سفرشان می‌رساند. یک بلیت چند سفره اروپا تهیه کنید، پشت پنجره قطار اروپا بنشینید و از هر سانتی‌متر از منظره پیش رویتان، از کوه‌های برف گرفته آلپ تا دشت‌های سرسبز اسلوونی، قبل از رسیدن به سواحل طلایی مونته نگرو لذت ببرید. حتی یک بازدید کوتاه از اروپا، مسافران را با دنیای گوناگونی از کشورهای اروپا ، زبان‌ها، فرهنگ‌ها و تاریخ، معماری و غذاهای متنوع اروپا روبه‌رو می‌کند. می‌توان دلایل زیادی برای رفتن به اروپا  برشمرد، اما واقعیت این است که شما تنها به یک بهانه کوچک برای شروع سفر به اروپا نیاز دارید. هر لحظه‌ای از عمرتان که شده تجربه تور اروپا را از دست ندهید، سفری که شاید با شما کاری کند که با همان ریتم دلنواز، قلبتان را نه در سان فرانسیسکو بلکه در رم و پاریس اروپا جا بگذارید.

تورهای اروپا

برای مشاهده جزئیات تور های اروپا روی هر یک کلیک کنید.
تور پاریس، تور فرانسه شناسه تور: 68 تور پاریس، تور فرانسه تور پاریس فرانسه 7 روز شروع قیمت: € 1,490 + مبلغ ریالی از 25 مرداد هر هفته (تابستان 1403) MSC World Europa تور کشتی کروز MSC World Europa شناسه تور: 218 تور کشتی کروز MSC World Europa ایتالیا، مالتا، اسپانیا و فرانسه 8روز شروع قیمت: € 2,590 + مبلغ ریالی 22 و 29 تیر، 5 و 12 مرداد و ... (تابستان 1403) MSC Seaview Cruise تور کشتی کروز برزیل تا اسپانیا 18روز شناسه تور: 34 تور کشتی کروز برزیل تا اسپانیا 18روز مسیر کشتی: برزیل، جزایر قناری و اسپانیا شروع قیمت: € 2,990 + مبلغ ریالی 22 و 28 فروردین (بهار 1404) تور ایتالیا، تور دور ایتالیا 8 روز شناسه تور: 59 تور ایتالیا، تور دور ایتالیا 8 روز تور رم 3شب+ فلورانس 2شب+ ونیز 2شب شروع قیمت: € 1,990 + مبلغ ریالی از 1 شهریور هر هفته (تابستان 1403) تور اسپانیا 8 روز شناسه تور: 58 تور اسپانیا 8 روز مادرید 3شب + بارسلون 4شب شروع قیمت: € 1,790 + مبلغ ریالی از 18 مرداد هر هفته (تابستان 1403) تور اسپانیا ایتالیا 8 روز شناسه تور: 65 تور اسپانیا ایتالیا 8 روز تور بارسلون 3شب+ کشتی 1شب+ رم 3شب شروع قیمت: € 1,990 + مبلغ ریالی از 11 مرداد هر هفته (تابستان 1403) تور ایتالیا فرانسه 8 روز شناسه تور: 66 تور ایتالیا فرانسه 8 روز تور رم 4شب + تور پاریس 3شب شروع قیمت: € 1,990 + مبلغ ریالی از 25 مرداد هر هفته (تابستان 1403) MSC Divina Cruise تور کشتی کروز اروپا MSC DIVINA شناسه تور: 43 تور کشتی کروز اروپا MSC DIVINA تور یونان، ایتالیا، ترکیه کشتی کروز *8روز* شروع قیمت: € 2,490 + مبلغ ریالی 18 و 25 تیر، 1 و 8 مرداد و...(تابستان 1403)

چرا تور اروپا؟

اروپا تاریخی طولانی دارد و البته کلی بنا و ساختمان برای اثباتش. قدم زدن در شهرهای این قاره همانند پا گذاشتن در تاریخ زنده است. قدمت برخی از سازه‌های اروپا  در جاهایی مانند رم حتی به حدود 2000 سال قبل بر می‌گردد. پانتئون، فوروم رمی، کلیسای جامع فلورانس، میدان سینت مارک ونیز، کلیسای نوتردام پاریس اروپا و کولوسئوم تنها موردهای اولی این لیست بی‌انتها هستند. در تور اروپا از تماشای این شاهکارهای معماری لذت ببرید، به بازدید موزه‌ها اروپا بروید و هر چه قدر که می‌توانید عکس بگیرید. این شهرهای اروپا  زنده‌اند، نفس می‌کشند و گذشته پر از فراز و نشیبشان را به امروزی‌ها نشان می‌دهند. خود را به آکروپولیس اروپا در بالای کوه برسانید و در جایی بنشینید که زمانی سقراط نشسته و فکر کرده است و در خیابان‌های سنگ‌فرش پراگ قدم زده و دنیای پنهانش اروپا را کشف کنید. در تور اروپا به هر کجا که بروید و روی هر منطقه‌ای که دست بگذارید، تجربه‌ای از تاریخ خواهید داشت که در هیچ جای دیگری در جهان پیدا نخواهید کرد.

اروپا

اروپا پر شده از غذاهای خوشمزه و این بار غذاهایی که بیشترشان را می‌شناسید. کسانی که غذا خوردن را دوست دارند، تور اروپا را هم دوست خواهند داشت. تصورش را بکنید: در حال قدم زدن در یک شهر کوچک فرانسه اروپا هستید، از آن شهرهایی که انگار از قصه‌های پریان بیرون آمده است؛ بوی خوش نان داغ شما را به آن سوی خیابان و مغازه کوچکی می‌رساند. در چوبی را که باز می‌کنید صدای زنگ به صدا در می‌آید و رایحه خوش کروسانت‌های داغ و Pain au chocolat وجودتان را پر می‌کند. در ایتالیا اروپا روی صندلی‌های بیرون رستوران نشسته‌اید و منظره پیش رویتان آب‌های شفاف دریای مدیترانه اروپا و قایق‌های رنگارنگ اروپا ماهیگیری هستند. نسیم خنک دریا می‌وزد و شما مطمئن هستید که غذای دریایی لذیذی که میل می‌کنید همین امروز توسط ماهیگیران محلی اروپا  به شما رسیده است. یک جلاتو در دستانتان است و در خیابان‌های رم قد می‌زنید و خنکی این بستنی، گرمای آفتاب بالای سرتان را محو می‌کند. در خیابان‌های باریک ناپل اروپا  قدم می‌زنید و از زیبایی اطرافتان لذت می‌برید، اما ظهر شده، کلی جا برای دیدن مانده و شما باید انرژی خود را دوباره به دست آورید. جای نگرانی نیست چرا که احتمالا یک پیتزا فروشی جمع و جور درست روبه‌رویتان قرار دارد. بخار بلند شده از اصیل‌ترین پیتزای جهان و طرح زیبای برگ‌های ریحان بر روی صفحه سفید و قرمز گوجه و پنیر پیتزای داخل بشقاب، اروپا حتی قبل از خوردن هم کلی انرژی را به شما بر می‌گرداند و به همین جا ختم نمی‌شود، در تور اروپا در هر شهر و کشوری، کلی خوردنی و نوشیدنی برای امتحان کردن و لذت بردن وجود دارد.

اروپا با مناظر طبیعی خیره‌کننده و نفس‌گیر پر شده است؛ به هر کشوری که می‌روید آن چه که پیش رویتان می‌بینید تصویر یک کارت پستال خاطره‌انگیز خواهد بود. حتی مناظر شهری هم افسون خاص خودشان را دارند. مهم نیست در تور اروپا به کدام کشور می‌روید، در هر حال مبهوت و شیفته زیبایی می‌شوید که شما را احاطه کرده است. درست است که شهرهای بزرگ، سر خط خبرها را پر کرده‌اند اما این مناطق روستایی هستند که مسافران را عاشق می‌کنند. فرش شده با برف درخشان در زمستان و سرسبز و پر از گل در بهار، کوه‌های آلپ سوئیس اروپا رویای هر کسی است که طبیعت‌گردی را دوست دارد. در چینکو تره ایتالیا اروپا ، یک مسیر پیاده‌روی رویایی، 5 شهر کوچک فوق‌العاده خوش‌منظره را به همدیگر متصل می‌کند؛ شهرهایی که روی صخره‌ها، رو به دریای همیشه آبی مدیترانه اروپا جا خوش کرده‌اند. دریاچه‌های ایتالیا اروپا هیچ وقت فرصت افسون کردن مسافران تور اروپا را از دست نمی‌دهند؛ جایی که آرزو می‌کردید کاش هر روز زندگی‌تان به همین شکل بود: در تراس یک خانه روستایی سنگی بازسازی‌شده، زیر آفتاب توسکانی دراز می‌کشیدید، یک نوشیدنی گوارای محلی می‌نوشیدید و کتاب می‌خواندید. البته تجربه چند روزه این طبیعت اعجاب‌انگیز اروپا هم خاطره‌ای شیرین برای تمام عمر به یادگار می‌گذارد. یک کلبه روستایی در مزارع ارغوانی رنگ پروونس فرانسه اروپا اجاره کنید تا متوجه شوید این دنیا چه تاثیری بر جان ونگوگ داشته است. حتی می‌توانید به جستجوی بابانوئل تا لپلند فنلاند پیش بروید و محو جادوی شفق قطبی در آسمان اروپا شوید.

کشورهای اروپایی کلی زمان داشته‌اند تا برنامه‌ریزی شهری خود را کامل کنند و سیستم حمل و نقل عمومی را در کنترل کامل خود در آورند. مسافران تور اروپا می‌توانند بسیاری از جاذبه‌های گردشگری شهرها اروپا را در زمانی کوتاه ببینند. یک روز گردش در شهر می‌تواند شامل دیدن کارهای هنری در موزه‌ها، خرید کردن، بازدید از ساختمان‌های معروف، خوردن غذاهای لذیذ، دیدن معماری قرون وسطایی اروپا و استراحت باشد. البته که در بسیاری از این شهرها پیاده‌روی و گشتن در خیابان‌ها و کوچه‌ها، خودش یکی از جذاب‌ترین کارهایی است که می‌توان در تور اروپا انجام داد. به علاوه مرزهای باز منطقه پیمان شنگن، سفر به تمام نقاط اروپا را با یک مهر در پاسپورت در زمان ورود و خروج به این قاره ممکن کرده است. کشورهای عضو شنگن بسیاری از کشورهای اتحادیه اروپا و کشورهایی مانند سوئیس اروپا را شامل می‌شوند. در محدوده کشورهای عضو پیمان شنگن شما می‌توانید ماشین کرایه کنید و در امتداد جاده‌های رویایی ایتالیا خود را به فرانسه برسانید. سوار قطار پر سرعت اروپا شوید و در کمتر از چند ساعت از آلمان به اتریش بروید. گاهی حتی می‌توانید با پای پیاده بدون این که لازم باشد توقف کنید از مرز یک کشور اروپا عبور کنید.

آیا می‌دانستید که ایتالیا اروپا بیشتر از هر کشوری روی زمین شاهکار هنری به ازای هر متر مربع دارد؟ یا این که موزه لوور پاریس اروپا 380 هزار قطعه و 35 هزار کار هنری دارد؟ اروپا برخی از بهترین تئاترهای دنیا را دارد و هر طرف که سر می‌چرخانید، یک موزه هنری اروپا را خواهید دید. عاشقان فرهنگ و هنر در تور اروپا به منزل مقصودشان می‌رسند. برای بسیاری از اروپایی‌ها مهمان‌نوازی طریقت زندگی است. مهم نیست به کجا اروپا سفر می‌کنید مطمئنا با آغوش باز پذیرایی خواهید شد. اروپا را با تقویم منحصربه‌فرد فستیوال‌هایش می‌شناسند؛ از فستیوال‌های مهم اروپا  از نظر تاریخی (مانند هفته مقدس سمانا سانتا در سویا یا کارناوال ونیز) گرفته تا فستیوال‌های مسخره اروپا (مانند مسابقه سالانه پنیر قل دادن در گلاسترشر). احتمال همزمان شدن تور اروپا شما با یکی از این فستیوال‌های جذاب زیاد است. موسیقی اروپا یی، فیلم، کمدی، غذا، نوشیدنی، مد و هر چیزی که فکرش را بکنید؛ شما تنها نامش را ببرید، یک فستیوال در اروپا وجود دارد که آن را جشن بگیرد.

و آخرین دلیل برای رفتن به تور اروپا در هر لحظه‌ای که امکانش را داشتید، این است که زندگی کوتاه است. آیا واقعا می‌خواهید تا زمان بازنشستگی صبر کنید تا از لذت سفر به شهرهای بزرگ اروپا مانند پاریس، لندن، رم، استکهلم، بارسلون، لیسبون، وین، آمستردام، پراگ و خیلی‌های دیگر لذت ببرید؟ مکان‌هایی روی این کره خاکی وجود دارند که باید در طول عمرتان، یکبار هم که شده آنها را ببینید؛ مکان‌هایی مانند کولوسئوم رم اروپا ، کانال‌های ونیز، قلعه ادینبورگ، برج ایفل، آلپ سوئیس، شهرهای قرون وسطایی آلمان، پارتنون و خیلی‌های دیگر. شاید در نگاه اول سخت به نظر آید اما شدنی است. تور اروپا یک رویای دست‌نیافتنی نیست، چرا که رویاها تنها به اندازه مقدار تلاشمان از ما فاصله دارند.

به "تور اروپا" امتیاز دهید

87 کاربر به "تور اروپا" امتیاز داده اند | امتیاز: 4.5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور اروپا"

13 دیدگاه

جواد 5 آبان 1398

با سلام من یک تور 8 یا 10 روزه فرانسه اسپانیا برای دو نفر در بهمن ماه 98 میخوام

پاسخ به جواد

رضا باقرزاده25 آبان 1398

با سلام
ضمن تشکر از حسن انتخابتان در اسرع وقت مشاورین گردشگری ما با شما در تماس خواهند بود

پاسخ به رضا باقرزاده

سعید 1 آبان 1398

سلام اگه پرینت حساب بانکی و تمکن مالی نداشته باشیم نمیتونیم ویزا شینگن بگیریم؟ ایا راهی میشناسین که بشه ویزا تور اروپا رو گرفت؟ هزینه های تور رو میتونم بدم برای دو نفر. خواهشا اگه راهی میشناسید معرفی کنید خیلی ممنون از وقتی که گذاشتین

پاسخ به سعید

رضا باقرزاده25 آبان 1398

با سلام
گردش حساب و گواهی تمکن مالی دو تا از اصلی ترین مدارک مورد نیاز برای درخواست ویزای شنگن هست و بدون اون کار بسیار دشوار خواهد بود

پاسخ به رضا باقرزاده

فهیمه6 مهر 1397

سلام من میخاستم اروپا به اسلوونی سفرکنم ایا تور برای این کشور دارید وهزینهاش چقدره

پاسخ به فهیمه

پرویز پیروزمند4 شهریور 1397

با درود وسپاس از شرح صدرتان در انتقال مطلب ،در آغاز یک چیز باعث کنجکاوی من شد وآن اینکه چرا در ثبت نام شرکت ،بورلان، با حروف لاتین از دو املائ متفاوت در عنوان و نشانی تگرامی و اینترنتی شامل booralan و buralan استفاده شده است چرا،؟و کدامیک دارای اساس واعتبار است ؟ ودیگر اینکه واژه بورلان از چه زبانی بوده وبه چه معنی میباشد؟ ازآنجا حوزه واژشناسی از تعلقات تحقیقی اینجانب است ،این واژه در زبان کردی قابل تامل است ومشابهات ساختاری بسیار دارد واز دو بخش تشکیل شده است:
1 - بور boor دلالت به نوعی رنگ مانند خاکی :کوت بور «کت خاکی رنگ» ونیز به معنی ساده و معمولی :بوره پیا«مرد معمولی ،رعیت ،زمین بایر: بور برزین «زمین بلندی بایر»
ولی اگر با تغییری از این قرار تلفظ کنیم : bawr دلالت به ببر حیوان گربه سان وحشی دارد .
2 - واما بخش دوم : لان « نسل ، نژاد ، جایگاه و منزل ومٱوا ، بنابراین در این صورت به معنی : «مٱوای ببرها» ست.مانند : مارلان ،
چرخه لان، قلالان، دالالان .
امیدوارم مفیدواقع قرارگرفته باشد ولی دوراز انتظار نیست اگر درگوشهایی جهت روشنی اذهان معنی و وجه تسمیه را قید کنید.

واما بخاطر کاهش تقاضا ی سفر در پاییز و در نتیجه راحتی وتا حدودی ارزانی که به سفری هرچند کوتاه اقدام کنیم لذا خواهشمندم هزینه کلی هر تور قید کنید .و اگر نتوان ارز یورو تهیه کرد آیا میتون به نرخ روز به تومان پرداخت کرد؟لطفآ پاسخ دهید .
با سپاس و آرزود دیدار تان
پرویز پیروزمند

پاسخ به پرویز پیروزمند

کارشاس آوای بورالان4 شهریور 1397

با سپاس از بذل توجهات حضرتعالی
1- آدرس قبلی وبسایت buralan.com بوده است که به دلایل فنی ناچار به تغییر آن به آدرس booralan.com شدیم (البته هر دو دامنه فعال هستند و دامنه قبلی فقط جنبه بلاگینگ دارد) و به همین دلیل شناسه شبکه های اجتماعی با املای دامنه قبلی بوده و تغییری نکرده اند

2- واژه بورالان از نام تالابی در ماکو گرفته شده است

3- قیمتها به دلیل نوسانی بودن ارزهای خارجی به صورت ارزی و ریالی درج شده اند و در هنگام پرداخت معادل ان به ریال از مسافر اخذ میگردد

پاسخ به کارشاس آوای بورالان

سمانه9 تیر 1397

با سلام
من و همسرم و دختر 2 ساله ام قصد رفتن به ایتالیا با تور داریم .ایا وثیقه میخواد؟

پاسخ به سمانه

فرید8 خرداد 1397

با سلام.برای اوایل اسفند چه کشوری رو برای سفر ماه عسل پیشنهاد می کنید؟

پاسخ به فرید

کارشناش 205 (آوای بورالان)8 خرداد 1397

جناب آقای فرید اکبری با سلام . برای قبل از نوروز سفر های پیشنهادی به شما از طرف این شرکت سفر ِ رویایی کروز در آبهای گرم خلیج فارس که یکی از بزرگترین کروزهای کمپانی MSC می باشد و برای نوروز سفر به شهر عشاق پاریس می باشد

پاسخ به کارشناش 205 (آوای بورالان)

محمد8 خرداد 1397

سلام وقت بخیر میخواستم سوال کنم که برای ماه عسل کدوم تورتون رو پیشنهاد میکنید...؟
تشکر

پاسخ به محمد

ali moeinaddini16 اردیبهشت 1397

باسلام واحترام بنده یک بار تور اتریشر
را رفتم حالا می خواهم با خانواده درفصل ارزان بروم خوا هشمندم راهنمایی فرمایید متشکرم

پاسخ به ali moeinaddini

محبوبه20 فروردین 1397

سلام آقا ما یهو به سرمون زد بجای گرفتن عروسی بریم فرانسه کلا هم پاسپورت اینا نداریم آیا امکانش هست تا یه ماه کار هامون رو انجام بدیم و بریم یا نه؟
باید چیکار کنیم دقیقا؟

پاسخ به محبوبه
* سوالتان را از کارشناس ما بپرسید، در صورتی که تمایل دارید با شما تماس گرفته شود، اطلاعات تماس خود را هم در فرم زیر درج نمایید (اطلاعات تماس شما در سایت نمایش داده نخواهد شد)
تلفن: 75284-021