تور ایتالیا

ایتالیا این کشور شگفت انگیز در جنوب اروپا واقع شده است و شکلی شبیه به چکمه دارد و یکی از محبوب‌ترین مقاصد گردشگری در سراسر دنیا به شمار می‌آید. دلایل متعددی اثباتگر این شهرت و محبوبیتند که از میان آن‌ها می‌توان به گنجینه‌های هنری ایتالیا ، مد، چشم‌اندازهای مسحور کننده ایتالیا و غذاهای بسیار لذیذ ایتالیا اشاره کرد. سفر با تور ایتالیا تجربه‌ای منحصر بفرد برای هر آن کس که شیفته فرهنگ و هنر ایتالیا است به همراه خواهد داشت. با این وجود برای بازدید از تمامی جاذبه‌های ایتالیا  تاریخی زمانی به درازای یک عمر لازم است. پس چمدانتان را ببندید، بند کفش‌هایتان را محکم کنید و خود را برای سفری در زمان آماده نمایید، چرا که زیبایی‌های ایتالیا همانند سیاهچاله‌‌ای فضایی شما را به دنیایی دیگر خواهند برد.

تورهای ایتالیا

برای مشاهده جزئیات تور های ایتالیا روی هر یک کلیک کنید.
MSC World Europa تور کشتی کروز MSC World Europa شناسه تور: 218 تور کشتی کروز MSC World Europa ایتالیا، مالتا، اسپانیا و فرانسه 8روز شروع قیمت: € 2,590 + مبلغ ریالی 22 و 29 تیر، 5 و 12 مرداد و ... (تابستان 1403) تور ایتالیا، تور دور ایتالیا 8 روز شناسه تور: 59 تور ایتالیا، تور دور ایتالیا 8 روز تور رم 3شب+ فلورانس 2شب+ ونیز 2شب شروع قیمت: € 1,990 + مبلغ ریالی از 1 شهریور هر هفته (تابستان 1403) تور اسپانیا ایتالیا 8 روز شناسه تور: 65 تور اسپانیا ایتالیا 8 روز تور بارسلون 3شب+ کشتی 1شب+ رم 3شب شروع قیمت: € 1,990 + مبلغ ریالی از 11 مرداد هر هفته (تابستان 1403) تور ایتالیا فرانسه 8 روز شناسه تور: 66 تور ایتالیا فرانسه 8 روز تور رم 4شب + تور پاریس 3شب شروع قیمت: € 1,990 + مبلغ ریالی از 25 مرداد هر هفته (تابستان 1403) MSC Divina Cruise تور کشتی کروز اروپا MSC DIVINA شناسه تور: 43 تور کشتی کروز اروپا MSC DIVINA تور یونان، ایتالیا، ترکیه کشتی کروز *8روز* شروع قیمت: € 2,490 + مبلغ ریالی 18 و 25 تیر، 1 و 8 مرداد و...(تابستان 1403) MSC Seaside Cruise تور کشتی کروز اروپا MSC Seaside شناسه تور: 46 تور کشتی کروز اروپا MSC Seaside تور اسپانیا، فرانسه و ایتالیا *8 روز* شروع قیمت: € 2,390 + مبلغ ریالی 21 و 28 تیر، 4 و 11 مرداد و...(تابستان 1403) MSC Grandiosa Cruise تور کشتی کروز اروپا MSC Grandiosa شناسه تور: 38 تور کشتی کروز اروپا MSC Grandiosa اسپانیا، تونس، ایتالیا و فرانسه *8 روز* شروع قیمت: € 2,390 + مبلغ ریالی 19 و 26 تیر، 2 و 9 مرداد و ...(تابستان 1403) MSC Splendida Cruise تور کشتی کروز اروپا MSC SPLENDIDA شناسه تور: 49 تور کشتی کروز اروپا MSC SPLENDIDA تور یونان، ایتالیا و ترکیه کشتی کروز *10روز* شروع قیمت: € 2,690 + مبلغ ریالی 20 و 29 تیر، 7 و 16 مرداد و...(تابستان 1403)

چرا تور ایتالیا؟

ایتالیا در جنوب اروپا واقع شده است و با کشورهای اتریش، فرانسه، واتیکان، سن مارینو، اسلوونی و سوئیس هم مرز است. پایتخت ایتالیا رم است و اقلیم غالب آن مدیترانه‌‌ای. بخش‌های شمالی ایتالیا مشرف به کو‌ه‌های آلپ است و بخش‌های جنوبی آن گرم و خشک. جمعیت ایتالیا  در حدود 60 میلیون نفر دارد و آرایش قومی آن ایتالیایی‌های آلمانی تبار، فرانسوی تبار و اسلوونی تبار (در بخش‌های شمالی) و ایتالیایی‌های آلمانی تبار و یونانی تبار (در بخش‌های جنوبی) را شامل می‌شود. مذهب غالب ایتالیا کاتولیک رومی است و جوامع پروتستان، یهودیان و جامعه در حال رشد مسلمانان مهاجر ایتالیا را نیز در بر می‌گیرد.

ممکن است بارها از ایتالیا و تاریخچه غنی‌اش شنیده باشید، اما همچنان سفر به ایتالیا گنجینه تاریخی وسوسه‌تان نکرده باشد. ناامید نشوید! اکنون 10 دلیل قانع کننده پیش رویتان قرار دارد که امید می‌رود حس کنجکاویتان را اندکی تحریک نمایند. سفر با تور ایتالیا تجربه‌ای متفاوت با هر آنچه که تا کنون دیده یا شنیده‌اید خواهد بود. پس به خواندن ادامه دهید تا شاید شگفتی و عظمت آنچه که تاکنون تنها در تصاویر برایتان ملموس بوده است را با تمام وجود احساس کنید و غرق در زیبایی موزون سازه‌هایی ایتالیا شوید که چون کتابی سنگی برگ برگ وجودشان آکنده از قصه‌هایی تلخ و شیرین گشته ایتالیا است و گوشی شنوا و روحی آزاد را برای بازگو کردنشان طلب می‌کنند.

تور ایتالیا

خود را برای سفری در زمان آماده نمایید! شهرهای افسانه‌ای رم ایتالیا ، ونیز، فلورانس ایتالیا  و میلان ایتالیا نام‌های غریبی نیستند. چه چیز روحتان را اغنا خواهد کرد؟ شهرهای ایتالیا  آن را به شما خواهند داد؛ از حال و هوای تاریخی و باستانشناسانه ایتالیا تا شور عاشقانه‌ای که روح‌تان را تسخیر خواهد نمود. از نرمی و زلالی آب حوضچه‌های رومی ایتالیا تا سختی و شکوه کلیساهای رنسانسی فلورانس ایتالیا ، همه و همه طعم شیرین لحظه‌هایی را به همراه دارند که تجربه‌شان تنها در سفر با تور ایتالیا ممکن خواهد بود. سفیدی روز یا سیاهی شب تفاوتی نخواهد کرد، هر لحظه چون تجربه‌ای ناب ایتالیا  انتظار کشف شدن را می‌کشد. گاه می‌توان در شوق دیدار از سازه‌‌ای باستانی ایتالیا در صفی طویل به انتظار ایستاد و گاه می‌توان در کنجی دنج از میدانی رومی ایتالیا در پس زمینه‌ای آهنگین به مرور خاطرات نشست.

دهکده‌هایی ایتالیا  که به مثابه شاهکاری هنری، بازی با رنگ‌ها را در حد اعلای خود در قالب سازه‌هایی گرم و دلنشین به تصویر کشیده‌اند و چون استادی کهنه‌کار عاشقانه بر بوم طبیعت ایتالیا قلم زده‌اند. در این میان چینکو تره ایتالیا  (Cinque Terre) با دهکده‌های مدهوش کننده‌‌اش ایتالیا چون جواهری هزار نقش بر فراز صخره‌هایی سرد گسترده گشته است و ناخواسته برای پیمایش و کنکاش آنچه که در پهنه‌ای دیگر ایتالیا رقم نخواهد خورد، پای رهگذران ایتالیا را توانی جادویی می‌بخشد. تصاویری که در جای جای این ناحیه ثبت می‌گردند شوقی انکارناشدنی را برای بازگشت و سفری دوباره با تور ایتالیا در دل زنده خواهند کرد.

جزایری ایتالیا  با آبی به زلالی اشک چشم و سواحلی با شن‌های ابریشمی. برخی از این جزایر تا به کنون مسکون نبوده‌اند و تا به اندازه‌ای بکر هستند که سبزی درختانشان چشم‌ها را خواهد زد. سیسیل ایتالیا  (Sicily)، ساردینیا ایتالیا (Sardinia)، کاپری ایتالیا (Capri) و البا ایتالیا (Elba) از شاخص‌ترین این جاذبه‌های ایتالیا طبیعیند. در مدت تور ایتالیا، کرانه‌ای را برگزینید و در حالی که گرمی آفتاب پوستتان ایتالیا را لمس می‌کند به موسیقی امواج گوش بسپارید.

دریاچه‌های رویایی ایتالیا با آبی فیروزه‌ای همانند آهنربایی جذبتان خواهند کرد و حرکت جادویی قایق در طول امواج آبیشان تجربه‌ای بی‌بدیل خواهد بود. در این میان دریاچه گاردا ایتالیا (Lake Garda) با مناظر بسیار زیبایش از جایگاه ویژه‌ای در میان جاذبه‌های گردشگری تور ایتالیا برخوردار است. اما نام قایق که به میان می‌آید، کم لطفی است که ونیز ایتالیا  پر احساس را فراموش کنیم. این شهر زیبا عاشقانه‌ترین لحظات را در امتداد کانال‌های آبیش رقم خواهد زد و همواره ذهنتان را درگیر این پرسش می‌سازد که چه هنگام می‌توان دوباره بازگشت!

کوهستان‌های برفی ایتالیا با پیست‌هایی گرم! طرفداران اسکی و کوهنوردی، در پیست‌های ناحیه کوهستانی آلپ ایتالیا غافل گیر خواهند شد! اسکی بر دامنه‌های پر شیب کوه‌های آلپ ایتالیا از پرطرفدارترین تفریحات زمستانه ایتالیا  به شمار می‌آید. اما در فصل تابستان ایتالیا این صخره‌های خوش منظره این ناحیه‌اند که کوهنوردان را به سوی خود فرا می‌خوانند.

سواحل جادویی ایتالیا با آب‌هایی گرم. آب تنی، حمام آفتاب و نوشیدن لمونادی خنک در حالی که بر شن‌های گرم ساحل ایتالیا  آرمیده‌اید تنها بخش کوچکی از آن چیزی است که در سواحل ایتالیا  انتظار گردشگران تور ایتالیا را می‌کشد. در این میان ساحل آمالفی ایتالیا (Amalfi Coast) از محبوبترین‌ها به شمار می‌رود و با بناهایی که همچون نگینی در شب بر صخره‌ها ایتالیا می‌درخشند، بهشتی زمینی را در مقابل دیدگان گسترده است.

طاق‌نماها، معابد، فواره‌ها و قلعه‌هایی که می‌توان تب قدرت سیری ناپذیر امپراطوران رومی ایتالیا را بر دیواره‌هایشان مجسم کرد، جرقه‌های شوقی باستانشناسانه ایتالیا را روشن و تاریخ را ورای تمام کلیشه‌هایی که آن را ملالت آور خوانده‌اند ذره ذره به مزاجمان شیرین ایتالیا خواهند کرد. فروم رومی ایتالیا (Roman Forum)، کولوسئوم ایتالیا (Colosseum) و فواره تروی ایتالیا (Trevi Fountain) که بر شکوه رمایتالیا ، قلب تاریخی ایتالیا افزوده‌اند، در برنامه سفر ایتالیا تمامی گردشگران تور ایتالیا گنجانده شده‌اند و آماده بازگوی هرآنچه‌اند که با چشم دیده و با وجودشان چشیده‌اند. اما این را هم بدانید که دیدار مجددتان با این شهر کهن (رم) ایتالیا میسر نخواهد شد مگر آن زمان که سکه‌ای را در آب فواره تروی ایتالیا رها نمایید. گویی طبع مادی گرایانه شاهان ایتالیا آب‌هایش را نیز تسخیر نموده است!

معابد ایتالیا و کلیساهایی که هنر را در کاملترین حد خود به نمایش گذارده‌اند، با جزئیاتی باورنکردنی مهارت تکرار ناشدنی هنرمندان عصر رنسانس ایتالیا  و باروک را در معرض دیدگان گسترده‌اند و گردشگران تور ایتالیا را مسحور خود خواهند نمود. در این میان معبد پانتئون ایتالیا (Pantheon، رم) از پر جاذبه‌ترین‌ها به شمار می‌رود چرا که گنبد عظیمش بی‌هیچ حفاظی همچنان استوار برجای مانده است.

ایتالیا بیشترین تعداد میراث جهانی به ثبت رسیده یونسکو را در خود جای داده است و طیف وسیعی از سایت‌های تاریخی، از نقاشی‌های ماقبل تاریخ ایتالیا در غارها تا برج بسیار مشهور پیزا را در گنجینه‌های فرهنگی و هنری ایتالیا شامل شده است. ناحیه Val d'Orcia، برج‌های سن جیمینیانو (San Gimignano، توسکانی) و کلیسای جامع پینزا ایتالیا (Cathedral in Pienza، توسکانی) از دیگر موارد مثال زدنی ایتالیا به شمار می‌روند.

وعده‌هایی دلپذیر که سخت‌ترین رژیم‌ها را خواهند شکست! تنوع غذایی ایتالیا  گردشگران تور ایتالیا را وسوسه خواهد کرد و به طعمی فراموش ناشدنی در ذهنشان بدل خواهد شد. پیتزا، پاستا و پروشیتو ایتالیا از محبوب‌ترین‌های ایتالیا  کهنند و هیچ سفری بی‌تجربه‌شان کامل نخواهد شد. اما شیرینی بستنی ایتالیایی (جلاتو) را نیز فراموش نکنید. اگر روز گرمی را برای بازدید از زیبایی‌های رم ایتالیا برگزیدید، با بستنی خنک، در میدانی از شهر ایتالیا در حالی که به تماشای دیگر گردشگران نشسته‌اید از خود پذیرایی کنید.

و در آخر این جشنواره‌های پر شور ایتالیا که سالانه هزاران گردشگر تور ایتالیا را مجذوب خود می‌سازند. از شاخص‌ترینهایشان کارناوال ونیز ایتالیا است که زنان و مردان، پوشیده در لباس‌هایی عجیب و پنهان شده در پشت نقاب‌هایی بسیار زیبا و پر نقش در آن حاضر می‌شوند.

چرا تور ایتالیا آوای بورالان؟

شرکت خدمات مسافرتی آوای بورالان جزو معدود آژانس‌های VIP سفارت ایتالیا بوده است که امکان اخذ ویزای ایتالیا  را در قالب تورهای انفرادی و گروهی را داشته است. از این رو تور ایتالیا آوای بورالان مسیری قابل اعتماد در اخذ ویزای شنگن به شمار می‌روند. لازم به ذکر است که ثبت ویزای شنگن در پاسپورت گردشگران، کمک شایانی در جهت اخذ ویزای کشورهایی چون آمریکا و کانادا خواهد بود.

آوای بورالان طی سال‌ها تجربه در اجرای تورهای ایتالیا اروپایی و بررسی ترکیب‌های گوناگون سفر به ایتالیا ، ارائه دهنده بهترین پیشنهادات سفر به ایتالیا در قالب تورهای ترکیبی 8 روزه رم، فلورانس و ونیز ایتالیا است. از آنجایی که مدت زمان پرواز تا رم ایتالیا بیش از 5 ساعت است و اختلاف ساعت ایران و ایتالیا چیزی در حدود دو ساعت و نیم است، پیشنهاد می‌شود که سفر به ایتالیا  تاریخی در قالب یک تور با حداقل 8 روز اقامت در فضایی کاملا لوکس با ترکیب شهرهای رم، فلورانس و ونیز ایتالیا انجام پذیرد.

شرکت خدمات مسافرتی آوای بورالان در طراحی تورهای خود همواره با انتخاب برترین هتل‌های لوکس 4 و 5 ستاره ایتالیا در بهترین نقاط شهرهای رم، فلورانس، ونیز، میلان، پیزا، جنوا و سایر شهرهای ایتالیایی با دسترسی آسان به مراکز خرید، رستوران‌ها، ایستگاه‌های قطار و مترو و ارائه بهترین و کامل‌ترین برنامه‌های سفر، موفق به کسب رضایت مسافرین خود شده است.

به "تور ایتالیا" امتیاز دهید

102 کاربر به "تور ایتالیا" امتیاز داده اند | امتیاز: 4.5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور ایتالیا"

6 دیدگاه

یاسر. 4 مرداد 1398

سلام قیمت تور ایتالیا برای دهم مهر ماه رو میخام .....ممنون

پاسخ به یاسر.

رضا باقرزاده5 مرداد 1398

با سلام، یاسر عزیز
قیمتهای سایت تا 18 آذر 98 معتبر می‌باشد
لطفا روی محصول کلیک کنید تا اطلاعات دقیق و جدول نرخی را مشاهده فرمایید

پاسخ به رضا باقرزاده

یاسین 25 تیر 1398

با سلام و وقت بخیر،
احتراما قیمت تور 8روزه ایتالیا به تومن ؟

پاسخ به یاسین

کارشناس آوای بورالان27 تیر 1398

سلام مشاورین ما با شما تماس میگیرند

پاسخ به کارشناس آوای بورالان

فرانک17 فروردین 1397

سلام
من ویزای شینگن دارم و قصد دارم بعد از فرانسه به ایتالیا سفر کنم.ایا شما خدمات تور داخلی هم ارائه میدید؟من داخل ایتالیا به تور ملحق بشم جهت خدمات هتل و بازدید شهرهای توریستی ایتالیا
ممنون میشم پاسخگو باشید

پاسخ به فرانک
* سوالتان را از کارشناس ما بپرسید، در صورتی که تمایل دارید با شما تماس گرفته شود، اطلاعات تماس خود را هم در فرم زیر درج نمایید (اطلاعات تماس شما در سایت نمایش داده نخواهد شد)
تلفن: 75284-021