!!! با توجه به ادامه بحران ویروس کرونا و بسته بودن تمامی مرزهای مسافری، کلیه تورها و خدمات مسافرتی تا اطلاع ثانوی کنسل می‌باشد !!!

خواهشمند است تمامی درخواستهای خود را (فقط از طریق واتس اپ بصورت فایل صوتی و یا نوشتاری) به شماره کارشناس قرارداد خود ارسال و منتظر پاسخ بمانید.

09919788893 خانم متقی 
09919788892 خانم زراسوند 
09192313064 خانم ساویس
09906102071 آقای رحمتی  
09121255526 مدیر تور: آقای پارساکیان (صرفا جهت پیام های اضطراری و عدم پاسخگویی کارشناسان از طریق واتس اپ)

جهت حفظ سلامت مسافرین و پرسنل شرکت، پذیرش حضوری با هماهنگی قبلی با مشاور گردشگری قرارداد‌ مسافرین فقط در موارد ضروری و با رعایت کلیه اصول بهداشتی و فاصله اجتماعی امکان‌پذیر است.

اتهام زنی مجدد کانبرا علیه چین، مداخله نهاد اطلاعاتی استرالیا

به گزارش آوای بورالان به نقل از رویترز، آژانس اطلاعات ملی استرالیا قرار است پیرامون اتهامات مطرح شده علیه چین در یک برنامه تلویزیونی، تحقیق کند.

اتهام زنی مجدد کانبرا علیه چین، مداخله نهاد اطلاعاتی استرالیا

لازم به ذکر است یک رسانه استرالیایی مدعی شده که چین در جریان انتخابات مجلسی استرالیا، به یک دلال خودروهای لوکس وعده داده بود در صورت شرکت در رقابت با هدف کسب یک کرسی مجلسی، مبلغی 7 رقمی را از آن خود خواهد نمود.

اکنون چین متهم است که قصد داشته با وارد کردن نفوذی های خود به مجلس استرالیا، با هدف تامین اهداف خود در امور داخلی این کشور مداخله کند.

اسکات موریسون نخست وزیر استرالیا نیز مدعی شده اتهامات مطرح شده به شدت نگران کننده است.

این نخستین باری نیست که دولت کانبرا چنین اتهاماتی را علیه چین مطرح می نماید و پکن پیشتر نیز از سوی این کشور به کوشش برای اعمال نفوذ بر دولتمردان استرالیایی متهم شده بود.

منبع: خبرگزاری مهر

به "اتهام زنی مجدد کانبرا علیه چین، مداخله نهاد اطلاعاتی استرالیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اتهام زنی مجدد کانبرا علیه چین، مداخله نهاد اطلاعاتی استرالیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021