با توجه به ادامه بحران پاندمی ویروس کرونا Covid-19 و عدم امکان سفر توریستی به بیشتر کشورهای دنیا، شرکت خدمات مسافرتی آوای بورالان تا اطلاع ثانوی بصورت دور کاری فعال می‌باشد. درصورت داشتن هر گونه پرسش و یا پیگیری قرارداد خود فقط از طریق ارسال پیغام بصورت دایرکت در اینستاگرام رسمی شرکت booralan@ با ذکر شماره قرارداد و شرح کامل درخواست اقدام و پیگیری بفرمایید، بدیهی است مراجعه حضوری فقط در موارد بسیار ضروری و با هماهنگی از یک هفته قبل از همین طریق امکان پذیر خواهد بود.

اتهام زنی مجدد کانبرا علیه چین، مداخله نهاد اطلاعاتی استرالیا

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، آژانس اطلاعات ملی استرالیا قرار است پیرامون اتهامات مطرح شده علیه چین در یک برنامه تلویزیونی، تحقیق کند.

اتهام زنی مجدد کانبرا علیه چین، مداخله نهاد اطلاعاتی استرالیا

لازم به ذکر است یک رسانه استرالیایی مدعی شده که چین در جریان انتخابات مجلسی استرالیا، به یک دلال خودروهای لوکس وعده داده بود در صورت شرکت در رقابت با هدف کسب یک کرسی مجلسی، مبلغی 7 رقمی را از آن خود خواهد نمود.

اکنون چین متهم است که قصد داشته با وارد کردن نفوذی های خود به مجلس استرالیا، با هدف تامین اهداف خود در امور داخلی این کشور مداخله کند.

اسکات موریسون نخست وزیر استرالیا نیز مدعی شده اتهامات مطرح شده به شدت نگران کننده است.

این نخستین باری نیست که دولت کانبرا چنین اتهاماتی را علیه چین مطرح می نماید و پکن پیشتر نیز از سوی این کشور به کوشش برای اعمال نفوذ بر دولتمردان استرالیایی متهم شده بود.

به "اتهام زنی مجدد کانبرا علیه چین، مداخله نهاد اطلاعاتی استرالیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اتهام زنی مجدد کانبرا علیه چین، مداخله نهاد اطلاعاتی استرالیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021