ساعت کاری شرکت شنبه الی چهارشنبه 10:00 الی 16:00 می‌باشد. مقاصدی که در حال حاضر (تیر ماه 1400) امکان سفر توریستی به آنها وجود دارد شامل: ترکیه، دبی، مالدیو، ارمنستان در آسیا و فرانسه و اسپانیا با شرایط خاص در اروپا می‌باشد. با توجه به پاندمی ویروس کرونا Covid-19 امکان سفر توریستی به سایر مقاصد وجود ندارد و یا بسیار دشوار است.

سهام آسیایی افت کرد ، یورو با انتخابات ایتالیا پرنوسان شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، روز دوشنبه با وجود وحشت از جنگ تجاری در دنیا، سهام آسیایی با احتیاط عمل کرد و ارزش ین به عنوان سرمایه امن بالا آمد؛در همین حال، با نگرانی از انتخابات انتخابات ایتالیا، یورو پر نوسان شد.

سهام آسیایی افت کرد ، یورو با انتخابات ایتالیا پرنوسان شد

در انتخابات ایتالیا هیچ حزبی اکثریت مطلق مجلس را به دست نیاورد. رای دهندگان حزب ضد استقرار و حزب راست افراطی را با تعداد آرای بی سابقه ای مورد حمایت قرار دادند و سومین اقتصاد بزرگ اروپا را به وضعیت سیاسی نامشخصی دچار کردند که ممکن است ماه ها برای معین تکلیف آن، زمان لازم باشد.

یورو امروز را پر نوسان شروع کرد و پس از این که طبق پیش بینی ها بر اساس شمارش اولیه آرا، اعلام شد جنبش 5 ستاره حمایتی را به دست خواهد آورد که آن را به بزرگترین حزب ایتالیا تبدیل می نماید، یورو از بالاترین میزان 2 هفته ای 1.2365 دلار پایین آمد و به 1.2333 دلار رسید.

این درحالی است که پس از گفته های تنش برانگیز ترامپ که وعده داد بر واردات فولاد و آلومینیوم تعرفه وضع خواهد نمود، با هجوم سرمایه گذاران به سرمایه های امن، یورو و ین تقویت شدند.

دلار برای چهارمین جلسه متوالی سقوط کرد و به نرخ 105.53 ین رسید که البته هنوز از کمترین میزان روز آدینه که 105.23 ین بود بالاتر است. چنین سطح پایینی از نوامبر 2016 تا کنون بی سابقه است.

اخبار آخر هفته اشاره به این دارند که ترامپ تهدید خود را عملی خواهد نمود. کانادا و مکزیک تهدید به تلافی نموده اند و اتحادیه اروپا اعلام نموده است که درصورتی که ترامپ بر حدود 3.5 میلیارد دلار از واردات آمریکا با این اتحادیه، تعرفه ای 25 درصدی وضع خواهد نمود.

گسترده ترین شاخص سهام آسیا اقیانوسیه در خارج از ژاپنِ ام اس سی آی، مقدار اندکی تضعیف شد و نزدیک به پایین ترین میزان خود از اواسط فوریه تا کنون رسید.

نیکی ژاپن 0.4 درصد افت کرد، درحالی که کوسپی کره جنوبی 0.3 درصد پایین آمد و سهام استرالیا هم 0.3 درصد از ارزش خود را از دست داد.

بازار سهام آمریکا هم نتوانست انگیزه زیادی در سرمایه گذاران ایجاد کند و شاخص ای مینی اس اندپی 0.2 درصد افت کرد و ای مینی داو هم 0.1 درصد پایین آمد.

بر خلاف روند کلی بازارهای دنیا، بازارهای سهام چین قدرتمند عمل کردند و شاخص شرکت های بزرگ تکنولوژی چین، سی اس آی300 با 0.3 درصد رشد همراه شد و کامپوزیت شانگهای 0.2 درصد بالا آمد. این درحالی انجام شد که نخست وزیر چین، لی که کیانگ پیش بینی کرد اقتصاد این کشور سال جاری 6.5 درصد رشد خواهد نمود.

طلا 0.3 درصد گران شد و به 1.325.76 دلار به ازای هر اونس رسید.

به "سهام آسیایی افت کرد ، یورو با انتخابات ایتالیا پرنوسان شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سهام آسیایی افت کرد ، یورو با انتخابات ایتالیا پرنوسان شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021