تور چین، پکن شانگهای(تور پکن 4شب+ تور شانگهای4شب)، اقامت در هتلهای 5 ستاره با گشت کامل نوروز 1403

تور چین پکن شانگهای 9 روز نوروز 1403. کشور پهناور چین (China) یکی از جذابترین مقاصد سفر نزد جهانگردان است و جاذبه‌های گردشگری تور چین برای طیف وسیعی از سلیقه‌های گوناگون مطلوب بوده و همواره مخاطبینی از سراسر دنیا را به سمت خود کشانده است. پس از سه سال بسته بودن مرزهای کشور چین بالاخره درهای این کشور در بهار 1402 به روی جهانگردان جهان باز شد. ما در طراحی این بسته سفر، دو شهر مهم چین را هدف تور مسافرتی خود قرار داده‌ایم تا شما در 9 روز سفر خود، بخش عمده‌ای از جذابیت‌های گردشگری چین را تجربه کرده باشید. پکن نمادی از چین باستان می‌باشد و بخشی از جلوه‌های تاریخی مهم چین کهن از جمله دیوار بزرگ چین (Great Wall)، شهر ممنوعه (Forbidden City)، معبد بهشت (Temple of Heaven) و کاخ تابستانی (Summer Palace) را در بر گرفته است، همچنین شانگهای نشانی از جلوه مدرن چین و نمادی از سرمایه‌داری و غرب‌گرایی چین جدید محسوب می‌گردد. همچنین در تور چین خواهید دید: خیابان باند (The Bund) در ساحل رودخانه یانگ تسه، با نمای زیبایی از منطقه پودانگ در کنار برج‌ها و آسمان‌خراش‌های سر برافراشته‌ای همچون برج تلویزیونی مروارید. در تور چین با ما همراه باشید و به شگفتی های جهان سفر کنید.

قیمت تور شامل مبلغ ریالی (پرواز + بیمه مسافرتی) + مبلغ ارزی مطابق جدول زیر میباشد

ID هتل شهر ستاره RatingمنطقهDBLSGLCWBCNBINF
1 Sunworld Dynasty Hotel Beijing پکن 5* 8.3 Wang Fujing 1,390$ 2,590$ 1,380$ 1,190$ 490$
Grand Central Hotel Shanghai شانگهای 5* 8.5 Central
 • DBL: هر نفر در اتاق دوتخته
 • SGL: اتاق 1 تخته
 • Ext-Bed: تخت اضافه
 • CWB: کودک با تخت
 • CNB: کودک بدون تخت
 • INF: نوزاد زیر 2 سال
 • اقامت: تعداد شب
شناسه پکیج: 98

نکات و دانستنی‌های تور چین، پکن شانگهای(تور پکن 4شب+ تور شانگهای4شب)، اقامت در هتلهای 5 ستاره با گشت کامل نوروز 1403

 • تاریخ به روز رسانی 5 بهمن 1402
 • تاریخ های 12 ، 19 و 26 شهریور و 30 مهر 1402 تکمیل ظرفیت (Sold Out) و اجرا شد.
  • جهت مشاهده تصاویر اجرای این تورها به هایلایت چین در اینستاگرام شرکت با آی دی booralan مراجعه و پس از فالو مشاهده فرمایید.
 • مبلغ ریالی تور برای پرواز 5 فروردین افراد بزرگسال 59 الی 69 میلیون، برای کودکان 2 تا 12 سال 55 الی 65 میلیون و برای نوزاد زیر 2 سال 9 میلیون تومان می‌باشد.
 • مبلغ ریالی تور برای پرواز 27 اسفند 10 میلیون تومان بیشتر از تاریخ 5 فروردین است.
 • مبلغ ریالی تور برای پرواز 12 فروردین 10 میلیون تومان کمتر از تاریخ 5 فروردین است.

خدمات تور چین، پکن شانگهای(تور پکن 4شب+ تور شانگهای4شب)، اقامت در هتلهای 5 ستاره با گشت کامل نوروز 1403

تاریخ پرواز
27 اسفند 5 فروردین 12 فروردین
مدت و ترکیب تور
8 شب و 9 روز پکن 4 شب شانگهای 4 شب
خدمات تور
 1. پرواز هواپیمایی ماهان
 2. ویزای گروهی چین
 3. اقامت در هتل به همراه صرف صبحانه
 4. ترانسفر فرودگاهی
 5. قطار در مسیر پکن به شانگهای
 6. گشتها مطابق برنامه سفر، شامل تمامی ورودیه ها:  2 روز پکن + 1 روز شانگهای
 7. 3 وعده ناهار طبق برنامه سفر
 8. راهنمای فارسی زبان مستقر در چین
 9. بیمه مسافرتی
مدارک مورد نیاز
 • اصل پاسپورت با حداقل 7 ماه اعتبار از تاریخ پرواز
 • 2 قطعه عکس 4×6 رنگی جدید
 • تکمیل فرم اطلاعات ویزا
 • گواهی تمکن مالی برای هر نفر (معادل ریالی 8000 دلار) به زبان انگلیسی با مهر بانک
  • درصورتی که گواهی تمکن مالی یک فقره برای تمامی اعضای خانواده می‌باشد، کپی شناسنامه همه افراد (تمامی صفحات)
 • 70 درصد مبلغ ارزی در زمان ثبت نام

برنامه سفر تور چین، پکن شانگهای(تور پکن 4شب+ تور شانگهای4شب)، اقامت در هتلهای 5 ستاره با گشت کامل نوروز 1403

روز 1 محل: ✈️ تهران به پکن

حضور در فرودگاه تهران حداقل 3 ساعت قبل از پرواز، مراجعه به کانتر هواپیمایی ماهان، تحویل بار و گرفتن کارت پرواز به پکن، حضور در سالن ترانزیت،  پرواز به سمت پکن ساعت 18:50 غروب (طول پرواز 7 ساعت)

لوازم همراه: کفش مناسب پیاده روی، لباس سبک و مناسب برای هوای گرم و معتدل
روز 2 محل: پکن

ورود به فرودگاه پکن ساعت 06:20 صبح، پس از عبور از گیت پلیس Passport Control ، دریافت بار، حرکت به سمت درهای خروجی، ملاقات با راهنمای تور، سوار شدن به اتوبوس و حرکت به سمت خیابان وانگ فوجینگ، گشت و گذار در این خیابان، سپس حرکت به سمت هتل شهر پکن، تحویل اتاق ساعت 14:00، وقت آزاد.

روز 3 محل: پکن پرداخت ورودیها: بر عهده تور می باشدوعده غذایی: ناهارنوع گشت: بازدید از مجموعه های تاریخی و فرهنگیمدت تور: گشت تمام روز

بعد از صرف صبحانه در هتل، آغاز گشت شهر تاریخی پکن شامل بازدید از میدان تیان آنمن (Tiananmen Square) بعنوان بزرگترین میدان جهان، بنای شگفت انگیز شهر ممنوعه (Forbidden City) با 9999 اتاق، صرف ناهار در رستوران ترکی، بازدید از کارخانه مروارید (Pearl Factory)، سپس حرکت به سمت کاخ تابستانی (Summer Palace) (قایق سواری بصورت آپشنال با پرداخت هزینه امکان پذیر است)، و بازدید از مراکز خرید سنتی (Silk-Street Market) که آخرین برنامه گشت تفریحی این روز خواهد بود

روز 4 محل: پکن پرداخت ورودیها: بر عهده تور می باشدوعده غذایی: ناهارنوع گشت: بازدید مجموعه های تاریخی و فرهنگیمدت تور: گشت تمام روز

صرف صبحانه در هتل، آغاز روز دوم گشت شهر پکن شامل بازدید از اصلی‌ترین نماد گردشگری کشور چین "دیوار چین" (Great Wall) که دومین اثر از مجموعه عجایب هفتگانه جهان تا سال 2019 می‌باشد، سپس بازدید از کارخانه صنایع دستی و هنری سنگ یشم (Jade Factory)، بعد از آن بازدید از نمای بیرونی استادیوم المپیک 2008 شهر پکن (Brid’s Nest International Stadium)، صرف ناهار در رستوران غذای فست فود KFC، برنامه پایانی این روز بازدید از مرکز سنتی چای چینی (Tea House) خواهد بود

روز 5 محل: پکن

صرف صبحانه در هتل، وقت آزاد برای خرید (Shopping) و یا استفاده از تورهای آپشنال با هماهنگی با راهنمای تور (که هزینه آن بر عهده مسافر می باشد)

روز 6 محل: پکن به شانگهای

بعد از صرف صبحانه در هتل، مراجعه به پذیرش هتل و  Check Out ، حرکت به سمت ایستگاه قطار، حرکت با قطار سریع السیر به سمت شانگهای (طول مسیر حدود 4 ساعت)، ورود به شهر شانگهای، حرکت به سمت خیابان زیبای نانجینگ (Nanjing Road) و بازدید از آن، سپس حرکت به سمت هتل شهر شانگهای، تحویل اتاق، وقت آزاد.

روز 7 محل: شانگهای پرداخت ورودیها: به عهده تور می باشدوعده غذایی: ناهارنوع گشت: بازدید از مجموعه های تاریخی و فرهنگیمدت تور: گشت تمام روز

بعد از صرف صبحانه در هتل آغاز گشت شهری شهر شانگهای با بازدید از کارخانه ابریشم (Silk Factory)، سپس بازدید از باغ زیبای یویوان (The Yuyuan Garden) که مظهر سنت چین قدیم می‌باشد، پس از خروج از باغ بازدید از بازار سنتی یو یوان (Yuyuan Market)، صرف ناهار در رستوران عربی هزار و یک شب، بازدید از برج زیبای تلویزیونی شهر شانگهای (The Oriental TV Tower)، پس از آن بازدید از موزه تاریخ شهر شانگهای (Histroy Museum) در مجاورت برج برنامه پایانی این روز خواهد بود.

روز 8 محل: شانگهای

صرف صبحانه در هتل، وقت آزاد برای خرید (Shopping) و یا استفاده از تورهای آپشنال با هماهنگی با راهنمای تور (که هزینه آن بر عهده مسافر می باشد)

روز 9 محل: شانگهای

صرف صبحانه در هتل، وقت آزاد برای خرید (Shopping) و یا استفاده از تورهای آپشنال با هماهنگی با راهنمای تور (که هزینه آن بر عهده مسافر می باشد)

روز 10 محل: ✈️ شانگهای به تهران

صرف صبحانه در هتل، ساعت 12:00 ظهر مراجعه به پذیرش هتل جهت تحویل اتاقها (Check Out)، قرار دادن چمدان در بخش امانات هتل، وقت آزاد، حرکت به سمت فرودگاه شانگهای ساعت 17:00 جهت بازگشت به تهران، مراجعه به کانتر هواپیمایی ماهان، تحویل بار و گرفتن کارت پرواز به تهران، پس از عبور از گیت پلیس Passport Control و گیت بازرسی امنیتی، حضور در سالن ترانزیت، ساعت 23:00 پرواز به طرف فرودگاه تهران(طول پرواز 9 ساعت) 

روز 11 محل: تهران

ساعت 04:00 بامداد ورود به فرودگاه تهران و پایان سفر

تورهای مشابه با تور چین، پکن شانگهای(تور پکن 4شب+ تور شانگهای4شب)، اقامت در هتلهای 5 ستاره با گشت کامل نوروز 1403

به "تور چین، پکن شانگهای(تور پکن 4شب+ تور شانگهای4شب)، اقامت در هتلهای 5 ستاره با گشت کامل نوروز 1403" امتیاز دهید

17 کاربر به "تور چین، پکن شانگهای(تور پکن 4شب+ تور شانگهای4شب)، اقامت در هتلهای 5 ستاره با گشت کامل نوروز 1403" امتیاز داده اند | امتیاز: 3.9 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور چین، پکن شانگهای(تور پکن 4شب+ تور شانگهای4شب)، اقامت در هتلهای 5 ستاره با گشت کامل نوروز 1403"

16 دیدگاه

امینی 16 آبان 1402

سلام و وفت بخیر
میخواستم بپرسم شما تور چنگدو هم دارین؟

پاسخ به امینی

محسن ناجی 29 خرداد 1402

درود بر شما . اگر تعداد ۲۰ نفر برای اجرای برنامه هنری قصد سفر داشته باشیم و از یک دانشگاه معتبر برای تمام اعضا دعوت نامه همراه داشته باشیم ، باز هم تمکن مالی ۸۰۰۰ دلار برای ویزا الزامیست ؟

پاسخ به محسن ناجی

Reza Bagherzadeh3 تیر 1402

سلام
بله، جزو ملزومات درخواست ویزا هست. شما باید 5000 دلار + 100 دلار برای هر روز اقامت داشته باشید در حسابتون، یعنی برای یک سفر 10 روزه شما باید حداقل 6000 دلار (معادل ریالیش به نرخ بانکی) در حسابتون داشته باشید.

پاسخ به Reza Bagherzadeh

فاطمه 27 خرداد 1402

سلام برای سعر به چین آیا به راحتی غذای حلال هم میشه پیدا کرد ؟ غذایی که تور قراره بدن چی ؟ حلاله ؟

پاسخ به فاطمه

美秀 12 تیر 1402

غذای حلال در شهرهای بزرگ چین به راحتی پیدا میشه نگران نباشین
معمولا تابلو رستوران های حلال به رنگ سبز هستن که این رستوران های تابلو سبز رنگ معمولا غذاهای استان شین جیانگ رو دارند(اگر اشتباه نکنم) و لگو حلال هم کنار اسم رستوران روی تابلو هست که البته این چند ساله بعضی رستوران ها اسم چینی حلال رو مینویسند که 清真 هست . این لغت رو حفظ کنید تا راحت تر بتونین پیدا کنید .
و معمولا کادر رستوران های حلال خانوم های سن بالا حجاب دارند و اقایون کلاه سفید سرشون هست .

پاسخ به 美秀

Reza Bagherzadeh12 تیر 1402

سرکار خانم امینی، ممنون از توضیحات‌تون

پاسخ به Reza Bagherzadeh

Reza Bagherzadeh3 تیر 1402

بله، غذای تور حلال هست

پاسخ به Reza Bagherzadeh

کسری غریبی 17 خرداد 1402

سلام الان برا سفر به چین تست کرونا لازم است

پاسخ به کسری غریبی

Reza Bagherzadeh3 تیر 1402

سلام، خیر

پاسخ به Reza Bagherzadeh

فاطمه 2 خرداد 1402

سلام وقتتون بخیر باشه
من شنیدم در حال حاضر به دلیل اینکه تقاضا برای ورود به چین بالاست حدودا دو ماه طول میکشه برای گرفتن ویزا درسته ؟ یعنی برای شهریور لازمه از چه زمانی برای ویزا اقدام کنیم؟

پاسخ به فاطمه

Reza Bagherzadeh4 خرداد 1402

با سلام
با توجه به تغییر مقررات مربوط به درخواست ویزای چین، اضافه شدن فرایند بایومتریک به مراحل اخذ ویزا و همچنین دشوار شدن گرفتن وقت انگشت نگاری، پیشنهاد میشود تا حداقل 6 ماه زودتر نسبت به ثبت نام جهت دریافت خدمات سفر به چین اقدام فرمایید.

پاسخ به Reza Bagherzadeh

وحید 23 فروردین 1402

با سلام ، ارایه تور پکن و شانگهای بدون هزینه بلیط رفت و برگشت به چین و با در نظر گرفتن هتل چهار ستاره بجای پنج ستاره برای آژانس شما مقدوره؟ و اگه مقدور هست، هزینه حدودی رو برای تابستان ۱۴۰۲ چقدر میشه؟ (پکیج مورد نظر: هتل + ویزا + ترنسفر فرودگاهی+ ترنسفر پکن به شانگهای و گشت ها)

پاسخ به وحید

Reza Bagherzadeh31 فروردین 1402

با سلام
چنانچه نیاز به خدمات گشت نداشته باشید و صرفا اقامت، ویزا، و ترانسفر مد نظرتان باشد، این امکان وجود دارد تا مطابق میل شما برنامه رسیزی و هتل ها تغییر یابند. جهت دریافت اطلاعات دقیق و قیمت با کارشناسان و مشاورین گردشگری ما در تماس باشید

پاسخ به Reza Bagherzadeh

farzan 14 شهریور 1398

سلام امکان ارایه تور ترکیبی پکن ، شانگهای ، شیان را ندارید؟

پاسخ به farzan

رضا باقرزاده17 شهریور 1398

سلام آقای فرزان، شرکت خدمات مسافرتی آوای بورالان یکی از قدیمی‌ترین مجریان تور چین می‌باشد. در همین راستا تور چین برای تمام نقاط چین قابل اجرا است. فقط با توجه به سطح توسعه یافتگی شهری مانند شیان و همچنین کمتر شناخته تر بودن در بازار گردشگری ایران تقاضای کمتری نسبت به تورهایی چین برای شهرهای مانند شیان، گویلین، ژانگ‌ جیا جیه و ... وجود دارد که سبب شده امکان اجرای این تورها بصورت گروهی کمتر وجود داشته باشد. به همین خاطر شما هر زمان که بخواهید امکان اجرای این تورها بصورت انفرادی و یا استفاده از بخش گروهی سایر تورها و اضافه کردن این شهر بصورت انفرادی به آن تورها وجود دارد.

پاسخ به رضا باقرزاده

مهین13 اردیبهشت 1397

سلام ، وقتتون بخیر ، ممنون بخاطر اطلاعات جامع و کاملی گذاشتید، میخواستم بدونم برای رفتن از پکن به شانگهای راهنمای تورتون مسافران رو همراهی میکنه یا نه ، چون داخل برنامه زده بودید در شانگهای راهنمایی تور رو ملاقات میکنن.
ضمنا اگر بخوایم ناهار و شام رو تور تقبل کنه ، چقدر به هزینه ها اضافه میشه؟البته ناهار رو مشخص نبود با تور هست یا نه اگر نیست ممنون میشم سوال بالا رو جواب بدین.
دوست دارم بدونم اگه بخوایم مسافر تور ها باشیم چطور باید در تماس و ارتباط باشیم؟

پاسخ به مهین
* سوالتان را از کارشناس ما بپرسید، در صورتی که تمایل دارید با شما تماس گرفته شود، اطلاعات تماس خود را هم در فرم زیر درج نمایید (اطلاعات تماس شما در سایت نمایش داده نخواهد شد)
تلفن: 75284-021