صنعت هواپیمایی (160)

شروع فرایند تسهیل صدور ویزای گردشگری ژاپن

دولت ژاپن با هدف جذب بیشتر گردشگران، فرایند تسهیل صدور ویزای گردشگری این کشور را از هفته آینده شروع می نماید.

14 آذر 1398

ویزای کدام کشورها به تومان فروخته می گردد؟

در شرایط نوسان ارزی بعضی سفارتخانه های کشورهای خارجی مقیم در ایران تسهیلاتی را برای صدور ویزا به واحد پول رایج ایران فراهم نموده اند.

14 آذر 1398

صدور ویزای الکترونیکی ایران متوقف نشده است

با وجود قطعی اینترنت در یک هفته گذشته، صدور ویزای الکترونیکی ایران متوقف نشده و همچنان در جریان بوده است.

14 آذر 1398

صنعت گردشگری مصر دوباره رونق گرفت

باوجود حملات تروریستی مکرر، گردشگران به صورت توده ای به کشور مصر برمی گردند و با توجه به اطلاعات دولت مصر، تعداد گردشگران این کشور در 7 ماه اول سال حدود 54 درصد افزایش داشته باشد و به 3/4 میلیون نفر رسیده است. این در حالی است که تعداد گردشگران کشورهای آلمان...

9 آذر 1398

جام جهانی به کمک گردشگری کیش می آید

براساس خبرهای واصله، هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری به جهت آماده سازی جزیره کیش برای برپایی تمرین تیم ها و حضور طرفداران صورت گرفته، با اینکه هیچ مسابقه ای از جام جهانی 2022 قطر در این منطقه صورت نمی گیرد. این خبر پیرامون آماده سازی جزیره کیش برای جام...

9 آذر 1398

گردشگری سنتی منسوخ شده است

خبرنگاران/همدان یک مدیر آژانس مسافرتی در همدان با بیان اینکه در همدان نگرش درستی در زمینه گردشگری وجود ندارد، گفت: همدان از نظر جاذبه های توریستی، تاریخی و مبلمان شهری کمبودی ندارد اما متأسفانه در همدان نگرش درستی در زمینه گردشگری وجود ندارد. ...

9 آذر 1398

ورشکستگی آلیتالیا و درخواست یاری از دولت ایتالیا

به نقل از یورونیوز، یک شرکت هواپیمایی ورشکسته در ایتالیا، از دولت این کشور درخواست یاری کرد. این شرکت که آلیتالیا نام دارد، خواهان برنامه ریزی و مدیریت ویژه از سوی دولت، به منظور بازسازی دوباره این هواپیمایی شد.

7 آذر 1398

تیم های والیبال ازبکستان، مالزی، چین تایپه و پاکستان امروز وارد اردبیل می شوند

تیم های ازبکستان، مالزی، چین تایپه و پاکستان به منظور شرکت در مسابقات والیبال امیدهای آسیا امروز از فرودگاه اردبیل وارد استان می شوند.

5 آذر 1398

خسارتی که گردشگری اندونزی ازآتشفشان دید

حتما مدتی قبل اخبار مربوط به فوران آتشفشانی که در کوه بالی رخ داد را شنیدید، واقعه ای که باعث شد تا گردشگران زیادی که در این جزیره بودند، زودتر بار سفرشان را ببندند و از آن خارج شوند. این واقعه همچنین باعث شد تا صدها خانه ای که در نزدیکی این کوه و در شعاع...

25 آبان 1398

تقویت روابط ایران و عمان در حوزه گردشگری از طریق استان فارس

اولین تور آشناسازی شش روزه با حضور 17 نفر از فعالان حوزه گردشگری در حوزه آژانس های هواپیمایی و رسانه کشور عمان در استان فارس برگزار می گردد.

20 آبان 1398

چین سیستم های تسلیحاتی در جزایر مورد مناقشه مستقر نموده است

بر اساس تصاویر جدید ماهواره ای، یک اندیشکده آمریکایی بیان کرد، به نظر می رسد که چین در هفت جزیره مصنوعی اش تجهیزات تسلیحاتی از جمله توپ های ضدهوایی و سامانه های دفاع موشکی نصب نموده است.

19 آبان 1398

آمریکا باید دخالت هایش را در دریای چین جنوبی متوقف کند

واشنگتن از پکن خواسته تا تمام ادعاهای ارضی و جزیره سازی های خود را در منطقه جنجال برانگیز دریای چین جنوبی متوقف کند؛ منطقه ای که کشورهایی مانند فیلیپین، برونئی، مالزی، ویتنام و تایوان نیز در آن ادعاهایی دارند.

16 آبان 1398

سرویس هواپیمایی چین بدون توقف از شنزن به لس آنجلس راه اندازی شد

به طور متوسط، هر روز، خطوط هواپیمایی چین، ظرفیت جایگاه 30000 نفری را در پروازهای خارج از شنزن ارائه می دهد. این شرکت با بیش از روزانه 179 پرواز به 47 مقصد داخلی و خارجی فعالیت می نماید.

16 آبان 1398

نقوی حسینی: آمریکایی ها با تحریم بودجه عمرانی ایران راه خطا می روند ، ایتالیا هم مانند باقی اروپا تحت اراده آمریکاست

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با بیان اینکه آمریکایی ها با تحریم بودجه عمرانی راه خطایی می روند، گفت: چراکه اعتباربخشی و بودجه بندی عمرانی سال جاری کشور به نحوی است که تحریم های آمریکا نمی تواند تاثیری بر روی آن داشته باشد.

13 آبان 1398

ایتالیا پروازهای ماهان را ممنوع نمود ، زمان شروع ممنوعیت پروازهای ماهان به رم و میلان اعلام شد

دولت ایتالیا به دنبال سفر وزیر امورخارجه آمریکا به رم بیان کرد که پرواز خط هوایی ماهان ایران به این کشور متوقف شده است.

11 آبان 1398

واکنش پکن به زمینگیر شدن پهپادهای چینی در آمریکا

سخنگوی وزارت امور خارجه چین در واکنش به زمین گیر شدن پهپادهای چینی در آمریکا از واشنگتن خواست تا سوء استفاده از مفهوم امنیت ملی را متوقف کند.

9 آبان 1398

ادامه پیشروی ارتش سوریه به سمت مرز مشترک با ترکیه

واحدهایی از ارتش سوریه در ادامه پیشروی های خود در شمال شرق سوریه به دنبال عقب نشینی شبه نظامیان کُرد از ریف شمال شرقی الحسکه در الدرباسیه و تل تمر در مرز با ترکیه مستقر شدند.

6 آبان 1398

چین تا سال 2025 برنامه ساخت 136 فرودگاه را دارد

چین در هشت سال آینده 136 فرودگاه جدید احداث میکند این خبر توسط منابع دولتی این کشور اعلام شده است و تا سال 2025، 136 فرودگاه جدید ساخته خواهد شد.

6 آبان 1398

شایگو: دلیل اصلی خروج آمریکا از پیمان موشکی، بازدارندگی روسیه و چین بود

وزیر دفاع روسیه با اشاره به اینکه دلیل واقعی خروج آمریکا از پیمان موشکی، بازارندگی مسکو و پکن بود، گفت: استقرار موشک های آمریکایی در اروپا و آسیا، منجر به مسابقه تسلیحاتی و افزایش امکان بروز درگیری های نظامی می گردد.

29 مهر 1398

درخواست سازمان لیگ فوتبال اسپانیا برای تغییر میزبان اولین ال کلاسیکوی فصل

سازمان لیگ فوتبال اسپانیا با توجه به تنش های موجود در ایالت کاتالونیا میخواهد محل برگزاری اولین ال کلاسیکوی فصل را تغییر دهد.

27 مهر 1398
تعداد: (160)
تلفن: 75284-021