شروع فرایند تسهیل صدور ویزای گردشگری ژاپن

به گزارش آوای بورالان، دولت ژاپن با هدف جذب بیشتر گردشگران، فرایند تسهیل صدور ویزای گردشگری این کشور را از هفته آینده شروع می نماید.

شروع فرایند تسهیل صدور ویزای گردشگری ژاپن

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (آوای بورالان)، در این راستا از شروع نیمه دوم امسال میلادی شرایط صدور ویزای گردشگری ژاپن برای گردشگران سه کشور فیلیپین، ویتنام و اندونزی تسهیل می گردد.

به گزارش برناما، از ماه های بعدی نیز هر ماه چند کشور دیگر به این فهرست اضافه می شوند که در قالب آن یا برای گردشگران در کمتر از سه روز ویزای گردشگری صادر شده و یا برای آنها ویزای فرودگاهی صادر می گردد.

در حال حاضر گردشگران آمریکایی، کانادایی و استرالیایی و بیشتر کشورهای اروپایی برای سفر ژاپن نیازی به اخذ ویزا ندارد و دولت این کشور در راستای راهبرد جدید خود برای جذب بیشتر گردشگران که پس از سونامی مرگ بار سال 2011 شروع شد توجه خود را به جذب بیشتر گردشگران از کشورهای آسیایی، آفریقایی و منطقه آمریکای جنوبی معطوف نموده است.

دولت ژاپن از هدفگذاری برای جذب 20 میلیون گردشگر در سال 2020 خبر داده که در این سال شهر توکیو، پایتخت ژاپن میزبان مسابقات المپیک خواهد بود. در این راستا اقدمات زیادی نیز توسط دولت ژاپن برای جذب بیشتر گردشگران در دست اجرا بوده که از آنجمله می توان به احداث یکی از بزرگترین مجتمع های گردشگری دنیا شامل ده ها هتل، رستوران، مجتمع مسکونی، کلینیک های ویژه گردشگری درمانی، پارک فناوری اطلاعات، سالن سینما، تئاتر، کنسرت موسیقی، چند مجتمع ورزشی و یک فرودگاه در توکیو اشاره نمود.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "شروع فرایند تسهیل صدور ویزای گردشگری ژاپن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع فرایند تسهیل صدور ویزای گردشگری ژاپن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021