با توجه به ادامه بحران ویروس کرونا و بسته شدن بیشتر مرزها، تمامی تورها و خدمات مسافرتی تا اطلاع ثانوی کنسل می‌باشد.

شماره‌های تماس صرفا جهت تماس برای پیگیری قراردادهای در جریان می‌باشد:

09919788893 خانم متقی (کارشناس فروش تور) (فقط واتس اپ)

09919788892 خانم زراسوند (کارشناس فروش تور) (فقط واتس اپ)

09192313064 خانم ساویس (کارشناس فروش تور) (فقط واتس اپ)

09906102071 آقای رحمتی (کارشناس فروش تور)

09121255526 آقای پارساکیان (مدیر تور) (فقط جهت تماسهای اضطراری)

شیوع یک ویروس مرموز چینی در دنیا

تحقیق درباره خطرات شیوع ویروس چینی در مرکز ام آر سی انجام گرفت که برای مرکز جهانی تحلیل بیماری های عفونی ایمپریال کالج لندن اقدام نموده بود. این مراکز تحقیقاتی از منابع اصلی مشاوردهنده به دولت بریتانیا و سازمان جهانی بهداشت هستند.

شیوع یک ویروس مرموز چینی در دنیا

به گزارش، در حالی که مقام های چینی می گویند این ویروس تنها میان انسان و حیوان منتقل شده دانشمندان بریتانیایی می گویند نگرانی جدی در خصوص انتقال انسان به انسان این ویروس وجود دارد.

یک ویروس جدید که ماه دسامبر گذشته در چین ردگیری شده دو نفر را از پای درآورده و تاکنون مبتلایان به آن در سه کشور شناسایی شده اند. هنگ کنگ، سنگاپور و چند فردوگاه عمده در امریکا تدابیر بهداشتی و معاینه مسافران را آغاز نموده اند.

دانشمندان گفته اند که شمار مبتلایان به این ویروس مرموز که در چین ظهور نموده بسیار بیشتر از آمار های رسمی است. تاکنون 41 مورد ابتلا به این ویروس جدید که در آزمایشگاه ها به تایید رسیده اند گزارش شده است، اما کارشناسان بریتانیایی می گویند آمار واقعی احتمالا حدود 1700 نفر است.

ماه دسامبر گذشته دو نفر بر اثر ابتلا به این ویروس در شهر وهان چین جان داده اند. پروفسور نیل فرگوسن درباره احتمال شیوع این ویروس گفته: من نسبت به هفته گذشته نگرانی ام به مراتب جدی تر شده است.

تحقیق درباره خطرات شیوع این ویروس در مرکز ام آر سی انجام گرفت که برای مرکز جهانی تحلیل بیماری های عفونی ایمپریال کالج لندن اقدام نموده بود. این مراکز تحقیقاتی از منابع اصلی مشاوردهنده به دولت بریتانیا و سازمان جهانی بهداشت هستند.

هنگ کنگ و سنگاپور برای پیشگیری از شیوع این ویروس مسافرانی که از شهر وهان چین به این کشور ها سفر نموده اند را در فرودگاه ها مورد معاینه پزشکی انجام می دهند و آمریکا هم از امروز، آدینه 17 ژانویه، آغاز به معاینه مسافران در فرودگاه های سان فرانسیسکو، لس آنجلس و نیویورک نموده است.

پرفسور فرگوسن گفته هنوز خیلی زود است که هشدار عمومی صادر کرد، اما ما نسبت به هفته گذشته بسیار نگران تر شده ایم. مقام های چین می گویند مورد جدیدی که از انتقال این ویروس از یک نفر به کس دیگری حکایت داشته باشد مشاهده ننموده اند.

در عوض آن ها معتقدند که ویروس در حقیقیت میان گونه های جانوری مختلف انتقال یافته و در شهر وهان میان حیوانات غیراهلی و آبزیان سرایت نموده و احتمالا از بازار فروش ماهی و حیوانات وحشی به انسان منتقل شده است.

با وجود این، پروفسور فرگوسن گفته باید احتمال انتقال انسان به انسان این ویروس هم به طور جدی مد نظر قرار داده گردد. او گفته بعید است که این تعداد انسان همگی بر اثر مواجهه با حیوانات آلوده به این ویروس مبتلا شده باشند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "شیوع یک ویروس مرموز چینی در دنیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شیوع یک ویروس مرموز چینی در دنیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021