اثر کرونا بر گردشگری آلمان و خسارت های پیش رو

براساس آخرین خبرهای بدست رسیده پیرامون اثر کرونا بر گردشگری آلمان تعیین شد که بدنبال شیوع ویروس کرونا، بیم خسارت به گردشگری آلمان از جنگل سیاه گرفته تا فرودگاه ها، می رود.

اثر کرونا بر گردشگری آلمان و خسارت های پیش رو

تأثیر شیوع ویروس کرونا بر آمار فرودگاه بین المللی فرانکفورت نیز مشهود است. سخنگوی این فرودگاه اظهار داشت لغوشدن متعدد سفرها می تواند تاثیرات قابل توجهی بر خطوط هواپیمایی همچون لوفت هانزا بگذارد. با این حال برای ارائه آمار دقیق خسارت های واردشده به صنعت گردشگری این کشور باید تا اوایل ماه بعد صبر کرد. در حال حاضر، از نشانه های مشهود تاثیر شیوع این ویروس بر گردشگری آلمان به صف های کوتاه گیت های فرودگاه ها و تمهیدات پیشگیرانه مسافران آسیایی که اغلب ماسک بر چهره دارند، می توان اشاره نمود. با اینکه چینی ها تنها 0.4 درصد از بازدیدنمایندگان جنگل سیاه را تشکیل می دهند، اما محدودیت های مسافرتی در اروپا می تواند گردشگری جنگل سیاه را نیز تحت تاثیر قرار دهد. حدود 25 درصد از گردشگران جنگل سیاه از کشورهای همسایه به آلمان سفر می نمایند. با اینکه از پیش تضمین شده است بازدیدنمایندگان از این محل در گردهمایی های بزرگ حضور نخواهند داشت و اغلب به صورت انفرادی از این مکان بازدید خواهند کرد، اما هنوز هیچ تضمینی برای حفظ سلامتی آن ها نسبت به این ویروس وجود نخواهد داشت.

یکی از مسئولان بخش گردشگری جنگل سیاه می گوید: اگر شیوع این ویروس به مسئله ای فراگیر و جهانی تبدیل گردد در آن صورت ما مسافران اروپایی خود را نیز از دست خواهیم داد و سال سختی را پیش رو خواهیم داشت. گروه تی یو آی که به عنوان بزرگترین شرکت مسافرتی شناخته می گردد هم اقدام های پیشگیرانه خود را در خطوط هواپیمایی، کشتی ها و هتل های تحت مدیریت خود از هم اکنون به اجرا درآورده است. این کمپانی مسافرتی از کاهش رزرو تورهای آسیایی در هفته اطلاع داد. در این بین یک سخنگوی انجمن مسافرتی آلمان می گوید: تمایل مسافران برای رزرو هتل و بلیت در امسال بسیار کم شده است. پس از آنکه شمار مبتلایان به ویروس کرونا به سرعت در ایتالیا بالا رفت، رویدادهای متعددی در میلان و ونیز لغو شدند. حتی نمایشگاه جهانی گردشگری که به عنوان بزرگترین گردهمایی صنعت گردشگری شناخته می گردد و قرار بود چهارم تا هشتم مارس در برلین برگزار گردد نیز لغو شد.

آژانس مسافرتی آوای بورالان

به "اثر کرونا بر گردشگری آلمان و خسارت های پیش رو" امتیاز دهید

2 کاربر به "اثر کرونا بر گردشگری آلمان و خسارت های پیش رو" امتیاز داده اند | امتیاز: 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اثر کرونا بر گردشگری آلمان و خسارت های پیش رو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021