!!! با توجه به ادامه بحران ویروس کرونا و بسته بودن تمامی مرزهای مسافری، کلیه تورها و خدمات مسافرتی تا اطلاع ثانوی کنسل می‌باشد !!!

خواهشمند است تمامی درخواستهای خود را (فقط از طریق واتس اپ بصورت فایل صوتی و یا نوشتاری) به شماره کارشناس قرارداد خود ارسال و منتظر پاسخ بمانید.

09919788893 خانم متقی 
09919788892 خانم زراسوند 
09192313064 خانم ساویس
09906102071 آقای رحمتی  
09121255526 مدیر تور: آقای پارساکیان (صرفا جهت پیام های اضطراری و عدم پاسخگویی کارشناسان از طریق واتس اپ)

جهت حفظ سلامت مسافرین و پرسنل شرکت، پذیرش حضوری با هماهنگی قبلی با مشاور گردشگری قرارداد‌ مسافرین فقط در موارد ضروری و با رعایت کلیه اصول بهداشتی و فاصله اجتماعی امکان‌پذیر است.

کانادا: مسافران ایران 14 روز قرنطینه می شوند

به گزارش آوای بورالان، کانادا تا کنون 27 مورد مبتلا به ویروس کرونا را شناسایی نموده که همگی آنها به مناطق ویروس زده سفر نموده اند.

کانادا: مسافران ایران 14 روز قرنطینه می شوند

کانادا در روز دوشنبه از ایزوله و قرنطینه مسافران ایران به دلیل انتشار شیوع ویروس کرونا اطلاع داد.

به گزارش آوای بورالان به نقل از رویترز، از این پس مسافرانی که از ایران به کانادا می فرایند به مدت 14 روز در قرنطینه خانگی قرار خواهند گرفت. پیش از این کانادا مسافران هوبی چین به کانادا را حدود 14 روز در قرنطینه خانگی نگه می داشت.

کانادا قبلا در توصیه های خود خواهان حذف سفرهای غیر ضروری به ایران شده بود.

7 فوریه 2020- نیروهای وزارت خارجه آمریکا در فرودگاه ووهان چین- آنها در حال چک اپ شهفرایندان خود و کانادا برای بازگشت به کشوشان هستند/ عکس تزئینی است

کانادا بیان کرد مسافران ایرانی که وارد این کشور می شوند برای 14 روز قرنطینه خواهند شد/ عکس: رویترز

ترزا تام افسر ارشد پزشکی در یک کنفرانس مطبوعاتی به پزشکان گفت: افزایش سریع مبتلایان در ایران و تعداد مسافرانی که از ایران به کانادا سفر نموده اند بسیار نگران نماینده است.

تام در این باره گفت: تا کنون کانادا 27 مورد مبتلا به ویروس کرونا را شناسایی نموده که همگی آنها به مناطق ویروس زده سفر نموده اند.

سوئد نیز تحت تاثیر شیوع ویروس کرونا در ایران، پرواز بعضی از خطوط هوایی به مبداء و مقصد ایران را به حالت تعلیق درخواهد آورد.

خط هوایی قطرایرویز نیز در روزهای گذشته با انتشار بیانیه ای از قرنطینه 14 روزه مسافرانی که از ایران و کره جنوبی به این کشور سفر می نمایند، اطلاع داد.

بریتانیا نیز در هفته گذشته از مسافران ایرانی خواست تا به شکلی خود خواسته وارد قرنطینه خانگی شوند. آنها نیز مدت این ایزوله سازی را 2 هفته بیان کردند.

ویروس کرونا در 31 دسامبر سال گذشته میلادی در ووهان استان هوبی چین ظاهر شد و تا به امروز بیش 3 هزار کشته در سطح جهانی بر جای گذاشته است.

قزاقستان نیز به دلیل شیوع گسترده ویروس کرونا در ایران، از منع ورود مسافران ایرانی به این کشور از تاریخ 5 مارس 2020 اطلاع داد.

کویت نیر ممنوعیت هایی را برای مسافران ایرانی پروازهای خود به ویزه از سنگاپور و ژاپن در نظر گرفت. این کشور تا کنون از شناسایی 11 مورد مبتلا به کرونا اطلاع داده که همگی آنها به ایران سفر نموده بودند.

ارمنستان نیز شناساسیی اولین مورد آلوده اطلاع داد. این فرد نیز از کشور ایران به ارمنستان رفته بود.

آذربایجان نیز در شنبه مزهای خود را ایران را بست. این کشور از قرنطینه دو آذربایجایی بازگشته از ایران اطلاع داد.

منبع: عصر ایران

به "کانادا: مسافران ایران 14 روز قرنطینه می شوند" امتیاز دهید

2 کاربر به "کانادا: مسافران ایران 14 روز قرنطینه می شوند" امتیاز داده اند | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کانادا: مسافران ایران 14 روز قرنطینه می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021