راهنمای سفر

گرجستان فقط با ایرانی ها سختگیر نیست

دبیر انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی ایران در عین حال که قوانین حاکم در مبادی ورودیِ گرجستان را تنها شامل حال اتباع ایرانی ندانست، به افرادی که قصد سفر به این کشور را دارند، توصیه کرد که با مدارک کامل به گرجستان سفر نمایند.

17 آذر 1397

صدای ایران را از رادیو چین می شنوید

5 خبرنگار از رادیو و تلویزیون دولتی چین ماموریت گرفتند تا صدای سرزمین ایران را به گوش مردم کشورشان برسانند؛ مردمی که هنوز فکر می نمایند ایران یک کشور عرب و سراسر بیابان است، مردمش به زبان عربی سخن می گویند و زنانش بُرقع به صورت می زنند.

26 آبان 1397

چرا هر چینی باید یک بار به ایران سفر کند؟

ایران در نخستین تجربه حضورش در نمایشگاه صنایع فرهنگی غرب چین برای پاک سازی ذهنیت چینی ها از کشوری که فرهنگ آن نزدیک به عربستان تلقی گردیده و گمان می رود زنانش حق رانندگی و تحصیل در دانشگاه را ندارند و با صورت هایی پوشیده در خیابان ظاهر می شوند، کوشش می...

19 شهریور 1397

سوپ رشته فرنگی ویتنامی بیستمین غذای جهانی گشت

سوپ رشته فرنگی ویتنام در جایگاه بیستم بهترین غذاهای جهان نهاده شد.

8 شهریور 1397

چه زمانی به ویتنام برویم

کشور ویتنام در جنوب شرقی آسیا واقع شده و تازگی ها در میان گردشگران محبوبیت هم پیدا کرده است، اما اینکه چه موقع بهتر است به ویتنام سفر کنیم ممکن است به عوامل متعددی بستگی داشته باشد.

28 خرداد 1397

آب و هوای سنگاپور

مهم نیست چه زمانی از سال تصمیم بگیرید به تور سنگاپور بروید؛ می‌توانید مطمئن باشید که هوای این شهر/کشور، گرم، شرجی و بارانی خواهد بود. ثبات، صفتی است که می‌توان به آب و هوای این بخش از جنوب شرق آسیا نسبت داد، با تغییرات دمایی بسیار کم در طول سال. در آب...

24 خرداد 1397

آب و هوای کوالالامپور

آب و هوای کوالالامپور در بیشتر ماه‌های سال گرم و شرجی است، در نتیجه رفتن به تور مالزی و پایتخت این کشور در تمام طول سال مناسب است. از آنجا که این شهر آب و هوایی گرمسیری دارد، بارش‌های گاه‌به‌گاه زیادی را به خود می‌بیند. شدت این بارش‌ها البته در زمانهای...

23 خرداد 1397

حقایقی جالب در مورد تایلند

تایلند یکی از محبوب‌ترین کشورهای آسیایی در بین گردشگران ایرانی است. سواحل زیبای آفتابی، تفریحات متعدد و مهیج، معابدی با معماری شگفت‌انگیز و ارزان بودن از دلایل جذب گردشگران به تور تایلند هستند.

6 خرداد 1397

حقایقی جالب در مورد بانکوک

شهر بانکوک یکی از زیباترین شهرهای کشور تایلند در بین گردشگران تور تایلند است. در این مقاله شما را با حقایقی جالب در مورد این شهر آشنا خواهیم کرد.

1 خرداد 1397

حقایقی جالب در تور پاتایا

شهر ساحای پاتایا یکی از زیباترین شهرهای تور تایلند برای بازدید از جاذبه‌هایی زیبا و دیدنی است. در این مقاله شما را با حقایقی جالب در مورد پاتایا آشنا خواهیم کرد.

1 خرداد 1397

نکات سفر با تور پوکت

پوکت مکانی دنج برای رفع خستگی و فرار از گرما و رطوبت خیابان‌های بانکوک و چیانگ مای می‌باشد. مطمئن باشید در تور پوکت، می‌توانید لحظات خوشی را برای خود و خانواده فراهم کنید.

27 اردیبهشت 1397

چرا به پوکت سفر کنیم؟

پوکت یکی از زیباترین جزایر کشور تایلند برای بازدید از جاذبه‌هایی زیبا و دیدنی است. پوکت به خاطر وجود جاذبه‌هایی همچون سواحل آفتابی، تفریحات آبی متعدد و جاذبه‌های مدرن است.

26 اردیبهشت 1397

سفر یک روزه به پوکت

پوکت با سواحل شنی و زیبای آفتابی به همراه برآمدگی‌های سنگی و پرتگاه‌های عظیم آهکی برای صخره‌نوردی، جنگل‌های سرسبز پر از نارگیل برای ماجراجویی از بهترین مقاصد گردشگری جهان به شمار می‌رود.

20 اردیبهشت 1397

راهنمای اولین سفر تایلند

تایلند یکی از محبوب‌ترین کشورهای قاره آسیا برای بازدید از جاذبه‌های زیبا و متنوع است. این کشور به خاطر همین تنوع طبیعی و فرهنگی یکی از مقاصد گردشگری محبوب در سراسر جهان می‌باشد. 

19 اردیبهشت 1397

یک روز در بانکوک

بانکوک یکی از پرگردشگرترین شهرهای کشور تایلند است و در سال 2016 توانسته مقام پرگردشگرترین شهر جهان را بدست بیاورد. در این مقاله برای شما یک برنامه سفر 1 روزه گردآوری کردیم.

18 اردیبهشت 1397

بهترین زمان سفر با تور تایلند

تایلند یکی از  محبوب‌ترین کشورها در بین گردشگران ایرانی است. دلیل این محبوبیت بالا طبیعت زیبا، سواحل آفتابی، تفریحات آبی متعدد، معابد زیبا و از همه مهمتر ارزان بودن آن است.

9 اردیبهشت 1397

چگونه از سفر به کشور تایلند لذت ببریم؟

تایلند سواحل آفتابی، جاذبه‌های مدرن و تاریخی متعدد، مراکز خرید استثنایی و از همه مهم‌تر مردمی مهربان دارد. در این مقاله شما را برای تجربه یک سفر لذت‌بخش به این کشور راهنمایی خواهیم کرد.

9 اردیبهشت 1397

ویزای توریستی تایلند

قبل از همراهی با تور تایلند باید ویزای توریستی این کشور را در یافت کنید. ویزای توریستی تایلند در حال حاضر بدون نیاز به مصاحبه و با ارائه مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزا برای گردشگران صادر می‌شود که در این مقاله به معرفی آنها پرداخته ایم.

9 اردیبهشت 1397

راهنمای سفر ارزان به تایلند

همه ما وقتی تور تایلند به گوشمان می‌خورد، چون قبل از این از ارزان بودن هزینه‌های سفر به این کشور شنیده‌ایم، همین فکر به ذهنمان خطور می‌کند. اما برای این که یک سفر ارزان را تجربه کنید باید نکاتی را رعایت کنید که در این مقاله به معرفی آن‌ها پرداخته‌ایم.

9 اردیبهشت 1397

چرا تور پاتایا؟

برای این که مکانی عالی برای یک تفریح جانانه بیرون از شهر بانکوک است. پاتایا در خلیج تایلند و به فاصله یک رانندگی 90 دقیقه‌ای از پایتخت قرار دارد و سواحلی خوب، شهربازی، مراکز خرید پر زرق و برق و بازارهای خیابانی پر هیجان دارد. منطقه چونبوری با داشتن بیشتر...

9 اردیبهشت 1397
تعداد: (147)
تلفن: 75284-021