تور دور چین (11 روز) ، تور پکن 4شب + شانگهای 4شب + 2شب هانگژو، تور کامل چین تابستان 1403

کاملترین تور چین تابستان 1403. در میان مقاصد گردشگری و تورهای مسافرتی، تور چین تفاوت عمده‌ای با سایر تورها دارد. در تور چین شما با کشوری مواجه خواهید شد که جای جای این کشور پهناور آماده شده تا شما را غافل‌گیر و شگفت‌زده کند. در تور چین شما در طی 11 روز از بهترین و مهمترین و در برخی موارد از افسانه‌ای‌ترین جاذبه‌های گردشگری دنیا بازدید خواهید کرد. در تورهای گروهی چین شرکت خدمات مسافرتی آوای بورالان بیشترین شاخصهای گردشگری کشور چین در برنامه سفر گنجانده شده و شما بدون پرداخت هزنه اضافی به بازدید از آنها خواهید رفت. در شهر پکن به بازدید یکی از عجائب تاریخی دنیای معماری یعنی شهر ممنوعه خواهید رفت، میدان تیان آن من که بعنوان بزرگترین میدان جهان شناخته می‌شود، رویای توریستهای چین یعنی بازدید از دیوار بزرگ چین، قصر تابستانی، معبد بهشت، استادیوم المپیک 2008 پکن ( استادیوم لانه پرنده) و بسیاری از مکان‌های دیگر همه و همه در برنامه تور شما جای داده شده است. شهر فوق مدرن شانگهای با دنیایی از نمادهای مدرنینته چین منتظر شماست، بازدید از برج تلویزیونی (برج مروارید)، مجموعه بازار و باغ یو یوان، خیابان زیبای نانجینگ و بسیاری دیگر از جذابیتهای گردشگری شانگهای منتظر شماست. و اما شهر افسانه‌ای هانگزو. شما در هانگزو شهری را در پیش رو خواهید داشت که زمانی مارکوپولو جهانگرد معروف ایتالیایی در کتاب سفرنامه خود آن را زیباترین شهر دنیا خوانده است. مطمئن باشید از آن روز تاکنون، این نظر بسیاری از کسانی است که از این شهر زیبای چین دیدن کرده‌اند. تور چین، سفری است که خاطره‌ای خوش برایتان به یادگار می‌گذارد. با آوای بورالان قدیمی‌ترین مجری تورهای تفریحی چین آسوده خاطر سفر کنید.

قیمت تور شامل مبلغ ریالی (بلیط، بیمه، خدمات ویزا و ...) + مبلغ ارزی مطابق جدول زیر میباشد

ID هتل شهر ستاره RatingمنطقهDBLSGLExt-BedCWBCNBINF
1 West International Trade Grand Hotel Beijing پکن 5* 8.3 Fengtai 1,590$ 2,590$ 1,590$ 1,490$ 1,090$ 590$
Hengshan Garden Hotel Shanghai شانگهای 5* 8.4 Central
Goethe Hotel Hangzhou هانگژو 5* 8.4 Shangcheng
 • DBL: هر نفر در اتاق دوتخته
 • SGL: اتاق 1 تخته
 • Ext-Bed: تخت اضافه
 • CWB: کودک با تخت
 • CNB: کودک بدون تخت
 • INF: نوزاد زیر 2 سال
 • اقامت: تعداد شب
شناسه پکیج: 102

نکات و دانستنی‌های تور دور چین (11 روز) ، تور پکن 4شب + شانگهای 4شب + 2شب هانگژو، تور کامل چین تابستان 1403

 • تاریخ به روز رسانی 19 خرداد 1403
 • تورهای 12 ، 19 و 26 شهریور و 30 مهر 1402 ، و 27 اسفند و 5 فروردین (نوروز 1403) تکمیل ظرفیت (Sold Out) و اجرا شد.
  • جهت مشاهده تصاویر اجرای این تورها به هایلایت چین در اینستاگرام شرکت با آی دی booralan مراجعه و پس از فالو مشاهده فرمایید.
 • مبلغ ریالی تور 39 الی 49 میلیون و برای نوزاد زیر 2 سال 19 میلیون تومان می‌باشد.

خدمات تور دور چین (11 روز) ، تور پکن 4شب + شانگهای 4شب + 2شب هانگژو، تور کامل چین تابستان 1403

تاریخ پرواز
24 تیر 28 مرداد 4 شهریور 11 شهریور 18 شهریور
مدت و ترکیب تور
10 شب و 11 روز پکن 4 شب شانگهای 4 شب هانگزو 2 شب
خدمات تور
 1. پرواز هواپیمایی ماهان
 2. ویزای گروهی چین
 3. اقامت در هتلهای 5 ستاره به همراه صرف صبحانه
 4. ترانسفر فرودگاهی
 5. قطار در مسیر پکن به شانگهای
 6. ترانسفر زمینی از شانگهای به هانگژو و بالعکس
 7. گشتها مطابق برنامه سفر، شامل تمامی ورودیه ها:  2 روز پکن + 1 روز شانگهای + 1 روز هانگژو
 8. 4 وعده ناهار
 9. راهنمای فارسی زبان مستقر در چین
 10. بیمه مسافرتی
مدارک مورد نیاز
 • اصل پاسپورت با حداقل 7 ماه اعتبار از تاریخ پرواز
 • 2 قطعه عکس 4×6 رنگی
 • تکمیل فرم اطلاعات ویزا
 • گواهی تمکن مالی برای هر نفر (معادل ریالی 8000 دلار) به زبان انگلیسی با مهر بانک
  • درصورتی که گواهی تمکن مالی یک فقره برای تمامی اعضای خانواده می‌باشد، کپی شناسنامه همه افراد (تمامی صفحات)
 • 70 درصد مبلغ تور

برنامه سفر تور دور چین (11 روز) ، تور پکن 4شب + شانگهای 4شب + 2شب هانگژو، تور کامل چین تابستان 1403

روز 1 محل: ✈️ تهران به پکن

حضور در فرودگاه تهران حداقل 3 ساعت قبل از پرواز، مراجعه به کانتر هواپیمایی ماهان، تحویل بار و گرفتن کارت پرواز به پکن، حضور در سالن ترانزیت،  پرواز به سمت پکن ساعت 18:50 غروب (طول پرواز 7 ساعت)

لوازم همراه: کفش مناسب پیاده روی، لباس سبک و مناسب برای هوای گرم و معتدل
روز 2 محل: پکن نوع گشت: بازدید مجموعه های تاریخی و فرهنگی

ورود به فرودگاه پکن ساعت 06:20 صبح، پس از عبور از گیت پلیس Passport Control ، دریافت بار، حرکت به سمت درهای خروجی، ملاقات با راهنمای تور، سوار شدن به اتوبوس و حرکت به سمت خیابان وانگ فوجینگ، گشت و گذار در این خیابان، سپس حرکت به سمت هتل شهر پکن، تحویل اتاق ساعت 14:00، وقت آزاد.

روز 3 محل: پکن پرداخت ورودیها: بر عهده مسافر می باشدوعده غذایی: ناهارنوع گشت: بازدید مجموعه های تاریخی و فرهنگی

بعد از صرف صبحانه در هتل، آغاز گشت شهر تاریخی پکن شامل بازدید از میدان تیان آنمن (Tiananmen Square) بعنوان بزرگترین میدان جهان، بنای شگفت انگیز شهر ممنوعه (Forbidden City) با 9999 اتاق، صرف ناهار در رستوران ترکی، بازدید از کارخانه مروارید (Pearl Factory)، سپس حرکت به سمت کاخ تابستانی (Summer Palace) (قایق سواری بصورت آپشنال با پرداخت هزینه امکان پذیر است)، و بازدید از مراکز خرید سنتی (Silk-Street Market) که آخرین برنامه گشت تفریحی این روز خواهد بود

روز 4 محل: پکن پرداخت ورودیها: بر عهده تور می باشدوعده غذایی: صرف ناهارنوع گشت: بازدید مجموعه های تاریخی و فرهنگی

صرف صبحانه در هتل، آغاز روز دوم گشت شهر پکن شامل بازدید از اصلی‌ترین نماد گردشگری کشور چین "دیوار چین" (Great Wall) که دومین اثر از مجموعه عجایب هفتگانه جهان تا سال 2019 می‌باشد، سپس بازدید از کارخانه صنایع دستی و هنری سنگ یشم (Jade Factory)، بعد از آن بازدید از نمای بیرونی استادیوم المپیک 2008 شهر پکن (Brid’s Nest International Stadium)، صرف ناهار در رستوران غذای فست فود KFC، برنامه پایانی این روز بازدید از مرکز سنتی چای چینی (Tea House) خواهد بود

روز 5 محل: پکن

صرف صبحانه در هتل، وقت آزاد برای خرید (Shopping) و یا استفاده از تورهای آپشنال با هماهنگی با راهنمای تور (که هزینه آن بر عهده مسافر می باشد)

روز 6 محل: قطار پکن به شانگهای

بعد از صرف صبحانه در هتل، مراجعه به پذیرش هتل و  Check Out ، حرکت به سمت ایستگاه قطار، حرکت با قطار سریع السیر به سمت شانگهای (طول مسیر حدود 4 ساعت)، ورود به شهر شانگهای، حرکت به سمت خیابان زیبای نانجینگ (Nanjing Road) و بازدید از آن، سپس حرکت به سمت هتل شهر شانگهای، تحویل اتاق، وقت آزاد.

روز 7 محل: شانگهای پرداخت ورودیها: بر عهده تور می باشدوعده غذایی: ناهارنوع گشت: بازدید از مجموعه های تاریخی و فرهنگیمدت تور: گشت تمام روز

بعد از صرف صبحانه در هتل آغاز گشت شهری شهر شانگهای با بازدید از کارخانه ابریشم (Silk Factory)، سپس بازدید از باغ زیبای یویوان (The Yuyuan Garden) که مظهر سنت چین قدیم می‌باشد، پس از خروج از باغ بازدید از بازار سنتی یو یوان (Yuyuan Market)، صرف ناهار در رستوران عربی هزار و یک شب، بازدید از برج زیبای تلویزیونی شهر شانگهای (The Oriental TV Tower)، پس از آن بازدید از موزه تاریخ شهر شانگهای (Histroy Museum) در مجاورت برج برنامه پایانی این روز خواهد بود.

روز 8 محل: شانگهای

صرف صبحانه در هتل، وقت آزاد برای خرید (Shopping) و یا استفاده از تورهای آپشنال با هماهنگی با راهنمای تور (که هزینه آن بر عهده مسافر می باشد)

روز 9 محل: شانگهای

صرف صبحانه در هتل، وقت آزاد برای خرید (Shopping) و یا استفاده از تورهای آپشنال با هماهنگی با راهنمای تور (که هزینه آن بر عهده مسافر می باشد)
گزینه آپشنال پیشنهادی امروز، بازدید از شهربازی دیزنی لند است.

روز 10 محل: شانگهای به هانگزو

بعد از صرف صبحانه در هتل، مراجعه به پذیرش هتل و  Check Out، حرکت با اتوبوس به سمت هانگزو (طول مسیر حدود 3 ساعت)، ورود به شهر هانگزو، حرکت به سمت هتل شهر هانگزو، تحویل اتاق، وقت آزاد.

تور آپشنال دریاچه هزار جزیره در صورت کافی بودن زمان و هماهنگی با راهنمای تور.

روز 11 محل: هانگزو پرداخت ورودیها: بر عهده تور می باشدوعده غذایی: صرف ناهارنوع گشت: طبیعت گردی و بازدید از مجموعه های تاریخیمدت تور: گشت تمام روز

صرف صبحانه در هتل، آغاز گشت شهری شامل بازدید از دریاچه غرب (West Lake) شهر هانگزو، به همراه قایق سواری بر روی آن، بازدید از باغ گل ها (Flower Garden)، صرف ناهار در رستوران هتل بصورت بوفه ، بازدید از مزرعه چای سبز (Green Tea Plantation)، سپس بازدید از خیابان هفانگ (Hefang Street)، آخرین برنامه این روز بازدید از پاویون چنگ هوانگ (Chenghuang pavilion) خواهد بود.

روز 12 محل: ✈️ شانگهای به تهران

صرف صبحانه در هتل، ساعت 12:00 ظهر مراجعه به پذیرش هتل جهت تحویل اتاقها (Check Out)، قرار دادن چمدان در بخش امانات هتل، حرکت با اتوبوس به سمت شانگهای (ساعت حرکت طبق نظر راهنمای تور از 14:00 تا 17:00 خواهد بود) جهت بازگشت به تهران، مراجعه به کانتر هواپیمایی ماهان، تحویل بار و گرفتن کارت پرواز به تهران، پس از عبور از گیت پلیس Passport Control و گیت بازرسی امنیتی، حضور در سالن ترانزیت، ساعت 23:00 پرواز به طرف فرودگاه تهران (طول پرواز 9 ساعت) 

روز 13 محل: تهران

ورود به تهران ساعت 04:00 بامداد و پایان سفر.

تورهای مشابه با تور دور چین (11 روز) ، تور پکن 4شب + شانگهای 4شب + 2شب هانگژو، تور کامل چین تابستان 1403

به "تور دور چین (11 روز) ، تور پکن 4شب + شانگهای 4شب + 2شب هانگژو، تور کامل چین تابستان 1403" امتیاز دهید

17 کاربر به "تور دور چین (11 روز) ، تور پکن 4شب + شانگهای 4شب + 2شب هانگژو، تور کامل چین تابستان 1403" امتیاز داده اند | امتیاز: 4.6 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور دور چین (11 روز) ، تور پکن 4شب + شانگهای 4شب + 2شب هانگژو، تور کامل چین تابستان 1403"

4 دیدگاه

کریم 24 اردیبهشت 1402

سلام و عرض ادب تور 11 روز چین پکن شانگهای و هانگزو چقدر هست؟ محاسبه به دلار با مبلغ ریالی در پکیجتون مغایرت دارد.

پاسخ به کریم

Reza Bagherzadeh28 اردیبهشت 1402

سلام
تور شامل مبلغ ریالی + مبلغ ارزی است

پاسخ به Reza Bagherzadeh

جواد خواجوی 12 شهریور 1398

با سلام با توجه به اینکه تور گروهی هست و من قصد دارم بصورت مجردی سف کنم میشه با نفر دیگر در اتاق دابل اقامت کنیم و هزینه اتاق دابل را پرداخت کنیم خیلی ممنون

پاسخ به جواد خواجوی

رضا باقرزاده17 شهریور 1398

سلام جناب خواجوی، ضمن تشکر از حسن انتخاب شما، درخواست شما جزو سئوالاتی‌است که هر از چندگاهی در مورد برخی تورها از ما پرسیده می‌شود. در پاسخ باید باطلاع شما برسانیم که موارد و تجربیات زیادی وجود دارد که سبب می‌گردد ما به مسافرین پیشنهاد کنیم که از این نوع سفر پرهیز کنند که از آن جمله می‌توان به موارد زیر اشاره کرد: شما نسبت به فرد دیگری که ممکن است با شما طبق درخواستتان همسفر گردد شناختی ندارید، پس ممکن است بطور مثال در ساده‌ترین شکل ممکن ساعت خواب شما با هم فرق داشته باشد یک نفر دوست دارد ساعات اولیه شب بخوابد و دیگری دوست دارد طی سفر تا پاسی از شب بیدار باشد که این تضاد سبب آزار و اذیت حداقل یکی از دو نفر خواهد شد. بحث امنیت از نظر مالی، حریم شخصی، وجود برخی رفتار و عادات خاص در افراد که سبب ایجاد مشکل برای نفر دیگر خواهد شد. تفاوتهای فرهنگی، مذهبی و اعتقادی و بسیاری موارد دیگر که هر کدام به تنهایی امکان ایجاد اضطراب و تنش در فرد را بالا می‌برد که با توجه به گروهی بودن تور ممکن است مشکلات در تمام تور اختلال ایجاد کند و مدت حدود 2 هفته ای را برای شما و یا همسفرتان ناخوشایند بنماید. پس اگر دوست دارید سفری خاطره انگیز را برای خود داشته باشید و با گذشت زمان همواره خاطرات به یادماندنی آن را با خود مرور کنید دو راه بیشتر پیش رو ندارید یا یک همسفر خوب برای خود بیابید که علاوه بر کاستن از هزینه‌ها، سفری لذت بخش برای خود رقم بزنید و یا گرانتر بودن سفر سینگل را به ریسک خراب شدن سفرتان ترجیح دهید

پاسخ به رضا باقرزاده
* سوالتان را از کارشناس ما بپرسید، در صورتی که تمایل دارید با شما تماس گرفته شود، اطلاعات تماس خود را هم در فرم زیر درج نمایید (اطلاعات تماس شما در سایت نمایش داده نخواهد شد)
تلفن: 75284-021