ساعت کاری شرکت شنبه الی چهارشنبه 10:00 الی 16:00 می‌باشد. مقاصدی که در حال حاضر (تیر ماه 1400) امکان سفر توریستی به آنها وجود دارد شامل: ترکیه، دبی، مالدیو، ارمنستان در آسیا و فرانسه و اسپانیا با شرایط خاص در اروپا می‌باشد. با توجه به پاندمی ویروس کرونا Covid-19 امکان سفر توریستی به سایر مقاصد وجود ندارد و یا بسیار دشوار است.

70 ساعت آموزش تخصصی گردشگری در تهران برگزار گردید

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی تهران گفت: با مشارکت انجمن مؤسسات گردشگری برای نخستین سال، بیشترین سطح نشست ها و کارگاه های آموزش تخصصی در هفته گردشگری (5 الی 12 مهرماه) در استان برگزار شده است.

70 ساعت آموزش تخصصی گردشگری در تهران برگزار گردید

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان تهران، پرهام جانفشان، مدیرکل استان بابیان این که، 70 ساعت آموزش تخصصی در قالب 17 کارگاه، همایش و نشست برای فعالان گردشگری در تهران برگزارشده است، اضافه کرد: گردشگری صنعت پویایی است و آموزش های تخصصی در این حوزه نیز باید بر اساس علم روز و بر اساس استاندارهای جهانی بروزرسانی گردد.

او اضافه کرد: نشست های آموزشی در حوزه گردشگری محدود به هفته گردشگری نبوده و بر اساس نیازهای آموزشی که در اتاق فکر گردشگری در خصوص آن تصمیم گیری می گردد، دوره آموزشی نیز تا سرانجام سال گردشگری (5 مهرماه 99) برنامه ریزی و اجرا خواهد شد.

به "70 ساعت آموزش تخصصی گردشگری در تهران برگزار گردید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "70 ساعت آموزش تخصصی گردشگری در تهران برگزار گردید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021