ساعت کاری شرکت شنبه الی چهارشنبه 10:00 الی 16:00 می‌باشد. مقاصدی که در حال حاضر (تیر ماه 1400) امکان سفر توریستی به آنها وجود دارد شامل: ترکیه، دبی، مالدیو، ارمنستان در آسیا و فرانسه و اسپانیا با شرایط خاص در اروپا می‌باشد. با توجه به پاندمی ویروس کرونا Covid-19 امکان سفر توریستی به سایر مقاصد وجود ندارد و یا بسیار دشوار است.

برگزاری باشکوه نمایشگاه گردشگری تهران با حضور حداکثری فعالان گردشگری و صنایع دستی کشور

معاون گردشگری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: سیزدهمین نمایشگاه گردشگری و صنایع دستی تهران از تاریخ 23 تا 26 بهمن ماه 98 با شکوه تر از سال های گذشته و با حضور حداکثری فعالان و ذی نفعان بخش خصوصی و دولتی برگزار خواهد شد و پیش بینی می گردد با استقبال قابل توجه عموم هموطنان روبرو گردد.

برگزاری باشکوه نمایشگاه گردشگری تهران با حضور حداکثری فعالان گردشگری و صنایع دستی کشور

به گزارش خبرنگاران به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ولی تیموری در ششمین نشست سیاست گذاری سیزدهمین نمایشگاه گردشگری و صنایع دستی تهران که 15بهمن ماه 98 با حضور اعضای تیم اجرایی و سیاست گذاری در محل معاونت گردشگری برگزار گردید، گفت: نمایشگاه گردشگری سال جاری در فضایی برگزار می گردد که صنعت گردشگری متأثر از التهابات و اتفاقات تلخ اخیر واقع شده است؛ اما این رویداد بین المللی می تواند بار دیگر با انعکاس استقبال عمومی هم وطنان و نیز بخش های تخصصی داخلی و خارجی، ایران را به عنوان مقصدی امن به جهانیان معرفی کند.

او با بیان اینکه گردهم آوردن ظرفیت های متنوع صنعت گردشگری در قالب نمایشگاه به منظور بهره مندی ذی نفعان و ایجاد نشاط اجتماعی برای عموم هم وطنان از تعهدات و مسئولیت اجتماعی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی به شمار می آید؛ اضافه نمود: در این راستا به منظور پیش رو بودن ایام نوروز 99 و نیز احتمال سفر بالغ بر 70 درصد هم وطنان، تهیه و ارائه بسته های سفر متنوع و متناسب با این ایام در دستور کار فعالان بخش خصوصی اعم از دفاتر خدمات مسافرتی، مراکز اقامتی و پذیرایی و نیز سایر حوزه های مرتبط قرار داده شده است و انتظار می رود بخش های مذکور با دستی پر تورهای مسافرتی و محصولات گردشگری خود را در قالب بسته های تبلیغی، ترغیبی و ترویجی سفر ارائه دهند.

معاون گردشگری کشور اعلام کرد: تا به امروز با استقبال چشمگیر فعالان بخش خصوصی صنعت گردشگری کشور، ادارات کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و نیز بخش بین الملل برای مشارکت و حضور در نمایشگاه گردشگری پیش رو روبرو بوده ایم که این امر نویدبخش برگزاری باشکوه این رویداد به شمار می آید.

او اضافه نمود: در کنار ارائه ظرفیت های گردشگری کشور، معرفی محصولات صنایع دستی، هنرهای سنتی و خوراک نیز از سایر جذابیت های سیزدهمین نمایشگاه گردشگری و صنایع دستی پیشرو خواهد بود و بی شک چهار روز جذاب و متنوع را برای هم وطنان ایجاد خواهد نمود.

ولی تیموری همچنین در این نشست به برپایی برنامه های متنوع در حاشیه نمایشگاه گردشگری و صنایع دستی پیشرو اشاره نمود و گفت: برگزاری کارگاه های آموزشی در سه حوزه میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، رونمایی از پروژه ها و طرح های متنوع از ده ها برنامه تخصصی و جذاب حاشیه این رویداد است.

او در انتها از همه فعالان گردشگری در بخش خصوصی، دولتی، ذی نفعان این حوزه، انجمن ها، صنوف مرتبط و همین طور عموم مردم خواست تا هر یک به نوبه خود در اطلاع رسانی ایام برگزاری و برنامه های نمایشگاه پیش رو کوشش نمایند تا کلیه هم وطنان به عنوان جامعه وسیع مخاطبان این رویداد از فرصت ایجادشده در حوزه گردشگری کشور برخوردار شوند.

به "برگزاری باشکوه نمایشگاه گردشگری تهران با حضور حداکثری فعالان گردشگری و صنایع دستی کشور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری باشکوه نمایشگاه گردشگری تهران با حضور حداکثری فعالان گردشگری و صنایع دستی کشور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021