!!! با توجه به ادامه بحران ویروس کرونا و بسته بودن تمامی مرزهای مسافری، کلیه تورها و خدمات مسافرتی تا اطلاع ثانوی کنسل می‌باشد !!!

خواهشمند است تمامی درخواستهای خود را (فقط از طریق واتس اپ بصورت فایل صوتی و یا نوشتاری) به شماره کارشناس قرارداد خود ارسال و منتظر پاسخ بمانید.

09919788893 خانم متقی 
09919788892 خانم زراسوند 
09192313064 خانم ساویس
09906102071 آقای رحمتی  
09121255526 مدیر تور: آقای پارساکیان (صرفا جهت پیام های اضطراری و عدم پاسخگویی کارشناسان از طریق واتس اپ)

جهت حفظ سلامت مسافرین و پرسنل شرکت، پذیرش حضوری با هماهنگی قبلی با مشاور گردشگری قرارداد‌ مسافرین فقط در موارد ضروری و با رعایت کلیه اصول بهداشتی و فاصله اجتماعی امکان‌پذیر است.

برگزاری باشکوه نمایشگاه گردشگری تهران با حضور حداکثری فعالان گردشگری و صنایع دستی کشور

به گزارش آوای بورالان، معاون گردشگری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: سیزدهمین نمایشگاه گردشگری و صنایع دستی تهران از تاریخ 23 تا 26 بهمن ماه 98 با شکوه تر از سال های گذشته و با حضور حداکثری فعالان و ذی نفعان بخش خصوصی و دولتی برگزار خواهد شد و پیش بینی می گردد با استقبال قابل توجه عموم هموطنان روبرو گردد.

برگزاری باشکوه نمایشگاه گردشگری تهران با حضور حداکثری فعالان گردشگری و صنایع دستی کشور

به گزارش آوای بورالان به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ولی تیموری در ششمین نشست سیاست گذاری سیزدهمین نمایشگاه گردشگری و صنایع دستی تهران که 15بهمن ماه 98 با حضور اعضای تیم اجرایی و سیاست گذاری در محل معاونت گردشگری برگزار گردید، گفت: نمایشگاه گردشگری سال جاری در فضایی برگزار می گردد که صنعت گردشگری متأثر از التهابات و اتفاقات تلخ اخیر واقع شده است؛ اما این رویداد بین المللی می تواند بار دیگر با انعکاس استقبال عمومی هم وطنان و نیز بخش های تخصصی داخلی و خارجی، ایران را به عنوان مقصدی امن به جهانیان معرفی کند.

او با بیان اینکه گردهم آوردن ظرفیت های متنوع صنعت گردشگری در قالب نمایشگاه به منظور بهره مندی ذی نفعان و ایجاد نشاط اجتماعی برای عموم هم وطنان از تعهدات و مسئولیت اجتماعی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی به شمار می آید؛ اضافه نمود: در این راستا به منظور پیش رو بودن ایام نوروز 99 و نیز احتمال سفر بالغ بر 70 درصد هم وطنان، تهیه و ارائه بسته های سفر متنوع و متناسب با این ایام در دستور کار فعالان بخش خصوصی اعم از دفاتر خدمات مسافرتی، مراکز اقامتی و پذیرایی و نیز سایر حوزه های مرتبط قرار داده شده است و انتظار می رود بخش های مذکور با دستی پر تورهای مسافرتی و محصولات گردشگری خود را در قالب بسته های تبلیغی، ترغیبی و ترویجی سفر ارائه دهند.

معاون گردشگری کشور اعلام کرد: تا به امروز با استقبال چشمگیر فعالان بخش خصوصی صنعت گردشگری کشور، ادارات کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و نیز بخش بین الملل برای مشارکت و حضور در نمایشگاه گردشگری پیش رو روبرو بوده ایم که این امر نویدبخش برگزاری باشکوه این رویداد به شمار می آید.

او اضافه نمود: در کنار ارائه ظرفیت های گردشگری کشور، معرفی محصولات صنایع دستی، هنرهای سنتی و خوراک نیز از سایر جذابیت های سیزدهمین نمایشگاه گردشگری و صنایع دستی پیشرو خواهد بود و بی شک چهار روز جذاب و متنوع را برای هم وطنان ایجاد خواهد نمود.

ولی تیموری همچنین در این نشست به برپایی برنامه های متنوع در حاشیه نمایشگاه گردشگری و صنایع دستی پیشرو اشاره نمود و گفت: برگزاری کارگاه های آموزشی در سه حوزه میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، رونمایی از پروژه ها و طرح های متنوع از ده ها برنامه تخصصی و جذاب حاشیه این رویداد است.

او در انتها از همه فعالان گردشگری در بخش خصوصی، دولتی، ذی نفعان این حوزه، انجمن ها، صنوف مرتبط و همین طور عموم مردم خواست تا هر یک به نوبه خود در اطلاع رسانی ایام برگزاری و برنامه های نمایشگاه پیش رو کوشش نمایند تا کلیه هم وطنان به عنوان جامعه وسیع مخاطبان این رویداد از فرصت ایجادشده در حوزه گردشگری کشور برخوردار شوند.

منبع: میراث آریا

به "برگزاری باشکوه نمایشگاه گردشگری تهران با حضور حداکثری فعالان گردشگری و صنایع دستی کشور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری باشکوه نمایشگاه گردشگری تهران با حضور حداکثری فعالان گردشگری و صنایع دستی کشور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021