ساعت کاری شرکت شنبه الی چهارشنبه 10:00 الی 16:00 می‌باشد. مقاصدی که در حال حاضر (تیر ماه 1400) امکان سفر توریستی به آنها وجود دارد شامل: ترکیه، دبی، مالدیو، ارمنستان در آسیا و فرانسه و اسپانیا با شرایط خاص در اروپا می‌باشد. با توجه به پاندمی ویروس کرونا Covid-19 امکان سفر توریستی به سایر مقاصد وجود ندارد و یا بسیار دشوار است.

شروع به کار سیزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع دستی تهران

شرکت انیاک جی دی اس با فناوری های نوین به استقبال سیزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری می رود.

شروع به کار سیزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع دستی تهران

گروه شرکت های انیاک در ادامه حضور پررنگ خود در چهلمین نمایشگاهفیتور2020اسپانیا در سیزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع دستی تهران، بزرگترین رویداد گردشگری کشور نیز حضور خواهد داشت.

سیزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته با هدف آشنایی و ارائه امکانات و نوآوری ها و ظرفیت های کشور در زمینه های مختلف سفر و گردشگری، ترغیب و تشویق افراد و شرکت های دولتی و خصوصی، متخصصان و متولیان امر به فعالیت و مساعدت در رشد و گسترش صنعت توریسم و شناسایی موانع و نقاط ضعف این حوزه و برطرف آن ها در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران در تاریخ 23 الی 26 بهمن برگزار می گردد.

در این نمایشگاه، شرکت دانش بنیان EniacGDS از زیر مجموعه گروهشرکتهایانیاک، فعال در زمینه های فناورانه گردشگری، محصولات و نوآوری های خود از جمله GDS را به عنوان هسته اتصال توزیع و مدیریت محصولات گردشگری داخلی و خارجی معرفی می نماید. انیاک جی دی اس با سرمایه گذاری در حوزه اتصال و ارتباط با زیرساخت های فروش آنلاین دنیای در صنعت گردشگری کشور، بستر مدیریت و توزیع محصولات گردشگری در سراسر دنیا را فراهم می نماید. از ویژگی های پلتفرم EniacGDS می توان به امکان دسترسی به بیش از 600 هزار هتل در همه نقاط دنیا و کل خطوط هوایی داخلی و بیش از 400 ایرلاین خارجی اشاره نمود.

از دیگر کوشش های شرکت دانش بنیان EniacGDS، می توان به توجه و تاکید بر رشد دانش و توانمندسازی فعالان حوزه سفر و گردشگری اشاره نمود. در حاشیه نمایشگاه،شرکت انیاک جی دی اس از برجسته ترین اساتید بازاریابی دیجیتال و سئو و موضوعات تخصصی گردشگری: آقایان دکتر حسین بهزاد عباسی، دکتر حسین خائف و بابک بنیادی دعوت نموده است که طبق برنامه زمانی تعیین شده، سمینارهای رایگان در حوزه اهمیت بازاریابی دیجیتال در گردشگری نوین، سئو در گردشگری، چالش های مالیاتی، بیمه و مقررات گردشگری، ضرورت اتصال آژانس ها به وسیله GDS را تدریس خواهند کرد.

همه این کوشش ها در راستا توسعه بسترهای آنلاین عرضه محصولات سفر و توریسم و بالندگی فعالان گردشگری از جمله شرکای تجاری، برگزار کنندگان تور، آژانس های مسافرتی و وب سایت های گردشگری و هتلداری است که در نهایت به رشد سطح خدمات آنلاین و آفلاین گردشگری، توزیع یکپارچه سرویس های گردشگری میان سرویس دهندگان و سرویس گیرندگان، مقابله با انحصارگرایی، افزایش بازار فروش، افزایش سهم این صنعت در رشد سرانه ملی و رونق صنعت سفر و گردشگری و داشتن نگاه ملی منجر خواهند شد.

روزهای برگزاری نمایشگاه فرصت مناسبی جهت ایجاد ارتباط هایی جدید و موثر میان مجموعه های حاضر در نمایشگاه است لذا شرکت انیاک جی دی اس از علاقه مندان برای بازدید از غرفه خود در سالن 40 و حضور در سمینارهای تخصصی دعوت به عمل می آورد.

علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر درباره برنامه نمایشگاه و سمینارهای تخصصی و رایگان گروه انیاک از وبسایت https://eniacgds.com/بازدید کنند.

به "شروع به کار سیزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع دستی تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع به کار سیزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع دستی تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021