!!! با توجه به ادامه بحران ویروس کرونا و بسته بودن تمامی مرزهای مسافری، کلیه تورها و خدمات مسافرتی تا اطلاع ثانوی کنسل می‌باشد !!!

خواهشمند است تمامی درخواستهای خود را (فقط از طریق واتس اپ بصورت فایل صوتی و یا نوشتاری) به شماره کارشناس قرارداد خود ارسال و منتظر پاسخ بمانید.

09919788893 خانم متقی 
09919788892 خانم زراسوند 
09192313064 خانم ساویس
09906102071 آقای رحمتی  
09121255526 مدیر تور: آقای پارساکیان (صرفا جهت پیام های اضطراری و عدم پاسخگویی کارشناسان از طریق واتس اپ)

جهت حفظ سلامت مسافرین و پرسنل شرکت، پذیرش حضوری با هماهنگی قبلی با مشاور گردشگری قرارداد‌ مسافرین فقط در موارد ضروری و با رعایت کلیه اصول بهداشتی و فاصله اجتماعی امکان‌پذیر است.

جام جهانی به کمک گردشگری کیش می آید

به گزارش آوای بورالان، براساس خبرهای واصله، هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری به جهت آماده سازی جزیره کیش برای برپایی تمرین تیم ها و حضور طرفداران صورت گرفته، با اینکه هیچ مسابقه ای از جام جهانی 2022 قطر در این منطقه صورت نمی گیرد. این خبر پیرامون آماده سازی جزیره کیش برای جام جهانی نگارش شد.

جام جهانی به کمک گردشگری کیش می آید

کیش آماده است

غلامحسین مظفری درباره برگزاری جام جهانی فوتبال 2022 در قطر و بحث هایی که در مورد مشارکت جزیره کیش با این کشور وجود دارد، اظهار کرد: مشارکتی در برگزاری مسابقات وجود ندارد، اما پیش بینی ما این است که بتوان با توجه به شرایط اقلیمی متناسب با قطر، فضایی برای تمرین تیم های حاضر در جام جهانی در کیش فراهم کنیم که اقدامات در حال انجام است. وی با بیان اینکه جام جهانی فوتبال 2022 قطر می تواند فرصت مناسبی برای فعالان اقتصادی و استفاده از ظرفیت موجود در جزیره کیش باشد، گفت: بر این اساس دو پروژه بزرگ هر یک با سرمایه گذاری 500 میلیارد تومانی از سوی بخش خصوصی در حال انجام است. از سوی دیگر مجموعه المپیک کیش نیز در حال بازسازی و آماده سازی است تا بتوان در فاصله دو سالی که تا برگزاری جام جهانی باقی مانده تکمیل و آماده شود. مظفری همچنین به برنامه های پیش بینی شده برای جذب گردشگر و تماشاگران مسابقات جام جهانی قطر اشاره کرد و اضافه نمود: پیش بینی شده که به لحاظ شرایط مناسب و فضایی که برای اقامت در کیش وجود دارد، بخشی از طرفداران تیم ها با توجه به فاصله مسابقات که سه روز است و می توانند رفت و آمد کنند، بتوانند در جزیره کیش اقامت کنند. وی یادآور شد که برای جابجایی طرفداران تیم ها و جابجایی نیز از سیستم هوایی استفاده می شود که شرکت هواپیمایی کیش آن را انجام خواهد داد. در حالی جام جهانی 2022 قطر تا دو سال دیگر در این کشور برگزار می شود که با توجه به نزدیکی به جزایر ایرانی و تناسب آب و هوا، موضوع استفاده از ظرفیت های موجود در جزیره کیش برای این مسابقات مطرح است. در عین حال که بحث جزیره قشم نیز وجود دارد، ولی ظاهرا تاکنون مذاکره رسمی بین مسئولان قطری و ایرانی در حوزه فوتبال و مناطق آزاد کیش و قشم انجام نشده و هر گونه رایزنی در این رابطه در مناطق با حضور فدراسیون فوتبال انجام خواهد شد.

منبع: عصر امروز

به "جام جهانی به کمک گردشگری کیش می آید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جام جهانی به کمک گردشگری کیش می آید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021