!!! با توجه به ادامه بحران ویروس کرونا و بسته بودن تمامی مرزهای مسافری، کلیه تورها و خدمات مسافرتی تا اطلاع ثانوی کنسل می‌باشد !!!

خواهشمند است تمامی درخواستهای خود را (فقط از طریق واتس اپ بصورت فایل صوتی و یا نوشتاری) به شماره کارشناس قرارداد خود ارسال و منتظر پاسخ بمانید.

09919788893 خانم متقی 
09919788892 خانم زراسوند 
09192313064 خانم ساویس
09906102071 آقای رحمتی  
09121255526 مدیر تور: آقای پارساکیان (صرفا جهت پیام های اضطراری و عدم پاسخگویی کارشناسان از طریق واتس اپ)

جهت حفظ سلامت مسافرین و پرسنل شرکت، پذیرش حضوری با هماهنگی قبلی با مشاور گردشگری قرارداد‌ مسافرین فقط در موارد ضروری و با رعایت کلیه اصول بهداشتی و فاصله اجتماعی امکان‌پذیر است.

تشریح برنامه هیئت اعزامی فدراسیون فوتبال ایتالیا به ایران

به گزارش آوای بورالان، برنامه های هیئت اعزامی از فدراسیون فوتبال ایتالیا به ایران معین شد.

تشریح برنامه هیئت اعزامی فدراسیون فوتبال ایتالیا به ایران

به گزارش آوای بورالان و به نقل از روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، سهیل مهدی گفت: توافقات زیادی در بخش های مختلف با سازمان لیگ فوتبال ایتالیا صورت گرفته و قرار است در آینده نسبت به استقرار ساز و کارهای درآمدزایی، بازاریابی،توسعه زیرساخت ورزشی و سیستم صدور مجوز حرفه ای با ایران همکاری داشته باشند.

این مقام مسئول ادامه داد: این گروه بامداد امروز (شنبه) وارد ایران شدند و طی یک برنامه سه روزه فشرده قرار است در روز اول بازدید از امکانات ورزشی کمپ های تیم ملی داشته باشند.

وی اضافه کرد: این گروه فردا جلسات جداگانه ای با مدیران سازمان لیگ فوتبال ایران، مدیران بازاریابی و کمیته صدور مجوز حرفه ای برگزار می نماید.

مهدی گفت: در همین رابطه یک کنفرانس مطبوعاتی نیز با رسانه های دیداری و نوشتاری برگزار خواهد شد و در روز دوشنبه نیز سیمنار مدیریت حرفه ای فوتبال با حضور مدرسان ایتالیایی، مدیران سازمان لیگ فوتبال، مدیران عامل باشگاه های لیگ برتر و لیگ یک کشور به همراه مدیران بازاریابی و مسئولان مجوز حرفه ای باشگاه ها در محل هتل آموزشگاه کمپ تیم های ملی برگزار می گردد.

رئیس کمیته فنی و توسعه ادامه داد: امیدواریم که با تعامل باشگاه ها این حرکت که در گام اول است کامل شده و بتوانیم از تجربیات خوب فوتبال ایتالیا که در جهان جز بهترین هاست برای توسعه فوتبال کشورمان استفاده کنیم.

وی اضافه کرد: نکته مهم این امر این است که حضور پررنگ مسئولان فوتبال کشور و مدیران عامل باشگاه ها یاری می نماید تا بتوانیم برنامه های آینده را بسیار تخصصی تر و کاربردی تر اجرا کنیم که طبیعتا حضور پر رنگ مدعوین در سمینار مذکور شروع راهی پر ثمر برای فوتبال کشورمان و باشگاه ها خواهد بود.

همچنین نشست خبری هیئت اعزامی فدراسیون فوتبال ایتالیا فردا با حضور مهدی تاج، نایب رئیس فدراسیون و رئیس سازمان لیگ فوتبال ایران و سایر مسئولان در سالن کنفرانس روابط عمومی سازمان لیگ برگزار می گردد.

ماریو گالا ووتی و رمولو ماریا گای مدرسان مدیریت، بازاریابی و صدور مجوز حرفه ای ایتالیا یکشنبه 11 مرداد 94 ساعت 12:30 در زمینه مسائل مدیریت بازاریابی،صدور مجوز حرفه ای و مسائل مختلف جوابگوی سوالات آوای بورالان خواهند بود.

منبع: تسنیم

به "تشریح برنامه هیئت اعزامی فدراسیون فوتبال ایتالیا به ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تشریح برنامه هیئت اعزامی فدراسیون فوتبال ایتالیا به ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021