ساعت کاری شرکت شنبه الی چهارشنبه 10:00 الی 16:00 می‌باشد. مقاصدی که در حال حاضر (تیر ماه 1400) امکان سفر توریستی به آنها وجود دارد شامل: ترکیه، دبی، مالدیو، ارمنستان در آسیا و فرانسه و اسپانیا با شرایط خاص در اروپا می‌باشد. با توجه به پاندمی ویروس کرونا Covid-19 امکان سفر توریستی به سایر مقاصد وجود ندارد و یا بسیار دشوار است.

لیپی با 17 میلیون پوند رسماً سرمربی تیم ملی چین شد، سرمربی پیشین ایتالیا به تهران می آید

سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال ایتالیا به طور رسمی راهنمایی تیم ملی چین را عهده دار شد.

لیپی با 17 میلیون پوند رسماً سرمربی تیم ملی چین شد، سرمربی پیشین ایتالیا به تهران می آید

به گزارش خبرنگاران، اتحادیه فوتبال چین، امروز (شنبه) به طور رسمی مارچلو لیپی را به عنوان سرمربی جدید تیم ملی این کشور انتخاب کرد. لیپی بین سال های 2012 تا 2014 راهنمایی تیم گوانجو اورگراند چین را بر عهده داشت و این تیم را سه بار به قهرمانی سوپرلیگ چین رساند و یکبار هم با این تیم فاتح لیگ قهرمانان آسیا شد.

لیپی که در جام جهانی 2006 تیم ملی ایتالیا را به قهرمانی رساند، در بازی های باقیمانده مرحله انتخابی جام جهانی 2018 روسیه در منطقه آسیا، راهنمایی اژدهای زرد را بر عهده خواهد داشت و در یکی از این بازی ها به همراه چین به ایران خواهد آمد. قرارداد این مربی 17 میلیون پوند در سال است.

تیم ملی چین در چهار بازی ابتدایی خود در مرحله انتخابی جام جهانی 2018 سه شکست و یک تساوی در کارنامه اش به ثبت رسیده و همین موضوع سبب شد که گائو هونگبو از سرمربیگری چینی ها استعفا کند.

چین در تاریخ 8 فروردین 96 میهمان ایران خواهد بود و لیپی با این تیم به تهران سفر خواهد نمود.

به "لیپی با 17 میلیون پوند رسماً سرمربی تیم ملی چین شد، سرمربی پیشین ایتالیا به تهران می آید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لیپی با 17 میلیون پوند رسماً سرمربی تیم ملی چین شد، سرمربی پیشین ایتالیا به تهران می آید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021