با توجه به ادامه بحران ویروس کرونا و بسته شدن بیشتر مرزها، تمامی تورها و خدمات مسافرتی تا اطلاع ثانوی کنسل می‌باشد.

شماره‌های تماس صرفا جهت تماس برای پیگیری قراردادهای در جریان می‌باشد:

09919788893 خانم متقی (کارشناس فروش تور) (فقط واتس اپ)

09919788892 خانم زراسوند (کارشناس فروش تور) (فقط واتس اپ)

09192313064 خانم ساویس (کارشناس فروش تور) (فقط واتس اپ)

09906102071 آقای رحمتی (کارشناس فروش تور)

09121255526 آقای پارساکیان (مدیر تور) (فقط جهت تماسهای اضطراری)

چرا گروه خودروسازی تسلا اقدام به استخدام طراحان چینی نموده است؟

این روزها مدیرعامل شرکت تسلا؛ ایلان ماسک همکاری قابل توجهی با همکاران چینی خود دارد. این همکاری ها روز به روز درحال افزایش است و اکنون شرکت تسلا با ارسال پیامی در حساب رسمی وی چت خود، اظهار داشت که در مراحل اولیه افتتاح مرکز تحقیق و طراحی در بزرگترین بازار اتومبیل برقی دنیا است.

چرا گروه خودروسازی تسلا اقدام به استخدام طراحان چینی نموده است؟

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، این شرکت اشاره نموده که موقعیت های بسیاری برای پر کردن دارد، از جمله چندین مورد در استودیوی طراحی که وظیفه ایجاد وسایل نقلیه به سبک چینی را برعهده خواهند گرفت. در حالی که شرکت تسلا این اصطلاح را به وضوح تعریف ننموده است، نشانگر استخدام یک تیم طراح است که قرار است مواردی جدید و به سبک چینی را به تیم طراحی برون مرزی تسلا بیفزایند.

شایعات به یک خودروی شهری تسلا اشاره دارند، اما نگاهی به طرح جدید نشان می دهد که این مدل چگونه می تواند به نظر برسد. قسمت جلوی این خودرو به وضوح نشانه های یک ظاهر طراحی شده با الهام از مدل 3 و مدل Y نشان می دهد، هرچند کوچکتر از هر یک از این دو باشد. این طراحی تقریباً ما را به یاد طرح مفهومی Genesis Mint معرفی شده در نمایشگاه اتومبیل 2019 نیویورک می اندازد.

هیچ تضمینی وجود نخواهد داشت که خودروی شهری جدید تسلا مانند الگوی ترسیم شده در طرح تسلا باشد. به طور مشابه، مشخصات فنی این خودرو در دسترس نیست.اگرچه منطقی است که تصور کنیم این امر باعث می گردد اولین موتور آن با یک پیشرانه برقی و فناوری اتوپایلوت تسلا همراه باشد.

اخیراً تسلا یک کارخانه را در حومه شانگهای افتتاح کرد. این کار، فراوری مدل 3 را برای بازار محلی در اواخر سال 2019 تسهیل کرد و می تواند در سال های آینده خودرویی جدید نیز را وارد بازار کند. ماشین جدید بعدی تسلا مدل Y است، یک کراس اوور بر اساس مدل 3 که به طور آزمایشی در نیمه اول سال 2020. وارد بازار می گردد و سایبر تراک تا سرانجام سال 2020 وارد بازار می گردد.

منبع: انتخاب

به "چرا گروه خودروسازی تسلا اقدام به استخدام طراحان چینی نموده است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چرا گروه خودروسازی تسلا اقدام به استخدام طراحان چینی نموده است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021