ساعت کاری شرکت شنبه الی چهارشنبه 10:00 الی 16:00 می‌باشد. مقاصدی که در حال حاضر (تیر ماه 1400) امکان سفر توریستی به آنها وجود دارد شامل: ترکیه، دبی، مالدیو، ارمنستان در آسیا و فرانسه و اسپانیا با شرایط خاص در اروپا می‌باشد. با توجه به پاندمی ویروس کرونا Covid-19 امکان سفر توریستی به سایر مقاصد وجود ندارد و یا بسیار دشوار است.

هشدار اپل در خصوص محدودشدن عرضه آیفون به علت کرونا

در حالی که تا قبل از این شایعاتی در خصوص امکان کاهش عرضه آیفون به علت تبعات انتشار ویروس کرونا شنیده می شد، حالا اپل به طور رسمی در این مورد هشدار داده است.

هشدار اپل در خصوص محدودشدن عرضه آیفون به علت کرونا

به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرنگاران به نقل از انگجت، پیامدهای انتشار ویروس مرگبار کرونا روز به روز در حال گسترش است و حالا معین شده شرکت های فناوری به طور جدی به همین علت دچار مشکل شده اند.

بعضی از شرکت های فناوری به علت تعطیلی اجباری کارخانه های خود در چین با کاهش فراوری و ناتوانی در تامین احتیاج بازار روبرو شده اند و حالا این مشکل دامن اپل و گوشی آیفون را هم گرفته است.

اپل به طور رسمی هشدار داده که تعطیلی کارخانه های مونتاژ آیفون در چین ممکن است عرضه این گوشی را محدود کند و اگر چه اخیرا بعضی از این کارخانه ها بازگشایی شده اند، اما بازگشت آنها به شرایط عادی کندتر از حد معمول و مورد انتشار اپل است.

از همین رو می توان نتیجه گرفت که فراوری و عرضه گوشی هایی همچون آیفون 11 در آینده کندتر گردد و کاهش عرضه و افزایش تقاضا ممکن است به گرانی این گوشی منجر گردد.

در حال حاضر بسیاری از فروشگاه های عرضه گوشی و از جمله فروشگاه های اپل در چین کماکان بسته هستند و برنامه بازگشایی دقیق آنها نیز معین نیست. با توجه به ضرورت حفظ سلامت کارکنان این فروشگاه ها و عدم مهار ویروس کرونا بعید به نظر می رسد که مشکل مذکور در کوتاه مدت رفع گردد.

به "هشدار اپل در خصوص محدودشدن عرضه آیفون به علت کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هشدار اپل در خصوص محدودشدن عرضه آیفون به علت کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021