با توجه به ادامه بحران ویروس کرونا و بسته شدن بیشتر مرزها، تمامی تورها و خدمات مسافرتی تا اطلاع ثانوی کنسل می‌باشد.

شماره‌های تماس صرفا جهت تماس برای پیگیری قراردادهای در جریان می‌باشد:

09919788893 خانم متقی (کارشناس فروش تور) (فقط واتس اپ)

09919788892 خانم زراسوند (کارشناس فروش تور) (فقط واتس اپ)

09192313064 خانم ساویس (کارشناس فروش تور) (فقط واتس اپ)

09906102071 آقای رحمتی (کارشناس فروش تور)

09121255526 آقای پارساکیان (مدیر تور) (فقط جهت تماسهای اضطراری)

سامسونگ کره برنده جنجال ویروس کرونا در چین

به گزارش آوای بورالان، شرکت های رقیب در فراوری سخت افزار های هوشمند نظیر اپل با مشکل تأخیر در بازگرداندن خط فراوری به شرایط عادی هستند و شرکت سامسونگ کره که به جای چین در ویتنام سرمایه گذاری نموده بزرگ ترین برنده این ماجرا بوده است.

سامسونگ کره برنده جنجال ویروس کرونا در چین

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران به نقل از رویترز، شرکت سامسونگ کره جنوبی احتمالا یکی از برندگان شروع ویروس کرونا در چین است؛ چراکه در حالی که رقبای این شرکت کره ای نظیر اپل که کارخانه های بزرگی در چین دارند درگیر بازگرداندن خطوط فراوری به شرایط عادی هستند، شرکت سامسونگ به طور تقریبا طبیعی در حال اجرا فعالیت های خود است.

شرکت سامسونگ به جای اینکه بخش قابل توجهی از فراوری خود را مثل اپل در چین متمرکز کند، در ویتنام سرمایه گذاری نموده و نیمی از گوشی های هوشمند خود را در این کشور فراوری می نماید.

شیوع ویروس کرونا برخلاف آنکه بر فعالیت شرکت های رقیب مانند اپل به شدت اثرگذار بوده، در ویتنام خیلی سروصدا به پا ننموده و تأثیر محدودی را بر فعالیت شرکت سامسونگ داشته است.

اپل اخیرا اعلام نموده است که نخواهد توانست به هدف گذاری معین شده برای شناسایی درآمد در ماه مارس دست یابد که دلیل اصلی آن تأثیر شیوع ویروس کرونا هم بر فروش محصولات و هم بر فراوری آن ها در چین است.

بخش قابل توجهی از گوشی های اپل در چین فراوری می شوند.

شرکت شیائومی چین هم که یکی دیگر از رقبای شرکت سامسونگ در بازار گوشی های هوشمند تفن های همراه است هفته پیش گفت که شیوع کرونا در فروش محصولات این شرکت در ماه مارس کاهش خواهد یافت.

علی رغم آنکه شرکت هوآوی چین به عنوان یکی از اصلی ترین رقبای سامسونگ هنوز درباره مسائل فراوری در چین گزارشی ارائه نداده، اما کارشناسان سامسونگ می گویند با توجه به وابستگی هوآوی به بازار چین، این شرکت تأثیرات منفی شیوع ویروس را تجربه خواهد نمود.

بسیاری از شرکت های خارجی و شرکت های چینی فرایند بازگرداندن خطوط فراوری به شرایط عادی را شروع کردند، اما کمبود کارگر ناشی از محدودیت های کنونی در چین شرایط را برای آن ها سخت نموده است.

یک منبع مطلع که در چرخه تأمین قطعا سامسونگ قرار گرفته است می گوید: شرایط این شرکت کره ای نسبت به رقبا نظیر اپل و هوآوی که از شیوع ویروس کرونا آسیب دیده اند، بهتر است. ما خوشحالیم که توانسته ایم از این خطر دور بمانیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "سامسونگ کره برنده جنجال ویروس کرونا در چین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سامسونگ کره برنده جنجال ویروس کرونا در چین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021