با توجه به ادامه بحران پاندمی ویروس کرونا Covid-19 و عدم امکان سفر توریستی به بیشتر کشورهای دنیا، شرکت خدمات مسافرتی آوای بورالان تا اطلاع ثانوی بصورت دور کاری فعال می‌باشد. درصورت داشتن هر گونه پرسش و یا پیگیری قرارداد خود فقط از طریق ارسال پیغام بصورت دایرکت در اینستاگرام رسمی شرکت booralan@ با ذکر شماره قرارداد و شرح کامل درخواست اقدام و پیگیری بفرمایید، بدیهی است مراجعه حضوری فقط در موارد بسیار ضروری و با هماهنگی از یک هفته قبل از همین طریق امکان پذیر خواهد بود.

اپل می گوید شیوع ویروس کرونا درآمد این شرکت را کاهش خواهد داد

روز گذشته شرکت اپل با انتشار یک بیانیه برای سرمایه گذاران بیان کرد شیوع ویروس کرونا تاثیر قابل توجهی بر این کمپانی داشته است. به دلیل مسائل مربوط به تامین محصولات، این شرکت اعلام نموده درآمد دریافتی در سه ماهه دوم امسال کمتر از حد انتظار خواهد بود. در همین زمینه می توانیم به تاثیر زیاد تعطیلی فروشگاه های اپل در چین و کاهش فروش محصولات اپل در این کشور اشاره کنیم.

اپل می گوید شیوع ویروس کرونا درآمد این شرکت را کاهش خواهد داد

تمام خطوط فراوری شرکای تجاری اپل دوباره فعالیت خود را شروع نموده اند ولی در بیانیه موردنظر آمده که سرعت فعالیت آن ها پایین تر از حد انتظار اپل است که این یعنی نسبت به انتظارات مطرح شده، آیفون های کمتری ساخته خواهد شد. همین کمبود آیفون در بازار به صورت موقتی درآمد جهانی این شرکت را کاهش می دهد.

در حال حاضر در خصوص تاثیر شیوع ویروس کرونا بر محصولات آینده اپل نمی توانیم با قاطعیت اظهارنظر کنیم. بر اساس گزارش های منتشر شده، اپل در ماه مارس از نسل جدید آیفون SE با قیمت 400 دلاری رونمایی می نماید و در نیمه نخست امسال هم قرار است آیپد پرو مجهز به دوربین های جذاب تر روانه بازار گردد. منابع خبرگزاری بلومبرگ هیچ تغییری در برنامه های اپل گزارش نداده اند اما می گویند که احتمال تاخیر در عرضه یا بعضی محدودیت ها وجود دارد.

شرکت اپل در بیانیه مربوطه آورده که فروشگاه های این شرکت در چین به تدریج فعالیت خود را از سر می گیرند. همچنین تیم کوک، مدیرعامل اپل، یادداشتی برای کارکنان این کمپانی ارسال نموده که به دست خبرگزاری بلومبرگ رسیده است. در بخشی از این متن آمده: من می خواهم از همه به خاطر فداکاری، همدلی، درک و توجه شان تشکر کنم. نگرانی اصلی ما در خصوص افرادی است که جامعه کارمندان، شرکا، مشتریان و تامین کنندگان اپل را در چین تشکیل می دهند.

اپل همچنین خاطرنشان نموده که میزان یاری اقتصادی اعلام شده برای مقابله با ویروس کرونا را دو برابر خواهد نمود؛ البته این شرکت رقم مشخصی را برای این یاری اعلام ننموده است.

به "اپل می گوید شیوع ویروس کرونا درآمد این شرکت را کاهش خواهد داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اپل می گوید شیوع ویروس کرونا درآمد این شرکت را کاهش خواهد داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021