نمایش 9 فیلم ایرانی در بارسلون اسپانیا

هفتمین دوره جشنواره فیلم های آسیایی بارسلون اسپانیا، 9 فیلم از سینمای ایران را در بخش های مختلف این رویداد سینمایی به روی پرده می برد.

نمایش 9 فیلم ایرانی در بارسلون اسپانیا

به گزارش خبرنگاران، فیلم پایکوبی پا ساخته مزدک میرعابدینی در بخش مسابقه رسمی این دوره جشنواره به نمایش درمی آید و سه فیلم روزهای نارنجی (آرش لاهوتی)، اردک لی (بهروز غریب پور) و اتاق تاریک (روح الله حجازی) در بخش پانوراما روی پرده خواهد رفت.

همچنین بر اساس اعلام روابط عمومی بنیاد سینمایی فارابی، در بخش اکتشافات این جشنواره نیز فیلم های یه وا (آناهید آباد) و اولین امضا برای رعنا (علی ژکان) نمایش داده می شوند و فیلم های نسترن های وحشی (رهبر قنبری) و پاستاریونی (سهیل پیروز) نیز میهمان بخش توسعه سینمای آسیا- اقیانوسیه (نت پک) خواهند بود.

آستیگمات (مجیدرضا مصطفوی) نیز نهمین فیلم ایرانی است که در این دوره جشنواره، در بخش نمایش های ویژه به روی پرده خواهد رفت.

هفتمین دوره جشنواره فیلم های آسیایی بارسلون با هدف نزدیک کردن مخاطبان محصولات فرهنگی با روایت ها و داستان های قاره آسیا و نمایش گزیده تولیدات سینمایی 25 کشور این قاره، از 12 مهر تا 9 آبان امسال (4 تا 31 اکتبر) برگزار می گردد.

در این رویداد، منتخبی از آثار سینمای ایران، با همکاری و همت جشنواره فیلم های آسیایی بارسلون، بنیاد سینمایی فارابی و سایر پخش کنندگان فیلم از ایران به روی پرده خواهد رفت.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "نمایش 9 فیلم ایرانی در بارسلون اسپانیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نمایش 9 فیلم ایرانی در بارسلون اسپانیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021