حضور 2 فیلم کوتاه ایرانی در ایتالیا، تیزر مدیا رونمایی شد

به گزارش خبرنگاران، فیلم کوتاه مخمصه به نویسندگی و کارگردانی محمدرضا خاوری در چهارمین حضور بین المللی خود به بخش مسابقه فستیوال PiGrecoZen در کشور ایتالیا راه یافت.

حضور 2 فیلم کوتاه ایرانی در ایتالیا، تیزر مدیا رونمایی شد

این فستیوال در این دوره میزبان فیلم های بلند، فیلم های کوتاه (زیر بیست دقیقه)، فیلم های شصت ثانیه ای (بخش مسابقه) و فیلم های شصت ثانیه ای (بخش خارج از مسابقه) است و فیلم کوتاه مخمصه به نویسندگی و کارگردانی محمدرضا خاوری در بخش رقابتی فیلم های شصت ثانیه ای با فیلم هایی از کشورهای روسیه، اکراین، ایتالیا، هلند، ازبکستان، کانادا، آمریکا، امارات، هند، نپال، آرژانتین و اسپانیا رقابت می نماید.

مخمصه پیش از این در فستیوال فیلم های کوتاه برلین فلش، فستیوال فیلم های کوتاه و مستند رم و فستیوال فیلم های مستقل میامی به نمایش در آمده بود.

چهارمین دوره این جشنواره از 24 تا 28 اکتبر مصادف با 2 تا 6 آبان در کشور ایتالیا برگزار می گردد.

همچنین فیلم کوتاه مدیا در پنجمین حضور بین المللی خود به بخش مسابقه ژئو فیلم فستیوال و اکسپو سینما در کشور ایتالیا راه یافت.

این فیلم پیش از این در جشنواره انسان شناسی بچه ها و جوانان در کشور اسلوانی، نمایش های ماهانه فیلم کوتاه در سالن آرکتیک پلی هاوس در کشور آمریکا و جشنواره آنلاین سیاره بارسلونا در کشور اسپانیا به نمایش در آمده بود. فیلم کوتاه مدیا همچنین برای نمایش در جشنواره چشم به فیلم در کشور اسلوانی دعوت شده بود.

ژئو فیلم فستیوال و اکسپو سینما در این دوره میزبان فیلم های کوتاه زیر 30 دقیقه است و از نهم نوامبر 2017 مصادف با 18 آبان شروع شده و تا چهارم مارس 2018 مصادف با 13 اسفند ادامه خواهد داشت.

به "حضور 2 فیلم کوتاه ایرانی در ایتالیا، تیزر مدیا رونمایی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حضور 2 فیلم کوتاه ایرانی در ایتالیا، تیزر مدیا رونمایی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021