!!! با توجه به ادامه بحران ویروس کرونا و بسته بودن تمامی مرزهای مسافری، کلیه تورها و خدمات مسافرتی تا اطلاع ثانوی کنسل می‌باشد !!!

خواهشمند است تمامی درخواستهای خود را (فقط از طریق واتس اپ بصورت فایل صوتی و یا نوشتاری) به شماره کارشناس قرارداد خود ارسال و منتظر پاسخ بمانید.

09919788893 خانم متقی 
09919788892 خانم زراسوند 
09192313064 خانم ساویس
09906102071 آقای رحمتی  
09121255526 مدیر تور: آقای پارساکیان (صرفا جهت پیام های اضطراری و عدم پاسخگویی کارشناسان از طریق واتس اپ)

جهت حفظ سلامت مسافرین و پرسنل شرکت، پذیرش حضوری با هماهنگی قبلی با مشاور گردشگری قرارداد‌ مسافرین فقط در موارد ضروری و با رعایت کلیه اصول بهداشتی و فاصله اجتماعی امکان‌پذیر است.

نمایش آثار چرم در وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی

به گزارش آوای بورالان، نمایشگاه چرم کیهان شامل چرم های دست دوز در ساختمان شماره یک وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی برپا شده است.

نمایش آثار چرم در وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی

به گزارش خبرنگار آوای بورالان، نمایشگاه آثار چرم کیهان امروز در ساختمان شماره یک وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گشایش یافت.

در این نمایشگاه محصولات چرم دست دوز که با چرم طبیعی شامل چرم گاوی، بزی، شتری تهیه شده اند در معرض دید علاقه مندان قرار گرفته است.

ناهید زراعتی، مدیر برند چرم کیهان در این باره گفت: این برند یک سال است که راه اندازی شده ولی سابقه کار من در این حوزه حدود شش سال است. ویژگی این برند که آن از دیگر برندهای چرمی متمایز می نماید، دست دوز بودن و طراحی منحصر به فرد و اختصاصی این محصولات است. این برند می تواند محصولاتش را برای شما شخصی سازی کند.

او درباره مسائل این صنف از صنایع دستی خاطر نشان کرد: چرم طبیعی اکنون صادر می گردد و این موضوع باعث شده که فراورینمایندگان چرم خود را نفروشند و آن را با قیمت بالاتری صادر نمایند. این امر باعث می گردد که برای فراورینماینده محصولات چرمی صرف نداشته باشد که با این قیمت از آنها چرم خریداری و کالای چرمی فراوری کند. تبعا این موضوع قدرت خرید مشتری را هم پایین می آورد.

زراعتی با بیان اینکه دو کارگاه چرمی در مشهد به فراوری این محصولات می پردازند، توضیح داد: صفر تا صد این کارها با دست دوخته می شوند و اصلا کار ماشینی نداریم. در چهار ماه گذشته برای فراوری کیف چندمنظوره کیهان که تبلیغات تلویزیونی هم دارد، توانسته ایم برای 500 نفر در مشهد اشتغال زایی کنیم. این کار می تواند در شهرهای دیگر هم راه اندازی و به اشتغال زایی در آنجا یاری کند.

در نمایشگاه چرم کیهان، کالاهای چرمی دست دوز شامل انواع کیف زنانه و مردانه ارائه شده است. این نمایشگاه امروز 9 آذر در ساختمان شماره یک وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی برپا شده و تا چهارشنبه این هفته ادامه خواهد داشت.

منبع: میراث آریا

به "نمایش آثار چرم در وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نمایش آثار چرم در وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021