ساعت کاری شرکت شنبه الی چهارشنبه 10:00 الی 16:00 می‌باشد. مقاصدی که در حال حاضر (تیر ماه 1400) امکان سفر توریستی به آنها وجود دارد شامل: ترکیه، دبی، مالدیو، ارمنستان در آسیا و فرانسه و اسپانیا با شرایط خاص در اروپا می‌باشد. با توجه به پاندمی ویروس کرونا Covid-19 امکان سفر توریستی به سایر مقاصد وجود ندارد و یا بسیار دشوار است.

لزوم تنوع و اصالت محصولات تهران برای نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع دستی

معاون صنایع دستی استان تهران در نشست هم اندیشی روز سه شنبه 24 دی 98 که با حضور تعدادی از هنرمندان صنایع دستی در سالن همایش موزه فرش برگزار گردید، گفت: انتظار ما از هنرمندان صنایع دستی تهران برای حضور در نمایشگاه گردشگری و صنایع دستی، ارئه محصولات متنوع و بااصالت است.

لزوم تنوع و اصالت محصولات تهران برای نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع دستی

پروانه حیدری گفت: کاربردی کردن محصولات صنایع دستی در کنار حفظ هویت و اصالت هنر ایرانی می تواند موجب فروش بیشتر محصولات گردد.

او اضافه کرد: نمایشگاه گردشگری و صنایع دستی 23 تا 26 بهمن سال 98 در محل نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می گردد و با توجه به نزدیکی این زمان به خرید عید هموطنان، فرصت مناسبی برای رونق فراوری صنایع دستی استان تهران است.

در این نمایشگاه بیش از 60 هنرمند صنایع دستی از استان تهران، محصولات و فراوریات خود در عرضه می نمایند.

او اضافه کرد: تهران در رشته های صنایع دستی به شهر آبگینه شهرت دارد و این موضوع باید در کنار سایر رشته هایی که در نمایشگاه حضور دارند، برای بازدیدنمایندگان مشهود باشد.

همچنین در این نشست هنرمندان صنایع دستی استان تهران انتظارات، راهکارها و پیشنهادهای خود را برای حضور موثر و پررنگ در نمایشگاه های استانی و ملی مطرح کردند.

به "لزوم تنوع و اصالت محصولات تهران برای نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع دستی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لزوم تنوع و اصالت محصولات تهران برای نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع دستی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021