!!! با توجه به ادامه بحران ویروس کرونا و بسته بودن تمامی مرزهای مسافری، کلیه تورها و خدمات مسافرتی تا اطلاع ثانوی کنسل می‌باشد !!!

خواهشمند است تمامی درخواستهای خود را (فقط از طریق واتس اپ بصورت فایل صوتی و یا نوشتاری) به شماره کارشناس قرارداد خود ارسال و منتظر پاسخ بمانید.

09919788893 خانم متقی 
09919788892 خانم زراسوند 
09192313064 خانم ساویس
09906102071 آقای رحمتی  
09121255526 مدیر تور: آقای پارساکیان (صرفا جهت پیام های اضطراری و عدم پاسخگویی کارشناسان از طریق واتس اپ)

جهت حفظ سلامت مسافرین و پرسنل شرکت، پذیرش حضوری با هماهنگی قبلی با مشاور گردشگری قرارداد‌ مسافرین فقط در موارد ضروری و با رعایت کلیه اصول بهداشتی و فاصله اجتماعی امکان‌پذیر است.

لزوم تنوع و اصالت محصولات تهران برای نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع دستی

به گزارش آوای بورالان، معاون صنایع دستی استان تهران در نشست هم اندیشی روز سه شنبه 24 دی 98 که با حضور تعدادی از هنرمندان صنایع دستی در سالن همایش موزه فرش برگزار گردید، گفت: انتظار ما از هنرمندان صنایع دستی تهران برای حضور در نمایشگاه گردشگری و صنایع دستی، ارئه محصولات متنوع و بااصالت است.

لزوم تنوع و اصالت محصولات تهران برای نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع دستی

پروانه حیدری گفت: کاربردی کردن محصولات صنایع دستی در کنار حفظ هویت و اصالت هنر ایرانی می تواند موجب فروش بیشتر محصولات گردد.

او اضافه کرد: نمایشگاه گردشگری و صنایع دستی 23 تا 26 بهمن سال 98 در محل نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می گردد و با توجه به نزدیکی این زمان به خرید عید هموطنان، فرصت مناسبی برای رونق فراوری صنایع دستی استان تهران است.

در این نمایشگاه بیش از 60 هنرمند صنایع دستی از استان تهران، محصولات و فراوریات خود در عرضه می نمایند.

او اضافه کرد: تهران در رشته های صنایع دستی به شهر آبگینه شهرت دارد و این موضوع باید در کنار سایر رشته هایی که در نمایشگاه حضور دارند، برای بازدیدنمایندگان مشهود باشد.

همچنین در این نشست هنرمندان صنایع دستی استان تهران انتظارات، راهکارها و پیشنهادهای خود را برای حضور موثر و پررنگ در نمایشگاه های استانی و ملی مطرح کردند.

منبع: دنیای سفر

به "لزوم تنوع و اصالت محصولات تهران برای نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع دستی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لزوم تنوع و اصالت محصولات تهران برای نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع دستی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021