!!! با توجه به ادامه بحران ویروس کرونا و بسته بودن تمامی مرزهای مسافری، کلیه تورها و خدمات مسافرتی تا اطلاع ثانوی کنسل می‌باشد !!!

خواهشمند است تمامی درخواستهای خود را (فقط از طریق واتس اپ بصورت فایل صوتی و یا نوشتاری) به شماره کارشناس قرارداد خود ارسال و منتظر پاسخ بمانید.

09919788893 خانم متقی 
09919788892 خانم زراسوند 
09192313064 خانم ساویس
09906102071 آقای رحمتی  
09121255526 مدیر تور: آقای پارساکیان (صرفا جهت پیام های اضطراری و عدم پاسخگویی کارشناسان از طریق واتس اپ)

جهت حفظ سلامت مسافرین و پرسنل شرکت، پذیرش حضوری با هماهنگی قبلی با مشاور گردشگری قرارداد‌ مسافرین فقط در موارد ضروری و با رعایت کلیه اصول بهداشتی و فاصله اجتماعی امکان‌پذیر است.

توافق ایران و مالزی بر مبادله ارزی با پول چین و ژاپن

به گزارش آوای بورالان، معاون ارزی بانک مرکزی و معاون رییس کل بانک مرکزی مالزی بر تمایل دو کشور برای اسفتفاده از ین ژاپن و یوآن چین در مبادلات ارزی دوجانبه تاکید کردند.

توافق ایران و مالزی بر مبادله ارزی با پول چین و ژاپن

به گزارش آوای بورالان، معاون ارزی بانک مرکزی در دیدار با همتای مالزیایی خود با اشاره به اینکه سیاست کنونی بانک مرکزی ایران بر تسهیل معاملات تجاری با ارزهای محلی و پیمان ارزی متمرکز است، گفت: بر همین اساس از اشتیاق بانک های مالزیایی برای افتتاح حساب به رینگیت برای بانک های تجاری ایران استقبال می کنیم و در صورت احتیاج می توان در جابجایی ارز از یوان چین و یا ین ژاپن نیز بهره گرفت.

غلامعلی کامیاب معاون ارزی این بانک، که در راس هیئت بانکی از کشورمان، در کوالالامپور با مدیران ارشد بانک های تجاری و مقامات بانک مرکزی مالزی دیدار و گفت و گو می نماید، درملاقات با عدنان زیلانی زاهد، معاون رییس کل بانک مرکزی مالزی ضمن تشریح شرایط جدید پس از برجام اقتصاد ایران و آنالیز راه های تقویت همکاری های تجاری میان دو کشور، توضیح داد: اکنون بانک های ایرانی به سیستم تسویه یورو متصل و انجام معاملات با بانک های اروپایی امکان پذیر شده است و ایران از همکاری متقابل با بانک های مالزیایی استقبال می نماید.

وی با بیان اینکه سیاست کنونی بر تسهیل معاملات تجاری با ارزهای محلی و پیمان ارزی متمرکز است، گفت: با توجه به این سیاست، از اشتیاق بانک های مالزیایی برای افتتاح حساب به رینگیت برای بانک های تجاری ایران استقبال می کنیم. همچنین بانک های مالزیایی می توانند در صورت تمایل طرف ایرانی به انتقال ارز، این وجوه را به صورت یوان چین و یا ین ژاپن منتقل نمایند.

در این دیدار عدنان زیلانی زاهد، معاون رییس کل بانک مرکزی مالزی با ابراز علاقه مندی نسبت به انتقال ارز به صورت یوان و یا ین ژاپن گفت: در حال حاضر مالزی از یوان و ین برای تسویه معاملات تجاری خود استفاده می نماید و در این چارچوب اقتصادی، می توان به توسعه روابط تجاری دو کشور امیدوار بود.

همچنین در این جلسه درخصوص امکان سوییچ کارت های بانکی دو کشور و تحقق آن در آینده ای نزدیک توافق شد.

لازم به ذکر است در این سفر نمایندگانی از بانک های ملی، ملت، کشاورزی، پاسارگاد و خاورمیانه در جلسات فشرده با بانک های مالزیایی می بنک، CIMB، اسلام بانک، معاملات بانک و اگزیم بانک راه های گسترش همکاری با یکدیگر را آنالیز و ارزیابی کردند.

منبع: تسنیم

به "توافق ایران و مالزی بر مبادله ارزی با پول چین و ژاپن" امتیاز دهید

1 کاربر به "توافق ایران و مالزی بر مبادله ارزی با پول چین و ژاپن" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توافق ایران و مالزی بر مبادله ارزی با پول چین و ژاپن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021