با توجه به ادامه بحران ویروس کرونا و بسته شدن بیشتر مرزها، تمامی تورها و خدمات مسافرتی تا اطلاع ثانوی کنسل می‌باشد.

شماره‌های تماس صرفا جهت تماس برای پیگیری قراردادهای در جریان می‌باشد:

09919788893 خانم متقی (کارشناس فروش تور) (فقط واتس اپ)

09919788892 خانم زراسوند (کارشناس فروش تور) (فقط واتس اپ)

09192313064 خانم ساویس (کارشناس فروش تور) (فقط واتس اپ)

09906102071 آقای رحمتی (کارشناس فروش تور)

09121255526 آقای پارساکیان (مدیر تور) (فقط جهت تماسهای اضطراری)

هشدار وزیر دفاع آمریکا به چین و حمایت از ژاپن

وزیر دفاع آمریکا امروز (شنبه) با اعلام حمایت قاطع از کوشش های ژاپن برای ایفای نقشی فعال تر در امنیت منطقه ای، به چین هشدار داد که به اقدامات بی ثبات کننده درخصوص اراضی مورد مناقشه دست نزند.

هشدار وزیر دفاع آمریکا به چین و حمایت از ژاپن

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (خبرنگاران)، به نقل از خبرگزاری رویترز، چاک هاگل، وزیر دفاع آمریکا در نشست امنیتی آسیا اقیانوسیه تاکید نمود: واشنگتن به توازن مجدد ژئوپلتیک در این منطقه متعهد است و تا زمانی که اصول اولیه نظم بین المللی به چالش کشیده نشود، به شیوه دیگری عمل نخواهیم کرد.

وی در نشست شانگری-لا دیالوگ در سنگاپور گفت: طی ماه های اخیر چین اقدامات بی ثبات کننده و یکجانبه ای انجام داده و بر ادعاهای خود در دریای چین جنوبی پافشاری می نماید. آمریکا از هیچ یک از طرفین درگیر در مناقشات ارضی جانبداری نمی نماید اما ما قاطعانه با استفاده هر کشوری از ابزار ارعاب، اعمال فشار و یا تهدید مخالفیم.

شینزو آبه، نخست وزیر ژاپن نیز روز آدینه در همین نشست گفت که توکیو از کوشش کشورهای آسیای جنوب شرقی برای حفاظت از دریاها و حریم هوایی شان حمایت می نماید.

وی همچنین تاکید نمود که ژاپن می خواهد نقش امنیتی بین المللی بزرگتری را ایفا نماید. آبه با اشاره به بعضی از اقدامات تحریک آمیز چین گفت که ژاپن قایق های گشت ساحلی در اختیار فیلیپین و ویتنام قرار خواهد داد چرا که این دو کشور مملو از گاز و نفت در دریای چین جنوبی از اقدامات چین شکایت دارند.

نخست وزیر ژاپن همچنین برنامه های جنجالی خود را درخصوص تسهیل محدودیت های صدور سلاح و اصلاح قانون اساسی صلح طلبانه کشورش توضیح داد.

با این حال چین بر این باور است که دولت آبه از مناقشه بر سر جزایر خالی از سکنه به عنوان بهانه ای برای احیای ارتش خود استفاده می نماید.

چاک هاگل در سخنان امروز خود گفت: ما از رویکرد جدید ژاپن حمایت می کنیم تا آن ها نیز بتوانند نقشی در برقراری صلح در منطقه داشته باشند.

وزیر دفاع آمریکا هم چنین درباره اقدامات تجاوزکارانه روسیه در اوکراین گفت: صدای ناهنجار واقعیت متحدان ناتو را به حرکت درآورده است.

وی با اشاره به اقدامات روسیه از جمله الحاق کریمه به خاک روسیه و استقرار هزاران نیرو در مرز اوکراین گفت که این اقدام کشورهای عضو ناتو را مجبور خواهد نمود تا نگاهی دوباره به بودجه های دفاعی خود بیندازند.

رهبران آمریکا از متحدان خود در ناتو خواسته اند تا هزینه های دفاعی را افزایش دهند و کوشش ها برای همکاری و هماهنگی بیشتر در مورد مسائل امنیتی را ارتقا دهند.

هاگل گفت: شرکای ناتو از جمله لهستان بعضی از توانایی های دفاعی خود را افزایش داده اند.

رئیس پنتاگون احتمالا هفته آینده در نشست وزرای دفاع ناتو شرکت خواهد نمود.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "هشدار وزیر دفاع آمریکا به چین و حمایت از ژاپن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هشدار وزیر دفاع آمریکا به چین و حمایت از ژاپن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021