!!! با توجه به ادامه بحران ویروس کرونا و بسته بودن تمامی مرزهای مسافری، کلیه تورها و خدمات مسافرتی تا اطلاع ثانوی کنسل می‌باشد !!!

خواهشمند است تمامی درخواستهای خود را (فقط از طریق واتس اپ بصورت فایل صوتی و یا نوشتاری) به شماره کارشناس قرارداد خود ارسال و منتظر پاسخ بمانید.

09919788893 خانم متقی 
09919788892 خانم زراسوند 
09192313064 خانم ساویس
09906102071 آقای رحمتی  
09121255526 مدیر تور: آقای پارساکیان (صرفا جهت پیام های اضطراری و عدم پاسخگویی کارشناسان از طریق واتس اپ)

جهت حفظ سلامت مسافرین و پرسنل شرکت، پذیرش حضوری با هماهنگی قبلی با مشاور گردشگری قرارداد‌ مسافرین فقط در موارد ضروری و با رعایت کلیه اصول بهداشتی و فاصله اجتماعی امکان‌پذیر است.

ایده های نوین گردشگری الکترونیک اردبیل در نمایشگاه تهران معرفی می گردد

به گزارش آوای بورالان، مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل گفت: در سیزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران، ایده های نوین گردشگری الکترونیک این استان معرفی خواهد شد.

ایده های نوین گردشگری الکترونیک اردبیل در نمایشگاه تهران معرفی می گردد

به گزارش آوای بورالان به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل، نادر فلاحی امروز سه شنبه 8 بهمن 98 با اعلام این خبر توضیح داد: در پی اعلام فراخوان سامان دهی و صدور مجوز فعالیت برای کسب و کارهای گردشگری در فضای مجازی و گردشگری الکترونیک ایده های نوین این حوزه اخذ می گردد.

او افزود: از جمله ایده های مرتبط با گردشگری فضای مجازی، مرکز گردشگری خلاق، استارت آپ خدمات گردشگری و مراکز شتاب دهنده در فرصت نمایشگاه معرفی می گردد.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اظهار کرد: با توجه به اهمیت و تاثیرگذاری تبلیغ و معرفی جاذبه ها در فضای مجازی، گردشگری الکترونیک مورد توجه قرار گرفته و فعالیت کسب و کارها نیز پس از این سامان دهی خواهد شد.

فلاحی تاکید نمود: طی دو سال گذشته اقدامات متعددی در مورد رونق گردشگری الکترونیک اجرا شده که از جمله می توان به فعال سازی اپلیکیشن ها و اطلاع رسانی گسترده در شبکه های مجازی اشاره نمود و ثمرات آن قابل لمس است.

او اظهار کرد: در برنامه های سال آینده نیز به گردشگری دیجیتال به صورت ویژه توجه خواهد شد و از کسب و کارهای این حوزه مورد حمایت قرار خواهند گرفت.

منبع: میراث آریا

به "ایده های نوین گردشگری الکترونیک اردبیل در نمایشگاه تهران معرفی می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایده های نوین گردشگری الکترونیک اردبیل در نمایشگاه تهران معرفی می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021