با توجه به ادامه بحران پاندمی ویروس کرونا Covid-19 و عدم امکان سفر توریستی به بیشتر کشورهای دنیا، شرکت خدمات مسافرتی آوای بورالان تا اطلاع ثانوی بصورت دور کاری فعال می‌باشد. درصورت داشتن هر گونه پرسش و یا پیگیری قرارداد خود فقط از طریق ارسال پیغام بصورت دایرکت در اینستاگرام رسمی شرکت booralan@ با ذکر شماره قرارداد و شرح کامل درخواست اقدام و پیگیری بفرمایید، بدیهی است مراجعه حضوری فقط در موارد بسیار ضروری و با هماهنگی از یک هفته قبل از همین طریق امکان پذیر خواهد بود.

گردشگری دیجیتال در اردبیل رونق می گیرد

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان از معین سرفصل برنامه های گردشگری دیجیتال استان تا سرانجام امسال اطلاع داد.

گردشگری دیجیتال در اردبیل رونق می گیرد

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایرنا، نادر فلاحی یکشنبه 24 آذر در جلسه آنالیز برنامه های حوزه گردشگری خلخال در استان اردبیل اضافه کرد: اولویت اصلی در حوزه گردشگری توسعه و رونق گردشگری دیجیتال با استفاده از ظرفیت فضای مجازی و معرفی قابلیت های گردشگری استان در بستر وب خواهد بود.

فلاحیتاکیدکرد: گردشگری دیجیتال بستر مطلوب، فراگیر و قابل دسترسی است که ضروری است برنامه های آینده معاونت گردشگری در این بستر انجام گیرد.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل ادامه داد: در این راستا از نرم افزارها و اپلیکیشن هایی که در بستر تلفن های هوشمند می تواند بیشترین خدمات را با کمترین زمان و هزینه به گردشگران عرضه کند، استقبال خواهد شد.

فلاحی گفت: توجه ویژه ای به تولیدات صنایع دستی استان باید انجام گردد تا بازار صنایع دستی در استان همراه با اقتصاد گردشگری پیش برود.

او به ضرورت آموزش کارکنان اداره کل و فعالان گردشگری اشاره نمود و اضافه کرد: تا خاتمه سال کارگاه های آموزشی متنوعی بویژه در بحث اصول تشریفات تدارک دیده شده است.

فلاحی همچنین به آمادگی این استان جهت حضور در نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران اشاره نمود و گفت: سال جاری با رویکرد متمایزی در این نمایشگاه حضور یافته و جاذبه استان را معرفی می کنیم.

وی با بیان اینکه تقویت برنامه های جشنواره زمستان بیدار استان اردبیل سال جاری نیز در دستور کار اداره کل میراث فرهنگی این استان واقع شده است، اضافه کرد: برنامه های زمستان بیدار سال جاری کیفی تر از سال گذشته و به منظور شناساندن ظرفیت های زمستانی استان اردبیل در سطح ملی برگزار خواهد شد.

او اضافه کرد: خلخال از شهرستان های پیروز استان در زمینه برگزاری جشنواره زمستان بیدار بوده و از ظرفیت های زمستانی این منطقه بیشتر از سال قبل استفاده خواهد شد.

استان اردبیل با یک میلیون و 248 هزار نفر جمعیت با استان های گیلان، زنجان و آذربایجان شرقی همسایه بوده و گردشگری در کنار کشاورزی و صنعت به عنوان سه محور توسعه این خطه در نظر گرفته شده است.

در حال حاضر 32 واحد هتل با بیش از 2 هزار و 600 تخت، 87 واحد هتل آپارتمان با بیش از پنج هزار و 400 تخت، 98 واحد مهمانپذیر با بیش از چهار هزار و 600 تخت، سه واحد کمپینگ گردشگری با 40 تخت، 2 واحد مجتمع گردشگری با 150 تخت و 2 واحد اقامتگاه بوم گردی با 50 تخت در خدمت گردشگران استان اردبیل است.

تعداد گردشگران ورودی به استان اردبیل در سال گذشته حدود هشت میلیون نفر بوده و شهرستان سرعین به عنوان قطب مجتمع های آب درمانی کشور نقش موثری در رونق گردشگری این استان دارد.

به "گردشگری دیجیتال در اردبیل رونق می گیرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گردشگری دیجیتال در اردبیل رونق می گیرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021