!!! با توجه به ادامه بحران ویروس کرونا و بسته بودن تمامی مرزهای مسافری، کلیه تورها و خدمات مسافرتی تا اطلاع ثانوی کنسل می‌باشد !!!

خواهشمند است تمامی درخواستهای خود را (فقط از طریق واتس اپ بصورت فایل صوتی و یا نوشتاری) به شماره کارشناس قرارداد خود ارسال و منتظر پاسخ بمانید.

09919788893 خانم متقی 
09919788892 خانم زراسوند 
09192313064 خانم ساویس
09906102071 آقای رحمتی  
09121255526 مدیر تور: آقای پارساکیان (صرفا جهت پیام های اضطراری و عدم پاسخگویی کارشناسان از طریق واتس اپ)

جهت حفظ سلامت مسافرین و پرسنل شرکت، پذیرش حضوری با هماهنگی قبلی با مشاور گردشگری قرارداد‌ مسافرین فقط در موارد ضروری و با رعایت کلیه اصول بهداشتی و فاصله اجتماعی امکان‌پذیر است.

اعلام مخالفت اسپانیا با دخالت نظامی در ونزوئلا

به گزارش آوای بورالان به نقل از آناتولی، جوزف بورل، وزیر امور خارجه اسپانیا اعلام نموده که کشورش به همراه اتحادیه اروپا از کوشش ها برای حل مسائل ونزوئلا حمایت می نماید، اما مادرید به شدت مخالف هرگونه دخالت نظامی در ونزوئلا است.

اعلام مخالفت اسپانیا با دخالت نظامی در ونزوئلا

وزیرخارجه اسپانیا گفته است که کشورش بدنبال تغییر رژیم در ونزوئلا نیست و مردم این کشور خودشان آزادانه می توانند اعلام نمایند که چه کسی را برای حکومت شان می خواهند.

پیش از این نیز، نستور پوپولیزیو وزیر امور خارجه پرو از مخالفت کانادا و گروه لیما با گزینه مداخله نظامی در ونزوئلا اطلاع داد.

این در حالی است که گروه لیما پیشتر از خوان گوایدو رهبر کودتاچیان ونزوئلا که خود را رئیس جمهوری این کشور خوانده حمایت نموده بودند.

مقامات آمریکایی از جمله جان بولتون، مشاور امنیت ملی کاخ سفید در روزهای اخیر بارها، دولت قانونی ونزوئلا را تهدید به حمله نظامی نموده اند.

خوان گوایدو، چهارشنبه گذشته با حمایت آشکار آمریکا و متحدانش، خود را رئیس جمهور ونزوئلا خواند؛ اقدامی که دولت و ملت ونزوئلا آن را کودتا علیه نیکلاس مادورو رئیس جمهور منتخب مردم برشمردند.

بسیاری از کشورها از جمله ایران، روسیه، چین، کوبا، ترکیه، آفریقای جنوبی و اروگوئه این رفتار آمریکا را محکوم و بر لزوم احترام به حاکمیت و تمامیت ارضی ونزوئلا تأکید نموده اند.

ونزوئلا در چند ماه گذشته شاهد ناآرامی و تظاهرات مخالفان دولت این کشور است. مخالفان دولت ونزوئلا برای برکناری نیکلاس مادورو کوشش می نمایند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "اعلام مخالفت اسپانیا با دخالت نظامی در ونزوئلا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعلام مخالفت اسپانیا با دخالت نظامی در ونزوئلا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021