!!! با توجه به ادامه بحران ویروس کرونا و بسته بودن تمامی مرزهای مسافری، کلیه تورها و خدمات مسافرتی تا اطلاع ثانوی کنسل می‌باشد !!!

خواهشمند است تمامی درخواستهای خود را (فقط از طریق واتس اپ بصورت فایل صوتی و یا نوشتاری) به شماره کارشناس قرارداد خود ارسال و منتظر پاسخ بمانید.

09919788893 خانم متقی 
09919788892 خانم زراسوند 
09192313064 خانم ساویس
09906102071 آقای رحمتی  
09121255526 مدیر تور: آقای پارساکیان (صرفا جهت پیام های اضطراری و عدم پاسخگویی کارشناسان از طریق واتس اپ)

جهت حفظ سلامت مسافرین و پرسنل شرکت، پذیرش حضوری با هماهنگی قبلی با مشاور گردشگری قرارداد‌ مسافرین فقط در موارد ضروری و با رعایت کلیه اصول بهداشتی و فاصله اجتماعی امکان‌پذیر است.

واکنش پکن به زمینگیر شدن پهپادهای چینی در آمریکا

به گزارش آوای بورالان، سخنگوی وزارت امور خارجه چین در واکنش به زمین گیر شدن پهپادهای چینی در آمریکا از واشنگتن خواست تا سوء استفاده از مفهوم امنیت ملی را متوقف کند.

واکنش پکن به زمینگیر شدن پهپادهای چینی در آمریکا

به گزارش گروه بین الملل آوای بورالان، وزارت امور خارجه چین امروز پنجشنبه در واکنش به تصمیم واشنگتن در زمین گیر کردن تمام پهپادها و هواپیماهای بدون سرنشین ساخت چین در آمریکا از آمریکا خواست تا سوء استفاده از مفهوم امنیت ملی را متوقف کند.

بنا به گزارش رویترز، شرکت پهپادسازی چینی دی. جِی. آی. امروز گفت به دستور وزارت کشور آمریکا، تمام پهپادهای ساخت چین یا فراوری مشترک این کشور که کاربرد ضروری یا اورژانسی ندارند، اجازه پرواز در آسمان ایالات متحده را نخواهند داشت.

گنگ شوانگ سخنگوی وزارت خارجه چین امروز در کنفرانس خبری در واکنش به این خبر ابراز امیدواری کرد که واشنگتن سوء استفاده از مفهوم امنیت ملی را متوقف کند و یک جو غیرتبعیض آمیز برای شرکت های چینی فراهم آورد.

این اقدام واشنگتن در حالی انجام شده است که مایک پامپئو وزیر امور خارجه چین روز گذشته به صراحت گفت که آمریکا به دنبال مقابله با چین است.

دولت ترامپ از زمان روی کار آمدن رویکردی به شدت خصمانه در مقابل چین به کار گرفته است و تاکنون به وسیله مداخله در امور داخلی هنگ کنگ، تایوان و همچنین معین تعرفه های میلیاردی برای کالاهای وارداتی چین، به مقابله با پکن پرداخته است.

ص

منبع: خبرگزاری فارس

به "واکنش پکن به زمینگیر شدن پهپادهای چینی در آمریکا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش پکن به زمینگیر شدن پهپادهای چینی در آمریکا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021