حضور بیش از 170 مرکز فعال گردشگری در یازدهمین نمایشگاه پارس

نشست خبری یازدهمین نمایشگاه گردشگری و دوازدهمین نمایشگاه سراسری صنایع دستی پارس با حضور مدیرکل، معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی و معاون گردشگری استان فارس، رئیس اتحادیه تعاونی صنایع دستی استان و دبیر اجرایی نمایشگاه امروز دوشنبه 25 آذر ماه 98 با حضور اصحاب رسانه در هتل بزرگ شیراز برگزار گردید.

حضور بیش از 170 مرکز فعال گردشگری در یازدهمین نمایشگاه پارس

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان فارس، مصیب امیری مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی فارس در این نشست خبری گفت: همزمان با برپایی نمایشگاه پارس، شاهد حضور ارزیابان شورای جهانی صنایع دستی به منظور آنالیز پرونده ثبت شیراز با عنوان شهر جهانی صنایع دستی هستیم و سعی شده است توانمندی های شاخص صنایع دستی و گردشگری استان در این نمایشگاه به شایستگی در معرض نمایش گذاشته گردد.

این مقام مسئول با اعلام حضور بیش از 170 مرکز فعال گردشگری در قالب 100 غرفه و 134 غرفه صنایع دستی اضافه نمود: علاوه بر حضور متفاوت فعالان گردشگری سلامت، مذهبی و طبیعت، 700 متر فضای باز نمایشگاه بین المللی به سیاه چادرهای عشایر و معرفی ظرفیت های گردشگری عشایر اختصاص یافته است.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان فارس در ادامه اظهار کرد: خوشبختانه حضور دفاتر خدمات گردشگری دارای مجوز گردشگری سلامت در کنار بیمارستان ها و مراکز فعال این حوزه، نوید رونق بیشتر در این بخش را می دهد.

امیری اضافه نمود: سرمایه گذاران در حوزه ایجاد تاسیسات گردشگری، اتاق بازرگانی و تعدادی از شهرداری های استان نیز در یازدهمین نمایشگاه گردشگری پارس حضور دارند.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان فارس با اشاره ره موزه داران و مجموعه داران خصوصی برای اولین بار در نمایشگاه به عنوان وجه تمایز یازدهمین نمایشگاه گردشگری پارس با دوره های گذشته، توضیح داد: برگزاری کارگاه های آموزشی و رونمایی از چند محصول صنایع دستی از دیگر برنامه های پیش بینی شده است.

یازدهمین نمایشگاه گردشگری پارس همزمان با دوازدهمین نمایشگاه سراسری صنایع دستی و هنرهای سنتی، در شهر شیراز و محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان فارس از تاریخ 26 تا 29 آذرماه 98 از ساعت 16 الی 21 پذیرای علاقه مندان است.

به "حضور بیش از 170 مرکز فعال گردشگری در یازدهمین نمایشگاه پارس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حضور بیش از 170 مرکز فعال گردشگری در یازدهمین نمایشگاه پارس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021